Registrácia obývacej izby s krbom v štýle Provence

Provence – Rustikálny štýl Južného Francúzska. Urban obyvatelia je ťažké si predstaviť svet bez rozruchu medzi kvetinovými lúkami naplnenými slnkom.

Obývacia izba interiéry v provence štýle jasný, je ideálnym miestom na relaxáciu po ťažkom pracovnom dni.

Zvážte vlastnosti obývacej izby s krbom.

Vlastnosti štýlu

Provence znamená pohodlie a jednoduchosť, tu je neprijateľná osobnosť, ako aj drahé dekorácie. Jednoduchosť tohto štýlu je hrubá, zdá sa, že rustikálne, ale externe odlišné od suchého smeru štýlu minimalizmu. Interiér v štýle Provence umožňuje nadmernú správu priestoru nábytku, dekoratívnych Bubles, kvetinové textílií ľahkých pastelových tónov. Niekedy je Provence zamiešané so smerom krajiny, ktorá absorbovala provinčné prvky mnohých krajín sveta. Majú spoločné rustikálne témy, ale Provence je kvetina pokojných a ľahkých odtieňov, štýl preferuje poltón na konkrétnu farbu.

Interiér obývacej izby v štýle Provence stelesňuje svetlo a zmätok. Krb v prostredí obývacej izby môže byť elektronické alebo dekoratívne. Zavedie pocit pohodlia domov. Živý prízvuk interiéru by bol živý oheň, ale si to môže dovoliť len majitelia chatiek a súkromných domov.

Ak chcete vytvoriť interiér provence, musíte pochopiť jeho vlastnosti:

 • Jednoduchosť – Význam štýlu. Celé nastavenie je jednoduché, v nastavení stojí za to používať krásny nábytok a príslušenstvo.
 • Nábytok by mal byť buď starožitný alebo umelo.
 • Ohnisko sa stáva špeciálnym dekoráciou interiéru.
 • Preferovaná kvetina.
 • Jedlá, ktoré zdobia kabinet obývacej izby, by mali byť viacfarebné.
 • Povinné živé kvety v hrnci alebo vázy.
 • Štýl nemá rád jasnú geometriu, je vytvorená z hladkých liniek, voľných okrajov tkanín. Zdá sa, že chaos a nepoškvrnený kombinovaný v jednom interiéri.
 • Ručné veci sú preferované pre dekor.

Provence je oblasť levandule, olivového stromu a rustikálne slnečnice. Ak sa internet cíti pohodlie a pohodlie, znamená to, že je usporiadaná správna.

Skončiť

Všetky materiály zapojené do dekorácie miestnosti musia byť prirodzené. Linoleum, tapety a strečové stropy v tomto štýle sú nevhodné. Jednoduchosť francúzskej dediny identifikuje omietku alebo maľbu stien vo farbách pastelových odtieňov. Nedbanlivosť práce v tejto veci je dokonca vítaná. Jedna z stenách je možné vidieť drevom, potom maľovať farbou prostredia. Dokončenie môže byť nepostrehnuteľné, aby ste zvýraznili nábytok a dekor. Dvere môžu byť umelo použité pomocou špeciálnych maliarskych techník, alebo zdobia svoje kvetinové vložky.

Nábytok

V usporiadaní obývacej izby štýlu Provence nemožno použiť skrine. Harmonické v IT bude vyzerať bufety, komody, ceruzky, poličku. Bolo by dobré nájsť starý nábytok, zrekonštruovaný, prelakovať ho, čím sa vytvorí rozsah zlyhania. Vysoké nohy konštrukcií, prítomnosť kovania v dekorácii stoličiek, lustre zdôrazní a prehĺbiť vybranú stylistiku. Čalúnený nábytok pokrytý bielizeňou alebo bavlnenými tkaninami by mali byť mierne hrubé. Nemalo by byť umiestnené pozdĺž steny: Môžete zvýrazniť mierne chaotické skupiny. Ceruzky a regály vyplňujú farebné boxy, prútené koše a zásuvky.

Dekor

Položky vyrobené v technike decoupage, vintage hodiny, čiernobiele fotografie, váky s živými kvetmi – to všetko bude zdobiť interiér v rustikálnom štýle. Ručne vyrábané v akomkoľvek prejave: remeslá, pletenie, výšivka.

Dekor je vybraný v štýle francúzskeho rustikálneho sfarbenia:

 • košov z viniča;
 • figúrky porcelánu;
 • Drevené jedlá;
 • zrkadlá v masívnom bielom ráme;
 • Flora obrázky.

Krb môže byť zdobený imitáciou tehál vyrobených vo svetlosivej farbe alebo odtieň slonovej kosti. V tomto prípade môžete urobiť čelo ohniska výčnelku alebo časť.

Textil

Prírodné tkaniny by nemali byť jasné, v prioritných Termín Tóny: Levanduľa, Peach, Mint. Môžu obsahovať veľký počet malých kvetov alebo rovných čiar na obrázku. Textílie pre zdobenie okna vyzerá dobre s Ryushami. Ohnisko Ozdobte textílie nežiaduce. Maximum, čo je prípustné – to je dekoratívna vložka na police umiestnenej nad krbom.

Ohnisko v obývacej izbe

Interiér v olivovom štýle je preniknutý teplom. Krbové zariadenie sa stane logickým uzavretím pohodlného prostredia. Pokúsme sa zistiť, čo by malo byť. V prvom rade musí udržiavať spoločný farebný gamut interiéru, aby bol úhľadný dôraz, organicky zabudovaný do situácie. Takýto účinok je dosiahnutý maľba s nešťastiami prvkami, nerovnomerné hrany, ako je krb.

Existujú špeciálne techniky, s ktorými je možné podliehať:

 • Na maľovací a suchý povrch sa aplikuje špeciálny lak, ktorej vrstva je praskanie pri sušení. Cez cracker trhliny farby.
 • S pomocou tuhej suchej kefy na vyčnievajúcich častí dekorov je farba nerovnomerne aplikovaná.
 • Krb je natretý tmavou vrstvou, po vysušení sa aplikuje ľahko, potom je povrch stlačiť tak, že tmavá farba je zablokovaná.
 • Vintage pohľad na krb môže vzdať kovové prvky. Opravujú sa roztokom kyseliny chlorovodíkovej na oxidáciu kovu.

V Antique Gypsum sa aktívne používa na vytvorenie dekoru, takže krb v olivovom štýle môže byť zdobený štukovým. Nemalo by to byť svieža a zložité vzory, ako v historických smeroch dizajnu. Vyzerá to zaujímavejšie, jednoduché a jasné modelovanie podporované okolitým interiérovým dekoráciou. Do čelného krbu sa podieľajú len prírodné materiály: kameň, tehla, keramika, niekedy drahé odrody dreva.

Dekor zaostrenia vo forme spádovej mriežky vyzerá.

Je žiaduce, aby peracka umelého zamerania vyzerala realistická (Zápis mriežky, nabíjacie lampy). Niekedy takéto krby napodobňujú oheň, a dokonca haváriu palivového dreva. Farba krbu musí harmonizovať s obložením. Zvyčajne si vybrali mliečne biele, modrasté, jemné ružové, nezhodnuté žlté tóny. Biela farba sa ľahko vytvorí. Obývacia izba v provence bude miestom, kde domácnosti môžu navzájom komunikovať, pohodlne urovnaný krb.

O tom, ako je interiérový dizajn vytvorený v štýle Provence, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: