Ako vydať obývaciu izbu s platneným oknom?

Interiér obývacej izby s oknom lukostreľbu môže byť vybavený rôznymi spôsobmi. Pomocou ďalšieho voľného miesta, môžete v ňom umiestniť pracovný priestor, miesto, kde sa nachádzate, hrajte priestor pre dieťa.

Klady a zápory

Obývacia izba s plášťom je dosť vzácna. Erker je zvláštna rímsa časť miestnosti za fasádnou čiarou, pripomínajúc balkón. Domy s obrnenými oknami sa nachádzajú vo výškových budovách a súkromných domoch. Tieto priestory majú svoje vlastné výhody a nevýhody. Hlavnou výhodou okna Erker je, že na jeho výdavkoch máte ďalší priestor v miestnosti. Takýto architektonický ťah dáva viac svetla.

Ale je tu a jeho nevýhody. Po prvé, dodatočný priestor obývacej izby ERKER bude musieť byť závislý. Po druhé, budete musieť minúť extra peniaze na glazovaný Erker. Áno, a dizajn by mal byť dodatočne premyslený, vzhľadom na všetky funkcie dizajnu a vstupu do špeciálnej zóny.

Ako použiť?

Obývacia izba s krásnym plášťom robí interiér zaujímavejší. Môžete použiť dodatočný priestor na to, aby ste nielen zonate, ale aj rozšíriť priestor na obývaciu izbu.

Priestor pre prácu

Ak nemáte možnosť vybaviť samostatnú miestnosť doma pod kanceláriou, môžete urobiť ERKER pod pracoviskom. Nie je potrebné túto zónu oddeliť s obrazovkou alebo oddielom. Pracovná plocha pripojená k hlavnému priestoru umožní súčasne zapojiť do svojich záležitostí v príjemnom prostredí av prípade potreby komunikovať so svojimi blízkymi. Toto umiestnenie pracovného priestoru vás bude prínosom.

Prírodné denné svetlo potrebujú osobu nielen tak, že môže pohodlne pracovať v počítači, ale aj zvýšiť náladu, zlepšenie výkonu.

Zvýraznenie v obývacej izbe s pracovným priestorom koreňového okna, balkónom predĺženia. Okná sú lepšie vybrať, že nie sú v celej stene a tabuľke. Bude to pohodlné a praktické, takže ušetríte na zasklievacej miestnosti. Pokiaľ ide o pracovnú plochu, je lepšie si ho objednať pod funkciami priestoru Ercket, alebo používať Windowsill na tieto účely. Zvyčajne sa nachádza na vhodnej výške, takže v blízkosti okenného parapetu môžete dať stoličku, môžete nainštalovať niekoľko úložných boxov na skladovanie papierov a iných potrebných vecí. Pracovný priestor je možné zvýrazniť s ľahšími farbami palety farieb, ktorá pomáha sa sústrediť a nie sú rozptyľovaní pri práci.

Miesto na odpočinok

Ak pracovný priestor v byte nepotrebujete, voľný priestor môže byť porazený iným spôsobom. Usporiadajte tam miesto na rekreáciu, kde nikto nebude zasahovať. V plášti si môžete usporiadať mäkkú pohovku alebo pohodlnú stoličku s vankúšmi. V prípade potreby nájdete miesto pre regály alebo kávu, zastaviť stôl. A byť pohodlnejší na čítanie alebo zobrazenie svojich obľúbených filmov, nastavte podlahy s mäkkým svetlom v tejto oblasti alebo visieť cez pohovku.

Večera

V obývacej izbe s polokoročníkom môžete vybaviť dokonalý jedálenský priestor. Ak sa jedálenský kút nachádza v kuchyni, nie je vždy pohodlné. Budete neustále zasahovať do chutí prípravy potravín a proces varenia sama často opustí veľa stôp. Preto chcem oddeliť miesto na večeru a obed z pracovného priestoru.

Ak máte dlhé snívané o tradícii, aby ste mali tradíciu, aby ste mali večeru alebo stolovanie na jednom stole, je najlepšie to urobiť, ak vybavíte vhodný priestor. Takže budete mať viac priestoru na prípravu skutočných kulinárskych majstrovských diel.

Jedálenský kút na ďalšie voľné miesto na vybavenie jednoducho. Môžete si vybrať široký stôl so súborom vhodných stoličiek alebo s jedným stolom a dvoma stoličkami. Barový stojan môžete nastaviť v blízkosti systému Windowsill. Ak nie sú miesta vo vašom byte nie sú toľko, môžete si kúpiť štýlový skladací stôl.

Skleník

Ak sa vám zdá, že predchádzajúce možnosti príliš banálne, môžete použiť ďalšie bezplatné merače pre usporiadanie zimnej záhrady. Vaša obývacia izba, zdobená týmto spôsobom, poteší oko, vytvorte útulnú atmosféru.

Rastliny, ktoré sú k dispozícii v tejto miestnosti, budú vynikajúcou dekoráciou zóny ERKER, ktorý je zvyčajne naplnený slnečným svetlom. Hlavná vec je potrebná na zabezpečenie vhodnej teploty pre farby a stromy, ktoré si vyberiete. Ak je v miestnosti dostatok voľného miesta, môžete dať malú fontánu alebo malé krásne sochy vedľa živých rastlín. Aby bola krása vytvorená svojimi vlastnými rukami, ktorá bola príjemná sledovať, dajte prútené stoličky alebo mäkkú pohovku v tomto útulnom rohu.

Hra pre dieťa

Ďalšia myšlienka na odbavenie voľného miesta – usporiadanie v pokovovaní obývacej oblasti miesta na uvoľnenie dieťaťa. Ak zariadite herný kútik v obývacej izbe, dieťa bude neustále pod dohľadom, nebude potrebné neustále chodiť a skontrolovať, než dieťa je zapojené do miestnosti. Pred vykonaním haly, pre-izolujte podlahu a steny: Dieťa bude hrať na podlahe v každom prípade, musíte urobiť všetko tak, že to nie je chytiť chlad. Skontrolujte, či nie sú žiadne ostré rohy, elektroinštalácie, o ktorých môže byť dieťa opitý. V detskej zóne môžete nainštalovať malý dom, koše s hračkami, herným kobercom alebo iným hračkou, s ktorým vaše dieťa miluje tráviť čas.

Záclonový dizajn

Vzhľadom k tomu, Erker je výstupok s Windows, musí byť vydaný v každom prípade s záclonami. Výber textílií závisí od štýlu miestnosti, vo väčšine prípadov musí byť handričkou ľahká, najmä ak je oblasť samotnej miestnosti malá. Všeobecné odporúčanie Tam je len jeden – použite špeciálne záclony, ktoré presne opakujú tvar ERKER. Takže všetko bude vyzerať opatrne, nebudete musieť používať žiadne ďalšie prílohy.

Voľba samotných záclon závisí od vlastných preferencií a priestorov miestností. Ak je veľa priestoru, klasika a luxus sa zmestia, môžete zastaviť svoju voľbu na klasické záclony z hustého materiálu (BROCADE, VELVET). Kompletné takéto záclony s podväzkami a luxusnými lambrechinmi: Ukázalo sa, že bude vynikajúci dizajn okna v klasickom štýle. Ak hľadáte niečo jednoduchšie a modernejšie, môžete venovať pozornosť jasným žalúziam. Sú vhodnejší pre pracovný priestor.

Môžete si tiež vybrať valcované alebo rímske záclony vyrobené z textilu, ktoré môžu byť monofónne alebo zdobené nenápadné svetelné vzory. Top záclony vyzerajú originál. Často sa používajú na výzdobu izieb v orientálnom štýle. Vyberte si pôvodné farby takejto opony: takže miestnosť bude vyzerať exotické a originálne.

Krásne príklady

Existuje mnoho zaujímavých príkladov dizajnu obývacej izby s oknom lukostreľby. Sú vhodné pre veľký byt a pre izbu na 35 kV. M.

Romantický jedálenský kút

Ak chcete vybaviť pohodlný priestor na rekreáciu, môžete obývaciu izbu otočiť s rovinným oknom na miesto pre romantické stretnutia. V tomto prípade je vstupné dvere oproti tomu, takže pohovka nebude zasahovať do voľného pohybu okolo bytu. Dizajn takejto romantickej zóny minimalistická. Kombinuje tri hlavné farby: svetlo šedá, béžová a ružová.

Nábytok je príliš jednoduchý: mäkké kožené pohovky, betónový stôl so sklenenou doskou a originálnym lusterom.

Klasický štýl

Druhým zaujímavým príkladom je obývacia izba klasického štýlu, kde sa ďalšie okno používa na výzdobu priestoru. Takáto miestnosť sa nehovorí, aby ukázal hosťom, a je to príjemný čas na minúť. Dodatočné merače osvetlené LED svietidlá, okná sú zdobené luxusnými záclonami s Tull a Lambrequins. Vyberte ktorúkoľvek z navrhovaných možností pre dizajn okien a priestoru vedľa neho, takže vaša izba bude pohodlnejšia a krajšia.

Prečítajte si viac o tom v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: