Ako znížiť stropný pašít pod 45 stupňov?

Stropný pašít alebo karte, je predmetom konečného dekoratívneho dekorácie, oddeľuje strop a stenu. Okrem dekoratívnej funkcie má tiež úplne funkčnú hodnotu, skrýva zábery tapety a strop. Iným spôsobom sú hrany tapety jednoducho nemožné reorganizovať, ale, ako viete, sú na okrajoch. Výzvu, keď používate kartel, môže byť dizajn rohov. Chyby môžu viesť k nadmerným prostriedkom materiálu, a vyzerajú také nesprávne zatratené susths neatraktívne. V tomto článku zvážte jednoduché metódy pre optimálny plávajúci stropný pašín pod uhlom 45 stupňov.

Základné pravidlá

Ak chcete udržať stropný sokel v uhle 45 stupňov, musíte rozhodnúť o zmluvných strán. Hlavnou chybou je len nesprávna definícia strán. Overená metóda na určenie pravej strany – aplikovanie materiálu na mieste. Takže sa stáva jasné, ako znížiť sokl. Táto operácia, napriek zdanlivej jednoduchosti, je veľmi pracné, pretože po upevnení sokry, musí ísť dole na miesto, kde sa bude vyrábať namáčanie. Najčastejšie, aby sa zabránilo deformácii alebo poškodeniu soklu, najmä ak je z peny alebo podobného materiálu, padá na podlahu.

Potom všetko musí byť zdvihnuté späť na strop pre konečnú montáž a inštaláciu, rovnaké akcie sa vykonávajú s iným segmentom.

Kĺby dvoch soknov v rohoch by mali vyzerať estetické, takže je potrebné odrezať alebo odrezať čo najviac. Dobré pre to je kovové hacksaw. V niektorých prípadoch ostrý nôž. Ak sa umyté bolo vykonané správne, malé chyby môžu byť eliminované tmelom alebo tesniacim prostriedkom.

Požadované nástroje

Spustenie priestorov so stropným obsahom, musíte pripraviť príslušný súbor nástrojov:

  • Papiernictvo nôž na penové kladky;
  • Kovové hacksaw;
  • ruleta;
  • uhlíka alebo jednoduchá škola;
  • Stuslo;
  • ceruzka;
  • Stabilné a dostatočné miešanie.

Na podlahe je potrebné oslobodiť miesto na rezanie soklov, ktoré bolo vhodné. Je na podlahe, že je najlepšie umiestniť stublig, dĺžka tabuľky alebo prenosný pracovný stôl nestačí na spoľahlivo umiestniť vyprážaný sokel.

Metódy

Okrem rezania s stolom, v ktorom sú uhly jasne špecifikované (90, 45, niekedy 60 stupňov) existujú aj iné spôsoby. Drahšie – používanie rotačného hmly alebo otočnej kruhovej píly. Rez uhol s takýmto nástrojom, kde je možné nastaviť a je veľmi jednoduché inštalovať, nie je to ťažké. Rez sa vykonáva buď manuálne alebo s kruhovým.

Získavanie takýchto zariadení na dokončenie jednej miestnosti, kúpeľne alebo dokonca byt je sotva oprávnená, iná vec je profesionálna činnosť, v tomto prípade, samozrejme, je lepšie zachrániť.

Aby ste zabalili kartelu doma, môžete urobiť bez možnosti väčšej rozpočtu, pripravte si domáce preglejky. Je dôležité jasne merať uhly a vykonať štrbiny, pre ktoré bude sust destilovaný.

Aby sme nemali zamieňať stranu pozadia a správne rezať, najprv je lepšie aplikovať ho spolu s hlúpym na strop, postupne vypracovať zručnosť a bude možné urobiť bez viacerých ťahov.

Môžete tiež pripraviť zvláštne falošné posúvanie na lepenky, vykopaný záloh na to bude musieť byť umiestnený na usporiadanie a umiestniť ceruzku. Aby bolo možné znížiť požadovaný uhol, je lepšie presunúť ho na vhodnejšie miesto, navyše, je dôležité, aby ste nerozložili rozloženie.

Existujú spôsoby rezania rohov a bez stub. To je o to relevantnejšie, čo nie je vždy rohy sú ideálne a štandardný uhol 45 stupňov môže byť nesprávny. Aby bolo možné urobiť uhol takto, je potrebné pripojiť kus soklu priamo na strop, ktorý bude namontovaný. Ceruzka by sa mala zaznamenať na karikatúr na strop. Aplikácia soklu na druhú stranu rohu je potrebné poznamenať aj jeho šírku na strope.

Ukazuje sa, že dva pretínajúce segmenty. V tom čase musíte na strop a označiť rovnaký bod.

Rezanie je potrebné od okraja do označeného bodu, je dôležité si spomenúť na stranách, že sokel leží na stenu a strop, nie je možné ich zmiasť v každom prípade. Malé chyby môžu byť nastavené v procese inštalácie, odrezať kancelárske potreby, ak materiál soknózy umožňuje. S drevenými karikatúrmi je všetko oveľa ťažšie, nôž nepomôže.

Stors „na mieste“ vám umožnia znížiť vnútorné aj vonkajšie rohy bez vysokých strát, hoci sa často nenachádzajú, ale ich povrch je výrazne odlišná.

Ako znížiť stropný pašít pod 45 stupňov, vyzerať ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: