Dewalt Firma dlaždice

V oblasti výstavby je potrebné pracovať s veľkým počtom rôznych materiálov, v súvislosti s ktorým je potreba vhodného nástroja. Jeden z týchto typov výrobkov by mal byť nazývaný dlaždice, čo je dôležitou súčasťou dizajnu dizajnu kúpeľne. Ak chcete pracovať s týmto materiálom, musíte mať špeciálne zariadenia – dosky, jedného z nich je dewalt.

Zvláštnosť

Dewalt dosky, hoci sú prítomné v malom sortimente, ale sú reprezentované veľmi univerzálnymi výrobkami, ktoré vám umožnia vykonávať najligresové druhy práce. Dve dostupné modely sa nachádzajú v rôznych cenových rozsahoch, čo umožňuje vybrať možnosť vybrať si možnosť, ktorá bude primeraná objemom vykonanej práce. Stojí tiež za zmienku, že tieto výrobky sú vhodné na spracovanie obkladačiek a niektorých iných materiálov: umelý a prírodný kameň, ako aj betón.

Spoľahlivý a robustný dizajn vám umožňuje zabezpečiť pracovný tok bezpečnejšie a inštalačný systém bude výrazne zjednodušený proces aplikácie. Nie je možné, aby si to nevšimol Dewalt sa rozhodol, že nie je zameraný na počet produktov, ale na ich kvalitu.

V štádiu výroby spoločnosť využíva moderné technológie, ktoré umožňujú dosiahnuť vysoké presné spracovanie materiálov.

Preskúmať modely

Dewalt DWC410 – lacný model, ktorých hlavné výhody by sa mali nazývať jednoduchosť prevádzky a spoľahlivosti. Tento nástroj je vhodný pre bežnú prácu pre domácnosť a na použitie v profesionálnych podmienkach. Pomerne silný elektromotor na 1300 W vám umožňuje mať 13000 ot / min, vďaka ktorej rýchlosť rezania dlaždíc umožňuje vykonávať veľké množstvo práce. Spôsob použitia môže byť suchý aj mokrý v dôsledku prítomnosti špeciálnej trysky určenej na prívod vody. Maximálna hĺbka rezu v 34 mm sa vykonáva nielen v tej istej rovine, ale aj v uhle 45 °.

Ak chcete udržať dlhotrvajúcu prácu, je k dispozícii tlačidlo pre automatické zaradenie. Priemer rezných diskov Až 110 mm, nastavenie uhla sklonu a hĺbky zjednodušeného typu, takže používateľ nemusí použiť kľúč. Dizajn je navrhnutý tak, aby nielen k spoľahlivému chrániť mechanizmy výrobku, ale aj na poskytovanie ľahkého prístupu k kefám. Dôležitou výhodou DWC410 stojí za to určená a nízka hmotnosť, ktorá predstavuje iba 3 kg, a preto je náradie veľmi jednoduché aj v stavebnom zariadení.

Dewalt D24000 – silnejší elektrický sklopný stroj, ktorý kvôli jeho vlastnostiam umožňuje ušetriť veľa času pri práci s množstvom materiálu. Princíp zariadenia je pomerne jednoduchý, pretože akcia diskovej píly sa podobá, iba samotný disk je vybavený diamantovým povlakom. Systém chladenia vody má nastaviteľné dvojité dýzy, ktoré zvyšujú účinnosť a čas nepretržitej prevádzky. Na rozdiel od DWC410 je možné zmeniť úroveň sklonu v rozsahu od 45 do 22,5 °.

Vodiace lišty sú zabudované do konštrukčného rámu, vďaka ktorým sa dosiahne vysoká presnosť rezania. D24000 je bezpečný a počas jeho používania ponecháva minimálne množstvo prachu. Priemer disku dosahuje 250 mm, výkon motora 1600 W. Odnímateľný Trolley uľahčuje čistenie dosky. Na zadných a bočných častiach zariadenia môžete nainštalovať zberače vody.

Napriek hmotnosti 32 kg, pohyb mierneho pohybu, a preto nebude užívateľ ťažko posielať pílu po zmene úrovne sklonu.

Prevádzkové tipy

Takáto komplexná technika ako spoločenská technika musí byť riadne prevádzka. Je veľmi dôležité obmedziť bezpečnosť, aby sa zabránilo nehodám aj potenciálnym poruchám výrobkov. Pred prvým použitím sa odporúča naučiť sa pokyny obsahujúce užitočné informácie o špecifikách konkrétneho modelu.

  • V prvom rade pred každou aplikáciou skontrolujte integritu dizajnu, či sú všetky mechanizmy bezpečné. Dokonca aj malý kúsok môže spôsobiť zlé techniky kvality.
  • Pred začiatkom rezania by mal disk dosiahnuť maximálny počet otáčok, takže proces rezania je hladký a nezaklopal tempo práce.
  • Starostlivo sledovať polohu rezaného materiálu. Výrobca kategoricky neodporúča pracovať s výrobkami, ktoré sú na hmotnosti.
  • Po určitom čase od začiatku pracovného relácie skontrolujte hladinu vody, dopĺňajte ju, a tiež nezabudnite na včasné čistenie komponentov.
  • Použite dlaždice len na priamy účel v súlade s týmito materiálmi, ktoré možno spracovať.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár