Firefire Makroflex FR77 Pena: Vlastnosti a charakteristiky

Počas výstavby novej alebo rekonštrukcie starých domov sa vzniká otázka bezpečnosti, vrátane hasičov, vždy. Každý nájomca chce vedieť, že v prípade núdze bude mať možnosť uniknúť a pomôcť svojim blízkym. Táto otázka by preto mala vypracovať stavitelia aj v najskorších štádiách práce, pretože sú zodpovedné za spoľahlivosť a bezpečnosť výstavby.

Použitie žiaruvzdorných materiálov je často nemožné z dôvodu ich vysokých nákladov. Existujú však cenovo dostupnejšie finančné prostriedky. Jedným z nich je ohnisko pena Makroflex fr77. Tento článok povie o funkciách a vlastnostiach tohto produktu.

Popis

Makroflex FR77 je profesionálny stavebný materiál pozostávajúci z jednej zložky. Na predaj Výrobok vo valci s pištoľou, pripravenou na prácu. Objem balenia je 750 ml. Výrobok je v súlade s európskymi normami, ktoré sú regulované ISO 9001 / EN 29001.

Pena je navrhnutá tak, aby vyplnila štrbiny a dutiny v intervaloch medzi minerálnymi a kovovými vrstvami pri budovaní budov s určitými požiadavkami na požiarnu bezpečnosť a časy evakuácie v ohni.

Znamená stvrdnúť, keď sú vystavené vlhkosti.

Vlastnosť

Hlavným vlastnosťou prostriedkov je zvýšená požiarna odolnosť. So správnou aplikáciou nevynechá oheň a nepodporuje spaľovanie do štyroch hodín. Táto pena má tiež vynikajúce tepelné a zvukové izolačné parametre.

Makroflex FR77 palice na všetky stavebné materiály. Výnimkami sú silikónové, oleje a mazivá (pena jednoducho toky). Jednou z podmienok prípravy na prácu je preto odstrániť takéto látky z povrchu.

Použite penu len s pozitívnymi teplotami. Z toho vyplýva v tmavej miestnosti pri teplote plus, chráni výrobok od slnečných lúčov. Neodporúča sa aj krátkodobé skladovanie prostriedkov pri teplote mínus. Po tomto, vlastnosti peny sa dajú výrazne zhoršiť, že v tomto prípade je neprijateľné.

Valce by sa nemali ohrievať na vysoké teploty. Ak sa valca zahreje, nie je možné ho pretrepať, aby sa zabránilo výbuchu. Je lepšie jemne vynechať nástroj v studenej vode. Po ochladení sa dá použiť valec.

Po aplikácii a mrazení je pena schopná odolať teplotám od -40 do + 80 stupňov. Produkt stráca svoje vlastnosti len s neustálym vystavením priamemu slnečnému žiareniu. V neprítomnosti takéhoto nárazu, technické parametre peny nemenia desaťročia.

Vďaka použitiu pištole je nástroj distribuovaný striktne v smere a v množstve, ktoré potrebujete.

Aj kvôli tomu sa dosiahne najvyššia rýchlosť práce.

NEBEZPEČENSTVO POUŽITIA

Pred začatím práce je potrebné úplne vyčistiť povrch pred prachom, olejom, rôznymi typmi mazania a iných kontaminantov. Musíte odstrániť všetky nepotrebné prvky, všetky porézne oblasti musia bežať. Ak chcete zvýšiť adhéziu medzi povrchom a penou, môžete použiť vrstvu priméru. Pri práci je dôležité mať špeciálny čistič alebo rozpúšťadlo, aby ste okamžite odstrániť škvrny z náhodných postriekaní peny na čistom povrchu.

Montážnu penu môžete použiť len vtedy, ak boli valce v interiéri s teplotou plus. Ak je teplota valcov výrazne nižšia ako miestnosť, je potrebné ich opustiť 12 hodín, aby sa zdvihli na teplotu na požadovanú úroveň.

Pena sa musí aplikovať striktne podľa pokynov. Odporúčania na použitie sú zvyčajne označené na valci s penou a niekedy na pištole. Rozširuje penu asi jednu tretinu. Pri práci je potrebné vziať do úvahy túto skutočnosť. Keď sa aplikuje príliš veľa, pena môže tvoriť „svahy“. Je tiež potrebné monitorovať úroveň vlhkosti v dutine, že prostriedky vyplnia. S vysokou vlhkosťou, penou „sedí“ silne a stráca svoje vlastnosti.

Plávajúca rýchlosť protipožiarneho MAKROFLEX FR77 Montážna pena je jedným z najvyšších medzi analógmi. Preto, ak chcete získať výsledok kvality, je mimoriadne dôležité monitorovať čistotu, optimálne množstvo aplikovaného zloženia a podmienky vykonávania všetkých štádií práce.

MAKROFLEX FR77 MAKROFLEX PROSTRIEDKA PROSTRIEDKA NA Nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: