Ako urobiť regulátor revolvera pre brúsku?

Ak je medzi svojimi nástrojmi starý bulharský, neponáhľajte sa, aby ste sa ho zbavili. Pomocou jednoduchej elektriny je možné nástroj zlepšiť pridaním možnosti nastavenia rýchlosti. Vďaka zvyčajnému riadiacemu zariadeniu, ktoré môžu byť vytvorené s vlastnými rukami niekoľko hodín, sa funkcie nástrojov výrazne rozširujú. Po znížení počtu otáčok na jednotku času sa stroj-oslnený stroj môže použiť ako brúsna a brúsna jednotka pre rôzne typy materiálov. Ďalšie funkcie sa zobrazia pre použitie pomocných zariadení a trysiek.

Na aký účel ESM sú nízke rýchlosti?

Integrovaná možnosť nastavenia kruhu je možné spracovať materiály, ako je spracovanie dreva alebo plastov. Pri nízkych rýchlostiach zvyšujú pohodlie a bezpečnosť. Najpraktickejšia podobná možnosť v rozhlasovej a elektrickej inštalácii, sto štúdií zaoberajúcich sa reštaurovaním.

Okrem toho, v prostredí profesionálov s použitím elektrického náradia, existuje úsudok, že zariadenie je usporiadané, tým spoľahlivejšie. A pridaná služba „plnka“ je žiaduce priniesť hranicia Bulharov. S týmto prístupom je údržba zariadenia výrazne zjednodušená. V tomto ohľade niektoré firmy zámerne produkujú vzdialené individuálne elektricky regulátory pripojené k sieťovému káblu USM.

Pre ktoré mlynček hladký štart a revolve?

V moderných strojoch Použite 2 potrebné možnosti, zvýšenie charakteristík a bezpečnosti zariadení:

 • Regulátor rýchlosti (frekvenčný konvertor) je zariadenie určené na prevod počtu otáčok motora v rôznych prevádzkových režimoch;
 • Zariadenie hladkého štartu – diagram, ktorý poskytuje pokojné zvýšenie rotora z nulovej značky na limitnú hodnotu pri pripájaní jednotky.

  Používa sa v elektromechanickom zariadení, v štruktúre, z ktorých je striedavý elektromotor cvičený zberateľom. Prispieť k zníženiu opotrebovania agregovaného mehhastov pri zaradení. Znížte zaťaženie elektrických komponentov stroja, zadajte ich do prevádzky hladko. Keďže štúdie kvality materiálov odhalila, najmä silná výroba kontaktných uzlov sa vykonáva počas náhleho prechodu z pevného stavu na rýchlu aktivitu. Napríklad jeden spustenie DVS v aute sa rovná opotrebeniu piestu a skupiny tesniacich krúžkov do 700 kilometrov najazdených kilometrov.

  Keď je napájanie dodané, skok-tvarovaný prechod z pevného stavu na otáčanie kruhu s krokom 2,5-10 tisíc otáčok za 60 sekúnd. Pre tých, ktorí používali rohové brúsenie, je to skvelé pre pocit, že nástroj je priamo „havaroval z rúk“. V tomto okamihu väčšina nehôd konjuguje s mehhastom jednotky.

  Rotorové a statorové vinutia necítia menej. AC elektrický motor s kolektorom spustí v režime skratu, EMF už tlačí hriadeľ dopredu, ale sila zotrvačnosti neumožňuje točiť. Skok východiskového elektrického prúdu v zvitkoch elektromotora. Napriek tomu, že sú určené pre takúto prácu, v priebehu času, prichádza na chvíľu (napríklad, keď pokles napätia v elektrickej sieti), keď izolátor navíjania nie je schopný vydržať a zabezpečuje uzavretie medzi obrátiť sa.

  Keď sú zavedené do elektrickej náradie hladkého štartovacieho zariadenia a transformácie otáčania motora, všetky vyššie uvedené problémy sú spontánne zmiznuté. Okrem toho, otázka náhleho a významného zníženia napätia v spoločnej elektrickej sieti počas spustenia nástroja. Odtiaľ je zrejmé, že domáce elektrické spotrebiče nebudú v nebezpečenstve zlyhania. A ističe na elektromery nebudú fungovať a vypnúť prúd v byte alebo dome.

  Hladký štart obvod sa používa v uhloch stredného a vysokého cenového segmentu, riadiaca jednotka rýchlosti je čoraz viac v profesionálnych modifikáciách Bulharov. Rolot Roll umožňuje spracovať uhlové mlecie mäkké materiály, Vykonajte jemné brúsenie a leštenie, ako na veľkých otočení, strom alebo farba je jednoducho spálená. Pomocná elektrická energia zvyšuje cenu Toolkit, ale rozširuje životnosť a stupeň bezpečnosti pri použití.

  Ako zostaviť regulátor Urob to sami?

  Zjednodušené a celkom spoľahlivé v prevádzke Frekvenčný menič pre ESM je postavený vlastnými rukami z dostupných elektrických častí. Downstairs je diagram, ktorý ukazuje všetky požadované komponenty na montáž na vytlačenú inštalačnú radu adaptácií záujmu.

  Takže budeme potrebovať:

  • Symetrický TRIODE TYRISTOR (alebo TRIAK, SIMSTER) DIAC (DB3);
  • Rezistor (rezistencia) R1 (jeho parametre by mali byť 4,7 kΩ);
  • Ďalšie Triak W136 / 138 (Triak);
  • Kondenzátor C1 (400 V, 0,1 μF);
  • Dodatočný odpor VR1 pre 500 com.

   Podobná schéma funguje podľa nasledujúcej metódy.

   • Doba nabíjania kondenzátora je modifikovaná pomocným odporom (dostal ho meno). Keď sa diagram prichádza s napätím, Simistra je v polohe s nulou a hodnota nulového napätia je pozorovaná na výstupe.
   • V procese nabíjania kondenzátora je na nej zvýšenie napätia, čo vedie k opisu systra DB3. V dôsledku toho napätie padá na W136 / 138. Tento tyristorový prvok je tiež odhalený a elektrický prúd prechádza.
   • Potom sú symetrické komponenty opäť zatvorené a zostávajú v takomto stave, aby absolútne nabíjanie kondenzátora v opačnom smere.
   • Nakoniec, na výstupe získavame komplexnú konfiguráciu deterministický signál konečnej energie. Jeho presný rozsah je určený obdobím kondenzátora funkcií reťazca – pomocný odpor – odpor R1.

    Simistras spravidla sa nachádzajú na doske plošných spojov. Je ľahké vytvoriť z textolitov (používa sa viacvrstvový extrudovaný plast, pozostávajúci z tepelného izolačného vlákna a fólie). Samostatné čarodejníky rezali dosku rezaním. Cvičil umiestnenie prvkov systému v spôsobe montáže. Simistras sú namontované len na hliníkovom alebo medenom výmenníku tepla. Vykonáva úlohu dobrého tepelného drezu.

    Skúška zmontovaného zariadenia sa vykonáva pomocou bežnej žiarovky o 40-60 W. Pripojte ho k diagramu, začnite nastaviť silu žiara. Ak sa jasu líši, preto ste všetci vykonali správne. Teraz môžete pokračovať do inštalácie regulátora v stroji obálky. Nie je veľmi ľahké vykonávať, pretože je potrebné zabezpečiť, aby pomocné zariadenie s vami nezasahovali pri používaní rohu.

    Miesto inštalácie zariadenia na ovládanie manipulácie budete musieť vypočítať, v súlade s dizajnovými vlastnosťami bulharského. Nastavenie systému sa vykoná:

    • v prídavnom boxe namontovanej na jednotke jednotky;
    • v rukoväti držiaka;
    • V malom prázdnom výklenku (je určený na chladenie a zabezpečenie cirkulácie vzduchových hmotností) v zadnej oblasti ESM.

     Pripojenie schémy k zariadeniu sa vykonáva integráciou do elektrickej elektrárne rohové brúsenie. S týmito ťažkosťami potrebujete si, že sa nezobrazí.

     Testovanie elektronického zariadenia

     Pred pripojením bloku do brubry. Urobte si nadzemnú elektrickú zásuvku. Vložte do nej 2 Zapojenie, z ktorých jeden je pripojený k doske a druhý do sieťového kábla. Pripojte ďalší vodič na sieťovú kartu. Ako vidíte, regulátor je pripojený postupne do elektrického obvodu. Pripojte žiarovku žiarovku na elektroCupy a vyskúšajte prevádzku zariadenia.

     Pripojenie regulátora do USHM

     Frekvenčný menič je pripojený k náradiu postupne. Ak sa nachádza voľné miesto v uhlovej brúsnej rukoväti, potom je možné umiestniť toto zariadenie. Schéma zozbieraná namontovanou inštaláciou je lepená epoxidom, ktorá bude slúžiť ako izolátor a ochrana vibrácií. Rezistor variabilnej odolnosti s plastovou rukoväťou sa nastavte rýchlosť.

     Montáž regulátora v dutine rohového brúsenia

     Elektronické zariadenie zozbierané oddelene od EYM sa umiestni do plášťa dielektrického materiálu, pretože všetky komponenty sú pod napätím. Prenosný výkonový štítok s káblom je pripevnený k puzdru. Vonkajší rukoväť odpor variabilnej rezistencie. Regulátor je pripojený k napájaciemu zdroju a náradiu do prenosnej elektrickej zásuvky.

     Ako urobiť regulátor z stmievača?

     Extrémne efektívne a jednoduché riešenie tejto otázky bude vytvorenie diaľkového meniča. Úloha konvertora môže použiť stmievač – zariadenie na reguláciu úrovne osvetlenia. Pri vytváraní budete potrebovať napájanie a vidličku. Musím povedať, že implementácia takéhoto zariadenia môže byť vykonaná rôznymi metódami. Zvlášť jednoduché sú 2: pomocou stroja a bez neho.

     1. Skrutkujte na konce elektrickej zásuvky 2 drôty, takže jeden je viac autentickejší. Potom pripojte dlhý koniec k jednému z kontaktov na vidlice. Koniec druhého drôtu sa zaznamenáva na kontaktoch stmievača a jeho ďalší záver pripojte k 2-pinovej vidlice.
     2. Pri aplikácii 2. voľby sa vyžaduje niekoľko úprav, aby sa vytvorila schéma a špecificky umiestnená na kábel vidlice a stmievacieho stroja. Väčšinou v stmievach sú bežné prepínače, ale potrebujeme automatické, čo, ak sa niečo pokazí, vypne naše zariadenie z napájania.

     Takže frekvenčný menič rohového vozidla je pripravený a praktickosť môže byť umiestnený v špecializovanom tele alebo opraviť na drevenom paneli. Je potrebné vziať do úvahy len, že takéto zariadenie je domáce, a pracuje s mocennou mriežkou, musíte byť opatrní.

     O tom, ako urobiť regulátor revolveru pre bulharčinu s vlastnými rukami, pozrite sa na video nižšie.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
     Pridať komentáre

     ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: