Vypočítaná pohovka s krabicou pre bielizeň

Mnohí ľudia si neviem predstaviť spálňu bez postele a radšej spať len na nej. Avšak v podmienkach obmedzeného priestoru nie je vždy možné umiestniť tento kus nábytku. V tomto prípade bude nepostrádateľná pohovka s krabicou pre bielizeň.

Vlastnosti a výhody

Hlavná výhoda modelov nazývajú jej kompaktnosť. V zmontovanej forme, kus nábytku koreluje na rozmery s malým pohovkou, demontované nie je horšie vo veľkosti postele. Vďaka tomuto dňu sa produkt používa na čítanie kníh, sledovanie televízie alebo jedla a v noci sa zmení na plnú posteľ. Obchodné znaky roll-out pohovky zahŕňajú aj:

 • Dostupnosť vstavanej zásuvky. Používa sa na skladovanie posteľnej bielizne alebo sezónnych vecí, ktoré nie sú umiestnené v skrinkách.
 • Jednoduchosť transformácie. Demontujte pohovku, môže každý člen rodiny: stačí vytiahnuť rukoväť a posunúť sedadlo dopredu.
 • Priaznivá cena. Model je lacnejší ako plnohodnotné posteľ, však nie je nižšia ako funkčnosť.
 • Sila, dlhá životnosť. Kvalitatívne vyrobený nábytok bude slúžiť ani jeden rok, udržiavanie estetických vlastností.

Stiahnuteľné pohovky sú prítomné v zbierkach mnohých značiek, pretože výber návrhov je obrovský: môžete nájsť model pre každý interiér. Kus nábytku je umiestnený nielen v spálni, ale aj v obývacej izbe, kancelárii, v kuchyni. Najnovšie možnosti umiestnenia sú vhodné pre tých, ktorí neplánujú požiar kus nábytku každý deň. Takéto pohovky však budú užitočné v náhlom príchode príbuzných alebo priateľov.

Modely

Niekoľko typov posuvného nábytku.Kritériá dizajnu sú rozmery produktu, vlastnosti jeho zariadenia a transformácie. Po prvé, pozornosť je nakreslená na pohovky. Sú to jednotné a dvojité a podľa toho sú určené pre jednu osobu alebo manželský pár. Môžete tiež nájsť stredne veľké výrobky pre tých, ktorí sa nepoužívajú na spanie na úzkej pohovke.

Dizajnové vlastnosti nábytku môžu pôsobiť ako určujúci kritérium. Pohovky sú rozdelené na rovné, ostrov a uhlové. Prvou možnosťou je štandardný, najbežnejší model. Výhodou uhlových predmetov je kompaktnosť a ostrov, naopak, sa nachádzajú v priestranných priestoroch.

Stiahnuteľné pohovky podľa typu transformácie:

 • Akordeón. Pohovka je klesá podľa typu harmonického. Na vyrovnať ho, je potrebné zdvihnúť sedadlo, kým nezacvakne a vytiahnite dopredu. Dokonca aj dieťa sa môže vyrovnať s transformačným mechanizmom, pretože chrbát bude vážiť malý a nevyžaduje použitie veľkého množstva sily. Pre každú zložku pohovky môžete urobiť kryty.
 • Dolphin (Kangaroo). Najčastejšie je takýto mechanizmus inštalovaný v uhlových pohovkách. Pod sedadlom je platforma, ktorá sa valí a stúpa, tvoria hladké lôžko. Výhody modelu sú dlhovekosť a odolnosť voči veľkým zaťaženiam. Okrem toho, takéto pohovky sa časom neohýbajú. Zároveň sa nábytkové predmety líšia objemným, masívnosťou a nie sú umiestnené vo všetkých izbách.
Prečítajte si viac  Žlté stoličky v interiéri

Samostatne stojí za zvýraznenie modelov s pružinovým blokom. Výber plniva závisí od pohodlia a životnosti nábytku. Springs, na rozdiel od penovej gumy, nehľadávajú časom, priaznivo ovplyvňujú chrbticu. Držiaky chorého chrbta si môžu vybrať ortopedický matrac, opakujúce sa ohyby a umožňujú odpočinok s maximálnym pohodliam.

Typy pružných blokov:

 • Bonveň. Pozostáva zo štyroch dvojito cirkusových pružín inštalovaných v jednom riadku. Možnosť rozpočtu pre tých, ktorí pravidelne nepoužívajú pohovku ako posteľ. Veľké pružiny sú jedno a nachádza sa v jednom riadku. Zahrnuté s jednotkou odporúčané pomocou vysoko kvalitného plniva, takže model sa stáva mäkším a pohodlným pre odpočinok.
 • Nezávislé pružiny. Konštrukcia je založená na množstve malých pružín, ktorého maximálny priemer nepresahuje 20 mm, zatiaľ čo otáčky nesmú byť viac ako osem kusov. Nachádza sa vo vnútri blokových prvkov pripomínajú SEGS. Sú dobre odohraní silné fyzické vplyvy a sú vhodné pre páry s veľkým rozdielom hmotnosti. Každá špirála sa umiestni do krytu, ktorý prispieva k jednotnému rozloženiu zaťaženia a dosahovania ortopedického účinku. Vyberte štandardné aj zosilnené modely, ktoré sa líšia pružinami.
 • Pocket pružiny. Rôzne nezávislé pramene používané pri vytváraní najmodernejších matracov a sedadiel na mäkkom nábytku. V rohoch sú špeciálne prílohy, ktoré ich opravujú výrobky. Systém dlhší slúži, takýto pružinový blok zostáva elastický aj po dlhom používaní.

Typy Linserov

Prítomnosť bielizne – charakteristický znak modelu. Sú konvenčne rozdelené dva druhy V závislosti od veľkosti a miesta. Na tomto kritériu by ste mali venovať pozornosť týmto cieľom skryť pred zvedavými očami veľkého počtu vecí:

 • Pre skladovanie bielizne. Vybraní sú umiestnené pod sedadlom, spravidla zaberajú všetky vnútorné pohovky. Prítomnosť vstavaných krabíc vám umožňuje ušetriť miesto a nevyčistite každé časové podstielky v skrini.
 • V lakťoch. Kompaktné boxy, kde môžete pridať menšie predmety, ktoré sa používajú zriedka.

Veľkosť plne rozmerného produktu závisí od rozmerov vstavaných krabíc. Čím viac prehlbuje, masívne bude pohovka.

Materiál

Suroviny používané pri výrobe pohoviek sú rozdelené do troch skupín. Hovoríme o orezávaní, výplňovom a rámcovom materiáli. Servisnosť a vzhľad výrobku závisí od nich. Ak chcete vytvoriť prémiový nábytok, prijímajú sa len prírodné suroviny:

 • Kožené pohovky vyzerať štýlové a koncepčne vhodné na zdobenie moderných interiérov. Takéto modely sú však drahé, okrem toho nebudú vyhovovať majiteľom domácich zvierat: mačky sú ľahko poškriabané materiálu.
 • Tapiséria, hodváb, Velvet vyzerajú svetlé, nezvyčajne a vyžadujú osobitnú starostlivosť. Klasické pohovky sú vyrobené z tapisérie: Takéto výrobky sú vhodné pre tradičné interiéry, luxusné priestory. V rovnakej dobe, takéto pohovky budú vyzerať smiešne v priemernom byte. Pre malé izby zdobené v neutrálnych farebných schémach, ktoré majú minimálny dekor, bavlna bude vyhovovať. Rôzne farby, kresby v kombinácii s jednoduchosťou starostlivosti robia tkaninu populárna v priemernom segmente cenovky.
 • SOFAS sú pôvodne sledovaní, z ktorých pokožka trvá niekoľko typov tkanín. Kombinácia textúr a odtieňov je vhodná pre moderné interiéry. Môžete použiť kontrastné prvky a podobné farby. V druhom prípade, kombinácia ľahkého piesku, hnedej, vanilkové odtiene.
Prečítajte si viac  Ako si vybrať bielu počítačovú stoličku?

Životnosť výrobku závisí od výberu materiálu pre rám. Kovová základňa sa vyznačuje praktickosťou a trvanlivosťou. Dizajn môže byť tvorený tenkými prvkami – v tomto prípade to bude pevne vážiť, ľahko sa vyvíja. Drevený rám vyzerá drahé, reprezentatívne, ale nie je veľmi vhodné na ležanie takej pohyby. Podrobnosti sú oveľa vážiace, okrem toho časom sa rozpúšťajú, pretože možnosť nie je vhodná pre tých, ktorí plánujú pravidelne používať nábytok ako posteľ.

Hromadná výroba rolovacích pohoviek vyžaduje minimalizáciu nákladov na suroviny, pretože Plnivá sa často vyrábajú zo syntetických materiálov. Polyuretánová pena má vplyv pamäte a je schopný prispôsobiť sa ohybom ľudského tela. Výhody syntetovej dosky sú hypoalergénnosť a ľahkosť, ale ľahko sa valí a rýchlo stráca pružnosť. Syntetická chmýří je schopná obnoviť tvar po pokutovom a slúži na podávanie jednotlivých pohoviek – chrbát, lakťové opierky. Tí, ktorí sú pripravení utrácať peniaze na vysoko kvalitné plnivá, si môžu vybrať prirodzenú latexu, ktorej životnosť dosahuje viac ako 10 rokov v súlade s pravidlami prevádzky.

Tipy na výber

Interiérový dizajn sa skladá z rôznych kritérií, nábytok má v sebe jednu z popredných pozícií. Zvyčajne, Pohovka je vybratá v rámci existujúcej úpravy:Mal by byť kombinovaný s farbou s stenami, podlahou a stropom. Úloha zohráva celkovú štýl izby. Takže pre interiér podkrovia sú vhodné kožené monofónne modely, ktoré sú umiestnené v stene, ako aj v strede miestnosti.

Druhá možnosť – Keď je povrch vybratá v rámci už existujúceho nábytku. Kedy si vybrať perfektnú farebnú kombináciu nie je možná, môžete „aktualizovať“ pohovku, deformácia s lôžkom alebo vankúšmi. Čalúnený nábytok by mal byť tiež harmonizovaný s kobercom, záclonami, skrinkami a dokoncami dekoráciami na stenách. Keď je miestnosť zdobená v štýle francúzskej provence, pohovky by mali byť harmonizované vrátane obrazov a iných prvkov dekor.

Prečítajte si viac  Ako urobiť strom stoličky urobiť sami?

Čo ešte zohľadňuje pri nákupe roll-out pohoviek:

 • Gabarits. Je to o počte na spanie, a o tom, koľko ľudí bude sedieť na pohovke počas dňa. Majitelia pohostinných by mali venovať pozornosť modelom, na ktorých sa nachádza 5-6 ľudí v rovnakom čase.
 • Typ plniaceho alebo pružinového bloku. Záleží na tom, ako pohodlné bude na pohovke. Ľudia s chorým chrbtom je lepšie venovať pozornosť pružným blokom s ortopedickým účinkom. Budú nielen pomôcť chorým chrbtom, ale tiež spí silnejší.
 • Materiál. Záleží na výskyte produktu a jeho životu.
 • Transformačný mechanizmus. Je zvolený v závislosti od toho, ako často plánuje pohovka, ktorá sa demontuje nábytok a osobné preferencie osoby.
 • Rôzne zásuvky. Hlavné vybrania potrebujú každý deň investovať posteľnú bielizeň.
 • cena – jeden z určovacích kritérií pri výbere pohovky. Nie každý potrebuje elitný nábytok, zdobené vyrezávanými detailmi, pozlátené prvky a komplexné vzory, ale najlacnejšie produkty nemusia získať. Dobre vyrobený opuchnutý pohovka bude trvať niekoľko rokov alebo dokonca desaťročia, a cena za to bude vyššia. Najvyššia kvalita zahŕňa čalúnený nábytok v Taliansku. Krajina je známa veľkým počtom tovární a zaberá vedúcu pozíciu na medzinárodných trhoch.

Výrobky iných európskych krajín sú však trochu horšie ako talianske a patrí k odkazu. Na rozdiel od takýchto výrobkov zahŕňajú čínske výrobky. Ázijské spoločnosti používajú lacné suroviny a často vyrábajú čisto falzifikáty, ktoré strácajú originály vo všetkých ukazovateľoch. Existuje možnosť, keď známe značky vyrábajú nábytok na lacné továrne v iných krajinách. Pôvodný dizajn v tomto prípade však pretrváva, že o exkluzivite a exkluzívnu kvalitu reči nejde.

Vo všeobecnosti sa výber vhodnej pohovky rozlišuje veľkým percentom subjektivity. Pred nákupom sa odporúča nielen porovnať modely pre vonkajšie a prevádzkové charakteristiky, ale aj sedieť na nich. Len tak môžete určiť, aké pohodlné bude relaxovať na modeli, ktorý sa vám páči.

Ďalšie modely Roll-Out Sofas s krabicou pre bielizeň Zobraziť viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: