Hliníkové profily pre LED stuh

LED osvetlenie má mnoho výhod, takže a je šialene populárny. Avšak, výber stuh s LED diódami. Je dôležité nezabudnúť na spôsob, akým sú upravené. Pripojiť tento typ osvetlenia na vybranú základňu sa zdá byť možné z dôvodu špeciálnych profilov. V dnešnom článku sa naučíme vlastnosti hliníkových profilov pre LED stuh.

Zvláštnosť

LED osvetlenie nie je márne, stalo sa veľmi populárnym a dopytom. Toto svetlo je čo najbližšie k prirodzenému dennému obdobiu, vďaka ktorým je schopný priniesť pohodlie takmer akékoľvek prostredie. Väčšina ľudí LED osvetlenie sa zdá byť veľmi pohodlná. Mnohí používatelia sa rozhodnú doplniť svoje domovy, ktoré sú takéto svetelné zložky. Nestačí však vybrať len pásku s LED diódami – potrebujete ešte na konkrétny profily profily.

Často pre montážne LED stuhou zahŕňajú hliníkové profily.

Podobné časti sú špeciálne upevňovacie prvky, ktoré robia proces inštalácie diód osvetlenia najviac bezproblémové a rýchle.

V opačnom prípade sa tieto základy nazývajú LED. Môžete pripojiť takmer všetky LED pásky.

Hliníkové profily sú atraktívne pre jednoduchú inštaláciu a vysokú praktickosť. Vyznačujú sa dobrým charakteristikami. Základy hliníkového opotrebenia, trvanlivé, veľmi spoľahlivé. Sú ľahko inštalované, pretože majú nízku hmotnosť. S väčšinou inštalačných prác s použitím posudzovaných prvkov dokonca aj začínajúci majster, ktorý sa nestretol skôr s podobnými postupmi, sa môže vyrovnať s.

Profily vyrobené z hliníka môžu mať takmer akýkoľvek tvar a štruktúru. Používatelia, ktorí sa rozhodli vybrať podobné box na opravu LED zariadenie, môže uvoľniť fantasy na vôľu a experiment s návrhármi.

Krabica vyrobená z posudzovaného materiálu sa ukáže, že bude zablokovaná alebo maľovaná, ak je to potrebné. Hliník je povolený anodizovať, zmeniť jeho formu. Preto je vhodné pracovať s takýmito profilmi a práve.

Hliníkový box je tiež vynikajúcim chladičom. Detail môže slúžiť ako element radiátora. Toto je dôležitá vlastnosť, pretože pásky na báze matice CMD 5630, 5730 produkujú tepelný produkt, presahujúci značku 3 W na 1 štvorcový centimeter. Pre takéto podmienky sa vyžaduje vysoko kvalitný tepelný objav.

Preskúmanie druhov

Profily pre LED diódy sú odlišné. Podobné štruktúry sa líšia v ich štruktúre a charakteristikách. Rôzne typy hliníkových boxov sú vybraté na inštaláciu na rôznych základniach. Zoznámeme sa bližšie k najobľúbenejším a vyhľadávaným kópiám, že moderní spotrebitelia kupujú.

Roh

Tieto poddruhy hliníkových častí sa bežne používajú na montáž LED pásku v rohoch rôznych stavebných konštrukcií. Môže to byť aj dôvody vo forme skrine, skrine alebo špeciálnych nákupných zariadení.

Vďaka uhlovým profilom z hliníka sa ukáže, že je skrytá takmer všetky nezrovnalosti a nedostatky, ktoré sú prítomné v kĺboch.

Ak potrebujete poskytovať vysoko kvalitné osvetlenie v určitom uhle, ktoré sú posudzované návrhy najlepšie vhodné. Diodé svetelné zdroje môžu vyžarovať svetlo, ktoré spôsobuje podráždenie očí, takže navyše musia byť vybavené špeciálnymi difúzormi. Ten sa spravidla dodávajú v súbore s rohou.

Nad hlavou

Oddelene stojí za to hovoriť o režime pre diódy pásky. Tieto exempláre sa považujú za jeden z najviac v dopyte a dopyte. Zdá sa, že nadzemné produkty sú stanovené takmer na akomkoľvek základni s plochým povrchom. Upevňovacie prvky takýchto produktov sa vykonávajú prostredníctvom obojstranného lepidla, lepidla a skrutiek. Podobné typy Používajte, keď šírka pásky nie je viac ako 100, 130 mm.

V podstate nielen samotná faktúra je dokončená, ale aj pomocný kryt. Je vyrobený z plastov. Matte alebo transparentný polykarbonát môže pôsobiť ako difúzor. Je z priradenia LED osvetlenia priamo závislej od typu krytov. Takže profily s matným povrchom sa zvyčajne aplikujú čisto pre dekor. Pre vysoko kvalitné osvetlenie sú vhodné transparentné detaily. Koncová tvár zatvorená zástrčkou.

Prípad faktúry môže mať takmer akýkoľvek tvar. Tam sú okrúhle, kužeľové, štvorcové alebo obdĺžnikové časti.

Mena

Dnes dnes dnešná a vložila poddruhy profilov pre LED pásku. ZOZNAM ZARIADENIA POUŽÍVATEĽA NA PRÍPRAVU ŠPECIÁLNYCH PRIPOJENÍ. Je to oni, ktorí skryjú všetky nezrovnalosti na okrajoch materiálu v inštalačnej zóne.

Existujú iba 2 metódy inštalácie boxov.

 • V materiáli môžete urobiť drážku a v dutine vložiť detail profilu.
 • Môže byť inštalovaný v oblastiach zmeny materiálu. Napríklad čiara zlúčenín dosky a sadrokartónu, odlišná od seba vo farbe plastových panelov. Model skrytého typu sa nachádza v mieste, ktorý nie je k dispozícii pre ľudské oko – viditeľné len ľahký pásik.

V mnohých prípadoch sa uchýliť k druhému opísanému spôsobu inštalácie. Je to spôsobené tým, že moderný dizajn interiérov zahŕňa použitie rôznych materiálov a textúr, harmonicky kombinovať, ktoré sa získava presne vďaka LED stuhom.

Rozmery

Hliníkové box určené na upevnenie LED pásku môže mať rôzne veľkosti. Spĺňať široké aj úzke štruktúry s rôznymi budovami.

Veľkosť hliníkového profilu je nastavená pre dimenzionálne parametre samotného svetelného zdroja. Tak, LED pásmiia sa vyrábajú so šírkou 8 až 13 mm, hrúbka – od 2,2 do 5,5 m. Dĺžka môže byť 5 metrov. Ak sa dostane na bočné žiarovky, potom sa parametre budú mierne odlišné. Šírka bude 6,6 mm a výška je 12,7 mm. Preto rozmery v priemere dosahujú približne 2 alebo 3 metre. Avšak najbežnejšie profily s dĺžkou 1,5 až 5,5 m. Parametre šírky boxov sa líšia v rozsahu 10-100 mm a hrúbky – 5-50 mm.

Môžete nájsť rôzne hliníkové klasy s rôznymi rozmerovými hodnotami. Často sa nachádzajú konštrukcie s parametrami 35×35 alebo 60×60. Rozmery môžu byť úplne odlišné – rôzni výrobcovia produkujú rôzne hliníkové štruktúry.

Tipy na výber

Napriek tomu, že výber hliníkových profilov pre LED stuhy sa môžu zdať mimoriadne jednoduché, kupujúci budú stále musieť venovať pozornosť niektorým dôležitým kritériám výrobkov.

Prečítajte si užitočné tipy na výber hliníkového boxu.

 • Používateľ musí určiť, kde sa konkrétne uskutoční profil a osvetlenie.
 • Je potrebné rozhodnúť s tým, čo bude montážna plocha. Môže to byť nielen stena, ale aj strop. Základňa môže byť hladká, hrubá, zakrivená alebo dokonale hladká.
 • Je tiež dôležité zistiť, ktorý metóda inštalácie bude vybraná – faktúra, útočná alebo zabudovaná.
 • Je potrebné zastaviť na konkrétnom type krabice, ktorý je presne vhodný pre ďalšie inštalačné práce. Najobľúbenejšie sú modely P. S pomocou takéhoto krabičky je možné dosiahnuť najkvalitnejšiu a optimálnu redistribúciu svetelných prúdov, ktoré pokračujú z diód.
 • Je potrebné určiť, či potrebujete matnú obrazovku na hliníkovom profile. Ak má táto časť potrebu, musíte si vybrať príslušný typ ochrannej obrazovky. Odporúča sa vidieť a na jeho farbu a na úrovni transparentnosti a na jeho štruktúre.
 • Mali by ste si vybrať vhodnú fitnes. Zvyčajne sa dodáva v súprave, takže sa odporúča, aby sa uistil, že v súprave nič z položiek chýba. Hovoríme o špeciálnych zátkach, spojovacích materiáloch a ďalších potrebných príslušenstve. Tieto komponenty umožnia ľahký systém urobiť rýchlejšie, atraktívne a elegantné.
 • V predaji nájdete hliníkový profil, ktorý je súčasťou špeciálnych šošoviek. Vďaka týmto detailom je možné dosiahnuť určitý uhol pre rozptýlenie svetla.
 • Potrebujete vyzdvihnúť profily s vhodnými veľkosťami. Ako je uvedené vyššie, väčšina modelov má rozmerové parametre zodpovedajúce parametrom rebrík sami s diódami. Je dôležité si vybrať dokonalú vhodnú možnosť.
 • Uistite sa, že integrita dizajnu. Hliníkový profil musí byť vysoká kvalita bez poškodenia a defektov. Vodotesné bázy by nemali byť deformované mať nedostatok dizajnu. Takéto požiadavky by mali zodpovedať akémkoľvek typom profilov. Môže to byť štandardné aj produkty pre výkonné lampy. Ak je box zlá kvalita alebo chyby, nebude schopný vyrovnať sa s jeho hlavné zodpovednosti.

Montáž

Inštalácia zvažovanej časti z hliníka, je možné vyrobiť sa. Neexistujú žiadne zvláštne ťažkosti pri vykonávaní takýchto diel. Spočiatku bude potrebné pripraviť vhodné nástroje a upevňovacie prvky:

 • vrták;
 • skrutkovač;
 • lepidlo;
 • spájkovačka;
 • spájka;
 • Medený kábel.

  Teraz zvážte základné odporúčania na upevnenie profilu pre diódu.

  • Dĺžka a stuhy a profil musia byť rovnaké. V prípade potreby môže byť LED páska trochu skrátiť. Nebudú úplne ťažké. Vhodné sú jednoduché kancelárske nožnice. Treba mať na pamäti, že páska môže byť narezaná len na miestach pridelených. Sú označené na páse.
  • Na LED pásku bude potrebné spájkovať kábel od medi. Ten bude musieť byť pripojený k napájaniu.
  • Po tejto fáze z LED pásku odstráňte ďalší film. Teraz to môže byť bezpečne prilepené k boxu hliníka.
  • Keď je vloženie pásky v profile úspešne dokončená, bude tiež potrebné nastaviť špeciálny rozptylový prvok – objektív, ako aj zástrčka (nainštalovaná na oboch stranách).
  • Upevňovacie prvky častí pre stuhy s diódami musia byť vykonané lepením časti tela na stenu alebo iný zvolený hladký povrch.

  Nezávislá inštalácia krabice pre LED pásku sa ukáže, že je veľmi jednoduché. Približne rovnaký diagram tiež vytvárajú tieto profily, ktoré sú vyrobené z polykarbonátu.

  Všeobecné odporúčania

   Zvážte niekoľko užitočných odporúčaní o stanovení zvažovaných výrobkov.

   • Fix Hliníková skrinka je potrebná čo najrýchlejšie. Spoľahlivosť inštalovanej časti bude závisieť od kvality upevnenia.
   • Vybrať takéto profily, ktoré sa harmonicky zmestia do interiéru. V prípade potreby môžu byť prelaknuté v čiernej, bielej, modrej, striebornej akejkoľvek inej harmonickej farbe.
   • Nezabudnite nainštalovať koncové zástrčky. Pred nákupom skontrolujte, či sú súčasťou balenia.
   • Lineárne svietidlá sa stanú vynikajúcim riešením v dizajne interiéru v modernom štýle. Ak neviete, ktoré osvetlenie si vybrať pre takéto prostredie, stojí za to hľadať krásne zdobené LED stuhou.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár