Koľko gorny v 1 kocke?

Po rezaní kmeňa stromu na palube zostáva kopec – odpadové rezivo, ktoré nie sú plné drevo s vysokým stupňom. Avšak, v stavebníctve a dekorácii.

Prečo poznať hlasitosť?

Gorny je rozdelený do obchodnej a nízkej triedy. Prvá ide ako lacná náhrada za stravu – tam, kde sa nevyžaduje dokonalá rovnováha, presnosť výstavby alebo štruktúr. Druhý je na čipe, piline, čipoch a palivovom drevo. Porch je obojstranná časť dosky, ktorej jeden okraj je zaoblený a druhý – rezaný, hladký. Pred stohovaním z neho sa odstráni kôra.

Rozsah kopca v stabilnom metra kubických nemusí vedieť, že nebude platiť za vzduch. Faktom je, že kaša je z rôznych veľkostí a spotrebiteľ platí len za drevo – a nie pre intervaly medzi rezu stromu. Skutočný objem dreva je potrebný na zistenie nákladov na dodanie tohto stavebného materiálu: meria sa hlavne u kubických metrov.

Hmotnosť v tonách sa používa len v rámci spoločnosti – na výpočet nákladov na prepravu nákladov na benzín (alebo nafty).

Koľko kusov inej verandy v 1 kocke?

Ak chcete vypočítať, koľko kusov kaše v jednom kubickom metrich pracuje s koncepciami o podiele a zhutnenej Kube. Prvým je kubický metrov dosiek položených prípustným (stagnujúcim na vetranie a sušenie). Druhý je ten istý drevo, ale bez prázdnoty. Najjednoduchšia metóda výpočtu napríklad hustota borovice (15% vody – sa považuje za suchú) – 510 kg / m3. Kubický meter takejto borovicovej v doskách pevne pevne položil, v zásade – 510 kilogramov na meter kubický, približne pol kocky na „CUBE“. Zdieľanie tohto čísla o 1,43 (v priemere Zdieľanie), dostaneme 356 kilogramov borovicového dutého na meter kubický.

Napríklad dvojtroverné duté dosky, ktoré sú vyleložené zvyškom zozbieraného lesa získaného týmto spôsobom, môžu byť zložené 50 kusov na meter kubický. Hrúbka barel tej istej borovicovej – hodnota je nestabilná: Kvôli šírke a hrúbke ročných krúžkov dreva by jednotlivé boroviny mohli nerovnomerne rásť a hodnota (a s ním – a hmotnosť) stoniek čistého dreva sa môže výrazne líšiť. Rozdelenie rovnakých 356 kg na 50 dvojtroverných rukávov kopca (alebo 33 s malým zvyškom – 3 metre), dostaneme 7,12 kg do kopca. V tomto prípade:

  • 5 Cubes – 250 dosiek – približne 1780 kg kopca sa uvoľní;
  • 6 Cubes – 2136 kg;
  • 30 kubických kociek v tonách – 10680 kg maziva – to bude uvoľnené viac ako 10 ton (môže si vziať vagón s dodávkou na dodanie, bez prívesu);
  • Menšia hodnota, napríklad 7 kocky, bude uvoľnená na borovice – v rovnakom vzorci – 2492 kg, to znamená takmer 2,5 tony.

Ako vypočítať?

Vypočítajte drevo Cube môže byť niekoľko rôznych spôsobov, ale všetci trvá dlho. Určite na oko, koľko kilogramov kopca v kubickom metrich, bude možné ani okamžite zažiť Storekeeper. Zvážte akcie na výpočet obchodného kopca.

  • Rezané dosky sú zoradené pozdĺž dĺžky – na 2 a viac ako 2 metre.
  • Bill nie je nevyhnutne odstránený – hodnotený hlavne objem a hmotnosť dreva. Nie každý, kto použije na stavebné účely, takže ide len na vykurovanie kotlov na tuhé palivá.
  • Roh je naskladaný s extrémne menšími (ak je to možné). Dosky sú naskladané rôznymi spôsobmi, vzhľadom na ich nedokonalý konvexný povrch. Plachý pozdĺž dĺžky segmentu (orezávanie) nevyhnutne. Horné rohy v rovnakom čase Direct, Kuba Rib (alebo Parletipéda) Hladká, bez vône.
  • Šírka a dĺžka sa vynásobia výškou – Ukazuje sa, že objem trepania kopca.
  • Získané hodnoty sú rozdelené 1,43.

Výsledná hodnota je hustá drevená kocka. Ak je zväzok malý, potom odstrániť chybu pri prepočítaní sa odporúča zvážiť stohy na auto, pomocou nakladača alebo kamiónového žeriavu na sklade. Zdieľanie hmotnosti stohov na hustotu suchého dreva (v tomto prípade, borovice), máme skutočný (hustý) zväzok kopca. Na rozdiel od priamych dosiek s konštantným objemom a rozmermi, zmerajte verandu – prípad nie je ľahký.

Vyššie uvedené odhady sú približné, presný objem sa stanoví len pri vážení.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: