Ako urobiť pracovný stôl v garáži?

Vistak – integrálny atribút v garáži profesionálneho vozidla. To môže byť dokonca vybavený v opravnej priekope pod vozidlom opitý v garáži za predpokladu, že jamka je pomerne široká a jeho hĺbka prevyšuje rast vlastníka domu. Ale častejšie je garážový pracovný stôl nainštalovaný v blízkosti strojných bodov, ak to celkový štvorec garáže umožňuje.

Výcvik

Prípravné práce začína revíziou dostupného priestoru v garáži. Je potrebné zabezpečiť prechod ľudí do auta, otvorenie dverí samotného vozidla, aby sa na pracovisku nenarazili. Keď garáž nie je široko široká veľkosť a miesto je v zásade stačí začať (alebo odstrániť) auto a posedenie v ňom (s jednou alebo oboma stranami), potom si myslíte, že je možné, že bude potrebný pracovný stôl auto (v tanci opravy). V druhom prípade by to malo byť:

 • Shump a / alebo skladania na prístup k miestu opravy, presunutie na ktorúkoľvek zo strán;
 • dvakrát, ako je samotný kanál.

Rozhodovanie o umiestnení umiestnenia vyberte schému na vytvorenie vášho univerzálneho stola. Existujú desiatky hotových výkresov pracovných žien. Ak ste priatelia s nevýhodou a výstavbou náčrtov, málo vedieť, ako navrhnúť, výpočet možných neúspešných momentov a pravdepodobných ťahov, potom je to vaša cesta.

Kresby a veľkosti

Vysoko kvalitný garážový workbench začína rozmermi – štvorec a objem priestoru nakresleného pod ním. Kresba pracovného stočníka sa spolieha na tieto body:

 • Výška polohy Tabletop – Vzdialenosť od podlahy do ohnutému lakte Sprievodca pracovným stojacom.
 • Dĺžka – Najčastejšie nie viac ako 2 m, ale na zber dlhých konštrukcií (súvisiacich alebo nesúvisiacich s vozidlom) môžu byť potrebné a všetky 3-4 m.
 • Šírka – Nie viac ako 1 meter.
 • Dĺžka a šírka rámu Pracovný stôl (vrátane takzvanej expozície alebo police pre zásuvky alebo bez nich) s prihliadnutím na nohy 5-10 cm menšie ako zodpovedajúce veľkosti ležiace na TOP. Môžete však vyrovnať tieto rozmery – vykonáva sa, keď sú dosky položené v kovovej báze a oceľový plech je upevnený zhora.
 • Nohy S prihliadnutím na rozmery rámca pracovného priestoru. Ideálne, ak sa zmestia do svojej dĺžky a šírky, bez pitia v rohoch. Výška nôh – vzdialenosť od ohnutých lakkov pracovníka, pracovníka, mínus hrúbka pultu (najmenej 3 cm).
 • Závesné police (s krabicami alebo bez nich) sú inštalované na sekundárnych priebojoch pod stolom, vzdialenosť k nim je najmenej 60 cm od podlahy. Najčastejšie zásuvky sa nachádzajú v jednom riadku.

Stolárske pracovné stoly sú vyrobené hlavne z dreva – kovu v nich sú scurdy, skrutky, nechty, rohy nábytku, ako aj prvky viceprezijného skrutky a jeho uzamykacie a bežiace matice, prípadne rukáv s guľôčkovým ložiskom.

Takáto tabuľka je však určená len na výrobu nábytku a iných drevených konštrukcií – na spracovanie a variť oceľ a detaily z farby na to nebude schopný.

Univerzálny WorkBench nevyhnutne obsahuje oceľový stôl, rám a nohy – Potom to vydrží váhu detailov a návrhov v stovkách kilogramov, ktoré nehovoríte o zhromaždení drevených výrobkov. Je ľahké umiestniť inštalatérske vice, píly a vŕtacie stroje, vybaviť zvárací post. Samotná tabuľka môže byť uhlová, namontovaná, zložená, ale ťažko valiť.

Nástroje a materiály

Potrebný súbor nástrojov pre majstra, ktorý naliehavo potreboval pracovný stôl, zahŕňa:

 • Zvárací stroj (menič je najlepší pre prevádzkový prúd maximálne 300 ampérov), elektródy o 2,5, 3 a 4 mm, ochrannú prilbu s tmavou sklom;
 • budovy;
 • Vŕtačka alebo perforátor s adaptérom pre konvenčné napučiace, nastavte kovový kov;
 • Bulharčina s rezaním (pre kovové) a brúsnymi kotúčmi;
 • Typ pravidla o 3 m;
 • Electrolzik so sadou rezacích drevín na strome;
 • Skrutkovač (v jeho neprítomnosti – univerzálny skrutkovač so sadou štrbinových strunov a šesťhranných trysiek).

Ako spotrebný materiál je vhodný takto:

 • Profil potrubia 60 * 40 mm (hrúbka steny – najmenej 2 mm, celková dĺžka – od 24 m);
 • Pás ocele 4 * 4 mm, dĺžka pásu je asi 8 m;
 • Plechová oceľ s hrúbkou plechu najmenej 2 mm;
 • Preglejka s hrúbkou najmenej 1,5 cm (menej používanie nežiaduce – tuhosť jej stien bude nedostatočná);
 • Self-caping skrutky s hrúbkou najmenej 5 mm;
 • Veľkosť čapu je aspoň M12, orechy a podložky (rukotované, obyčajné zväčšené);
 • Rohový profil 50 * 50 a 40 * 40 mm (hrúbka ocele – aspoň 4 mm);
 • Prírodné drevené dosky s hrúbkou najmenej 5 cm;
 • Zemný smalt na hrdze a farbe na drevo.

Nie je celý profil dodaný dokonale čistý – ak sa v dni pred držaním sprchy, a železná strana nie je vypredaná stroskotarkom v čase a lakovaná v sklade, ktorá nie je vybavená baldachýnom, tenkou hrdzou Rust sa objaví na bežnej ocele, ktorá je ľahko rozomletá s príslušnou kompozíciou.

Štádiá výroby

Pracovný stôl v garáži zozbieraný s vlastnými rukami – celkom reálne a sedeli aj pre začiatočníkovú úlohu.

Z dreva

Pre drevený pracovný stôl bude postupnosť práce nasledovná:

 1. Preglejky a drevené listy sú rezané o segmentoch podľa schémy.
 2. Prehrávanie rámca pracovného stola – všetky horizontálne a vertikálne priečky. Okrem toho, trojuholníkové jednotky sú vložené – najlepší a jednoduchý spôsob, ako posilniť rámu, chránia ho pred uvoľnením a lámaním.
 3. Burzes a ostré hrany na detailoch sú brúsené s brúskou s brúsnym papierom. Pre hrubé vyhladzovanie môže byť použitý brúsny disk.
 4. Základom pracovného priestoru – Plne sa opakuje a zostrelil rám – otočí sa a nastaví na miesto, kde bude stáť v plne zmontovanej forme. Základné preglejky je priskrutkované.
 5. Na zadnej strane pracovného stola je pripojená nízka stena, Nepodávajte podrobnosti a niektoré nástroje na pád na stôl, pretože malé časti a spotrebný materiál (napríklad sušené menej ako 3 mm) budú môcť uspieť okamžite, aj keď je podlaha garáže na tomto mieste dokonale a nemá žiadne praskliny a cosel.
 6. Pre manuálne nástroje sa chystá na závesný štít. Avšak, pristávacie miesta sú pridelené pre malý elektrický nástroj. Taký, napríklad domáce bang, alebo mini vŕtačka, ktorá vám umožňuje vŕtať montážne otvory v doskách plošných spojov – používa sa na dosiahnutie 1,5 mm.
 7. Polica pre zásuviek sa chystá okamžite po inštalácii tabuľky. Na hotových nižších priečnostiach sú skrutkované preglejkovým listom tej istej hrúbky. Všetky ostré hrany podliehajú zarovnaniu a zaokrúhľovaniu.

Zmluvný produkt je pokrytý antihmportnou a antifungálnou impregnáciou, ako aj nehorľavým zložením. Celý stôl je poškriabaný farbou alebo nehorľavým a vlhkom odolným lakom. Po pripravenosti farbenie vrstvy na ďalšiu prevádzku stola, elektroinštalácia – napájací kábel, zásuvky a spínače. Dajte vice, stroje a svietidlá – v závislosti od typov práce, ktoré majú byť časté. Tento zoznam diel je charakteristický pre typický projekt dreveného pracovného priestoru.

V prítomnosti dodatočných, nie je plne zvláštnych pre väčšinu garážových výrobkov prvkov a štruktúr, poradie zhromaždenia sa môže zmeniť.

Kovový

Zváracie kov – Najčastejšie oceľ – WorkBench má zmysel, ak ste nielen domáca kancelária, ale aj inštalatér, zámočník, turner, frézovací stroj a profesionálne auto. Ak chcete vytvoriť základňu oceľového pracovného stánku, postupujte takto:

 1. Profil švu a pílu, oceľový plech a rohy na detailoch, kontrola hotového projektu. Takže, profitrátor potrebuje nastaviť budúcu tuhosť, elasticitu a silu, bez ktorého multidisciplinárny majster nemôže robiť. Rohy sa častejšie používajú pri konštrukcii zelenej lemovania – umožňujú pracovnému stolu získať limitnú silu. Rohový profil leží na niekoľkých komponentoch pripravených na montáž podpory budúcej tabuľky. Samotný dizajn nesie pultovú dosku pod listom s konečnou montážou, môžete dať dosky, pre-impregnované z pálenia a mikroflóry, pretože samotný list začína. Ak chcete nainštalovať vodiace lišty používané na umiestnení bočných panelov, je používaný oceľový pás – bude potrebné, aby sa upevnila konzoly spájajúce rám a pavikovité dosky. Zasažiteľné boxy sa tiež zbierajú od segmentov preglejky.
 2. Ak sú špecifikované špecifické veľkosti, na pripojenie hornej časti, napríklad 2 až 220 a 2 až 75 cm. Po zváraní horného rámu na montážnom rohovom profile. Na druhej strane, nosné dosky sú umiestnené tak, aby držali kovový list dosiek tak, aby sa neponáhľal pod váhou masívnych častí a konštrukcií, následne liečených majstrom. Ďalšie posilnenie stolového vrchu je vyrobené zváraním niekoľkých kusov profesionálnych domov – budú od seba oddelené o 0,4 m. Tieto segmenty poskytnú špeciálnu odolnosť voči deformáciám a deformáciám.
 3. Ďalej, štyri nohy so stranami sú zvarené na pracovné stoličky. Odporúča sa odolať dĺžke každého z nich aspoň 0,9 m – pre väčšinu ľudí strednej výšky alebo keď majster pracuje primárne sedenie. Ak chcete poskytnúť ešte väčšiu silu nôh, sú zvárané ďalšie horizontálne priečky.
 4. Ak chcete ubytovať nástroj, budete potrebovať panelový dátum. Je vyrobený z oceľových rohov. Dvaja sa nachádzajú na strane, viac pary – bližšie k centru, tieto rohy dodatočne zvyšujú dizajn. Panel s nástrojmi je zvarený.
 5. Zvýšiť výsledný základ, konzolové fragmenty, nakrájané z pásov, – 24 ks. Pre centrálne otvory s skrutkami a maticami je stojan pre zásuviek upevnený skrutkami a orechy.

Základňa tabuľky je dokončená. Ak chcete vytvoriť zásuvky, postupujte takto:

 1. Marine a videl preglejky na strane podľa výkresu.
 2. Pripojte ich navzájom – Takže zásuvky. Ich množstvo pre začiatok – 2 alebo 3. Zostávajúce miesto sa používa pod otvorenými policami.
 3. Variť medzi bočnými fragmentmi oddeleniach oceľových pruhov pre boxy. Vŕtacie otvory v nich – sú potrebné pre vnútornú inštaláciu sprievodcov, ktoré sú pohybujúce sa boxmi.
 4. Nainštalujte zozbierané boxy a skontrolujte ich prácu. Musia sa posúvať bez horúcich a špeciálnych úsilia majstra.

Záverečná práca pri vytváraní oceľového pracovného stánku

Uistite sa, že dizajn neobsahuje zle zabalené švy, nadbytočné oceľové kvapôčky. Ak sú prítomné chyby – opravte ich na maľovanie.

Zozbieraný stôl je správny (ak je hrdza) a vytlačiť farbu, ktorá je pekný kovový.

Často používajú autokraciu, ktorá sa vzťahuje telo automobilov.

Uistite sa, že všetky kĺby a zváracie švy sú plne zakryté – slabo sfarbená oceľ alebo zmeškané oblasti, body môžu viesť k vzniku hrdze krátko po zostave pozadia.

Čakanie, kým dizajn neslúže, umiestnite pod stolovú dosku vopred leštené a impregnované potrebnými kompozíciami. Umiestnenie sú trochu zadarmo – strom je stlačený pri sušení a rozširuje sa, keď zmena vlhkosti, získava vlhkosť. Prístup je tu rovnaký ako pri montáži vložky na dome alebo technologickú medzeru medzi dverovým pásom a boxom, štrbinou v podlahách okolo obvodu. To umožní, aby strom nebol deformovaný a nie štrajkovať na teplo – Pozoruje sa aj teplotný koeficient expanzie.

Zváranie na upevnenie kovového plechu ako plechového povlaku sa neodporúča – Blízke uzamknuté dosky môžu byť chode. Použite skrutky alebo skrutky.

Bezpečnostná technika

Uistite sa, že ste si stali pracovným stolom. Faktom je, že elektromechanika sú väčšinou motory, a pri práci, keď je prúd privádzaný k vinutiam, sa na jadrá a kontúry dodáva variabilné magnetické pole. Týka sa to všetkých motorov pracujúcich na konštantnom prúde – medzi prípadom a Zemou je napätie až do niekoľkých desiatok voltov. Pre ich vedenie a pozemok a všetky tieto zariadenia. Uzemnenie je možné obaja cez armatúry budovy a cez samostatný plech s výstužnou tyčou, vymenila do zeme vedľa garáže, kde sprievodca funguje.

Stacionárne (neskúsené) pracovné stoličky upevňujú na podlahu a steny – to nebude dať všetok dizajn náhle klesať, keď práca vyžaduje hojdanie úsilia.

Tam boli prípady, keď je pracovný stôl, ktorý je nainštalovaný na nerovnomernej podlahe a preťažení nástrojov a obrobkov, visiacich počas prevádzky, nie sto kilogramov, rozdrvený osobu alebo viedol k zraneniam rúk a dokonca amputácií končatiny. Padlý dizajn jednoducho zlomil kosti pracujúcim ľuďom, ktorí nemali čas na čítanie v smere.

Internetová sekcia by mala byť dostatočná na odolať energie, napríklad v 5-10 kilowatt. Hlavnými spotrebiteľmi – perforátor, bulharský, zvárací stroj a píl.

Usporiadanie

Na vybavenie tabuľky pracovného stola je možná až po jeho úplnej montáži a inštalácii:

 1. Nainštalujte distribučný štít. Hľadáte poistkové stroje – hlavne 16 ampels prevádzkovým prúdom. Zvárací menič môže vyžadovať automatickú automatickú poistku 25.
 2. Niektoré sprievodcovia nainštalujú ďalší elektromer – pre pomocnú kontrolu spotreby elektriny pomocou pracovného stola a zabrániť prekročeniu elektriny.
 3. Nastavte viacero zásuviek. Ak určitá práca vyžadujú špeciálny režim – použitý „inteligentný“ zásuvku, ktorá sa nezapne elektrickou energiou, kým sa miestnosť nechala chladená (alebo nevyhrievaná) na požadovanú teplotu.
 4. Pre elektrické náradie, vybaviť police s malou stranou, Nie je to napríklad skrutkovač a vŕtačka posunúť z vibrácií na okraj a jeseň.
 5. Pre zváracie miesto potrebujete LED reflektor, ktorý je jasne vypustený. Keď majster kladie na obyčajný stmavý klobúk, vďaka absorpcii skleneného filtra na 98% svetla a ultrafialového filtra, ktorý pochádza zo zvárania, vyžaduje jasné zváženie spojov, ktoré majú byť zvárané – pred začatím elektrickej arge. Dostane príležitosť variť kovy dokonca aj večer, keď už má sw. Pre iné diela vyžadujú tabuľkovú lampu.

Ďalšie nápady a možnosti závisia od zoznamu typov a odrôd práce.

Podrobný prehľad vytvorenia pracovného stola pre garáž alebo dielňu s vlastnými rukami je prezentovaná v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár