BOSCH Elektrické Rubbank Review

Elektroliečba Bosch používajú trvalo udržateľný dopyt a majú dobrú „reputáciu“ medzi spotrebiteľmi. Mnohí potenciálni kupujúci sa starajú o plány Bosch, ale rôznorodosť modelov je veľmi veľký. Účelom článku je pomôcť spotrebiteľovi pri výbere tohto nástroja.

Zvláštnosť

Domácnosť Elektrické Bosch Podvozok trhu s elektrickým nástrojmi patrí do polospracujúcej. Ich Veľkosť a výkonové charakteristiky Neprechádzajú nad rámec „amatérskych“ limitov, ale ergonómia, spoľahlivosť a vytrvalosť sú priaznivo vyznamenané plány tejto značky z podobných firiem na prvý pohľad. Sú schopní zvládnuť predvalky z masívneho dreva. Elektrické motory nie sú náchylné na prehriatie, ložiská majú malý proces opotrebenia. Pracovníkový bubon a čepele sú vyrobené z vysoko pevných zliatin.

Dokonca aj produkty iných značiek svetovej triedy, to sa deje, horšie.

Preskúmať modely

Bosch GHO 6500 – sieťový elektrrululok. Navrhnuté tak, aby pracovali z spotrebnej energie mriežky 220 voltov. Podľa charakteristík sa vzťahuje na kategóriu domácnosti.

Výkon elektrického motora – 650 wattov, voľnobežné otáčky – 16500 za minútu. Maximálna hĺbka skorumpovaných – 2,6 mm, šírka – 82 mm.

Avšak upozorňuje Modrá farba tela. Tieto farebné bosch značky profesionálne vybavenie. Pre domácnosť – „amatér“ – spoločnosť poskytuje zelenú farbu. Vo vyššej triede označuje cenu nad priemerom v tejto kategórii – 8000-9500 rubľov.

Nie je možné poznamenať kvalitu zhromaždenia a použitých materiálov, dobrej ergonómie. Priamok je ľahko vyrovnať sa s drevom akejkoľvek hustoty, elektromotor sa nepreháje a neriadí, zdroj noža je dosť dlhý čas. Nástroj je vybavený potrubím na fúkanie pilín a čipov. Je chovaný na pravej strane, ktorý pravdepodobne nechce byť ponechaný. Elektromotor a pracovný bubon s nožmi sú dobre vyvážené a vybavené vysoko kvalitnými ložiskami. Preto hladina hluku ako celok naskladaná v existujúcich normách.

Prečítajte si viac  Portland Cement: Špecifikácie a aplikácia

Prípad je vyrobený z trvanlivého, príjemného na dotyk plastov. Vhodné sú vyhladené. Rukoväť je pogumovaná a neposkytuje sa v rukách. Regulátor cedementálneho hĺbky – čierny, prísny s bielymi divíziami – dokonca externe zapôsobí na presnosť. Jediný pútka pred prednou časťou má 3 štrbiny rôznych šírky pre odstránenie refierovania. Na zadnej strane podrážky je rozšírená bezpečnosť zameraná na odstránenie poškodenia počas neoprávneného začlenenia.

Nástroj je vybavený štvormetrovým sieťovým káblom. To eliminuje nepríjemnosti spojené s vyhľadávaním predlžovacích káblov. Zahrnuté a bočné zastávky: Svetlá kovová konštrukcia, opravená na rovinnom prípade a umožňuje vám znížiť drážku. Medzi pomocné zariadenie v súprave je kľúč na inštaláciu a nastavenie nožov a upínací prípravok na ich ostrihnutie. V každom prípade je pre výrobcovi rešpektovať spotrebiteľovi a záujem o neho.

BOSCH PHO 2000 – Ďalšia elektrolátka, detské súvisiace s predchádzajúcim a je do značnej miery podobné. Ale emisie čipov a pilín obojstranné, ktorékoľvek z dýz môžu byť na žiadosť používateľa tlmené. Sieťový kábel kratší – 2,5 metra. Výkonové charakteristiky sú vynikajúce GHO 6500. Sila elektromotora tu je 680 wattov, rýchlosť otáčania v nečinnosti – 19,500 otáčok za minútu. To ovplyvňuje výkon pre lepšie, ale mierne. Okrem toho je tento hĺbník jednoduchší ako GHO 6500 na 200 gramov. Zdá sa, že je to nevýznamné, ale s väčším výkonom a otáčkami môže spôsobiť vibrácie a nestabilitu. Kompletná sada je oveľa chudobnejšia: len hobľovač a nič viac. To nie je prekvapujúce: PHO 2000 prechádza v kategórii domácnosti, nie profesionálne vládne. Pretože je lacnejšie – od 6500 do 7500 rubľov.

Bosch nabíjateľné električky sú kompaktné a vyzerajú ako znížené možnosti siete. Ale toto je plnohodnotný nástroj s takmer rovnakou súpravou funkcií. Niektoré charakteristiky, samozrejme, sa líšia v dôsledku ohraničenia zdroja energie, ale v neprítomnosti morálky, ich schopnosti sa stávajú obrovskými.

Prečítajte si viac  Rozmery profilovaného tyče

Na trhu v súčasnosti existuje niekoľko typov dobíjacích pravidiel Bosch. Všetky z nich patria do profesionálneho segmentu a majú vhodný (od 10-11 tisíc rubľov a vyššie).

BOSCH GHO 12V-20. Dodáva sa v 2 verziách: bez batérie a nabíjačky (10500-14000 rubľov) av plnej výške (od 22000 rubľov a vyššie). Krmiví sa z 2 batérií o 12 voltov s kapacitou 3 AH. Frekvencia Roll – 14500 za minútu. Šírka a hĺbka poškodenia je menšia ako sieť – 56 a 2 mm). Plány chválujú veľkú produktivitu pre nástroje. Čipy sa môžu vyskytnúť v ktorejkoľvek z dvoch strán voľby. Miniaturity a nástrojová milosť. Je kompaktný a pľúca (1,85 kg). Dokonca aj napájanie je veľmi malé a nevyplní jeho vzhľad.

Komplikovanejšie a zábavné BOSCH GHO 18 V-LI. Krmiví sa na 18 voltov batériách. Má štandardnú šírku šírky štandardu pre všetky RUBANKOV – 82 mm. Externe, veľmi podobné sieti BOSCH PHO 2000. Váži náklady na 2,6 kg. Cena – od 18.000 rubľov, napriek tomu, že planér je dodávaný bez batérií a nabíjačky. Toto je veľká a nepríjemná chyba.

Čo si môžete vybrať, čo je lepšie?

Špecialista by bolo užitočné mať vo svojom arzenálii a sieti a nabíjateľný rubľ. Sú dokonale komplementárne. Pre profesionálnu optimálnu kombináciu siete GHO 6500 s akumulátorom GHO 12V-20.

Pre domácnosť, „krajina“ potreby profesionálneho vybavenia, nie je potrebné, tam bude dosť network PHO 2000. Ak potrebujete nabíjateľnú elektrinu, potom nestrávite peniaze navyše, je lepšie kúpiť nástroj pre iného výrobcu.

Nasledujúce video poskytuje detailný prehľad Profesionálnej elektrolanky Bosch GHO 6500.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: