Aké sú topy a ako si ich vybrať?

Slovesá sú palčiaky, ktoré sú vyrobené z vodotesného materiálu. Sú vhodné na použitie ako nezávislý prvok zariadení a teplými rukavicami. Vďaka vonkajšej vodotesnej tkanine sa ochrana získava z mokrého snehu a vlhkosti a hrubá tkanina môže chrániť povrch kože pri práci s lanom.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

Zvláštnosť

Hlavným znakom asistenta je, že sú dobre zachováva presnosť v pohyboch. Takýto kus oblečenia je vhodný na použitie, výrobok sa ľahko prispôsobuje akejkoľvek ruke.

Keďže zariadenie má tepelné ochranné vlastnosti, rukavice pomáhajú telu udržiavať teplo. Pri výbere vrcholov musíte určite venovať pozornosť ich veľkosti, bude to lepšie, ak sú trochu veľké, než príliš malé.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

Takmer všetky rukavice sú testované v špeciálnych laboratóriách, na tieto účely je termomenán; je možné určiť úroveň tepelnej ochrany a minimálne prípustné teploty používania.

Je dôležité, aby bol výrobok ľahko presunúť prsty, je potrebné, aby sa zdarma manipulácia s objektmi v rukách. Samostatne testuje, aké ľahké bolo to rozopnúť a upevniť zadné rukavice.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

Čo sa stane?

Pre snowboardista alebo lyžovanie v zariadení je potrebné mať rukavice alebo palčiaky. Existuje vždy výber modelov a možností, napríklad, tam sú plachta, zima, izolované, ruky-sušené, zamračené, umierajúce, s vreckovými. Stojí za to vidieť nasledujúce typy pre aktívny horský odpočinok.

 • Športové lyžiarske rukavice – Používa sa ako dodatočný prvok ochrany, najmä potrebný pri jazde zo svahu.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

 • Klasické lyžiarske výrobky – izolované palčiaky určené výlučne na lyžovanie. Rozlišujú sa čistým rezom a prítomnosťou kožených častí, niekedy sa stretávajú s vykurovaním.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

 • Snowboardistov s ochranou – Ich rozlišovacie znaky sa stávajú prvkami ochrany v zápästiach.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

 • Univerzálne rukavice – majú ohrievanú membránu. Vhodné pre zimnú aktívnu zábavu, ako je horský cestovný ruch, horské túry a freeride.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

 • Softshell – štandardné palčiaky, jesť tak pre beh aj pre cestovný ruch ako celok. Líšia sa pri nízkej ochrane vlhkosti, ale zároveň majú dobrú ľahkú izoláciu.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

 • Jednopravné vrcholy bez ochrany vlhkosti – Je to nezávislý model pre širokú destináciu. Častejšie sa používajú ako doplnok k lyžiarskym rukavicovým rukavíc, pohodlné vyrábať fotografie a video natáčanie.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

Tipy na výber

Pri výbere sušičky prvá sa odporúča riadiť poveternostnými podmienkami.

 1. So suchým alebo mrazom počasie je lepšie pozrieť sa na palčiaky a rukavice, ktoré sú nasledované. Aj keď je počasie suché, výhodou bude prítomnosť membrány, pretože je potrebná ochrana pred vetrom a tepelnou stratou.
 2. Ak je klíma teplá a mokrá, mali by ste si vybrať rukavice, ktoré neprechádzajú vlhkosťou. Je lepšie sa starať o vodu-odpudzujúcu impregnáciu.
 3. Teplé a suché počasie je v lyžiarskych strediskách veľmi zriedkavé. Preto, ak „chytí“ takéto podmienky, bude to pohodlné jazdiť. Tu stojí za to navigácia Vlastnosti vetrania. Absencia klasickej membrány bude len výhodou, pretože vlhkosť z rúk rúk bude efektívnejšie, takže sa môžete vyhnúť vnútorným vodám.

Aké sú topy a ako si ich vybrať?

Výber rukavíc závisí od ich budúceho vlastníka.

Pre športovcov sa odporúča pozorne pozerať na klasické lyžiarske modely, ktoré majú krátku manžetu.

  Milovník lyžovania môže získať akúkoľvek možnosť, všetko závisí od jeho preferencií a štýlu oblečenia na lyžovanie v horách. Ale pre snowboardder, rukavice alebo rukavice budú lepšie prispôsobené, ktoré majú ochranu zápästia.

  Ako si vybrať suchý, pozrite sa ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár