Grandco tapety v interiéri

GREANDECO – Svetová slávna belgická tapeta výrobca, ktorý dosiahol prvý vrchol svojej popularity v roku 1978.

K dnešnému dňu, Greanco Wallfashion Group Belgicko sa objaví ako jedna z najobľúbenejších výrobcov tapety. Vo svojom arzenále má Greneco veľa rôznych modelov tapiet s vysoko kvalitným materiálom, ktoré im umožnili stať sa obľúbenými pre väčšinu milencov vinylových damciových. V katalógoch spoločnosti nájde každý prevedenie ich najneobvyklejších nápadov, najviac nemysliteľných kombinácií textúr a farieb.

Zvláštnosť

Tapety Dedineco sú vytvorené s plnou realizáciou, že každý z nás je osoba s vlastnými jedinečnými preferenciami a chuťou. Uskutočnenie všetkých túžob možno nájsť v zbierkach značky.

V podstate sú tapety prezentované vinyl, phlizelín a papierový pás a tajné techniky výroby ich robia jednoduché na lepenie.

prostý

Vlastnosti tejto značky sú: Veľký sortiment, moderné technológie kreslenia, vďaka čomu sú farby obzvlášť šťavnaté a hlboké a špeciálne rezacie technológie valcov, ktoré zaisťujú hrán plátna dokonale hladkého plášťa a križovatky s následným valcom. Absolútne výhody nemožno pripísať dizajnovej atraktivite belgických viečiek pre vaše steny.

Vo svojich zbierkach GREANDECO vytvára veľkolepé zbierky prostredníctvom hry svetla, farby a textúry.

Rôznorodosť

Medzi produkty tejto značky, nájdete nekonečný súbor riešení dizajnu:

 • Realistická rekreácia stromu – od účinku drevenej kôry na jeho rezy;
 • Kameň – od malých hornín na tehál;
 • Účinok pohybu na stenu v dôsledku oslnenia, geometrických pásov;
 • Floristické ozdoby, tak dlho milovali.

Nepochybne, v mnohých zbierkach výtlačkov, môžete zistiť monofónové plátna a abstraktné, klasické, v štýle Damasku, Provence, Art, Modern, Avangard, Glamour a mnoho ďalších.

Vytlačky tkaniny spoločnosti sú veľmi rôznorodé, ale všetky modely jednej kolekcie sú dokonale kombinované. Voľba závisí od vášho vkusu a fantasy.

V interiéri

Teraz sa stal módne kombinovať niekoľko možností pre vzor na plátna z jednej zbierky v tej istej miestnosti. Vzhľadom k tomu, tapeta je vyrobená z environmentálnych čistých materiálov, riziko vzniku alergií je minimálne, nevyžadujú ďalšie spracovanie, preto je dokonalé a vytvoriť interiér v detskej izbe. Nezabudnite na vyššie uvedené plusy.

Prečítajte si viac  Ako si vybrať pracovníkov topánky?

Cena značkového tovaru, ktorá je ďalšia nepochybná plus. Kombinovať tieto materiály môžu s interiérovými položkami z rôznych erasov a štýlových riešení.

Belgicko je známe svojím rozpoznateľným všetkým štýlom. Vďaka jemnej palete mäkkých kávových tónov, interiéru špeciálneho pohodlia a teplu, miesto vášho biotopu sa stáva štýlovým a elegantným.

Ako lepidlo?

Lepidlo fliseline tapety alebo modely založené na FLISELIN, pretože majú vysokú pevnosť, neponáhľajte sa a nedeformujú pod pôsobením lepiacich základov. Na trhu, tieto výrobky zaberajú sebavedomie, preto sú možnosti lepidla pre nich sú mnohé.

Ako základy lepidla pre tapetu, dedko vyhovuje každému kvalitnému lepidlu pre Flizelin: „Metylan Flizelin Premium“, „Quelyd Flizelin“, „Kleo Extra“ a ďalšie známe pre vás alebo predávajúceho konzultant výrobcu lepidiel.

Výhodou pri vložení je, že tapeta nie je potrebná s lepidlom. Stačí len na liečbu lepiacej základne steny alebo stropu, v závislosti na tom, kde sa nalepíte plátnom, a pripojte klapku tapety, starostlivo vyhladená.

Hodnotenia zákazníkov

Medzi najbežnejšou spätnou väzbou, kupujúci sú zaznamenané ako výhody:

 • Jednoduchosť vloženia na pripravenom a hladkom povrchu;
 • nedostatok pokrčenia, pípnutia a nezrovnalosti švov;
 • Vysoká kvalita a hĺbka farby tkanín;
 • Prítomnosť bezšvíkových modelov, čo umožňuje uchýliť sa k pomoci profesionálov pri vkladaní povrchov a vyrovnať sa so sebou;
 • Odolnosť voči tapetu;
 • Plátno sa nezmiznú a nevykopávajú časom;
 • Nízka hodnota.

To je dôvod, prečo tieto tapety potešia svoj vlastník za jeden rok.

Medzi mínusmi tiež poznamenal skutočnosť, že tapety odtiene medzi reálnym webom a modelom prezentovaným v katalógu.

Pri zabalených tapiet, je potrebné prispôsobiť tapetu.

Ďalej pozrite si recenziu tapety zo zbierky pôvodu z dedičstva.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: