Ako hrana doska sa líši od novembra?

Dosky zahŕňajú hladko a paralelný rezací drevený materiál. Jeho hrúbka je asi niekoľkokrát nižšia ako šírka podľa sekcie. Umelé dosky sú však potrubné dosky na strihové dosky stlačiteľné z čipov a lepidla. Vytesňujú prírodné drevo kvôli ich relatívnej lacnosti.

Čo to je?

Kmeň stromu, z ktorého sú vetvy odstránené bez storkových výstupkov, sa podrobí rezaniu (rezanie) na páse. Riadky rezu (rez) musia byť pre seba rovnobežne. Ak majú tendenciu byť navrhnuté, potom takáto doska sa už nepovažuje za úplnú, a na pílu starostlivo monitoruje hrúbka píly všade je rovnaká. Dosky sa vyrábajú pomocou panelu, ktorý je schopný spracovať súčasne k niekoľkým kmeňom, napríklad borovice alebo smreka. Optimálna hrúbka je vystavená na píle v súlade s požiadavkami zákazníka. Najprv produkujú nevyužitú dosku – pás rezania, ktorý má rovnakú hrúbku. Šírka neupravenej dosky je však nekonzistentná vďaka nezrovnalostiam trupu, nie diaľkovú korkovú vrstvu, primárnu kôru a loob, ktorá tvorí celkovú vrstvu kôry. Kôra sa odstráni relatívne jednoducho. Aj keď sa odstráni, najčastejšie nezrovnalosti dreva opakujú nezrovnalosti povrchu kôry. Takáto doska sa stále považuje za žiadnu.

Hodná doska sa získava na tom istom paneli alebo pomocou dodatočného vybavenia: saber alebo disková píla, elektrolovík. Nástroj je zvolený v závislosti od hrúbky dosky: obrobok do 2 cm je ľahko dostupný na Sabrovú pílu a Elektrolybiz, až 10 cm – burgrage s reznými diskami na strome alebo reťazovej píli. Aby ste zaistili paralelizmu, rezané zo strany budúcej okrajovej dosky na piline alebo inom nástroji sú poskytnuté dodatočné vodiace lišty, ktoré podporujú hladkosť, horizontálne a vertikálne laserové hladiny a iné nástroje a príslušenstvo, ktoré poskytujú záruku hladkosti. Výsledkom je, že sa vytvoria neznepojené hraničné dosky. Pass on im ElectrolAkeanka dáva hobľované hraničné dosky.

Dodatočné brúsenie otočí hobľované rezacie dosky do leštenej. A rezanie drážok, rezné časti dreva – až do tvorby hrotov – s pomocou automatizovaných strojov, napríklad riadkovým mlynovým mlynom, otočte rovinu alebo brúsenie okrajovej dosky do hrotov. Ten je najdrahšie miesto.

Hlavné rozdiely

Podobnosť na okrajovej tabuli sú dostatočne prebiehajúce a pre to, a na druhý, okrem hlavnej vrstvy dreva, tiež jadro. Centrálna vrstva bývalého kmeňa stromu má ešte väčšiu pevnosť ako vrstvy dreva, takže nie je vyhodený z prijatých dosiek. Ale rozdiel medzi nevyužitou a okrajovou doskou je nasledovné.

  • Nadnocované hrany. Rozdiel v šírke nie je kritický – Malý nosič Design Slots sú pre spotrebiteľa nevýznamné. Tu je celková kvalita stability, dodávka hmotnosti sily počas statických a dynamických zaťažení nie je významne zranená.
  • Preplnený – s kôra (korok) alebo bez neho. Dosky so vzdialenou kôrou (bez kôry) sa mierne odlišujú od nákladov na výrobky, na ktorých všetky otvory neodstránili násilne.
  • Edged pás je ľahšie uložiť, zásobník, rezanie na rovnaké segmenty (napríklad 6 trasy). Je lepšie vetrané – zo strán je ľahšie pripraviť rovnaké dištančné vložky, napríklad z tej istej nevykonanej dosky, demontované palety (palety) a t. D., Čo poskytuje najlepšie sušenie. V zloženom princípe, že doska má menej miesta. Rovnaký sklad, Hangar je schopný ubytovať viac kubických metrov lesov.
  • Menej náchylnosť na rezanie pásov drevených hmyzích škodcov, ako sú trasy, niektoré odrody mravca. Tí, zase, radšej skryť v záhyboch a štrbinách kôry, ako aj v trhlinách vytvorených počas prirodzeného sušenia dreva s dlhým (rokom alebo viacerým) sušením. Undedované drevo je náchylné na väčšie a výrazne skôr poškodenie hmyzu, plesne a húb.

Výsledkom je, že zákazník okamžite určí, ktoré výhry poskytnú okrajový strom.

Čo si môžete vybrať, čo je lepšie?

Hodná doska prechádza pri dokončovaní: nástenné panely z prírodného dreva, drevených okien a dverí, nábytku (najmä nesúci stôl, stolička, pohovka, gauč a t. D.). Vyberaná hranová rada sa používa, keď je podlaha lemovaná. Drevo (štvorec s štvorcovým prierezom) menších veľkostí zodpovedajúce hrúbkou zdrojového rezaného materiálu sú vyrobené z jednoduchej okrajovej dosky. – lacnejšia výmena počas výstavby hrubosti a prekrývania. Najmä nízke oneskorenia alebo lúče sú postavené – keď je výška štruktúry ostro obmedzená, a použitie štvorcového tyče (alebo kruhového denníka) je ťažké alebo / alebo druhé ukázané byť neprístupné, a Je potrebné pokračovať v stavebníctve: termíny na výstavbu stavby v čase nástupu chladného počasia.

Podšívka dolných odrôd – so striedaním lemom a nevyužitou doskou alebo jediným vynaloženým – letné domy a budovy na stránkach krajiny. Manziou je výroba prepravovaných domov-kontajnerov určených na kvadratúru 10-20 metrov štvorcových – Uterené produkty sa používajú ako podlaha, steny a strop v takejto štruktúre. Tieto budovy sú určené len na sezónne ubytovanie, čo znamená, že nepotrebujú kapitálu izoláciu. Nízkopodlažná (s kôra) Unedovaný strom ide napríklad na výstavbu halí, arbors, ne-prázdnych garáží, country toalety, letnú sprchu a kúpeľ. Hrubý (z niekoľkých centimetrov) Uterené drevo sa používa ako hlavný (nosič) stavebný materiál pre drevené domy. Odmietnutie dodatočného spracovania umožňuje výrobcovi (a zákazníkom) výrazne ušetriť na obrobku a predajom združení, znížiť náklady (pridelené spočiatku rozpočet) na výstavbu všetkých druhov objektov.

Hodnotené leštené drevo Vyšší stupeň – Element. Zariadenie alebo maľovanie dokonale hladkého dreva zdôrazňuje krásu a úplnosť dizajnu alebo štruktúry. Takéto riešenie preferuje minimalistov, ktorí sú dôležitou jednoduchosťou a vysokou kvalitou po celé desaťročia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár