11 najlepších súprav skrutkovačov

Jedným z najobľúbenejších nástrojov je skrutkovač. Stávajú sa nepostrádateľnými pomôckami pre elektrikárov, počítačových technikov, automechanikov a domácich majstrov. Každá aplikácia si však vyžaduje model so špecifickými parametrami. V súčasnosti výrobcovia ponúkajú potenciálnym kupujúcim rôzne sady. Líšia sa počtom kusov, veľkosťou nástroja, typom čepele a cenou. odborné poradenstvo vám pomôže správne sa rozhodnúť.

Hodnotenie najlepších súprav skrutkovačov

 1. Označenie. V súčasnosti sa výrobcovia snažia uspokojiť potreby všetkých spotrebiteľov. Preto v predaji nájdete univerzálne súpravy, ktoré sú vhodné pre domácich majstrov. Zameranie na elektrické skrutkovače je v súpravách pre automechanikov, ktorí musia uvoľniť zoxidované skrutky. Pre elektrikárov je dôležité, aby skrutkovače mali dielektrický povlak. Pri montáži strojov je dôležité presné dotiahnutie skrutiek.
 2. Typy prevádzkových častí.Skrutkovače sa líšia tvarom svojej pracovnej časti. Skrutkovače môžu byť ploché, krížové, šesťhranné alebo hviezdicové TORX. Zatiaľ čo prvé dva typy sú najbežnejšie v domácnostiach, v automobilovom sektore alebo v sektore bielej techniky existujú rôzne typy hardvéru.
 3. Rukoväť. Rukoväť skrutkovača je zodpovedná za pohodlnú obsluhu. Ergonomicky tvarovaná plastová rukoväť ako štandard. Pre elektrikárov možno na koniec vložiť indikátor napätia. Pri opravách sa skrutkovač hodí, pretože má oceľovú príložku, ktorá sa dá použiť aj na búchanie kladivom. Opravári oceňujú skrátené rukoväte so silnejšou rukoväťou, ktorá sa pohodlne drží v dlani. A na uťahovanie upevňovacích prvkov na stanovený krútiaci moment slúžia momentové rukoväte.
 4. Úložný kufor.Ak súprava pozostáva z mnohých položiek, puzdro je dôležitým prvkom. V kvalitnom kufríku sú skrutkovače pevne zaistené vo svojej polohe a počas prepravy sa neposúvajú. Uprednostňujú sa súpravy s pevným kufríkom a odolným plastovým materiálom.
 5. Ďalšie príslušenstvo. Niektorí profesionáli potrebujú okrem skrutkovačov aj ďalšie položky. Napríklad montéri nábytku alebo dokončovači využijú sadu bitov, ktoré sa dajú použiť so skrutkovačom. Karosári, ktorí odstraňujú lišty, spony a iné plastové úchytky, potrebujú špeciálny sťahovák a predlžovaciu šnúru s magnetickou koncovkou.

V našej recenzii sme vybrali 7 najlepších sád skrutkovačov. Sú široko dostupné v našej predajnej sieti. Pri určovaní pozícií v rebríčku sa zohľadnil názor expertov a spätná väzba spotrebiteľov.

Najlepšie súpravy skrutkovačov

NomináciaMiestoNázovCena
Poradie najlepších súprav skrutkovačov1KING TONY 9-31124MRV8 580 €
2F
  L STAR Jonnesway D04PP16S
7 755 €
3KING TONY 9-31919MR5 360 €
4KING TONY 9-30206MR (6 ks).)2 680 €
5JONNESWAY D71PP08S (8 kusov.)2 920 €
6KING TONY 33108MR (8 ks).)2 120 €
7JONNESWAY D3750P08S (8 ks).)1 650 €
8SHTOK 093505 920 €
9MASTAK 5-4009D5 740 €
10Sturm 1040-02-SS11 120 €
11ENCOR 19837760 €

KING TONY 9-31124MRV

Hodnotenie: 4.9

KING TONY 9-31124MRV.jpg

Nástroje od taiwanskej spoločnosti KING TONY sú domácim používateľom dobre známe. Súprava skrutkovačov 9-31124MRV pomáha majiteľovi efektívne vykonávať rôzne mechanické operácie. Vynikajúca kvalita v kombinácii s veľkým počtom nástrojov (24 ks).) získala set na popredné miesto v našom rebríčku. Odborníci zdôrazňujú vysokú odolnosť pracovných plôch voči trieskam a deformáciám. Výrobca dosahuje túto odolnosť tepelným spracovaním. Aby používateľ ľahšie našiel správny skrutkovač, rukoväte sú k dispozícii vo viacerých farbách a sú navyše zreteľne označené.

Používatelia sú spokojní s rozmanitosťou modelov v sade. K dispozícii sú nielen modely s drážkovanou a krížovou hlavou, ale aj nástroje s pracovnou časťou TORX. Jedinou nevýhodou je vysoká cena.

Výhody

 • veľký sortiment pracovných dielov
 • rôzne dĺžky;
 • farebné rukoväte;
 • praktické puzdro.

Nevýhody

 • vysoká cena.

F
  L STAR Jonnesway D04PP16S

Hodnotenie: 4.8

F<ul></div><p>L STAR JONNESWAY D04PP16S.jpg“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/75816666194061-2411.jpg“ height=“480″ title=“F</p><ul>L STAR JONNESWAY D04PP16S.jpg“><p>Ďalšia známa taiwanská značka je v prvej trojke nášho rebríčka. Súprava skrutkovačov F</p><ul>L STAR Jonnesway D04PP16S ocenili odborníci za kvalitu plastového puzdra s pevnými západkami. Má praktické priehlbiny pre každý skrutkovač. Výrobca sa rozhodol vytvoriť sadu najbežnejších skrutkovačov s drážkou a krížom. Celkovo je k dispozícii 16 modelov: 8 s plochou a 8 s krížovou hlavou. Tieto dve série sa odlišujú farebnými vložkami (červenou a modrou) na rukovätiach. Na jednoduché používanie sú otvory na zavesenie.<p>Silnými stránkami súpravy sú podľa používateľov kvalitné spracovanie, magnetizovaný hrot, praktické puzdro na náradie a ergonomická rukoväť. Medzi nevýhody patrí absencia momentového nástroja a skromná ponuka modelov.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>robustné puzdro;</li><li>Vysokokvalitné spracovanie;</li><li>pohodlné rukoväte;</li><li>závesné otvory.</li></ul><h4>nevýhody</h4><ul><li>skromný rozsah;</li><li>žiadny nástroj na krútiaci moment.</li></ul><h3>KING TONY 9-31919MR</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=KING TONY 9-31919MR.jpg

KING TONY 9-31919MR je správna súprava pre garážnikov a autoservisy. Okrem bežných skrutkovačov sú k dispozícii aj rázové modely s oceľovým zadným plášťom, ako aj špeciálny sťahovák a magnet. Tento nástroj uľahčuje demontáž dielov karosérie, roziet, svoriek, líšt a výliskov. A vďaka flexibilnému magnetickému čapu je tiež veľmi jednoduché odstrániť chýbajúci hardvér z ťažko prístupných miest. Odborníci majú radi dvojdielnu rukoväť, dobre sa drží v ruke. Farebné rukoväte a označenia pomáhajú rýchlo nájsť správny skrutkovač.

Napriek malému počtu skrutkovačov (17 ks).), používateľom lichotí súbor. najmä nárazové modely, ktoré pomáhajú odskrutkovať „kalené“ skrutky.

Výhody

 • robustné rázové skrutkovače;
 • ďalšie príslušenstvo pre kulturistu;
 • ergonomická rukoväť;
 • robustná pracovná časť.

Nevýhody

 • žiadny momentový nástroj;
 • nie kompletná sada skrutkovačov.

KING TONY 9-30206MR (6 ks).)

Hodnotenie: 4.7

KING TONY 9-30206MR (6 ks)

Najobľúbenejšou kompaktnou sadou od spoločnosti King Tony je rodina skrutkovačov 0-30206MR. Skladá sa zo 6 predmetov: 3 plochých skrutkovačov a 3 špicatých skrutkovačov. Všetko sa dodáva v puzdre na ceruzky bez veka, ktoré je vhodné na použitie na dielenskom stole. Nástroje PH majú sivočervené rukoväte a nástroje s plochou hlavou majú sivomodré rukoväte, vďaka čomu ich možno ľahko sledovať. Zarážka pred oceľovým čapom je prispôsobená na použitie väčšej sily pri skrutkovaní, ale bez skĺznutia prstov. 1 hmotnosť súpravy.1 kg, čo znamená, že aj ľahký kovový stojan na kolieskach ho unesie a premiestni po dielni.

Odborníci si obľúbili skrutkovač SL v súprave s dĺžkou hlavne 175 mm. Má šírku štrbiny 8 mm. To umožňuje odskrutkovať veľmi veľké nástroje s menšou námahou, pretože veľká štrbina funguje ako rameno.

Výhody

 • praktické puzdro na prenášanie;
 • hrubé rukoväte;
 • všetky časti sú podpísané pre orientáciu pre začiatočníkov;
 • Skrutkovače s rôznymi otvormi sú označené červenou a modrou farbou.

Nevýhody

 • Vysoká cena za 6-dielnu súpravu
 • bez krytu na prenášanie.

JONNESWAY D71PP08S (8 ks).)

Hodnotenie: 4.7

JONNESWAY D71PP08S (8 nástrojov)

Osemdielna súprava obsahuje štyri ploché skrutkovače a štyri krížové skrutkovače. Tá je k dispozícii vo veľkostiach od 1 do 3, čo je užitočné pre malé skrutky (napr. v domácich spotrebičoch) a skrutky do automobilov. Každá rukoväť má otvor na zavesenie nástroja na šnúrku alebo klinec, aby ste ho mali stále pri sebe. Všetky rukoväte sú vyrobené z hrubej zelenej gumy a vizuálne rozdelenie podľa typu otvoru je zabezpečené farbou nápisu značky. Sada obsahuje dlhé 150 mm skrutkovače, ktoré sa dostanú cez montážne otvory na odstránenie skrutiek, a krátke 38 mm skrutkovače s hrotom, ktoré sú ideálne na prácu v stiesnených priestoroch.

Zvláštnosťou súpravy je plastový prepravný kufrík. Vďaka pohodlným rukovätiam sa ľahko prenáša aj na dlhšie vzdialenosti v dielni alebo na poli. Priehľadné okienko v prednej časti kufríka umožňuje vidieť správny skrutkovač, keď sa priblížite k zásuvke, a pri otváraní veka skrutkovač pritiahnuť k sebe. Môže sa zdať, že ide o maličkosti, ale skúsení remeselníci vo svojich recenziách chválili výrobok za takúto premyslenosť.

Výhody

 • puzdro s rukoväťou a priehľadným krytom;
 • Skrutkovače sú rozdelené podľa farby nápisu podľa typu drážky;
 • má čepeľ s dĺžkou od 38 mm do 150 mm;
 • rukoväte sa pohodlne držia v ruke.

Nevýhody

 • Niektoré nápisy sa intenzívnym používaním postupne opotrebúvajú.

KING TONY 33108MR (8 položiek).)

hodnotenie: 4.6

KING TONY 33108MR (8 nástrojov)

osemdielna súprava obsahuje štyri skrutkovače PH s dĺžkou od 0 do 2 a štyri skrutkovače SL s dĺžkou od 38 mm do 100 mm a šírkou čepele od 3 do 6.5 mm. Vďaka tejto rozmanitosti možno súpravu použiť na montáž a demontáž krytov domácich spotrebičov, opravu snímačov v automobiloch alebo na opravu malých automatických strojov, prúdových chráničov atď. Rukoväte z dvojzložkového materiálu sa dobre držia a ľahko sa otáčajú vďaka hrubej stredovej časti a zvýšenému dorazu pred oceľovým žihadlom. Gumené plochy rukoväte a bočné panely sú farebne označené červenými a modrými vložkami, aby sa vizuálne rozlíšila drážka s plochou a krížovou hlavou. Súprava sa dodáva v kovovom puzdre so zacvakávacím uzáverom, ktoré sa pri náhodnom páde nerozbije. To platí najmä vtedy, ak musíte pracovať v drsných stavebných podmienkach.

Špička zoznamu na jednoduché vyberanie skrutkovačov z puzdra. Nezriedka sa stáva, že remeselníci majú problém nájsť správne náradie v súprave od iných výrobcov. Vývojári tu vytvorili hlbokú drážku uprostred, ktorá vám umožní bez problémov ponoriť palec a ukazovák a uchopiť požadovaný predmet. Tento výrobok použite, ak často potrebujete manipulovať so skrutkovačmi rôznych veľkostí, ale ste zvyknutí udržiavať ich v poriadku a neukladáte ich vedľa seba.

Výhody

 • vhodne rozdelené na rôzne typy drážok;
 • Ideálna pomôcka pre profesionálnych elektrikárov;
 • ľahko vytiahnuť skrutkovače z puzdra;
 • K dispozícii sú 38 mm krátke žihadlá.

Nevýhody

 • žiadne žihadlo dlhšie ako 10 cm.

JONNESWAY D3750P08S (8 ks).)

hodnotenie: 4.5

JONNESWAY D3750P08S (8 ks)

Najlepším pomocníkom pre profesionálnych elektrikárov bude súprava dielektrických skrutkovačov SHTOK 09350 v kufríku; Je to súprava na precíznu prácu, napríklad na demontáž krytov mobilných telefónov, tabletov a fotoaparátov. Obsahuje 8 nástrojov s dvojitými rukoväťami. Vnútorná rukoväť je navrhnutá na uchytenie nástroja a presné nasmerovanie na hardvér. Je nezávislý od oceľového čapu a pomáha vždy udržiavať tlak na spojovací prvok. Vonkajšia rukoväť umožňuje väčšie utiahnutie nástroja. Súprava sa dodáva v plastovom kufríku s elegantnou taškou na prenášanie a priehľadným krytom. Ploché sloty majú čísla 1, 1.6, 2, 2.4 3. Typ PH je k dispozícii v číslach 00, 0 a 1.

Spätná väzba od používateľov zdôrazňuje dobrú kvalitu ocele a dlhú životnosť súpravy. Niektorí zákazníci používajú tieto skrutkovače v práci každý deň už viac ako 6 rokov, čo svedčí o odolnosti materiálov. Ak chcete presne a rýchlo utiahnuť a odskrutkovať spojovací materiál, odporúčame tento výrobok.

Výhody

 • Vyrobené z kvalitných materiálov;
 • Skrutkovače sa pohodlne držia;
 • kompaktný kufor s rukoväťou;
 • dobre premyslené puzdro na prenášanie.

Nevýhody

 • nie je vhodný na náročné odskrutkovanie starého spojovacieho materiálu.

SHTOK 09350

Hodnotenie: 4.4

SHTOK 09350.jpg

Sada dielektrických skrutkovačov SHTOK 09350 je najlepším pomocníkom pre profesionálnych elektrikárov. Nevyznačuje sa veľkým počtom položiek (7 ks.) a rôzne dĺžky. Je vybavený momentovou rukoväťou, ktorá umožňuje nastavenie uťahovacieho momentu v rozsahu 1-5 Nm. Odborníci chvália Slovensko-taiwanskú súpravu za jej precíznu prácu, zmagnetizovaný hrot a dielektrický povlak. Rukoväť sa dá nastaviť v krokoch po 0,02 Nm a má presnosť 6 %. keď nástroj dosiahne limit uťahovania, ozve sa zreteľné cvaknutie.

Používatelia oceňujú spoľahlivosť a bezpečnosť nástroja, jednoduchosť používania. Ale malý počet položiek za vysokú cenu mu neumožnil prekonať lídra rebríčka.

Výhody

 • Dielektrický povlak;
 • momentová rukoväť;
 • robustná pracovná časť;
 • kompaktný a ľahký.

Nevýhody

 • Malý počet skrutkovačov;
 • vysoká cena.

MASTAK 5-4009D

Hodnotenie: 4.4

MASTAK 5-4009D.jpg

Sada rázových skrutkovačov MASTAK 5-4009D je špeciálne navrhnutá na veľké zaťaženie. Taiwanský výrobca vybavil paletu 9 skrutkovačmi. Každý z nich má zosilnenú konštrukciu a vydrží silný úder kladivom do zadnej dosky. Dvojdielna rukoväť má protišmykovú úpravu na bezpečné uchopenie. Skrutkovače sú uložené v špeciálnom puzdre z materiálu EVA. Okrem 4 skrutkovačov s drážkou a 4 krížových skrutkovačov súprava obsahuje aj sťahovák na odstraňovanie svoriek a pištolí.

Podľa domácich používateľov sú výhodami tohto nástroja vysoká kvalita výroby a prijateľná cena. nie každý je so súpravou spokojný, nie je možné v nej hneď nájsť ten správny skrutkovač.

Výhody

 • vysoká odolnosť;
 • protišmykové rukoväte;
 • odstraňovač klipov;
 • primeraná cena.

Slabé stránky

 • ťažko identifikovateľné;
 • žiadne puzdro.

Sturm 1040-02-SS1

Hodnotenie: 4.3

STURM 1040-02-SS1.jpg

Čínska súprava Sturm 1040-02-SS1 obsahuje veľkú sadu skrutkovačov a bitov (28 kusov). Výrobca ponúka svoj výrobok za veľmi atraktívnu cenu. Kde môže spotrebiteľ hľadať úlovok?? V prvom rade je potrebné poznamenať, že sada obsahuje šesť kompletných skrutkovačov. Tri skrutkovače majú plochý hrot, zatiaľ čo ostatné tri majú hrot v tvare kríža. Pokiaľ ide o bity, majú štvorhranný pohon 1/4″. Z 20 bitov je 5 drážkových, 6 krížových, 6 bitov TORX a 3 šesťhranné bity. K ďalšiemu príslušenstvu patrí flexibilné predĺženie hriadeľa a otočná rukoväť.

Slabinami súpravy sú nespoľahlivý plastový otočný kĺb a nízky počet skrutkovačov.

Výhody

 • mnoho rôznych položiek;
 • nízka cena;
 • flexibilný predlžovací kábel;
 • pohodlné puzdro na prenášanie.

nevýhody

 • Výklopná rukoväť je nekvalitná;
 • malý počet skrutkovačov.

ENCOR 19837

Hodnotenie: 4.3

ENCOR 19837.jpg

Slovensko-čínska sada skrutkovačov Enkor 19837 uzatvára naše hodnotenie. Vzhľad v TOP 7 vďaka nízkej cene a atraktívnemu puzdru. Vo vnútri žltého puzdra sú úhľadne zabalené 4 skrutkovače s drážkou a 2 krížové skrutkovače. Všetkých 14 bitov má veľkosť 1/4″. Sada obsahuje drážkované bity (3 ks.), krížový skrutkovač (4 ks.), šesťhranné bity (3 ks.) a nástroje typu TORX (4 ks.). 21 položiek v súprave sa stáva rukoväťou s bitovým adaptérom. Oceľové časti sú vyrobené z chrómovej ocele a trojdielne rukoväte zabezpečujú pohodlie pri používaní.

Používatelia sú spokojní s primeranou cenou, dobrou kvalitou, robustným puzdrom. Iba rukoväte nie sú veľmi pohodlné a skrutkovače nedržia vážne zaťaženie.

Výhody

 • nízka cena;
 • Robustný prípad;
 • kvalitné spracovanie.

Nevýhody

 • niekoľko skrutkovačov;
 • nepohodlné rukoväte;
 • nízka odolnosť voči vysokému zaťaženiu.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: