Vyberte úzku trubicu pod TV

TV je prakticky v každom dome. Podľa tradície sa skriňa často nachádza. Aj keď je technika pripojená k stene, takýto nábytok nie je nikdy prebytok kvôli jeho multifunkčnosti. Ak je miestnosť malá, môžete prestať voľbu na úzkom konci. Funkcie takýchto subjektov povie článok.

Klady a zápory

Úzke skrine sa líšia od ostatných možností pre malú hĺbku. V rovnakej dobe, výška a šírka sa môže líšiť. Zvážte výhody takýchto nábytkových položiek.

 • Kompaktnosť. Úzke nočné stolíky dokonale zapadajú do neštandardných, úzkych a malých miestností. Zároveň nezasahujú do slobody pohybu okolo miestnosti.
 • Funkčnosť. Mnohé modely majú regály a boxy, ktoré vám umožnia umiestniť akékoľvek veci v nich.
 • Široká ponuka výrobkov rôznych tvarov a veľkostí. Variabilita šírky a výšky vám umožňuje vybrať možnosť vhodnú pre priamo inštaláciu televízora a vytvoriť efekt „parity“ kvôli voľnému priestoru medzi objektmi.
 • Rozmanitosť dizajnu. Dnes si môžete nájsť úzku Thumbu, vyrobený v akomkoľvek štýle – od elegantnej klasiky až po prísny minimalizmus. Rôzne farby, materiály, možnosti dokončovania.

Pokiaľ ide o nedostatky, zahŕňajú len malú udržateľnosť takýchto výrobkov. V tomto ohľade musia byť takéto stojany dodatočne pripojené k stene. Najmä tento moment je dôležitý, ak plánujete dať TV. Okrem toho je dôležité objasniť predajcu hmotnosť, ktorá môže vydržať nočný stolík.

Ak je nesprávne vypočítané zaťaženie, môže byť deformovaná elegantná vec s malou hĺbkou.

Zobrazenia vo veľkosti

Moderní výrobcovia ponúkajú skrinky rôznych parametrov. Po prvé, môžete zvýrazniť 2 typy v hĺbke TUBMA (šírka tablety).

 • S maximálnou hĺbkou (od 30 cm do 35 cm). Takáto veľkosť umožňuje použitie nábytku ako stojan na moderné vybavenie a dekor. Takéto modely sa považujú za najudržateľnejšie a spoľahlivé. Čo sa týka možnosti skladovania vecí, takéto stojany sú najviac praktické.
 • S hĺbkou 20 cm až 25. Takéto výrobky sú vhodné pre malé miestnosti. Úzke stola TOP neumožňuje dať nejaké položky na to, vrátane TV. Vo vnútri takéhoto nábytku však môže ubytovať nejaké malé veci. Tiež takýto stánok môže byť samo o sebe, aby bol dekoráciou miestnosti (napríklad súčasťou headsetu).

Výška výrobku sa môže tiež líšiť.

 • Nízke modely. Výška takýchto výrobkov je od 30 do 50 cm. To vám umožní umiestniť televíznu techniku ​​s veľkou uhlopriečkou.
 • Vysoké možnosti. Je to výška nábytku od 60 cm. Ak si vyberiete dlhý model s pôsobivej výšky, môžete v ňom umiestniť veľa vecí. Hlavnou vecou je zvážiť, v ktorej výške bude TV umiestnený, pretože pre pohodlné prezeranie je lepšie dať ho na úroveň oka používateľov.

Dĺžka výrobkov sa zvyčajne môže pohybovať od 80 cm a viac. Môžete nájsť kompaktné možnosti a modely, ktoré zaberajú takmer celú stenu. V každom prípade, nábytok vyzerá elegantný kvôli malej hĺbke.

Štýly

Klasická a neoklaska

Elegancia v retro štýle neopustí módu. Takéto kabíny vždy stoja na podlahe. Môžu mať elegantné nohy, dekorácie vo forme patiny, vyrezávané vzory, vintage doplnky. Tints fasád sú zdržanlivé, teplé (orech, piesok, krémová). Neoclassica umožňuje studený biely tón.

Provence

Dnes môže byť takýto nábytok bežnejší v krajinách. Tu je tiež sledovaná estetika retro dizajnu, len miesto luxusu je jednoduchosť. Toto je drevený nábytok alebo imitácia, maľované vo svetlých odtieňoch (biela, bledovaná modrá, svetlošedá, pistácia a t. D.).

Pullop môže mať prírodný tón dreva.

Minimalizmus, HIGH TECH

Stojan v modernom štýle sú často pozastavené. Minimalizmus znamená maximálny stručný. Neexistuje žiadne miesto pre dekorácie, vzory, vyblednutý dekor. Takýto nábytok spravidla nemá doplnky. Boxy a priehradky otvorené stlačením fasády. Preferencia je daná na čistenie neutrálnych farieb (biela, čierna, sivá). Svetlé odtiene v tomto prípade sa používajú zriedka, pretože odvádzajú pozornosť z obrazovky. Avšak, ak je to žiaduce, môžete nájsť model v červenej farbe, fialová choďte na iný šťavnatý tieň.

Povrchy sú často lesklé. Často používané dekoratívne podsvietenie. Pre znalcov prírodných materiálov však výrobcovia ponúkajú aj dobré možnosti. Minimalistické výrobky prírodnej textúry a tieňa dokonale zapadajú do moderných interiérov.

Moderný

Tento štýl je ideálny pre tých, ktorí oceňujú originalitu a moderné trendy. Na rozdiel od predchádzajúcich smerov, moderné umožňuje kombinovať v jednom produkte rôznych materiálov, odtieňov.

Použité nezvyčajné formy, zaujímavé armatúry.

Škandinávsky štýl

Tento smer je dnes veľmi populárny. Jednoduchosť a moderné vlastnosti, ľahkosť a domáce pohodlie – všetky tieto dobytia na prvý pohľad. Stojany v takejto štylistike majú biele a malé drevené nohy prírodného béžového tónu. Tabuľka TOP môže byť tiež béžová. Armatúry Laconic, Decor nie je poskytnutý. Modely majú často otvorené oddelenia, čo z nich robí ešte viac „vzduchu“.

Čo brať do úvahy pri výbere?

Výber pohára pre TV, je dôležité vziať do úvahy niekoľko okamihov. Len v tomto prípade bude nákup úspešný, dobre sa zmestí do miestnosti a po dlhú dobu vás poteší.

Veľkosť

Aj keď sa rozhodne kúpiť úzku trubicu, je potrebné presne rozhodnúť, akú hĺbku bude mať (od 20 do 35 cm).

Je tiež žiaduce rozhodnúť o výške a dĺžke výrobku, meranie miesta, v ktorom bude stáť.

Materiál

Je dôležité zvážiť, či televízor bude stáť na konci alebo visieť nad ním. Nezabudnite, že veľkosť nábytku nie je vždy určiť prípustné zaťaženie. Tento indikátor závisí od materiálu a kvality montáže. Preto je lepšie zvážiť možnosti spoľahlivých a trvanlivých surovín.

Štýl

Vzhľad gauči by mal byť harmonizovaný s iným nábytkom v miestnosti.

Tiež by sa mala ľahko zapadnúť do existujúceho interiérového štýlu.

Typ

Ak je vybraný moderný model, mali by ste sa rozhodnúť o type inštalácie. Môžete si kúpiť vonkajší alebo zavesený koniec. Majte na pamäti, že ak je nábytok veľmi úzky, možno budete musieť opraviť na stenu. To vylučuje riziko padajúceho dizajnu. V tomto prípade budú nohy vykonávať iba dekoratívnu funkciu.

Pozastavené modely majú veľa výhod. Vyzerajú štýlovo, vizuálne zvyšujú priestor, vytvárajú pocit osvetlenia situácie. Okrem toho absencia nôh oveľa zjednodušuje čistenie. Hlavnou vecou v takom prípade je uistiť sa, že upevňovacie prvky sú spoľahlivé (kvalita detailov a správnosť inštalácie).

Na druhej strane, V niektorých interiérových štýloch vyzerajú visiace štruktúry divné. Preto sa kúpia vonkajšie modely. Dialosť podlahy má veľký význam. Ak sú diferenciály, dizajn bude fúzovaný. Najlepšia možnosť v tomto prípade je model s nastaviteľnými nohami, ktorých výška môže byť zmenená skrútením.

Ďalšia možnosť – skrinka na kolesách. Takéto mobilné produkty sú veľmi pohodlné. Môžu byť presunuté počas čistenia, používajú sa ako stojan na niečo v rôznych častiach domu.

Samozrejme, v tomto prípade by mal televízor zavesiť na stenu.

Funkčnosť

Premýšľajte vopred, ako budete používať túto položku. Ak chcete uložiť v ňom rôzne pevné veci, zoberte model s uzavretými priestormi. V závislosti od potrieb, výsuvných boxov alebo regálov s hluchými fasádami môžu byť pohodlnejšie. Ak chcete dať dovnútra kníh a časopisy, suveníry, malé domáce spotrebiče, kúpiť možnosť s otvorenými priestormi.

Príklady v interiéri

Elegantný béžový nočný stôl na kučeravé nohy dokonale zapadá do jemného neoklasického interiéru. Ako dekorácie, pozlátené a vyrezávané časti. Vnútorná časť pozostáva z otvorených políc, čo robí nábytok vizuálne jednoduchšie. Na okrajoch sú zatiahnuteľné boxy pre maličkosti. To je vynikajúca voľba pre milovníkov retro-estetiky.

Pozastavený stručný model – uskutočnenie hlavnej myšlienky minimalizmu. Fasády s textúrou dreva dávajú interiéru teploty a coziness. TV je upevnená na stene, takže nemá žiadny tlak na nábytok.

Brutálna čierna farba – výber mnohých mužov. Lesklý povrch a výrazné osvetlenie sklenených políc robia pľúcny tón, napriek neutrálnemu tónu a nedostatku dekor. Otvorené a uzavreté modely Komplámy sú pomerne priestranné, čo zvyšuje funkčnosť gauči.

Ak chcete niečo originálne, Môžete si vybrať Avant-Garden Model. Kombinácia dvoch kontrastných farieb a nezvyčajného tvaru robia nočný stolík skutočného „zvýraznenia“ izby. Dopĺňajú zloženie krásne suveníry a čo stojí za to skrývať pred zvedavými očami, skryté za pevnou fasádou.

  A to je Škandinávsky štýl. Maximálna jednoduchosť dizajnu, kombinácia belosti s teplou odtieňom, kompaktný formulár – všetko robí nábytok s vynikajúcou voľbou pre útulnú obývaciu izbu Apartmán alebo vidiecky dom.

  Tipy na usporiadanie televíznej oblasti v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: