Andrea Rossi Tapeta: Zbierky a recenzie O kvalite

Klasická nikdy nevychádza z módy – je ťažké nesúhlasiť s týmto vyhlásením. Bolo to na klasike, že elitná značka tapety Andrea Rossi vzala stávku a ukázala byť úplne správne – rafinované monogramy a floristické motívy môžu prilákať aj tých najpresvedčivejších fanúšikov minimalizmu.

Poďme sa oboznámiť so samotnou značkou a zbierkami, ktoré sú prezentované vo svojom sortimente.

Trochu o značke

Značka Andrea Rossi má talianske meno, takže sa často zaradí so značkami tejto európskej krajiny. Hlavné výrobné továrne sa však nachádzajú v Južnej Kórei, kde vysokej triedy tapety vytvárajú, ktorej kvalita nie je horšia ako najkrajšia talianska.

Toto je pekná mladá obchodná značka, ktorá sa už podarilo nadviazať Na trhu stavebných materiálov, vďaka tapetu s pôvodným dizajnom, ktorej kvalita zodpovedá všetkým normám prijatým v Európe a Taliansku.

Výroba sa vykonáva na moderných zariadeniach s využitím európskeho vývoja. Taliansky dizajnéri pracujú na vzhľade produktov, takže Andrea Rossi vyzerá štýlové, moderné a veľmi efektívne.

Vlastnosti a charakteristiky

Mnohé sú skeptickí o ázijských značkách stavebných materiálov, čím by sa poskytli európske značky. Takéto predsudky je však úplne zbytočné – Andrea Rossi Tapety sa vyrába vo všetkých normách, oni nielen vysoká kvalita, ale aj absolútne bezpečné.

Nebude poškodiť životné prostredie, muž alebo zviera, takže môžu byť bezpečne prilepené v spálni, detské, v dome, kde sú domáce zvieratá.

Väčšina zbierok predstavujú výrobky odolné voči vlhkosti, takže môžu byť prilepené vo vlhkých miestnostiach a umyte kefu. Budú vyhovovať chodbám a kuchyni, kde sú steny neustále znečistené a vyžadujú čistenie, pre kúpeľňu a WC, pretože tapeta nie je len vlhkosťou, ale tiež spracovaná špeciálnym zložením, vďaka čomu sa nebojí formy a huby.

Úroveň odolnosti voči vlhkosti je vždy indikovaná na štítku valca, dávajte si pozor na to, ak ste neskôr plánujete vykonávať mokré čistenie na stenách.

Produkty Andrea Rossi sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Ich životnosť sa môže líšiť od 15 do 25 rokov, čo výrazne prevyšuje záruku iných výrobcov. Okrem toho budete skôr chcieť vykonať oprávy skôr ako uplynutím tohto termínu.

Zvýšená sila – nie prázdne slová. Vďaka špeciálnej výrobnej technológii sú veľmi ťažké poškriabať alebo zlomiť, čo znamená, že sú ideálne pre rodiny s malými deťmi, ktoré budú poznať svet, a domáce zvieratá, ktorí dávajú prednosť vyostriť svoje pazúry o stene.

Výrobcovia používajú vysoko kvalitné farbivá, ktoré sa na dlhú dobu nezmiznú, takže môžete naozaj byť jeden rok, aby ste si mohli vychutnať krásny vzhľad povlakov na stenách.

Typy výrobkov

Doteraz vytvára značka dva typy tapety:

 • vinyl;
 • Fliseline na báze papiera.

Charakteristickým znakom produktov je neštandardné veľkosti. V jednom role nájdete 10 metrov šírky tapety 1,06 m. Výrobca sľubuje, že takéto rozmery vám umožňujú urýchliť a uľahčiť proces lepenia. Existuje menej kĺbov a viditeľných švov, ktoré kazí hotové opravy sú vytvorené na stenách.

Vinylové a fliseline možnosti Ideálne pre akékoľvek moderné opravy. Pre tých, ktorí uprednostňujú klasiku, budú prezentované silkografické tapety, ktoré budú veľmi nádherné pozrieť sa na štýly barokového, rokoka a renesancie.

Farebné riešenia a dizajn

Farba Gamut tapety rôznorodé. Každá kolekcia má svoje vlastné, prevládajúce farby a odtiene, avšak neutrálny farebný gamut sa nachádza v každom z nich.

Najobľúbenejšie takéto farebné gamuts:

 • biele a jeho odtiene;
 • béžová;
 • zelená a modrá;
 • Šedý.

Pokiaľ ide o dizajn, kvetinové motívy, monogramy, pruhy a jednoduchá geometria sú populárne. Andrea Rossi nenájdete zložité formy a neuveriteľné výkresy. Všetko je jednoduché a nádherné, poteší oko svojou stručnou jednoduchosťou.

Zbierka

Zvážte dnes najobľúbenejšie zbierky:

 • Burano. V sortimente nájdete namontované plátno alebo s odskrutkovaním výkresov vo forme jednoduchých vzorov. Zníženie je nevyhnutne pridané do jemného kreslenia, čím sa vytvorí dobrý objem. To vám umožní používať tapetu aj na nerovnomerných stenách, pretože vám umožnia skryť malé chyby.
 • Domino. Tapeta z tejto zbierky, pretože nie je možné zapadnúť do klasického interiéru, pretože sú vyrobené v tradičnej farebnej schéme. Menzrels sa používajú ako kresby – integrálny atribút klasického interiéru – od renesancie na ampír. Výhodou zberu je, že v sortimente nájdete aj monofónové plátna, ktoré môžu byť kombinované s adekvátne, pričom dostanete vynikajúci a originálny dizajn.

 • Salina. Kolekcia s prevládajúcim kvetinovým vzorom. Prezentované v mäkkých pokojných farbách, ktoré sú ideálne pre spálňu alebo detskú izbu.
 • Vulcano. Na rozdiel od predchádzajúcej zbierky je Vulcano jasné farby a nasýtené farebné textúry. Medzi tlačialmi sú prezentované kvetinové a geometrické stredne veľké motívy. Sú vhodné pre moderný dynamický interiér.
 • Grado. Opäť klasický farebný gamatu a klasické vzory – monogramy, pruhy a geometrické vzory. Charakteristickým znakom zberu – výtlačky sú celkom chytľavé, ale v tradičnej štýle klasických smerov. Môžete ľahko kombinovať niektoré kresby s ostatnými, ktorí dostali štýlovú modernú klasiku vo vašej chodbe alebo obývacej izbe.

 • Ischia. Kolekcia Classic Style v zdržanlivých farbách. Výtlačky sú ľahké, hladké, s mäkkými ohybmi a prirodzenými prechodmi z jedného na druhého. Funkcia kolekcie je jasným vzorom na niektorých plávajúcich, čo pretekárte niekoľkými odtieňmi.
 • Ponza. Zbierka bude musieť robiť fanúšikov francúzskeho kúzla. Kvetinové výtlačky sú znázornené na tapety v kombinácii s obrazmi Parížskych prvkov. Farba Gamuut „Burnt“, béžová, ružová, mäta.
 • Gorgona. Veľmi veľkolepá zbierka, klasika na modernej spôsobom. Originálne monogramy a klasické geometrické tvary, ako sú tí, ktorí chcú vydať interiér v neoklasickom štýle.

Použitie v interiéri

Tapeta z kolekcie Pianosa, vyrobená z mäkkých béžových odtieňov s vertikálnymi čiarami, dokonale zapadá do interiéru v neoklasickom štýle.

Preferované neotrasiteľné klasiky v spálni, vyberte si tapetu z kolekcie Stefano. Oceľové monogramy na bielom pozadí vyzerajú veľmi harmonické a nádherne.

Pridajte svetlé farby interiér s kvetinovými motívmi z kolekcie Gorgona.

Hodnotenia zákazníkov

Väčšina kupujúcich reaguje o tapetu tejto značky pozitívne. Oslávujú drahý a krásny vzhľad, vynikajúcu kvalitu a krásny dizajn. Nepochybne andrea rossi doslovné tapety Transformovať akýkoľvek interiér.

Kupujúci však varovali, že nákup modelov s 3D efektom len vtedy, ak ste istí v absolútnej hladkosti vašich stien.

Dokonca aj ten najmenší piesčník bude viditeľný, kvôli špeciálnemu lomu svetla na hodvábnej obrazovke.

S istotou Klasické modely tapety s dôverou radi radia všetkým svojim vlastníkom, Ako plne spĺňajú sľuby deklarované výrobcom.

V ďalšom videu sa môžete priblížiť, aby ste sa zoznámili s Andrea Rossi z kolekcie Gorgona.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: