Ako vložiť konzoly do stavebného staplera?

Veľmi často v konštrukcii alebo oprave rôznych povrchov je potreba upevnenia rôznych druhov materiálov medzi sebou. Jedným zo spôsobov, ako pomôcť vyriešiť takúto úlohu je stavebná zošívačka.

Aby bolo správne vykonané svoju prácu, je potrebné ju slúžiť. A ak sme presnejšie povedame, to je potrebné na dobíjanie z času na čas vyplnením nových zátvoriek. Budeme sa snažiť zistiť, ako správne vložiť zátvorky do stavebnej zošívačky, nahradiť jeden typ spotrebného materiálu inému, ako aj tankovanie iných modelov tohto zariadenia.

Ako opraviť zošívačku?

Konštrukčne všetky ručné stavebné zošívačky v zásade rovnaké. Vďaka tomu, ktoré stlačíte. V spodnej časti zariadenia je doska, ktorá je vyrobená z kovu. Je to vďaka jej môže otvoriť prijímač, aby tam následne strčil svorky tam.

Pred zakúpením určitých klipov v špecializovanom obchode by ste mali objasniť, ktorý zošívač pre model, ktorý je k dispozícii. Najčastejšie sa môžete naučiť tieto informácie v prípade zariadenia, kde je označená veľkosť, ako aj vzhľad konzol, ktoré je možné použiť tu.

Napríklad v prípade prístroja je šírka 1,2 centimetrov a hĺbku 0,6-1,4 centimetrov. To znamená, že držiaky môžete použiť len s týmito parametrami a akýmikoľvek inými. Niektoré modely veľkosti jednoducho nezapadajú do prijímača.

Veľkosť spotrebného materiálu, zvyčajne vypúšťaná v milimetroch, je špecifikovaná na balení s nimi.

Ak chcete vkladať zátvorky do zošívačky, najprv by ste mali otvoriť kovovú dosku, ktorá sa nachádza na zadnej strane. Bude potrebné, aby to index a palec na oboch stranách, po ktorých ťahá do vašej strany a dole. Takže cvičíme stlačenie kovovej nohy umiestnenej na zadnej strane dosky. Potom je potrebné vytiahnuť kovovú pružinu, ktorá je podobná tej, ktorá je prítomná v najjednoduchšom sponke typu papiera.

Ak sú v zošívačke stále staré zátvorky a je potrebné ich zmeniť, potom v tomto prípade jednoducho padnú, keď je pružina vytiahnutá. Ak chýbajú, musíte nainštalovať nový, aby ste mohli pokračovať v aplikácii tohto zariadenia.

Klipy zostávajú inštalované v prijímači, ktoré má formu listu. Potom musíte nainštalovať pružinu a zatvoriť labku. Na tomto procese s tankovaním bude dokončená ručne vyrobená zošívačka.

Ako už bolo spomenuté, Pred nabíjaním zošívača sa uistite, že je vhodné pre veľkosť konzol, ktoré boli vybrané. Informácie o ich vlastnostiach sa zvyčajne umiestnia na balík. Ale rôzne modely môžu mať určité charakteristiky nabíjania.

Napríklad, Pre tankovanie Mini-Stapler bude musieť použiť pinzety. Tu budú svorky veľmi malé, a to bude ťažké pre vaše prsty správne umiestniť do príslušnej diery.

Zároveň by sa malo otvoriť charakteristické kliknutia, ktoré uvádza, že konzoly zasiahli rezervovaný otvor a zatvorený zošívací.

Takže, na doplnenie väčšiny modelov budete musieť mať iba zátvorky a samotné zariadenie. Analyzujeme fázy tohto procesu.

 • Určite, aký typ nehnuteľnosti je k dispozícii. Ak to chcete urobiť, zistite, koľko plechov je možné blikať so zariadením v rovnakom čase. Najviac primitívnym z tohto hľadiska bude zošívačky typu vrecka. Môžu šiť až do stanu listov. Ručné modely pre kanceláriu môžu upevniť až 30 listov a stenu vertikálne alebo horizontálne s podrážkou plastu alebo gumy – až 50 jednotiek. Brožovacie modely môžu produkovať až 150 listov a typografické, čo sa vyznačuje maximálnym hĺbkou firmvéru, – 250 listov naraz.

 • Potom je potrebné určiť rozmery konzoly, ktorá je skutočne vhodná pre existujúci model zošívačky. Staples alebo, ako mnohí z nich sa nazývajú, môžu mať rôzne typy: 24 až 6, №10 a tak ďalej. Ich čísla sú zvyčajne napísané na balení. Sú balené v baleniach 500, 1000 alebo 2000 jednotiek.

 • Ak chcete nabiť zošívač s vhodnými konzolami, budete potrebovať veko. Zvyčajne je spojený plastovými časťami s pružinou. Plastový náhradný diel svorky držiak na opačný okraj kovu kovu, kde držiaky a dať. Otvorenie veka ťahá pružinu, a tým aj časť plastu. To umožňuje uvoľniť priestor pre priestory nových konzol.

 • Je potrebné vziať si tú česť a umiestniť ho do vyššie uvedených drážok, aby sa tipy držiakov pozreli dole. Teraz zatvoríme veko a kliknite 1 čas na testovanie zošívačky. Ak držiak spadol z príslušného otvoru konkávnymi hrotmi smerom dovnútra, znamená to, že nabíjanie zošívačky je správne. Ak sa to nestalo, alebo je držiak nesprávne ohnutý, potom by sa mala akcia opakovať, alebo nahradiť zariadenie.

Ak chcete účtovať pravidelnú stanicu zošívačku, potom bude proces takmer rovnaký:

 • Zariadenie musíte najprv skontrolovať a nájsť informácie, na ktorých tu možno použiť niektoré zátvorky;

 • Vyžaduje sa kúpiť spotrebný materiál, ktorý typ je prítomný na zošívačke;

 • Zariadenie by ste mali otvoriť, vložte konzoly požadovanej veľkosti a môžete ho použiť.

Ak potrebujete účtovať stavebné pneumatické zariadenie, potom sa algoritmus akcií bude iný.

 • Mali by ste blokovať zariadenie. Toto sa vykonáva, aby sa zabránilo náhodnému začleňovaniu.

 • Teraz musíte kliknúť na špeciálny kľúč, ktorý otvorí zásobník, kde by sa mali umiestniť zátvorky. V závislosti od modelu sa môže poskytnúť takýto mechanizmus, ale analóg, v ktorom bude kryt zásobníka rozšírený z rukoväte.

 • Musí sa uistiť, že zariadenie nebude náhodne zapnúť.

 • Staples je potrebné skúmať v zásobníku tak, aby sa ich nohy nachádzajú na osobu. Po ich inštalácii by sa mal skontrolovať tak, aby boli presne umiestnené.

 • Teraz je zásobník povinný zavrieť.

 • Pracovný nástroj je potrebný na preklopenie na povrch materiálu.

 • Odstráňte zariadenie z blokovania – a môžete začať používať.

Na doplnenie veľkej kancelárie zošívačky by mali byť akcie v určitom poradí.

 • Ohyb zo zošívačiek vyrobených z plastov, ktoré sa konajú na jar. Otvorenie veka ťahá pružinu a priestor, ktorý je v dôsledku toho oslobodený, a bude to drážka pre držiak. Mnoho veľkých zošívačiek tohto typu majú západky, ktoré musíte odkloniť.

 • Vezmite 1 časť držiaka, vložte ich do drážok, aby sa tipy pozerali dole.

 • Zatvorte kryt svietidla.

 • Je potrebné, aby raz bez papiera. Ak klip vypadne so zakrivenými ramenami, dokazuje, že všetko sa vykonáva správne.

Ak chcete vykonať tankovanie mini-zošívačky, bude výrazne jednoduchšie, než opraviť akýkoľvek iný model. Tu potrebujete zvýšiť plastový kryt s pohybom hore a späť. Potom môžete vložiť zátvorky do drážky. Keď je proces nabíjania dokončený, bude potrebné jednoducho zatvoriť zošívačku a začať ich používať.

Odporúčania

Ak hovoríme o odporúčaniach, môžete volať niekoľko radu špecialistov.

 • Ak nástroj nedokončí ani nedrží konzoly, bude to trochu dotiahnuť pružinu. Jeho oslabenie ako podobný nástroj – úplne normálny fenomén.

 • Ak stavebná zošívačka robí ohýbanie konzoly, potom sa môžete pokúsiť nastaviť skrutku, ktorá je zodpovedná za napätie pružín. Ak situácia nebola stanovená, prípadne, vybrané svorky jednoducho nezodpovedajú štruktúre materiálu, pre ktorý sa aplikujú. Potom sa môžete pokúsiť nahradiť spotrebný materiál pre podobné, ale vyrobené z ocele temperovanej ocele.

 • Ak nič nevychádza zo zošívačky, alebo sa to stane s veľkými ťažkosťami, potom, s množstvom pravdepodobnosti, je to v brisk. S najväčšou pravdepodobnosťou, jednoducho zaokrúhlený a musí byť trochu aplikovaný.

Ak je jasne vidieť, že mechanizmus je plne pracovník, a snímanie držiaka sa nevyskytuje, potom, s najväčšou pravdepodobnosťou, proste prosiť o bojisku, pretože to nemôže zachytiť zátvorky. V tomto prípade môžete rezať dúchadlá a nasadiť klapku na druhú stranu.

Ako vložiť zátvorky do zošívačky, pozrite sa do videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: