Drevené police

Časy útulného dizajnu vyplneného nápadmi autorských práv, zmien, výplňou, konečne. Teraz málo ľudí, ktorí chcú zastaranú „renováciu“, majitelia bytov a súkromných domov sa snažia oslobodiť interiér, inšpirovaný relevantnejšou scandy, bocho, rustikálnych a iných štýlov. A v každom z nich sú drevené police. To je len na prvý pohľad, zdá sa, že s nimi nebudete hrať veľa v interiéri – ako budete hrať a dokonca urobiť krásny prízvuk na police.

Klady a zápory

Strom – materiál, v ekológii, z ktorých nemusíte pochybovať. Vedúci z materiálov a vnútorných prvkov, ktoré vytvárajú pohodlie. Teplé, krásne, trvanlivé, aktívne sa používa v nábytku a doplnkoch a v dekor.

Pole dreva pre police – aké jeho výhody:

 • Prírodný materiál, aj keď je nasýtený lakom a inými kompozíciami, zhromažďuje prach oveľa menší ako plast alebo jeho analóg;
 • Strom je dýchanie, nezvyšuje škodlivé látky do atmosféry;
 • Drevené detaily sú vhodné na spracovanie vrátane nezávislého;
 • Klasický materiál, ku ktorému možno povedať, je upravený ľudským okom – je vizuálne príjemné v takmer akéhokoľvek interiéru;
 • Toto je veľmi dostupný materiál (ak nie je najprístupnejší).

Je to, že v High-TEC a TECHNO TREKOU. V iných štýloch bez toho, aby bolo ťažké.

Existujú nejaké nevýhody drevených políc? Ich málo:

 • Pole môže stáť týždenne;
 • Počas výroby sa vytvorí veľa odpadu;
 • Ak je polica zle spracovaná, v kontakte s ním môže osoba zostať v epiteli.

Ak sa človek pri pohľade na regály z masívu chce reprodukovať jeden alebo iný módny obraz v jeho dome, drevené police sú v tom naozaj pohodlné. A to spôsobom, jeden z najcennejších spôsobov, ako zmeniť celkový vzhľad interiéru bez radikálnych akvizícií.

Názory

Začína najzaujímavejšiu vec – výber. Poličku, pretože nemusí visieť na stene. A ak to visí, môže to byť tiež nejaký pôvodný spôsob. Zvážte tradičné stromy z drevených políc.

 • nástenný. Zvlášť populárne sa nedávno stal kuchynskou drevenou poličkou, ktorá sa používa ako otvorené miesto na uskladnenie. Nahrádza kuchynské skrine, čo vám umožní urobiť útulný a teplý dekor z jedál a všetkých druhov bundy pre korenie a potraviny.

 • Knihy – môžu byť reprezentované sólovými policami alebo skupinou identických prvkov. Môže urobiť celú knižnicu, ale nie ten, ktorý stojí na podlahe, ale ten, ktorý je zostavený vo forme stojana alebo fúzie jednotlivých políc.

 • Závesný – Líšia sa v upevňovacej metóde. Túto možnosť môže byť zaujímavé poraziť v interiéri, zavesiť poličku na pás alebo kábel, napríklad.

 • Vonkajší – Na základe názvu nie je ťažké uhádnuť, že tieto police stoja na podlahe, zaberajú celý priestor steny a jeho časti. Vynikajúci spôsob zonatu.

Police môžu byť kúpené, a môžete si to urobiť sami, napríklad z nábytkových štítov zakúpených v stavebníctve. Môžete renovovať staré police vzoriek sovietskeho nábytku.

Materiál

Drevo – praktický a univerzálny materiál, veľmi cenovo dostupné a zaujímavé pri spracovaní. Ale drevené drevo. Ak sa plánuje polica na navrhovanie sám a človek je nováčikom v tomto podniku, mali by ste venovať pozornosť odrôd dreva s mäkkou štruktúrou. Tieto sú osika, borovica, somší, lipa. Materiál musí byť nepredporuje, s hladkou vonkajšou vrstvou. Kvalita sušiacich dosiek by nemala byť pochybnosť.

Ak sú viditeľné medzery, prázdnota, uzly, poškodenie plesní na doske, tento materiál nie je lepší, aby sa na výrobu nábytku neprijal.

Drevené plemená na vytvorenie políc:

 • Larch je charakterizovaný vysokou odolnosťou voči hnilobcom, nie je horší pri konzervácii aj dub, ale s počiatočnou sušičkou, prípady praskania stromu nie sú nezvyčajné;
 • Lipa – mäkký materiál takmer bielej bez expresívnej textúry, na hnilobenie, je ani zďaleka tak stabilný, ako ten istý smreklý, nie je naklonený k praskaniu;
 • Aspen – lacné plemeno s veľmi ľahkým drevom, ktoré majú aj ľahké korenie, svetlo a mäkké;
 • ALDER – Bude trochu silnejší Linden, textúry takmer nemajú, ľahko sa spracúvajú;
 • Cedar – Zvukové drevo s vysokou odolnosťou voči hnilobe a vynikajúce kvalita kvality kvality;
 • Ash – z tohto stromu sa z tohto stromu objaví odolné police, prakticky nie je naklonené na deformáciu ako staršie drevo, čím vyššia je jeho biostylnosť;
 • DAK – V jeho poľa obsahuje prirodzený antiseptický, ktorý robí drevo v skutočnosti nebojácne pred hnilobou a hubami, nebude rozrušiť pod pôsobením ultrafialového.

Drevo nie je potrebné zvládnuť lak – môžete protontešovať, maľovať, srsť s veršom alebo voskom. A teraz je teraz impregnácia oleja. To všetko vám umožní urobiť najprirodzenejší nábytok alebo dekor.

Dizajn

Škandinávsky štýl – najbohatší na variáciách používania regálov a ich dizajnu. Okrem obvyklých modelov a vzoriek sú také veci, ako napríklad polica na dekoráciu kuchyne – gruttersbak. To môže ukladať rôzne poháre na korenie, šálky, príbory, maslo fľaše. A ak používate taký police nie v kuchyni, stane sa vynikajúcim obchodným organizátorom, v ktorom sa nestratí celá potrebná kancelária.

Ventilátory Skand-štýl by mali byť držať na nasledujúce možnosti návrhu:

 • Otvorené police v ktorejkoľvek z izieb sú platforma pre dekor, permanentné aj sezónne, tematické;
 • police vo forme otvorených boxov, úmyselne chaotických zúri v mediálnom ráme;
 • regály vo forme vianočných stromov a pyramíd;
 • police vo forme schodov.

Strom môže byť ponechaný v prirodzenom farbe, a môže ich požiadať kompozície s minimálnou prítomnosťou „chémie“.

Príklady v interiéri

Žiadne slová a opisy nebudú vizuálne nažive príklady alebo ich fotografie. Ihneď chcem odložiť niečo z týchto obrázkov vo vašej domácnosti a urobiť z neho pohodlnejšie a viac organické. Ponúkame 12 drevených regálov, ktoré transformujú interiér.

Roztomilá geometria, ktorý bude vyzerať dobre v obývacej izbe av spálni, a na chodbe.

Takáto „horská“ polica môže byť vyrobená aj so ženskými rukami – Rýchlo a pekné.

Laconicity v jeho dokonalosti.

Prírodný strom Zjemňuje priestor a napĺňa to pokoj.

Brutálne, hrubé, ale stále teplé a domáce. A žiadne možnosti vzorky urokomínu.

Lestína, Absolútne nie riadiaci priestor.

Mila, ale aj priestranné – napríklad pre suveníry a kníh alebo farby, napríklad.

Biela s čiernou – večnou úniou, Ktorý tentoraz odhalil v kuchyni.

Otvorené knižnice, Len pre tých, ktorí stoja kryt.

Veľmi roztomilý, veľmi jednoduchý, nemyslite si lacnejšie.

Hlava postele má taký police Ideálny koniec zdvihu.

Príklad jemného radu, Zdobené tehlové steny.

Hlavnou vecou v tomto podniku je zostať včas. Koniec koncov, regály sa zdá byť platformou pre kreativitu a hry v „Heade Designer“. Je to krásne, kým tam nie je busta. Ale keď regály ešte nie sú, môžete vytvoriť a vytvoriť toľko atraktívnych možností!

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: