V obývačke si vyberte panel

Bar regály nie sú novým vynálezom, ale ich popularita začala rásť spolu s príchodom veľkých bytov, súkromných domov, kaštieľ. S premyslenými akciami môžu byť takéto módne objekty domácnosti inštalované v malých apartmánoch s malými kuchýň. Naši návrhári sa vyrovnávajú s akýmikoľvek úlohami.

Zvláštnosť

Bar Rack v súkromných domoch a moderných apartmánoch sa čoraz viac posilňuje ako jeden z dôležitých atribútov interiéru lounge. S ich inštaláciou sa priestor miestnosti stáva funkčnejší. Rôzne panelové regály umožňuje vybrať najvhodnejšiu možnosť pre akúkoľvek obývaciu izbu. V skutočnosti stojan pozostáva z minimálnej sady objektov.

Jedná sa o vysokú pracovnú dosku a stoličky alebo vysoké stoličky s podložkami rôzneho pôvodného výkonu v závislosti od zvoleného štýlu. V skutočnosti, bar stánok pokračuje v kuchyni a oddeľuje jedálenský kút z hlavnej kuchyne. Niekedy sa takýto stojan používa namiesto jedálenského stola, najmä ak je rodina malá, 3-4 ľudí.

Úplne z jedálenského stola nie je potrebné odmietnuť, pre veľkú rodinu je len potrebný.

Výhody

Barové regály majú svoje vlastné vlastnosti, ktoré ich odlišujú od bežných stravovacích stolov:

 • Môžete vytvoriť kompaktné návrhy pre malé obývačky a kuchyne. Rack so zaoblenými hranami môže sedieť dosť veľkú spoločnosť. Jednoduchý servírovanie nevyžadujú vysoký čas a objekty, podľa potreby pre jedálenský stôl;

 • Bar Rack prirodzene oddeľuje kuchyňu a obytnú oblasť, vytvára pôvodné prostredie v dome;
 • Moderné domáce štruktúry regálov nemôžu spôsobiť združenia s barmi a inými miestami rekreácie a výživy, ich štýly a modely zodpovedajú len interiéru a rozvrhnutia nových bytov a súkromných domov.

Modely a štýly

Obývacia izba s pultom BAR dáva byt úplne nový účel a mení svoj vzhľad, štýl a rozširuje dizajnérske možnosti. Teraz prideliť niekoľko štýlov:

 • Špička. Kovové a sklenené Alliance tu prevládajú, zamerajte sa na svetlé prvky. Šumivé kovové nosiče, sklo, nerezová oceľ, fluorescenčné osvetlenie. Pokyny sú odlišné, od športu do fantastického.
 • Klasický. Tento štýl zdôrazňuje slušnosť a podrobnú chuť vlastníka bytu alebo súkromného domu. Bar regály v klasickom štýle sú zdobené drahými a odolnými druhmi dreva, ale v rozpočtovom verzii môžete použiť MDF a drevotrieskové dosky. Regály vystupujú relatívne veľkým počtom dôkladných dokončených malých častí z masívneho dreva.

 • Moderný. Táto koncepcia obsahuje požiadavky sofistikovanosti a elegancie vo všetkých detailoch, zatiaľ čo praktickosť a výkon hlavných funkcií nábytku, vrátane kuchyne a barov, by mali byť stále uložené. Moderná všestrannosť je založená na rôznych farbách, čo vám umožňuje vstúpiť do stodoly v obývacej izbe s každým interiérom. Všetky art Nouveau Products sa vyznačujú jasnými čiarami, sebavedomými a tvrdými dizajnu. Ak chcete odstrániť opakovanie a nekompatibilitu štýlu, vytvorte panelové regály pre jednotlivé projekty.
 • Diskotéka, Svetlý a dynamický štýl. Nazýva sa tiež mládež. Interiéry disco štýl Express Chary, Dynamika súčasne s pohodlím, jednoduchosť kontaktov. Bar regály v tomto štýle sa vyznačujú kovovými chrómovanými povrchmi, hojnosť plastov, dobrej umelej kože. Svetlé farby a konštantná šumivá guľa nad regálom dávajú svoje špeciálne kúzlo.

 • „Folk“ štýl krajiny. Toto nie je len kovbojský estetika, ale aj sfarbenie krajiny, v ktorej sa nachádza bývanie. Vlastne v Saluns Bar Rack bol len prepojením medzi všetkými prvkami inštitúcie inštitúcie. Vytvára sa z prírodných materiálov, niekedy stláčaných kameňmi, bielizňovými tkaninami, slamou. Štýl krajiny je udržiavaný prítomnosťou kovu a keramiky na stojane, v blízkosti ľudových motívov. Drevené stoličky jednoduchých, ale silných a pohodlných foriem – povinné patriace čiapky.

 • Francúzska „obec“ Provence. Jednoduché, ľahké, jednoduchosť tohto štýlu láka milovníkov pohodlia dediny. Regál je vyrobený z pevného stromu. Stylistika Provence je ťažké mixovať z krajiny alebo rustikálnej. Provence existuje v jednoty s prírodou, ktorá je súčasťou domu a s prahom dobytím všetkého priestoru. Hlavnou vecou v tomto štýle je použitie prírodných materiálov a pastelovú auru. Podrobnosti v interiéri sú vyrobené z dreva, hliny, keramiky, kameňa, zliatin medi, bavlny a ľanu. Z toho všetkého, existuje jednoduchosť a citlivosť, jednoduchosť a láskavosť. Zdanlivá ľahkosť a naivita provence by nemali byť zavádzajúce. Môžete ich dosiahnuť, len poznať príbeh, život a vlastnosti používania príslušenstva pre staré.

Trochu od sofistikovaných štýlov stojí za to loft. Štýl Loft je viditeľný predovšetkým a starý v externom interiéri. Všetky prvé závisí od tabuľky. Voľný výber tvaru vám umožňuje prezentovať dosky ako štvorkolky s akýmikoľvek hranami, môže to byť dokonca rezané drevo.

Povrch musí byť dobre spracovaný, impregnácia s riadne vybraným farbou alebo zručnými a vysoko kvalitnými maľovanými. Farba môže byť. Pri výrobe panelových regálov sa používa Loft:

 • Dobre pripravené drevo;
 • Chrómové a poniklované kovové detaily.

Podšívka z prírodnej a odolnej umelej kože a vybrané príslušenstvo.

Zaujímavý vývoj – zavretý barový stojan inštalovaný v kuchyni alebo v hale. Tento stojan má rôzne police a boxy, čo vykazuje bufet, kde dali bary a kontajnery alkoholickým nápojom.

Kde inštalovať?

Pri inštalácii pultu tyčí v obývacej izbe sa stáva stredom interiéru celého miesta miestnosti. Obývacia izba je pokojovým miestom pre celú rodinu, prijímanie hostí, sviatkov. Bar Rack pritiahne univerzálnu pozornosť, a ak to urobíte ako ostrov, potom jeho funkcie môžu byť ešte rozšírené. Pomocou efektu farebného kontrastu a textúry materiálu, môže byť stojanový stojan úspešne zvýraznený z celkového interiéru, nebude rozbiť celkovú harmóniu, ale vytvorí príležitosti pre mnoho možností pre každú chuť.

V dome s vysokými stropmi môžete nainštalovať viacúrovňové barové regály. Každá úroveň je pripevnená na samostatných tyčích, ktoré po montáži zdobené celkovým dekoráciou regálu. Jednorazová – to sú najčastejšie barové regály, sú lacnejšie ako iné, ale môže zdobiť pod drahou. Pri výbere modelu stojana a barovej súpravy, musíte vziať do úvahy návrh interiérov kuchyne a obývacej izby, široko používanie použitia materiálu a farby

V priestranných apartmánoch sa táto súprava stane prirodzenou oblasťou medzi obývacou izbou a kuchyňou, čím sa vytvára kuchyňa a obytná plocha. Pri dizajne tyčí vzpery sa používa zásada minimalizmu, v ktorej hlavná vec je pohodlie a pohodlie. Nepreťažujte ich regálmi, stojany, dostatok skríň v samotnej kuchyni. Rôznymi chuťou a závislosťami môžu byť regály inštalované za pohovkou alebo pred pohovkou, pozdĺž steny alebo z neho robia uhlové. Hlavná vec je pohodlie, pohodlie a viazanie na celkový dizajn bytového domu alebo doma.

Dosky

Toto sú hlavné údaje tyčí regálov všetkých štýlov, modelov a spôsobov výroby. Materiály, ktoré sú najvhodnejšie na vykonávanie hlavných funkcií barov a zdôrazniť krásu barových sadov, veľa. Dosky sú vyrobené z dreveného poľa, umelý kameň, mramor, sklo, plastové. Existuje jeden materiál, ktorý môže byť nahradený vlastnosťami niektorého z uvedených.

Toto je Corian, ktorý je tvrdší mramor, ale ľahko brúsiť. Externe veľmi atraktívne, je možné ohnúť, aby poskytli rôzne tvary. Materiál nie je toxický, to znamená, že je možné použiť v kuchyni.

Farby a dekorácie

Čierny mramor v dizajne tyčového stojana sa stáva skutočnou umeleckou dielom. Z ľahkého mramoru tvoria pravouhlý priestranný dizajn, ktorý môže celá spoločnosť obsadiť. Rôzne funkcie sú tu kombinované.

Laconický stojan je zaslaný z umelej čiernej žuly. Biele barové sedadlá kontrastovať výrazne a zároveň zdôrazňujú celkový výcvik high-tech štýlu. Priťahuje lineárny panelový stojan v oblasti Penthouse Lounge. Tu zvýraznili fasády regálu a kuchynskej zástery s konečnou úpravou pod Onyxom.

Nezriešiteľný stojan z tmy s hnedým odtieňom mramoru s krásnymi ľahkými žilami sa stáva oblasťou medzi kuchynskou oblasťou a stolovým priestorom. Tu tiež použitý kontrast s interiérom svetelných tónov, ktoré zdôraznili svetlý a viditeľný dizajn.

Pre panel stojana (ostrov) ponúkol kučeravé šumivé kovové nohy a v tomto zložení sa stali najvýraznejšími prvkami. Jasný vzhľad a jemná elegancia sa ukázali ako výsledok používania štýlu Art Deco.

Pozlátené rezbárske a mini-stĺpce, ktoré sú doplnené bohatými hlavicami, tvorili komplexný krásny krásny kompozícia baroky s tvarovaným tvarom t. Úspešne sa pridáva barové stoličky, čalúnené s prírodnou kožou farbou čerstvej krémov.

Kompaktný polostrov stojan na dvoch miestach vyzerá skvele v malej bielej kuchyni. Všetko sa kombinuje s hlavičkou nábytku a jeho reliéfna fasáda je zdobená, ako aj kuchynské skrine.

Tipy na výber

Takéto množstvo štýlov a štruktúr môže sťažovať úspešné zvoľte regály tyče. Skúsený dizajnér pomôže zistiť vaše preferencie a ponúknuť požadovanú možnosť. Luxus a cena sú neoddeliteľne spojené a vaša voľba sa môže stať priečinkami doručenej pošty. Finančné vzdelávanie a presné predbežné výpočty musia byť opatrné a s garantovanou zásobou. Bude to nepríjemné, ak je v polovici práce uviaznutý dobrý nápad alebo v dôležitej úrovni.

Možnosti ľudí s veľkou prosperitou by nemali viesť k extrémam a excesom, podčiarknutým nadmerným luxusom. Preťaženie subjektov pod starožitným, miešacie štýly môžu zlomiť harmóniu dizajnu a namiesto obdivu, aby spôsobil len posmech. Ak je zvolený štýl a dizajn, všetky výpočty sú vykonané, všetky náklady a plány sú dohodnuté, neváhajte, aby sa vec dostala do krásnej a úplnej celkovej sumy.

O tom, ako samostatne urobiť pôvodný stojan typu, pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: