Ako Shepherd Drevený dom z vnútra?

Drevený dom je vždy jedinečná koherentná a nepopísateľná atmosféra. Aby ste nestratili túto „prirodzenosť“, mnohí radšej zasiať z vnútra klapky. Takáto lacná a vysoko kvalitná povrchová úprava vám umožní vyriešiť niekoľko ťažkých úloh naraz. Čistenie domu z vnútra môže dobre a nezávisle, hlavná vec, poznať všetky tajomstvá a jemnosti tohto prípadu.

Výhody a výber podšívky

Podšívka priťahuje veľa presne to, čo je prírodný materiál, vďaka ktorým bude pekný v dome. Materiál je úplne bezpečný, nerozlišuje žiadne škodlivé látky, je to relatívne lacné a vždy vyzerá skvele.

Okrem toho, s pomocou tohto materiálu, mnoho problémov je možné vyriešiť. Keďže takáto úprava je dokonale odoláva teploty rozdiely, bude slúžiť mnoho rokov. Nie je deformovaná a nestratí svoj primárny vzhľad. Vďaka takémuto orezaniu sa zvyšuje hluková izolácia.

Okrem toho je to druh vynikajúcej izolácie, ktorá môže byť platná v chladnom období.

Podšívka – materiál je univerzálny, pretože je vhodný pre každú miestnosť a na pokovovanie nielen steny, ale aj strop. Vzhľadom k tomu, že tento typ materiálu je veľmi trvanlivý, je potrebné ísť na jeho výber so znalosťou domu, aby slúžil mnoho rokov.

Výber materiálu, uistite sa, že venujte pozornosť svojej triede. Samozrejme, je to najlepšie. Trieda podšívky „A“ je tiež vysoko kvalitné suroviny. Zostávajúce, „B“ a „c“, choďte do triedy nižšie, čo znamená, že takáto ideálna kvalita sa nemôže pochváliť. Pre interiérové ​​dekorácie sa odporúča zvoliť panel šírky nie viac ako šestnásť milimetrov.

Zároveň si pamätajte, že panely sú tenšie ako dvanásť milimetrov, môžu byť príliš krehké.

Na ktorú ešte potrebujete venovať pozornosť, takže toto je plemeno dreva, z ktorého je obklad. Môže to byť borovica, breza, dub, popol alebo smrek. Všetky z nich sú vhodné pre interiérové ​​dekorácie alebo strop.

Ak dávate prednosť materiálu z borovi, pamätajte, že v priebehu času, takáto obloženie získa nepríjemnú tmavú farbu, ak nie je pokrytá špeciálnym lakom alebo farbou. Ash je veľmi odolný voči teplotám a skvelým pre miestnosť s vysokou vlhkosťou. Pokiaľ ide o dub, tento materiál má zjavné nevýhody.

Jediná vec je vysoká cena.

Prípravná fáza

Pokrytie vo vnútri dreveného domu je možné len vtedy, ak už bola dokončená všetka externá práca. Drevený dom, napriek všetkým svojim explicitným výhodám, má niekoľko nevýhod, ktoré musia byť zohľadnené pred pokračovaním s dokončovacou prácou.

Samozrejme, na prvom mieste je to vysoká vlhkosť, a preto vzhľad plesní a iných škodlivých organizmov. Preto, pred pokračovaním s obložením, steny musia byť dôkladne pripravené.

Podšívka je vždy namontovaná na suché a dokonale hladké steny, V opačnom prípade akákoľvek chyba bude pokaziť konečný výsledok všetkých prác.

Predtým musia byť všetky steny liečené špeciálnymi prostriedkami proti hubám a plesni. Ak to chcete urobiť, môžete použiť moderné antiseptiká, ktoré sa predávajú v akomkoľvek stavebnom obchode. Musíte spracovať všetky steny, napriek tomu, že nie sú ohromení formou.

Ak je to potrebné, pred inštaláciou záplach môžete navyše izolovať steny a starať sa o ďalšiu izoláciu hluku. Môžete napríklad použiť materiál na základe minerálnej vlny alebo použiť špeciálny parný izolačný film.

Akákoľvek izolácia alebo špeciálna fólia musí byť namontovaná na stenách priamo na samotnej stene. Môžete ich posilniť pomocou špeciálnej zošívačky. Bruks už bude musieť zosmiešniť na vrchole tohto materiálu, a nie naopak.

Po pripravení steny sa môžete presunúť do ďalšej fázy – výrobu rámca, ktorý bude samotná obloženie namontovaná po.

Rám môže byť vyrobený z kovových výrobkov alebo z dreva. Ak plánujete namontovať obloženie vertikálne, musia byť tyče rámčeka horizontálne a naopak.

Odporúča sa predbežne pripraviť koľajnice, ktoré sa stanú základňou rámu. Vyberte si ich šírku najviac tridsať milimetrov.

Rám musí byť nevyhnutne dokončený v tej istej rovine, inak vám posledný výsledok vás poteší.

Najprv hrable, bez ohľadu na to, ako bude podšívka pripojená, musíte nainštalovať striktne vertikálne. Zapínanie koľajnice, napríklad s použitím samoobslužných skrutiek, uistite sa, že ste použili tlačidlo. Aby bol celý rám, ktorý sa má vykonať v jednej rovine, môžete použiť vlákna, ktoré musia byť vytiahnuté medzi koľajnicami. Zameranie sa na vlákna, môžete jednoducho inštalovať zvyšné rámy pre rám.

Vykonávanie prepravky, pamätajte, že vzdialenosť medzi lamielmi by nemala byť väčšia alebo menej ako päťdesiat centimetrov. Potom, čo je všetko pripravené, prepravka musí byť liečená špeciálnym antiseptikom.

Prípravný stupeň je teda dokončená. Ďalej by sa malo začať inštalovať samotnú obloženie.

Jemnosti opierania

Čistenie vnútri dreveného domu môže byť horizontálne a vertikálne. To všetko závisí od toho, aký štýl chcete dať izbu a, samozrejme, z osobných preferencií.

V prípade, že plánujete namontovať konečný materiál horizontálne, potom odporúčame zapamätať si jednoduché pravidlo. Spike musí byť umiestnený na vrchole a drážku, resp. To vám umožní vyhnúť sa vážnym problémom, ak sa vyskytne vlhkosť. Ak budú drážky umiestnené na vrchole, potom sa v ňom hromadí voda, čím sa deformácia začne, a riziko formy alebo húb vzniká.

Spustite montáž podšívky je najlepšie z stropu po podlahu, takže to bude oveľa pohodlnejšie. Samozrejme, môžete a naopak. Hrabky sú navzájom pripevnené klincami, ktoré by mali byť starostlivo poháňané do drážky. Urobte všetko, čo potrebujete veľmi úhľadne, aby nedošlo k poškodeniu povrchu samotného panelu a nedeformujte zadnú stenu drážky.

A môžete tiež navigovať povrchový materiál so špeciálnymi zátvorkami, ktoré profesionáli volajú „Klimmers“. Takéto zátvorky sa zvyčajne predávajú.

Prvý panel musí byť pripojený s malou zarážkou zo stropu o jeden centimeter. Takto bude prirodzené vetranie stien, ktoré pomôžu zabrániť deformácii kmeňa.

Rovnaká zarážka by sa mala vykonať v spodnej časti steny.

Upevnenie obloženia nie je pevne, pretože by mala existovať holá vôľa medzi prvkami – jedným alebo dvoma milimetrami. Je potrebné, aby v prípade vysokej vlhkosti v miestnosti, zdvíhanie nebolo deformované.

Po posilnení celej obloženia by mala byť posledná etapa posilnením soklín. Samozrejme, že je to potrebné len vtedy, ak to chcete. Slinth môže byť vonkajší a strop. To všetko závisí od toho, čo dizajn a štýlová miestnosť chcete dať.

Vonkajšie a vnútorné uhly môžu byť znížené špeciálnymi rohmi, ktoré sú vyrobené z dreva. Dostane dokončenú úpravu a tiež pomôže skryť nevýhody a chyby. Dvere otvory môžu byť navíjanie platómi.

To isté sa odporúča robiť s okennými otvormi.

Tipy a odporúčania

Odborníci zdieľajú svoje skúsenosti so značkou a Je lepšie dodržiavať takéto odporúčania pre úspešnú prácu s vlastnými rukami.

  • Pred začatím inštalácie podšívky sa odporúča opustiť ho v otvorenej forme v interiéri na jeden deň. Prírodný drevný materiál sa teda môže prispôsobiť podmienkam miestnosti, získať rovnakú teplotu, ktorú vám pomôže vyhnúť sa deformácii. Ak sa inštalácia vykoná v chladnom období, materiál by mal byť ponechaný v miestnosti najmenej dva dni.
  • Po dokončení inštalácie samotného obloženia stojí za to, aby sa staral o jeho ochranu, a to ako pokryť materiál zhora. Projemné spracovanie materiálu je povinnou časťou opravy. Bude teda možné chrániť obloženie pred vonkajším poškodením a nielen. Môžete ho jednoducho zakryť lakom. A ak je inštalovaný v interiéri s vysokou vlhkosťou, potom je potrebné spracovať jej ochrannú kompozíciu.

  • Pred montážou rámu sa uistite, že ste označili tieto stránky, kde budú umiestnené spínač a zásuvky.
  • Spracovanie steny s antiseptickým riešením, nezabudnite počkať na úplné sušenie a potom pokračovať.
  • Ak miestnosť nepotrebuje izoláciu, potom pre rám, je celkom možné použiť bary hrúbku menšie ako päť centimetrov.
  • Aby ste nechty klobúky nepilo pokaziť vzhľad obloženia, clog nails potrebujú špeciálny nástroj s názvom Dobochnik.

Neodpichujte klobúky klobúky viac ako tri milimetre.

  • Ak je potrebné znížiť podšívku, potom je to najlepšie, aby to najpoužívanejšie hacksaw. Stačí si vybrať nástroj s malými zubami.
  • V prípade, že sa inštalácia obloženia vykonáva v miestnosti s vysokou vlhkosťou, potom sa odporúčajú všetky panely, ktoré sa majú liečiť špeciálnym lakom odolným voči vlhkosti. Montážne panely môžu len po úplnom sušení laku.
  • Výber spôsobu orezávania, pamätajte, že zvislé steny stien vizuálne môžu dať miestnosť navyše výšku, a horizontálne robí miestnosť vizuálne oveľa širšie ako v skutočnosti.

Viac informácií o tomto probléme sa môžete učiť z nižšie uvedeného videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: