11 najlepších akumulátorových skrutkovačov

Akumulátorové skrutkovače majú malý elektrický motor a prevodový reduktor na otáčanie nástroja. Zariadenie je napájané batériami, takže neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa vzdialenosti použitia a káble sa nezamotávajú pod nohami. Používajte takéto nástroje na montáž nábytku, elektroinštalácie, opravy spotrebičov a počítačov. Elektrické otáčanie nástroja znižuje únavu rúk a zvyšuje produktivitu. Ak uvažujete o kúpe tohto zariadenia a chcete zistiť, ktorý akumulátorový skrutkovač je najlepší, zvážte náš TOP 11. Zohľadnili sme vlastnosti produktu aj recenzie zákazníkov, takže môžete okamžite zistiť výhody a nevýhody modelu, ktorý sa vám páči.

Najlepšie akumulátorové skrutkovače

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie akumulátorové skrutkovače1BOSCH PSR Select (0.603.977.020)3 149€
2RYOBI ERGO A24 233€
3VICHR OA-3,6-K1 350€
Najlepšie priame akumulátorové skrutkovače1Súprava BOSCH GO2 499€
Najlepšie viacúčelové akumulátorové skrutkovače1Makita022DSE8 327€
2AEG SE 3.6
 • 5 470€
  3HIKOKI DB3DL24 820€
  4Interskol OA-3,6F Home Handyman 40 kufrov1 610€
  5Makita DF001DW3 290€
  6Daewoo Power Products DAA 3600
 • Plus
 • 1 990€
  7ZUBR ZO-7.2Li KN3 490

  Najlepšie akumulátorové skrutkovače

  Telo v tvare písmena L je ideálne na prácu na zvislých plochách, pretože umožňuje používateľovi prirodzene dosiahnuť rukou, čo uľahčuje vyvíjanie tlaku. Tento variant je praktický na inštaláciu zásuviek, vypínačov a iných drobných predmetov v celom dome. Dokonca aj kratšie dĺžky pre ľahší prístup do úzkych výklenkov v tesných rohoch, kde je obmedzený priestor.

  BOSCH PSR Select (0.603.977.020)

  Hodnotenie: 4.9

  BOSCH PSR Select (0.603.977.020)

  Spoločnosť Bosch vyrába akumulátorový skrutkovač PSR Select v tvare písmena L (0.603.977.020), podobne ako malý skrutkovač. Zadná časť rukoväte a koniec motorového priestoru sú potiahnuté gumou, ktorá zvyšuje priľnavosť a chráni pred poškodením pri páde. Skrutkovač váži len 500 g, takže sa s ním dá ľahko pracovať celý deň. Dodáva sa s 12 bitmi v prenosnom puzdre. Skrutkovač má rýchlosť otáčania 210 otáčok za minútu. Je napájaný batériou 3.6 V skrutkovač s 1.5 Ah. Úplné nabitie batérie však trvá 4 hodiny. Samostatné tlačidlo umožňuje zablokovať vreteno, takže môžete dokončiť skrutkovanie rukou bez poškodenia jemného materiálu.

  Skrutkovač hodnotíme ako najjednoduchší na výmenu bitov. výrobca použil rotujúci bubon ako v požiarnej striekačke. Po stiahnutí posuvníka sa vo vnútri skrutkovača rozsvieti kontrolka a vy vidíte, ktorý bit je teraz otočený von. Po otočení bubna sa vyberie bit, posuvná lišta sa zasunie späť a bit sa vloží do skľučovadla.

  Výhody

  • krátka zásuvka;
  • je tu dióda na osvetlenie;
  • nízka hmotnosť 500 g;
  • široký spúšťací mechanizmus.

  Nevýhody

  • Tlačidla spiatočky sa niekedy môžete náhodne dotknúť;
  • Batéria nie je vyberateľná;
  • Predáva sa s jednou batériou
  • batériu možno nabíjať 4 hodiny.

  RYOBI ERGO A2

  Hodnotenie: 4.8

  RYOBI ERGO A2

  A tu je ďalší populárny pištoľový skrutkovač, tentoraz od značky „Roby“. Je vybavený dobíjacou batériou 1.S kapacitou 3 Ah produkuje 4 V, čo je o niečo viac ako väčšina podobných elektrických nástrojov. Prevodovka umožňuje až 180 otáčok za minútu. V recenziách sú remeselníci spokojní s dlhou spúšťou, ktorá rovnomerne rozdeľuje záťaž na celú ruku. Skrutkovač je vybavený funkciou reverzácie a aretáciou vretena. Torzná tuhosť je 5 Nm. Elektrické náradie váži len 500 g. Výrobca v súprave poskytuje 10 šesťhranných skľučovadiel.

  Akumulátorový skrutkovač vyniká tromi prevodovými stupňami, ktoré sú súčasťou dodávky, a je vhodný na všetky skrutkovacie úlohy. Okrem rovného bitu sú k dispozícii aj uhlový a excentrický bit na použitie v ťažko prístupných miestach (blízko stien, v rohoch nábytkových skriniek atď.). .). Násadec možno vymeniť niekoľkými dotykmi vďaka bočným klipom, takže nedochádza k žiadnym oneskoreniam pri práci.

  Výhody

  • pogumované telo;
  • Osvetlenie LED;
  • Vrátane 10 bitov;
  • existuje reverzný režim.

  Nevýhody

  • skrutkovací výkon nie je nastaviteľný;
  • čas nabíjania batérie 10 hodín;
  • batéria nie je vyberateľná.

  VICHR OA-3,6-K

  Hodnotenie: 4.7

  VICHR OA-3,6-K

  Túto kategóriu elektrických skrutkovačov v tvare L dopĺňa výrobok od domácej značky Vihr. Nástroj je vyrobený z plastu a je vybavený dvoma oranžovými gumovými vložkami na lepšie uchopenie. Dlhá spúšť uľahčuje otáčanie. Smer otáčania možno zmeniť pomocou reverzného spínača. Batéria má kapacitu 1.3Ah a napájací zdroj 3.6 . Maximálny krútiaci moment 3.5 Nm. Recenzie zákazníkov ukazujú, že jednotka skrutkuje 40 mm dlhé skrutky do borovicovej dosky bez väčšej námahy. Používatelia tiež hovoria, že ak nástroj dlhší čas nepoužívate, nestráca svoj náboj – keď náhle potrebujete utiahnuť skrutku, skrutkovač bude pripravený.

  Naši odborníci zistili, že výrobok je najlepší z hľadiska pomeru cena/spoľahlivosť. Jeden z najúspornejších modelov, ktorý je už vybavený kufríkom a radom príslušenstva. Telo skrutkovača dobre odoláva pádom a motor pokračuje v otáčaní skľučovadla aj pri zvýšenom odpore (otáčanie pokračuje, len s klesajúcimi otáčkami).

  Výhody

  • žiadne samovybíjanie;
  • dobre padne do ruky a nešmýka sa
  • v spodnej časti je podsvietenie;
  • je prítomný indikátor nabíjania;
  • dobré puzdro na prenášanie.

  Nevýhody

  • nie je možné batériu vymeniť;
  • Oranžová rukoväť rýchlo absorbuje nečistoty;
  • Bity sú nekvalitné;
  • nie je možné pracovať nepretržite;
  • Čas nabíjania je 2.5 h.

  Najlepšie priame akumulátorové skrutkovače

  Rovné telo skrutkovača je praktické na prácu pri stole alebo na strope. Aj užší tvar bez výstupkov je praktický na prístup do úzkych priestorov, kam by sa ľudská ruka nezmestila, alebo kratšia verzia elektrického skrutkovača v tvare písmena L. Ak je väčšina vašich nadchádzajúcich úloh tohto typu, vyberte si priamy typ.

  Súprava BOSCH GO

  Hodnotenie: 4.9

  Súprava BOSCH GO

  Nemecká značka Bosch ponúka priamy skrutkovač so zabudovanou nevyberateľnou batériou. Model má po stranách dva široké gumové pásy na ľahké držanie. spustenie otáčania pomocou posuvného tlačidla. Tri diódy indikujú stav batérie. Má kapacitu 1.5 Ah a napätie 3.6 V. batéria sa nabije za 90 minút. Šesťhranné skľučovadlo sa otáča rýchlosťou 360 otáčok za minútu a uťahuje rýchlosťou 5 Nm. Stačí na pohon skrutky s priemerom 5 mm. Recenzie majstrov sa páčia skutočnosti, že tento skrutkovač možno nabíjať z čohokoľvek, aj keď ste zabudli adaptér doma, pretože konektor na pripojenie drôtu patrí do kategórie micro USB.

  Tento skrutkovač sme v recenzii vyzdvihli ako najlepšie vybavený kvalitnými bitmi v tejto časti. Výrobca ponúka 32 šesťhranných bitov s rôznymi drážkami, ktoré pokrývajú všetky možné požiadavky na typ plochých plôch na spojovacích prvkoch. Sotva budete musieť kúpiť niečo ďalšie navyše. S hmotnosťou 280 g je tiež jedným z najľahších akumulátorových skrutkovačov v celom prehľade.

  Výhody

  • je reverzibilný;
  • Váži len 280 g
  • Tri diódy na indikáciu nabíjania;
  • S ochranou proti prehriatiu a preťaženiu.

  Nevýhody

  • Batéria nie je odnímateľná, takže po jej poškodení ju nemôžete sami vymeniť;
  • nie je možné pracovať nepretržite (keď sa batéria vybije, náradie sa musí nabiť).

  Najlepšie univerzálne akumulátorové skrutkovače

  Táto kategória skrutkovačov má telo, ktoré sa dá upraviť do tvaru L alebo do plochého tvaru. Takáto funkčnosť rozširuje sortiment akumulátorového náradia na inštaláciu na zvislých plochách, ale aj na ťažko prístupných miestach alebo v priehlbinách. Väčšina výrobcov sa snaží vyrábať produkty presne s touto konfiguráciou, takže táto kategória je najväčšia a určite v nej nájdete to, čo potrebujete.

  Makita022DSE

  Hodnotenie: 4.9

  Makita<td></div><p>022DSE“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/44216666193261-9311.jpg“ height=“355″ title=“Makita</p><td>022DSE“><p>Na prvom mieste je skrutkovač Makita, ktorý sa skladá a rozkladá na pánte. Nie je tu nič na zablokovanie polohy, takže telo sa dá transformovať do ľubovoľného uhla vhodného pre vašu prácu. Výrobok sa dodáva v odolnej látkovej taške, ktorá obsahuje samotné telo akumulátorového nástroja, dve batérie a nabíjačku. Každá batéria má kapacitu 1.0 Ah. Priamo pod skľučovadlom je jedna dióda na osvetlenie. Remeselníci tvrdia, že skrutkovač dokáže utiahnuť skrutky a skrutky s priemerom od 3 mm do 8 mm. Vďaka vysokému výkonu odskrutkuje čokoľvek. Váži 560 g a neunavuje ruky. Dĺžka rovného tela je 282 mm, zloženého tela 227 mm. Na výmenu nástrojov potrebujete bity so šesťhrannou stopkou 6 V.35 mm.</p><p>Ide o jedného z najsilnejších zástupcov medzi univerzálnymi akumulátorovými skrutkovačmi. Napájanie z batérie 7.2 V. Vďaka zvýšenému jednosmernému prúdu sa nástroj dokáže roztočiť až na 2450 otáčok za minútu a utiahnuť spojovací materiál s 25 Nm.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>osvetlený pracovný priestor;</li><li>pohodlný spínač spiatočky;</li><li>odnímateľná úzka batéria;</li><li>plne pogumovaná rukoväť.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoké náklady;</li><li>krútiaci moment nie je nastaviteľný;</li><li>Rukoväť má malú vôľu;</li><li>Predáva sa bez remienka na ruku (hoci je naň otvor).</li></ul><h3>AEG SE 3.6<li></h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=AEG SE 3.6<li></div><p>“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/84816666193261-2811.jpg“ height=“424″ title=“AEG SE 3.6</p><li>„><p>Ďalší skrutkovač od nemeckej značky „AEG“ tiež patrí k profesionálnemu vybaveniu a je určený na celodenné používanie. Súprava sa dodáva s dvoma 3 V batériami.6 V bitov s kapacitou 1 V.5 Ah. Čas nabíjania jednej batérie je 30 minút, takže môžete mať vždy po ruke funkčný nástroj (kým sa jedna batéria používa v skrutkovači, druhá sa stihne nabiť). Maximálny krútiaci moment je 6.5 Nm. Premena z priameho tvaru na tvar L sa vykonáva otáčaním dvoch častí puzdra pozdĺž osi. Skrutkovač má dve prepínateľné rýchlosti 200 a 600 otáčok za minútu na rôzne procesy.</p><p>V recenziách sú zákazníci spokojní, že batéria skrutkovača je vyrobená technológiou Pro</p><li>-Thum-ion, takže vydrží prevádzku pri teplote -18 stupňov, čo nie všetci konkurenti dokážu. Má tiež ochranu proti prehriatiu a hlbokému vybitiu.<h4>Výhody</h4><ul><li>váži 600 g</li><li>Dobíjanie batérií trvá 30 minút;</li><li>funguje v dvoch smeroch;</li><li>rýchla zmena rýchlosti.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoká hodnota;</li><li>Žiadne elektronické plynulé nastavenie otáčok;</li><li>bez podsvietenia.</li></ul><h3>HIKOKI DB3DL2</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=HIKOKI DB3DL2HIKOKI DB3DL2

  Ďalší skrutkovač, ktorý je schopný otáčať sa na plocho a v tvare L vďaka integrovanému aretačnému kĺbu, vyrába spoločnosť HIKOKI. Model je úplne pokrytý gumovými protišmykovými podložkami, takže umožňuje bezpečné uchopenie, ktoré sa zákazníkom páči v recenziách. Batéria 1.5 Ah za 3.6 V je odnímateľný a nachádza sa na konci rukoväte. Nástroj váži 800 g a má dve rýchlosti s maximálnou rýchlosťou 600 otáčok za minútu. Pulzné nabíjanie batérie za 30 minút. Priložená druhá batéria umožňuje nepretržité používanie skrutkovača. Tlačidlá pre otáčanie v smere hodinových ručičiek a dozadu sú jasne označené, takže je ťažké ich zameniť aj pre začínajúceho používateľa.

  Produkt pridávame do najlepšieho prehľadu kvôli viacpolohovej spínacej spojke. Dokonca ani líder v tejto kategórii nemá tento druh funkcií. Remeselník môže nastaviť uťahovací moment v 21 polohách s maximálnou hodnotou 5 Nm. To je dôležité pri práci s rôznymi spojovacími materiálmi a hustotou materiálu.

  Výhody

  • má podsvietenie;
  • pohodlne sa drží v ruke;
  • batéria má veľmi dlhú životnosť na nabitie;
  • dve rýchlosti.

  Nevýhody

  • veľmi ľahko sa „zlomí“, čo môže byť v rozhodujúcom okamihu problém;
  • váži o niečo viac ako konkurencia.

  Interskol OA-3,6F Home Master 40 kufríkov

  Hodnotenie: 4.6

  Interskol OA-3,6F Handyman 40 kufrov

  Značka Interskol nezaostáva za zahraničnými výrobcami a ponúka skrutkovač s otočným telom OA-2.6. Má rýchlosť otáčania 210 otáčok za minútu a uťahovací moment 5 Nm, ktorý možno nastaviť do 15 polôh. Skrutkovač je napájaný z batérie 1.3Ah s napätím 3.6 . Doplnenie nálože však trvá 3 hodiny. Z hľadiska funkčnosti je skrutkovač vybavený spätným chodom a aretáciou vretena. Váha 500 g. Spustí rotáciu dlhým tlačidlom. Rukoväť potiahnutá gumou nevykĺzne z ruky. zákazníci sú spokojní s cenou a bohatým rozsahom ponuky v našich recenziách.

  Tento univerzálny akumulátorový skrutkovač sme tiež považovali za jednu z najlepších výbav. Výrobca ho dodáva v kufríku, v ktorom je aj 40 rôznych bitov a zásuviek. V hlavici rukoväte sa nachádza aj veľká baterka, ktorú možno prepínať samostatným posuvníkom. Poskytuje nielen bodové svetlo, ako dióda pod zásuvkou, ale pomáha osvetliť časť miestnosti alebo cestu v suteréne. Ak musíte pravidelne pracovať v neosvetlených miestnostiach so zlým osvetlením, tento model nahradí klasickú baterku a zníži počet prenosných nástrojov.

  Výhody

  • vreteno sa dá zablokovať;
  • je to reverzibilné;
  • skrutkovač má osvetlenú pracovnú plochu;
  • tri indikátory úrovne nabíjania.

  Nevýhody

  • voľnobežné otáčky iba 210 ot/min;
  • len jedna rýchlosť;
  • posuvník svetla sa pohybuje pevne;
  • batériu možno nabiť za 3 hodiny.

  Makita DF001DW

  Hodnotenie: 4.5

  Makita DF001DW

  Ďalej ďalší elektrický skrutkovač od spoločnosti Makita, ktorý má tvrdosť krútiaceho momentu 6 Nm a v rozloženom stave má rozmery 287x47x51 mm. Skladá sa ľahkým zatlačením na dve časti, bez akejkoľvek západky alebo odistenia. Zariadenie má kefový motor a je napájané z batérie 3.6 . Skrutkovač váži len 360 g. Za minútu zariadenie vykoná 220 otáčok. Pod skľučovadlom sa nachádza kontrolka, ktorá automaticky zhasne po stlačení tlačidla ovládania vretena. Kutilom v recenziách sa páči, že skrutkovač má konektor USB, ktorý umožňuje nabíjanie nástroja z napájacieho adaptéra v telefóne, tablete a dokonca aj v notebooku.

  Hoci tento skrutkovač nemá ani nastaviteľný krútiaci moment (preto je v prehľade pod ostatnými), výrobca ho vybavil 81 bitmi. Existuje dokonca aj veľmi zriedkavý typ skrutky, preto tento výrobok odporúčame opravárom spotrebičov na manipuláciu so všetkými typmi hláv skrutiek.

  Výhody

  • váži 360 g;
  • plne gumová rukoväť;
  • je k dispozícii praktické puzdro na prenášanie;
  • nabíjací kábel s konektorom USB.

  Nevýhody

  • bez nastavenia tuhosti;
  • batéria nie je vyberateľná;
  • bez aretácie vretena;
  • Ľahko sa skladá, čo nie je vždy poruke;
  • Čas nabíjania batérie 3 hodiny.

  Daewoo Power Products DAA 3600
 • Plus
 • Hodnotenie: 4.4

  Daewoo Power Products DAA 3600<li></div><p>Plus“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/59716666193261-2411.jpg“ height=“352″ title=“Daewoo Power Products DAA 3600</p><li>Plus“><p>Tento výrobok je jedným z najlepších v arzenáli spoločnosti Daewoo a bol dokonca ocenený ako „Prelom roka“. Akumulátorový rotačný skrutkovač má dlhú spúšť, ktorú možno ľahko stlačiť v rovnej polohe aj v polohe v tvare písmena L. Rukoväť pokrytá protišmykovými podložkami. Na konci je veľká baterka. Tlačidlo v strede umožňuje prepínať smer otáčania. Uťahovací moment sa nastavuje otáčaním spojky do 9 polôh. Skrutkovačové skľučovadlo vždy pracuje pri maximálnej rýchlosti 210 otáčok za minútu. Batéria má kapacitu 1.5 Ah a produkuje napätie 3.6 V. Je zabudovaného typu a nie je možné ho nahradiť.</p><p>Tento skladací model odporúčame na ťažko prístupné miesta, pretože jeho kryt je dlhý 195 mm. Patrí medzi najmenšie elektrické zariadenia tohto typu. Hoci sa uvádza, že sila krútenia je 4.5 Nm, ale recenzie zákazníkov ukazujú, že v praxi je jednotka slabšia, takže odporúčame tento produkt na domáce použitie, aby sa uľahčilo vykonávanie malých opráv v dome.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>krútiaci moment je nastaviteľný;</li><li>Má diódové osvetlenie a samostatnú baterku;</li><li>je možné vreteno zablokovať;</li><li>500 g nízka hmotnosť.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Integrovanú batériu nie je možné vymeniť;</li><li>poskytované bity sú nekvalitné;</li><li>Nie je tu žiadna stupnica na nastavenie tesnosti skrutkovača;</li><li>čas nabíjania je 5 hodín.</li></ul><h3>ZUBR ZO-7.2-Li KN</h3><p>Hodnotenie: 4.3</p><div style=ZUBR ZO-7.2-Li KN

  Domáca značka Zubr ponúka dôstojnú obdobu zahraničných elektrických skrutkovačov – ZO-7.2-Li KN. Súprava sa dodáva s dvoma nabíjateľnými batériami vymeniteľného typu, ktoré sú vyrobené vo forme pištole „zásobníka“. Spätná väzba od majiteľov chváli výrobok za jednoduchú výmenu batérie, spoľahlivú račňu a zacvakávacie skľučovadlo. Krútiaci moment je nastaviteľný v 19 polohách s maximom 6.5 Nm. Ďalšou funkciou je osvetlenie pracovnej plochy, ktoré sa však nespustí automaticky, ale samostatným tlačidlom. To šetrí kapacitu batérie pri práci v dobrom svetle. Transformátorový skrutkovač doplnený o dva bity a puzdro s nabíjačkou.

  Tento skrutkovač vyniká zvýšeným výkonom 7.2 V, ktorý umožňuje krútiaci moment až do 870 otáčok za minútu. Tieto vlastnosti výrazne zvyšujú produktivitu pri veľkom objeme spojovacích materiálov. Ak je potrebná pokojnejšia a jemnejšia práca, je možné prejsť na rýchlosť 1 s otáčkami 270 za minútu. Tento model je dva- až trikrát cenovo dostupnejší ako líder kategórie s rovnakým napätím.

  Výhody

  • dva rýchlostné režimy;
  • nízka hmotnosť 500 g
  • pogumovaná rukoväť;
  • pohodlná spojka na nastavenie tesnosti skrutiek.

  Výhody

  • Stroj nemá plynulú reguláciu otáčok;
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: