Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Výroba nechtov – ziskový obchodný nápad, ale bude fungovať len vtedy, ak je kvalita upevňovacieho materiálu nedokončená. V dôsledku toho bude užívateľ potrebovať špecializované výrobné zariadenia – stroj. Najprv to môže stačiť a jeden a v budúcnosti môžete jednoducho rozbaľovať podnik na priemernú hodnotu v závislosti od úrovne dopytu.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Zvláštnosť

Rôzne stroje na výrobu nechtov Niekoľko funkcií v závislosti od návrhu a princípov ich práce. Mini-stroj používaný na výrobu nechtov v domácich workshopoch je takmer plne funkčný v automatickom režime. V takomto vodiči je drôt namontovaný pomocou automatického držiaka a postupne nezávisle odvíjaním, čo zaručuje rýchlosť a kvalitu výrobkov. Ak dizajn poskytuje šokovú inštaláciu, okamžite ho zasiahne, tvoriť klobúk na nechty. Ostatné karnačné stroje so šokom v práci aktívne používajú hriadeľ.

Kladivo, ktoré robí klobúky klincov a dáva výrobky formulár nakoniec zohráva rozhodujúcu úlohu. Jediná nevýhoda, okrem vysokých nákladov na výrobné modely, sa počas prevádzky považuje za vysokú úroveň hluku. Ak hovoríme o tlačových strojoch pre self-capping a nechty, rýchlo zlyhajú. Koniec koncov, mechanické časti zohrávajú rozhodujúcu úlohu v dizajne.

Korekcia tohto nedostatku bola vykonaná v rotačných strojoch, kde namiesto štrajku zohráva úlohu presne tlak, a keďže už nie sú nevýhody mechanizmu vplyvu, potom účinnosť zvyšovania práce občas.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Preskúmanie druhov

Všeobecne platí, že každý stroj alebo mini stroj môže byť jedným z dvoch možných odrôd:

 • Tlačový stroj;
 • Rotačný agregát.

Prvá odkazuje na zariadenia typu šoku a nie je vhodné pre masovú výrobu. Takéto stroje sú pomerne hlučné pri práci, často vyručujú dôležité mechanické časti, ktoré sú potrebné, aby pravidelne mazali olejom, takže si zachovávajú ich výkon.

Rotačné zariadenia sú vybavené vysoko presnou číselnou kontrolou, majú vyšší výkon a pracujú veľa ticha. V závislosti od modelu môže byť stroj mocný určený na výrobu veľkých strán, alebo zariadenie určené špeciálne pre výrobu malých dielov – v procese práce, hlavné parametre sa zaznamenávajú v počiatočných etapách.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Medzi sebou sa takéto stroje líšia niekoľkými základnými vlastnosťami.

 • Moc. Tento parameter v továrňových modeloch môže dosiahnuť 20 kW. Treba však pripomenúť, že silnejšie modely budú vyžadovať oveľa viac produktívnejšie zdroje z workshopu.
 • Rýchlosť výroby je tiež iná. V priemere výrobný stroj na profesionálnej úrovni môže produkovať asi 500 alebo 1000 nechtov za minútu, všetko závisí od modelu a uvedených parametrov.
 • Dĺžka hotových výrobkov môže byť tiež iný, a to je jeden z parametrov, pre ktoré sa stroj zdvihne pre dielňu.
 • V závislosti od hustoty a priemeru drôtu, Šírka produktu sa tiež zmení vo výrobe.
 • Na niektorých strojoch môžete vytvoriť nechty rôznych typov. Modelová všestrannosť – jedným z dôležitých kritérií pre niektoré továrne.
 • Dôležitá je tiež hmotnosť stroja, Ak je vybraný pre domácu dielňu. Pre pravidelnú podlahu prispôsobte jednotku s hmotnosťou na tony. Pre to všetko, čo je viac hmotnosti, budú potrebné špeciálne prevádzkové podmienky, inak bude podlaha jednoducho zlyhať priamo pod vybavením uprostred práce.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Na ktorú klesá voľba, závisí od spektra a zložitosti úloh. V závislosti od toho je vybraný typ zariadenia. Pre domácu dielňu alebo malý obchod je vhodný mini-stroj s drôtom, 5 kW sila je dosť na výrobu ton produktov. Možno nechty na konci a ukazuje len jeden typ, ale bude v celkovej jednoduchej a vysokej kvalite. Multifunkčné jednotky stojí za nákup, ak máte veľkú izbu a plány pre rozsiahlu výrobu stavebného hardvéru.

Nezabudnite na rezervy surovín, čo je vždy v každom workshope, takže výroba sa nezastaví.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Populárne modely

Ak hovoríme o populárnych modeloch, potom takéto niekoľko. A väčšina z nich sa vzťahuje na drôtené klinčeky.

 • AB4116 – agregát s jedným kladivom. S nízkouhlíkovým drôtom sa používa ako surovina, použije sa limit priemeru 4,5 milimetrov. Dĺžka hotového klinca môže v priemere dosiahnuť 250 mm, tento stroj vyrába 350 jednotiek za minútu kvôli motoru s kapacitou až 5 kW.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

 • K0911702 Má podobný parameter pre výkon, ale výrobky a hotové nechty polovicu menej ako veľkosť, ktorá môže byť čiastočne nastavená. A počet nechtov v tomto prípade môže dosiahnuť 500 jednotiek vrátane.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

 • K0911701 Zostava drôtu a klinčeka, ktorá vyrába malé nechty na 300 kusov. Napájanie je rovnaké, iba nižšie uvedené náklady a o niečo menšie rozmery ako stroj druhého typu tej istej čiary.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

 • Z942C – Zo všetkých uvedených modelov je kapacita dvakrát vyššia a produkuje nechty s dĺžkou len 50 mm, ale obrat je až 300 jednotiek za minútu a kvalita zostáva na dobrej úrovni, napriek nižším prevádzkovým charakteristikám.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Ako si vybrať?

V procese výberu stroja na výrobu nechtov bude musieť zohľadniť mnohé maličkosti, okrem nákladov a možností konkrétneho modelu. Okrem, Je potrebné pripomenúť, ako napätie je schopné odolať elektrickej sieti v domácom workshope a vybrať si číslo a typ zariadenia, na základe kvalitných charakteristík a parametrov:

 • zložitosť a špecifickosť údržby;
 • Výkon stroja pri posunom;
 • veľkosti a hmotnosť stroja;
 • napätie a spotrebu zdrojov;
 • Charakteristika špecifického modelu.

Ak je workshop plánovaný na organizovanie malého, potom majster je dosť pre niekoľko agregátov a správneho množstva surovín. Zvyčajne pre domáce stropné strop – 5 kW. Okrem toho bude potrebné predkupovať niekoľko ďalších materiálov a príslušenstva, ako sú tvrdohlavé nože, napríklad, ktoré by sa mali vždy brúsiť vo výrobnom procese.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

S poloautomatickou alebo plne automatickou výrobou od majstra, minimálne akcie budú stále potrebovať vo forme periodickej výmeny komponentov. Odporúčajú sa tiež Obrázok vopred a veľké čísla. Veľké jednotky sú vyššie ako tony vážnosti a s hromadnými rozmermi vyžadujú profesionálnu službu, ich oprava má zvyčajne trochu času v prítomnosti odborných zručností.

Práca sa vykonáva nasledovne.

 • Drôt sa vloží len do vypnutia. Všetky matrice sa otvárajú manuálne pomocou špeciálneho mechanického kolesa.
 • Integrity a výrobná aktivita šokového komponentu alebo lisu pre razenie klobúkov.
 • Potom sa zariadenie spustí, automaticky vykoná všetky potrebné akcie. Klobúk je zamiešaný s úderom alebo stlačte, potom je drôt pre kolík budúceho nechtu čistí a rezaný.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Voľba surovín závisí aj od typu nechtov. Ako materiál sa zmestí s vysokou uhlíkovou oceľou, mosadzou alebo nehrdzavejúcou oceľou. Drôt, podobne ako akékoľvek iné suroviny, je lepšie okamžite kúpiť určitý priemer vo forme špeciálnych prázdnych miest. Čo si vybrať a ako – závisí od toho, aký stroj bude použitý v domácom workshope. Oblasť takéhoto dielne by mala byť najmenej 18 m2, musí byť suchá a teplá, stojí za to starať sa o vysoko kvalitné vetranie a výmenu vzduchu. Po premyslení typu a umiestnenia strojov vopred si môžete zachrániť z mnohých problémov.

Miestnosť by mala byť poskytnutá pre miesto pre správne skladovanie surovín a komponentov, čiastočne z tohto dôvodu musí byť miestnosť nevyhnutne suchá a vetraná. Pri výbere stroja pre domácu dielňu stojí za to platiť pozornosť najbežnejším modelom. Toto vyrieši možný problém s opravou a nákupom komponentov. Nahradenie mechanických častí – Čo môže domáci majster vyrovnať sa s vlastnými rukami, ale keď počet numerických riadení alebo softvér zlyhá, odborník bude potrebovať.

Spočiatku je preto lepšie vybrať si najjednoduchšie modely, aby ste sa úplne používali s funkciami práce algoritmu a servisu.

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

Aké sú stroje na výrobu nechtov?

V ďalšom videu budete čakať na stručný prehľad drôteného stroje AG4116.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár