Funkcie nástrojov

Moderní motoristi uprednostňujú odstránenie porúch ich auta s vlastnými rukami. To si vyžaduje len potrebné náhradné diely a zodpovedajúce nástroje. Rôzne tipy, račlety, kliešte a iné plnenie inštrumentálnych prípadov sú potrebné nielen na opravu stroja, budú používať domáce použitie. To je dôvod, prečo väčšina nadšencov automobilov a majstrovských kontrolných staníc je zvolená len pre prácu len vysokokvalitné a vysoko kvalitné a vysoko pevné súbežné nástroje výrobcu.

Zvláštnosť

Značka Stels doteraz zaujíma vedúcu pozíciu v zozname výrobcov automobilových nástrojov. Výrobné workshopy sa nachádzajú na Taiwane. Niektoré komponenty sa vyrábajú v Číne. Nemalo by sa vystrašiť, mnoho významných značiek majú svoje vlastné podniky na území ČĽR z dôvodu minimálnych výrobných nákladov.

V podstate, Stels vyrába súbory nástrojov výhradne pre vlastníkov automobilov a automobilových majstrov. Dodatočná produktová rada – núdzové príznaky, vlečné káble a podobné periférie.

Akýkoľvek prvok automobilového puzdra možno použiť nielen na opravu šasi auta, ale aj na opravu domácich jednotiek. Charakteristickým rysom stel je záruka rakiet. Otvorenie prípadu, Kupujúci okamžite zistí príslušné dokumenty, v ktorých sa uvádza, že každý prvok prešiel vážnymi testmi a nebude prerušiť pri vykonávaní veľkej inštalácie.

Na výrobu nástrojov, oceľ s prísadami chrómu a vanádom, ktoré prešli predbežným tepelným spracovaním. Povrch každého jednotlivého nástroja má drsnosť, vďaka ktorej nie je skĺznuť z rúk.

Pri výrobe bitov sa používa oceľ S2, takže ľahko odolať maximálnemu zaťaženiu šokových skrutkovačov. Samotný kufor, určený na ukladanie nástrojov, má vysokú kvalitu. Je vyrobený zo špeciálneho plastu, ktorý nie je vystavený negatívnym faktorom, odolné toleruje fúka a kvapky. Kovové západky sa používajú ako svietidlá.

Charakteristickým rysom nástrojov STELS je ich účasť na bezpečnostných testoch, čo zodpovedá európskemu symbolu kvality.

Z hľadiska krásy a pohodlie sa rukoväť vykonávajú v pohodlnej ergonomickej forme. Výhodne gumové vložky chránia majstrov pred šokom. Závažnosť vzhľadu nástrojov je zdôraznená dvoma kontrastnými farbami.

Výhody a nevýhody

Stels Car Sets majú obrovské výhody pre iných výrobcov. Manažment vedie k trvalej práci na zlepšovaní vyrábaných výrobkov. Na kompiláciu zoznamu výhod, sociológovia uskutočnili prieskum medzi majiteľmi prípadov s nástrojmi STELS, na základe ktorých sa pozitívne strany odhalili.

 • Zúčastňuje sa výroba vysoko kvalitného kovu, vďaka ktorej je nástroj považovaný za silný, že majstri na údržbárskych staniciach av automobilových službách sa ľahko zlomia.
 • Každý jednotlivec je vybavený obrovským množstvom prvkov. Hlavnou vecou je rozhodnúť vopred, pre ktoré práce vyžadujú jednu alebo inú súpravu.
 • Držitelia kufre so STELS nástrojmi argumentujú, že pre také nízke náklady získali skutočný asistent v opravách.
Prečítajte si viac  Vlastnosti a charakteristiky Parma Electro

Napriek impozantným faktorom výhod, niektorí majitelia tohto jedinečného prípadu hovoria o prítomnosti niektorých nedostatkov.

 • Malé hlavy v dôsledku ich miniatúrnych veľkostí môžu pri prenose kufra vo vertikálnej polohe vypadnúť z sedadiel. Ak chcete odstrániť problémy, výrobca umiestni špeciálny povlak mikrovlákna, ktorý pevne stlačí nastavené prvky v zodpovedajúcich bunkách.
 • V mnohých sériách majú malé skrutkovače miniatúrne rukoväť, resp. Muži so širokou kefou držia nástroj mierne nepríjemný.
 • Kľúčom k výmene sviečok nemá magnetizovaný tip. Namiesto toho existuje tuhé gumené tesnenie. Najčastejšie zostáva na špičke skrútenej sviečky. Príčinou problému je inverzácia nových prvkov súboru. Po určitom čase sa gumové pásmo stane mäkkým a postup náhrady sa niekoľkokrát zníži.

Napriek prezentovaným výhodám a nedostatkom súpravy STELS, je dôležité si uvedomiť, že nástroje majú celoživotnú záruku. V prípade jedného alebo iného zlyhania nástroja sa obráťte na oficiálneho zástupcu, ktorý pomôže vyriešiť akýkoľvek problém.

Nastavuje charakteristiky

Výrobca STELS sa zaoberá výrobou súborov nástrojov určených na udržiavanie rôznych typov práce, najmä pre automobilovú opravu. Každá kópia má výrazný balík. Všetky modely škály sú vo veľkej dopyte na globálnom trhu. Nižšie je uvedený zoznam najobľúbenejších prípadov s ich detailom.

  STELS 57

  Predložený súbor sa skladá z 57 častí. Používa sa hlavne na vlastnú opravu automobilov. Aj keď sa niekedy vyskytuje na malých staniciach údržby. V prípade prípadu je jedna račňa, koncové hlavy podlhovastých a štandardných foriem, skrutkovač s hrotom pre upevnenie bitov a ďalších prvkov rôznych veľkostí. V procese vytvorenia súpravy každý jednotlivý nástroj prevádzkuje niekoľko stupňov kontroly kontroly kvality. Pokiaľ ide o náklady, cena súboru je veľmi prijateľná, nezasiahne rodinný rozpočet.

   STELS 76

   Tento nástroj Toolkit má širší dopyt motoristov. Obrovská škála prvkov vám umožňuje stráviť takmer akúkoľvek prácu bez inštalácie automobilov na servisnú stanicu. Jedinečnosť setu leží v možnosti jeho použitia aj pri opravách domácich spotrebičov. Súprava obsahuje 2 račlety pomocou tlačidla reset, kladivo s pohodlnou rukoväťou, skrutkovačom so zámkom pre bity, rôzne adaptéry, bity rôznych veľkostí, mnoho kľúčov.

    Ako doplnok v súprave, boli vyrobené špeciálne kliešte, schopné zmeniť veľkosť. Všetka táto odroda je balená v trvanlivom prípade, vybavenej oceľovými nerezovými západkami.

    Stels Auto

    Unikátny automobilový súbor pozostávajúci z 82 položiek. Najmä je potrebné poznamenať, že prítomnosť zvýšenej račniky a prítomnosti ohybného skrutkovača s pohodlnou rukoväťou. Zostávajúce prvky množiny sa vyznačujú zvýšenou pevnosťou a odolnosťou voči akémukoľvek druhu práce. Stels Auto je ideálne pre montážne práce akýchkoľvek technických nástrojov v domácom používaní.

     Prečítajte si viac  Vyberte skrutkové konektory

     94

     Zariadenie takejto sady je ideálne pre prácu v automobile. Nie sú tu žiadne ďalšie objekty. Hlavy, rozptyl rôznych veľkostí, račňov, skrutkovačov a mnohých ďalších prvkov. Pozornosť by sa mala venovať rozšírenému rozmernému radu hláv a bitov. Neexistuje žiadne kladivo v súbore, neexistujú žiadne pasatizmy, ktoré priťahovali majiteľov predchádzajúceho modelu prípadu. Samotný kufor je vyrobený z odolného plastu, má vystužené kovové upevňovacie prvky, ktoré nie sú vystavené hrdze.

      142

      Puzdro balenia zahŕňa umiestnenie 142 položiek vytvorených na opravu automobilov a domácich elektrických spotrebičov. Hmotnosť kufor je 28 kilogramov, ktorá je veľmi viditeľná pre bežného majiteľa auta. Ale v automobilovej službe je takáto súprava považovaná za najlepšiu akvizíciu. Prichádzajúce račňové sady sú navrhnuté pre 24 zubov, 6 šokové skrutkovače s pohodlnou rukoväťou pomôžu podporovať akékoľvek presné a hrdzavé tipy.

       Na radosti vlastníkov automobilov je Súprava vybavená oneskoreným kliešťom, uhlovým šesťhranom rôznych veľkostí a kovových predlžovacích káblov pre jednotku. Rukoväťové nástroje sú vyrobené z gumy, takže chránia osobu pred šokom.

       STELS 216

       Jeden z najvyhľadávanejších sady pozostávajúcich z 216 položiek. Kufrík je vyrobený z odolného plastu odolného voči mrazu, vybaveným vylepšenými západkami. K dispozícii je štandardné plnenie prvkov, ako sú adaptér bitov, niekoľko typov trhlín, skrutkovacie tipy upevňovacie bity. Ako vylúčenie, momenty s piatimi lúčmi. Predtým boli predávané samostatne a ich hodnota urobila vážnu ranu do rodinného rozpočtu. Rukoväte nástrojov sú vyrobené z zvýšenej gumy, ktorá je vhodná a ergonomicky umiestnená v ruke.

        29

        Predložená možnosť má znížený balík. Celkom 1 Ratchet a 1 skrutkovač. Dostatočné množstvo bitov, ktoré umožňujú menšie opravárenské práce v aute. Napriek zníženej verzii je sada ideálny na opravu automatickej a jemnej techniky.

         STELS 109

         Predložený súbor sa skladá z 109 prvkov vytvorených pre konvenčných motoristov a špecializovaného majstra. Každý krok vytvorenia samostatného prvku je v súlade s požiadavkami kvality kvality medzinárodného významu. Bity a skrutkovače sú vyrobené z ocele S2, vďaka čomu majú zlepšené vlastnosti. Súprava je komplikovaná v trvanlivom prípade plastu nárazu. Spona z nehrdzavejúcej ocele pevne držte kufor v uzavretej forme.

          Predložená súprava je vhodná pre rôzne diela od auta a končiace s Dacha.

          STELS 151

          Profesionálny súbor s maximálnym množstvom nástrojov, navrhnutý tak, aby vybavil autopary. Obrovský výber prvkov umožní majstrovi vykonávať akúkoľvek prácu, napriek zložitosti. Posilnená oceľ použitá pri vytváraní nástrojov vám umožňuje byť akceptovaný pre prácu s vysokým zaťažením. Súprava má veľký počet bitov, niekoľko uzlov rôznych veľkostí, všetkými obľúbenými „opitý“ kľúč, čo vám umožní odskrutkovať skrutky v ťažkostných miestach.

          Prečítajte si viac  Všetko o bord perforátory

          Trvanlivé vystužené račniky sú prezentované v troch variantoch. Pomôžu sa zaoberať hrdzavými a presnými skrutkami akejkoľvek veľkosti. Nemusíte ani používať WD-40.

          Predložený súbor sa považuje za jedinečný prípad, ktorý umožňuje opraviť prácu s pocitom potešenia a radosti.

          Tipy na výber

          Výber vhodnej sady – prípad je pomerne ťažké. Kupujúci by mal najprv určiť potrebné vlastnosti nástrojov, pre aké práce budú určené. Preto sa nadšenec automobilu musí oboznámiť s technickými vlastnosťami produktov zainteresovaných vopred.

          • Rozmery a funkčnosť. Tento faktor ovplyvňuje spôsob uloženia množiny a jeho prenosu. Ak je v aute špeciálne určené miesto na umiestnenie prípadu, je potrebné ho merať a vybrať kufrík podľa gabaritov prehĺbenia. Správne rozmery umožnia kompaktne umiestniť sadu, takže nebude existovať žiadny vonkajší hluk a rachot z kovových nástrojov v kabíne, ktorý je skákanie vo vnútri trupu.
          • Nástroje. Každý muž vie, že všetky súpravy nástrojov sú rozdelené na amatérsky a profesionálny. Sila prvkov závisí od tohto faktora. Pre amatérske inštancie využíva hlavne oceľovú alebo nízku pevnosť oceľ. Profesionálne nástroje sú vyrobené výlučne vysoko kvalitnej ocele.
          • Konfigurácia funkcií. Pred nákupom sa musí kupujúci rozhodnúť o množstve vybavenia a počtu prvkov. Ak je nadšenec automobilov zapojený do opravy svojho auta nezávisle, bude to vyžadovať takéto nástroje, ako sú skrutkovače, kľúče, kliešte, račlety, hlavy a bity.

          A pre profesionálnych majstrov by sa mali zvážiť maximálne súbory, v ktorých sú prítomné všetky potrebné prvky rôznych veľkostí.

          Recenzie

            Štúdium vyhlásení vlastníkov STELS SETS, môžete vidieť protichodné recenzie. Z toho vyplýva, že sada a samotný materiál sa vyznačuje zvýšenou úrovňou kvality, jediný mínus je obrovským množstvom prvkov. Niektoré kópie v zásade zostávajú nové, ako sa nepoužívajú v pracovných postupoch.

            Väčšina set majiteľov zdôrazňuje návrh račňa, ktorý ideálne zvládne s inštaláciou a demontážou tipov. Osobitné držitelia pozornosti súborov. Pre takéto nízke množstvo získali majstri skutočného auta.

            Odevný nástroj Steje viac.

            Hodnotiť článok
            ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
            Pridať komentáre

            ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: