Vyberte tabuľku TAMBA

V súčasnosti je hlavným kritériom pri výbere nábytku úspor voľného miesta. Našťastie je moderný nábytok trh bohatý na takýchto interiérových položkách a každý spotrebiteľ si môže vybrať optimálny model vhodných veľkostí. Môžete uložiť priestor pomocou moderných tabuliek. Zoznámte sa s týmito výrobkami bližšie.

Výhody a nevýhody

Hlavnou výhodou stien stôl je jeho kompaktná veľkosť. Dnes mnohí ľudia čelia problém nedostatku metrov štvorcových, takže tento nábytok je veľmi populárny a je veľmi relevantný model.

Často sú jednoduché, ale pohodlné návrhy a mechanizmy, ktoré mu umožňujú zmeniť svoje rozmery a schôdzky. Tak, v zloženom stave, tento produkt sa zdá byť veľmi malý a elegantný, ale stojí za to dekompresiu, veľký model sa objaví pred ktorým aspoň 4-5 ľudí bude môcť zapadnúť.

Stojí za zmienku, že používame tabuľku-tobemba je veľmi jednoduchý. Ak je v ňom skladací systém, potom nie je možné vyrovnať sa s ním, spravidla to nie je ťažké ani dieťaťu alebo krehkému dievčaťu.

V mnohých moderných modeloch sú ďalšie krabice, police a skrine, v ktorých mnoho rôznych malých vecí môže byť uložené alebo dôležité položky.

Nie je možné nehovoriac o nenáročnom dizajne takéhoto nábytku. Stolný stôl ľahko zapadá do mnohých nastavení, nevyraďuje zo všeobecného súboru. To znamená, že si môžete vybrať vhodnú možnosť pre akýkoľvek dizajn.

Základné minesy v tomto nábytku nie sú pozorované. Avšak, mnoho kupujúcich sa vzťahujú na nedostatky impresívnych tabuliek. To ich robí najviac mobilných interiérových položiek. Usporiadať takýto nábytok na nové miesto, často sa musíte uchýliť k pomoci inej osoby. Okrem toho, v procese pohybu, takýto pôsobivý subjekt môže poškodiť povrch podlahy.

Názory

Existuje niekoľko typov tabuliek-TUMB.

Mobilné a praktické Picky lôžko. Najčastejšie sa takýto model používa ako malý stojan, pouf alebo kompaktné skladovanie rôznych vecí. Tiež, často sanácia možnosti nachádza pod pracovným počítačovým stolom, a to môže byť kancelárske aj domáce zariadenie. Tieto kompaktné produkty sú často k dispozícii na kolesách, ale aj kópie na stabilných nohách.

Na vyplnenie voľného miesta pod stolom sa často používa pomoc Stojan na kolieskach. Takýto nábytok sa často lieči v kuchynskom usporiadaní. Hlavnou výhodou susedného modelu je, že sa neprekrývajú prístup k rôznym komunikáciám, ktoré sú prítomné v takýchto priestoroch. Existujú predné valce so zátkou. Rollingové kópie sú často doplnené ďalšími oddeleniami s odnímateľnými policami.

V moderných interiéroch je to organicky hľadá Pozastavené hrobky. Nasledovne z ich mena, sú pripojené k určitému povrchu (spravidla, na stenu) v určitej vzdialenosti od podlahovej krytiny. Podporuje najčastejšie v takýchto výrobkoch nie. Vyzerá ako podobný nábytok veľmi módny a premýšľal, ale v klasickom interiéri by sa nemalo používať.

Prečítajte si viac  IKEA PUFFS: DRUHY, PROSÍNY A CONS

Tento nábytok je často umiestnený v obývacej izbe. Môže to byť krásny dizajn s curvilinear countertop alebo ergonomickou verziou televízora. Stôl pre halu je často kvalitná alebo dvojnásobná. Obe možnosti sa pozerajú na atmosféru obývacej izby atraktívnej a nízkej.

Funkčné a pohodlné v prevádzke sú Vysoké dizajny zásuviek. Takéto modely môžu vykonávať úlohu miniatúrneho písomnej tabuľky s priestrannými skladovacími systémami. Môžu byť umiestnené nielen v obývacej izbe alebo spálni, ale aj detská izba. Malý stôl-stojan s vysokou zásuvkou umožní, aby sa najviac organizovalo, aby sa detské veci, rovnako ako dieťa, sedí za ním, bude môcť písať alebo čerpať v pohodlnej polohe.

Tabuľka Tumblen sa často používa ako Jedálenský stôl. Takéto riešenie je obzvlášť úspešné, ak má kuchyňa v obydlí veľmi skromné ​​rozmery. Spravidla pre takéto prostredie získavajú skladacie alebo posuvné modely, ktoré v zmontovanom stave zaberajú minimálne voľné miesto.

Materiál

Dnes sú tabuľky-stojany vyrobené z rôznych surovín. Tento aspekt priamo ovplyvňuje náklady na výrobok. Najobľúbenejšie a kvalitatívne sú modely z poľa dreva. V súčasnosti výroba využíva takéto ušľachtilé plemená, ako napríklad dub, breza, borovica, javor, wenge alebo buk. Takéto výrobky slúžia dlhú dobu a vyzerajú krásne. Nevýhodou drevených konštrukcií je však, že sú zvyčajne veľmi drahé a vyžadujú osobitný vzťah. Z času na čas musí byť takýto materiál spracovaný špeciálnymi ochrannými impregnáciami, bez ktorých môže suchý a prasknúť.

Tabuľky-stojany z LDSP a MDF sa považujú za prístupné a relevantné. Tieto materiály tiež slúžia po dlhú dobu a sú odolné voči opotrebeniu, ale vyzerajú veľmi jednoduchý a vzor, ​​a tiež sa nelíšia ako dostatočnú úroveň ekológie. Okrem toho LDSP má vo svojich zložení formaldehydových živíc, nebezpečné pre ľudské zdravie. Schests sú bezpečnejšie s drevotrieskou doskou, špongia.

Ďalším dostupným materiálom je plast. Hlavnou výhodou takýchto surovín je jeho svetlo farbenie, takže dnes existuje mnoho viacfarebných plastových produktov na trhu nábytku pre každú chuť a farbu. Okrem toho tento materiál nepodlieha hnilobe alebo sušeniu. Má však vlastné nevýhody. Tabuľkový pohár z farebného plastu sa neodporúča vložiť na priame slnečné svetlo, inak stratí nasýtenie farieb. Tiež odborníci radia kúpiť nábytok vytvorený z vysoko kvalitného plastu. Je drahšie, ale je bezpečnejšie pre zdravie a nerozlišuje škodlivé látky.

Rozmery

Stojan môže mať rôzne rozmery. Klasické malé výrobky (najčastejšie umiestnené v kuchyni) majú veľkosť 80×60 cm vo výške 90 cm. Existuje však viac pôsobivé možnosti skladania, ktoré sa demontovali do pohodlného jedálenského stola.

Priemerná výška stolovej trubice sa meria v 60 x 85 cm a šírka – 20-100 cm. Hĺbka demontáž môže byť 120-180 cm v závislosti od dizajnu. Najdlhšia možnosť je lepšie umiestniť do miestnosti veľkej plochy. Môže to byť napríklad kuchyňa, v ktorej bude takýto nábytok umiestnený ako malý jedálenský stôl.

Prečítajte si viac  Štrbočník: Vlastnosti, farbenie a výber

Farba

Zvážte niektoré populárne farebné riešenia Tabuľky TUMBERY:

 • Klasická čierna a biela. Takéto modely môžu byť dodané v takmer každom interiéri, hlavnou vecou je, že sa hodia do nastavenia.
 • Hnedý. Tieto možnosti sú najobľúbenejšie a bežné. Tiež zapadajú do akýchkoľvek súborov. Ak je nábytok vyrobený z nahnevaného dreva, potom to prinesie ľahké poznámky a coziness do situácie.
 • Hojdať sa. Táto farba je šialene módny za posledných niekoľko rokov. Môže byť uvedený do moderného a v klasických nastaveniach.
 • Svetlé farby. Netriviálne farby, spravidla, sa líšia výrobkami z plastov. Nasýtený model stojí za to uvedenie do neutrálneho interiéru, takže všeobecný pohľad na miestnosť sa nezdajú zbytočne.

Zariadenie mechanizmu

Najobľúbenejšie sú tabuľky-stojany so skladacím mechanizmom. V nich je zložená stolová skupina spojená so základom nábytku s pomocou slučiek potrebných na zdvíhanie panelov až o 90 stupňov. V horizontálnej polohe je horná tabuľka upevnená nohami. Spojuje sa so základňou a pohybuje sa 60 stupňov. Iba jedna polovica nábytku je zvýšená v takýchto systémoch, ale existujú moderné možnosti, v ktorých môžu byť obidve časti zvýšené.

Modely s dvomi zvýšením polovičných dosiek (kníh) nie sú menej pohodlné. Tieto položky sa nachádzajú symetricky na oboch stranách dizajnu. V rozloženom stave má takýto nábytok slušné veľkosti a môže sa použiť ako jedálenský kút.

Veľmi mobilné a pohodlné sú modulárne stoly-stojany. Ich dizajn je navrhnutý tak, aby každá samostatná položka mohla vytiahnuť zo všeobecného systému a preskupená na nové miesto alebo odstrániť na boku.

Štýl

Stojan je možné umiestniť v interiéri rôznych štýlov:

 • Pre súbory v štýle klasiky, stručný, ale nádherný model z prírodného dreva, nestratí sa s dekorom alebo vláknom.
 • Pre moderné nábytok si môžete vyzdvihnúť jedno-fotónové tmavé alebo snehové modely s komplexnými návrhmi a detailmi skla a kovu.
 • V štýle Provence bude pekné pozrieť sa na elegantný ľahký prirodzený strom nočný stolík s prirodzeným vzorom.
 • Čerpacie modely veľkých veľkostí, zdobené rezbármi, reliéfmi, bagettami a pozlátenými povrchmi, dokonale fit.
 • Pre minimalizmus bude najlepšie riešenie najjednoduchší a nezmyselný stôl-stojan neutrálnych farieb.

Dekor

Stojan tabuľky môže byť zdobený nasledujúcimi prvkami dekorov:

 • vlákno;
 • brilantné armatúry;
 • filmy s imitáciou prírodného kameňa;
 • kombinácie rôznych farieb v jednom produkte;
 • Trochu menej často – Fade reliéfmi;
 • Imitácia starého stromu;
 • Krásny cracker
 • Patentovanie.

Dizajn

Dizajn stola musí byť priblížený interiérom, v ktorom je. Napríklad pozastavený stôl s dvoma pohovkami bude vyzerať organicky v modernom súbore, ale pre klasický interiér je nemožné ho používať.

V obývacej izbe alebo v kuchyni musí vzhľad alebo odtieň skriniek vypracovať so zvyškom interiérových položiek. Napríklad, ak je stena prítomná v hale so skrinkami odtieňa maticu, potom sa má stolová trubica vybrať v najbližších tónoch.

V zloženom stave na stole taký nábytok môžete umiestniť dekoratívne prvky interiéru. Napríklad, môže to byť krásne svietniky, plastové vázy, fotorámiky a iné podobné veci.

Prečítajte si viac  Radius uhlové skrine

Ako si vybrať?

Pri výbere tabuľky-coumbler by ste mali venovať pozornosť nasledujúcim parametrom:

 • Po prvé, rozhodnite, ktorý model pohovky chcete kúpiť: výkon, mobilné alebo pozastavené.
 • Uistite sa, že sú montáž kvality nábytku. Ak máte najmenšie pochybnosti, je lepšie vyžadovať certifikáty kvality.
 • Nezabudnite na armatúry. Musí byť pripojený bezpečne a pevne. Ergonómia rukoväte týchto tabuliek sú veľmi dôležité, najmä ak vyberiete model pre kuchyňu.
 • Uistite sa, že ste skontrolovali servisnosť všetkých návrhov a mechanizmov nábytku. Uistite sa, že všetky hnuteľné časti funkcie a nerobia podozrivý hluk.
 • Nie je to tajomstvo, že slávni výrobcovia produkujú lepšie a dobre premyslené výrobky, takže je lepšie kúpiť stôl-tamba z populárnej značky, aby sa nestiahli na nízko kvalitný nábytok.

Slávne výrobcovia a recenzie

Krásny a funkčný nábytok vyrába slávnu značku IKEA. Kupujúci oslavujú nádhernú škálu produktov tohto výrobcu a odporúčame kúpiť nie príliš lacné tabuľky-stojany, pretože majú silnejší a spoľahlivý dizajn.

Kuchynské stoly-stojany s dverovými kupé produkuje RADA FIRM. Kupujúci spokojný s moderným vzhľadom na takéto výrobky, pripomínajúce profesionálne úpravy kuchárov a pohodlných výškovo nastaviteľných nôh.

Obrovský sortiment kníh nočné stolíky produkuje nábytok továreň „Viter“. Kupujúci Prosím, nízke ceny výrobkov tohto výrobcu a ich stručný dizajn.

Mnoho rôznych tabuliek-tubers produkuje firmu MST. Stojí najmä za zvýraznenie kompaktných mini-tabuliek z LDSP tohto výrobcu, ktorý môže byť umiestnený aj v najbližšej miestnosti. Tieto modely sú veľmi populárne, a spotrebitelia oslavujú svoje vhodné návrhy, ale mínus takéto modely sú vyrábané z neekologických surovín.

Úspešné príklady a možnosti

Malý stôl so zásuvkami bude vyzerať organicky nielen v domácnosti, ale aj kancelársku atmosféru. Takže v jasných interiéroch je lepšie mať nasýtený čokoládový alebo tmavo hnedý model, a jasnejšie modely budú vyzerať lepšie na tmavom pozadí.

Tabuľkový stôl je možné vložiť do spálne. Odporúča sa vybrať modely vhodné pre hlavnú headsetu.

Modely so skladaním polovičných dosiek vyzerajú dobre v kuchyni. Napríklad svetlý model s tmavou podporou a tmavými stoličkami s bielym čalúnením je možné umiestniť v blízkosti bordovej steny, čím sa vytvorí krásny a zmyselný kontrast.

Tabuľka na podpere rúrky môže byť umiestnená v detskej spálni alebo obývacej izbe. Môže byť použitý ako kompaktné pracovisko, najmä ak je doplnená pohodlnou policou. Nemali by ste však dať tento nábytok v príliš malej miestnosti, inak sa interiér zdalo blízko.

Skladacia stôl-stojana s bielym pultovým doskou a hnedým podpery bude zaujímavé pozrieť sa do obývačky. Takýto nábytok dobre sa zmestí nielen v kuchyni. Môže byť doplnený s časťami v rovnakom dizajne tmavého svetla a dať do stredu haly, zvýraznenie jedálenského priestoru.

Na funkčnosti a pohodlie pri používaní tabuliek tabuľky nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: