Ako nabiť batériu z skrutkovača bez nabíjačky?

Nedávno sa skrutkovač stáva nepostrádateľným zariadením na opravu odnímateľných štruktúr a pomáha rýchlo vyrovnať sa s menšou opravou. Vzhľadom na to, že toto nestacionárne zariadenie funguje často sa musí vysporiadať s problémom rýchleho výboja. Materiál tohto článku zavedie čitateľa s metódami nabitia batérie bez natívneho stacionárnej nabíjačky.

V prípade potreby?

Existujú situácie, keď je nabíjačka nedostupná. Môže napríklad zlyhať, čo môže spôsobiť zastavenie práce. Okrem toho môže byť nabíjačka stratená. Tretím dôvodom je základná značka a opotrebovanie nabíjačky, ako aj rozšírenie terminálov v samotnej batérii, čo je dôvod, prečo kontaktovať. Ak chcete problém vyriešiť, musíte hľadať vhodné možnosti na nabíjanie, ktoré budú kompatibilné s existujúcim modelom skrutkovača. V tomto prípade je vhodnejšie kúpiť náhodný poplatok, ktorý bude podporovať bezpečnú prevádzku a plne nabíjať batériu náradia.

Čo možno účtovať?

Ak nie je potrebná nabíjačka, Existujú tri spôsoby vyriešenia problému:

  • Použite nabíjačku vozidla;
  • Kúpiť štandardné univerzálne nabíjanie;
  • Redo elektrický nástroj pre potraviny z externej batérie.

Ak je riešenie zvolené na použitie automobilového poplatku, musíte zvážiť, že batérie skrutkovača majú svoje vlastné vlastnosti, sú odlišné od olovených automobilových batérií. Vhodné je len to, že nabíjanie môže byť vhodné, čo bude vybavené elektronikou s nastavením prúdu a napätia. Tu si musíte vybrať nabíjací prúd, pretože požadovaná hodnota môže jednoducho zapadnúť do rozsahu práce. To môže zase donútiť užívateľa, aby obmedzil prúd cez odolnosť voči predradníkovi.

Univerzálne zariadenie je získané, ak okrem samotného skrutkovača sú zariadenia, ktoré bežia z batérií. Výhodou takýchto svietidiel je hmotnosť nastavení, ktorým môže sprievodca rozhodnúť o požadovanom režime nabíjania skrutkovača a zvoliť správnu možnosť pre batériu skrutkovača. Ak je existujúci skrutkovač už starý, nákup externého prúdu je nevhodný a jednoducho nákladný. Výber usmerňovača pre automobilové batérie, je dôležité venovať pozornosť polarite. Preto stojí za to udržať tester pri ruke. Áno, a nabite skrutkovač pod neustálym dohľadom.

Prečítajte si viac  Technológia Frézovanie Plexiglas

Môžete si kúpiť priame aktuálnu nabíjačku, ktorá sa zhoduje s požadovaným parametrom batérie skrutkovačov. Ak to chcete urobiť, pri nákupe venuje pozornosť trom faktorom: nabíjací prúd, výkon, ako aj kontajner. Je možné, že budete musieť aktualizovať zariadenie, vybavenie špeciálnej ochrany, pre ktorú je poistka 10 amp, ktorá zahŕňa v elektrickej sieti. Pokiaľ ide o drôt, budete musieť získať variant s veľkým prierezom (v porovnaní s bežným zapojením).

Ako sa účtovať bez natívneho nabíjania?

Ak je riešenie vybraté na nabíjanie zariadenia automobilovej pamäte, najprv musíte nastaviť minimálnu hodnotu na zariadení. Batéria je odstránená, určená svojou polaritou (nájdené „plus“ a „mínus“). Potom sú svorky nabíjačky pripojené priamo. Ak to nie je možné, uzol sa zlepšuje, pre ktoré sa používajú platne alebo svorky. Nabíjanie zahŕňa minúty o 15-20 minút a hneď, ako sa batéria zahreje, nabíjačka je vypnutá. Zvyčajne v tomto prípade existuje dostatočne krátky čas. Pokiaľ ide o nabíjací prúd, je vybraný z 0,5 a 0,1, v závislosti od kapacity samotnej batérie v AMP / CLOCK.

18-volt batérie s kapacitou 2 A / h potrebuje nabíjačku s nábojom 18 voltov nabíjací prúd a kapacitu 200 mA za hodinu. Výhodne sú charakteristiky nabíjačky približne 8-krát menej. Ak chcete dodávať prúd, je potrebné použiť špeciálne krokodíly, stláčanie ich do dosiek konektora batérie. Zároveň je dôležité, či je zariadenie v samotnom zariadení na nabíjanie.

Ak je nabíjačka zabudovaná do batérie, môže byť nabitá adaptérom, ktorý znižuje napätie. V tomto prípade si môžete vyzdvihnúť univerzálne nabíjanie v obchode. Ak nie, musíte opraviť existujúcu nabíjačku alebo vyhľadávanie analógového zariadenia. Je dôležité použiť nabíjačku s funkciou nastavenia pevnosti, nabíjanie batérie niekoľko hodín.

Aby bol kontakt dostatočný, je vhodnejšie opraviť krokodíly pomocou kovových drôtov. Napätie musí zodpovedať zariadeniu batérie. Nabíjanie, dať takú batériu len na zostatkovú náboj. Ak parametre zariadení sa nezhodujú, ale zároveň majú malé rozdiely, v niektorých prípadoch je možné krátkodobé nabíjanie. Zvyčajne však vedie k rýchlemu zlyhaniu batérie.

Prečítajte si viac  Tile Azori: Charakteristika a dizajn

Čo potrebuješ vedieť?

Výber jednej z možností, ktoré vymeňujú nabíjač skrutkovača, musíte si pamätať: Bezpečnosť procesu bude závisieť od správnosti prístroja. Okrem toho je dôležité zabezpečiť, aby režim náboja zodpovedal technickým charakteristikám samotnej batérie. Bez ohľadu na to, ktorá verzia nabíjačky je vybratá, musíte pochopiť: Dočasné metódy môžu situáciu niekoľkokrát zachrániť. Je však neustále nežiaduce sa uchyľovať k ich používaniu, pretože požadované hodnoty napätia a prúdu uvádzajú iba pôvodné nabíjacie zariadenia.

Nepoužívajte nabíjanie pomocou portu USB z notebooku – nie sú vypočítané. Ak sa batéria nenabíja, môžete sa pokúsiť o dispergovať batériu. Ak to chcete urobiť, blok rozoberá a zistí príčinu chyby. Po blokovaní blokov prvý veľký a potom menej šok. To mu umožňuje vrátiť ho do života, ak elektrolyt zostáva vo vnútri.

O tom, ako nabíjať batériu z skrutkovača Bez nabíjačky, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: