Kombinácia kvetov Oak a Wenge

Prírodné drevo po mnoho rokov sa aktívne používa na výrobu nábytku. Obchodné známky využívajú krásu stromu, aby vytvorili úžasné interiéry a originálne predmety nábytku. Dokonca aj najkvalitnejšie syntetické materiály sa nebudú rovnať krásu prírodného dreva.

Každá z odrôd dreva má špeciálne technické a estetické charakteristiky. Na dosiahnutie maximálneho vizuálneho efektu výrobcovia kombinujú farby charakteristické pre rôzne odrody.

Aký je nábytok?

Farby dubov a wenge nielen nádherne vyzerajú samostatne, ale dokonale harmonizujú v duete. Dizajnéri pracujúci v oblasti výroby a zdobenie nábytku, vyvinuli mnoho odtieňov každej farby. Avšak, veľmi populárna kombinácia klasických možností je veľmi populárny: wenge – tmavá a bohatá farba, dub – svetlo a mäkké. Kontrast Duety vyzerajú veľkolepé a vždy relevantné bez straty popularity.

Táto farebná kombinácia sa často používa na výrobu týchto typov nábytku.

 • Posteľ. Toto je povinný objekt pre spálňový nábytok. Model z prírodných odrôd dreva dá interiéru šarmu a sofistikovanosť.

 • Stôl. Bez neho nie je možné predložiť pracovnú kanceláriu. Tabuľky sú umiestnené v spálni a obývačky. Tento prvok môže byť prízvuk interiéru priťahuje pozornosť ostatných. Niektoré modely zdobené rezbármi.

 • Kuchyňa. V tejto časti domu nábytku v farebnej palete wenge a dub bude vyzerať atraktívny. Táto kombinácia sa používa pre prémiové produkty a rozpočtové produkty vyrobené zo syntetických materiálov.

 • Stien. Jedinečnosť tejto kombinácie je maximálne opísaná vo veľkých predmetoch nábytku. Duo kontrastných odtieňov je ideálny pre priestrannú obývaciu izbu alebo halu.

Vyrobené aj používanie tejto farebnej schémy:

 • Komody;
 • nočné stolíky;
 • Skrinky na oblečenie.

Drevený nábytok má mnoho výhod, ale jeho hlavná nevýhoda je vysoká cena. Nie každý kupujúci si môže dovoliť vyzdobiť dom s prírodným dubom a wenge.

Výrobcovia začali robiť cenovo dostupnejšiu alternatívu, čo z neho robí najpodobnejšími vyššie uvedenými odrodami. Takže farebná kombinácia sa stala bežnou a populárnou.

Svetlo wenge s dubom

Ak prvá možnosť je zložením kontrastných tónov, potom je jeho opačný kombinácia dubov a ľahký wenge. V tomto prípade dizajnéri ponúkajú duet dvoch svetlo a jemných odtieňov. Toto je štýlová možnosť pre malé apartmány, pre ktoré temný nábytok nevyhovuje. Pre expresívnejší vzhľad sa materiál môže líšiť v jasnosti, teplo a iných vizuálnych vlastnostiach. Textúry sa môžu tiež líšiť.

Kombinácia farieb v interiéri

Zloženie z dubových a wenchových kvetov môže byť fikcia v takmer akéhokoľvek dizajnu. Toto je univerzálne sfarbenie, ktoré ľahko dopĺňa interiér. Najbežnejšia kombinácia odtieňov (tmavé a svetlé drevo) vyzerá skvele spolu s rôznymi dizajnovými predmetmi, spotrebičmi, modernou elektronikou a inými farbami v interiéri.

Situácia v byte vyzerá harmonicky, je potrebné vziať do úvahy nasledujúce rady od špecialistov.

 • Nábytok, v ktorom je farebná wenge, Víťazný vzhľad s rôznymi odtieňmi zelenej: Tmavo zelená, olivový, močarský, šalát a iné možnosti. Taký gama dá situáciu prirodzenosti, pretože duet hnedý s zelenou sa často nachádza v prírodných podmienkach.

 • Ak sa zdá, že interiér vám nudný a monotónny, Táto možnosť sfarbenia ho oživí a dáva dynamickosť. Tieto farby môžu byť použité ako dekorácie stien a stropu alebo sú zakopaní v nábytku a dekoratívnych prvkoch.

 • Dub a jeho početné odtiene sú pozoruhodne vhodné pre malé priestory. Je tiež štýlová možnosť pre vstupnú halu, malú kuchyňu alebo kúpeľňu. Light tóny poskytnú interiér ľahkosti a vizuálne zvýšiť veľkosť miestnosti. Tieto vlastnosti môžu byť tiež pripisované farbám duet, ak je dub prevládajúci nádych.

 • Táto kombinácia vyzerá skvele s inými odtieňmi hnedých a béžov. Ak je interiér prítomný nábytok vyrobený z rôznych odrôd dreva, zmestí sa do štýlu bez problémov. Farby wenge a dubov sa dokonale zapadajú na zdobenie miestnosti.

 • Ak chcete vytvoriť príjemnú a pohodlnú atmosféru v miestnosti, aby ste si vybrali v prospech teplých dubových odtieňov, v kombinácii s tmavou farbou. Pre malé miestnosti sa odporúča zvoliť farbenie – svetlo wenge a dub, v teplej farebnej schéme.

 • Aj duet bude kompatibilný s klasickými farbami – čiernobiele. Takáto opcia dizajnéri sa často používajú kvôli svojej všestrannosti a relevantnosti. To je nestabilná klasika, ktorá zostáva v dopyte.

 • Ďalšia bratovaná možnosť – kombinácia duetu s antracitovým odtieňom alebo slonovinou. Ak chcete vytvoriť jasnejší dizajn, môžete si vybrať jemný šalátový tón.

 • Nábytok vyrobený s použitím Color Duet Dub a Wenge, Vo izbe bude vyzerať skvele, kde tmavé farby (tmavo hnedé, burgundsko) a „teplé“ odtiene (oranžová, žltá, červená) prevládajú.

Wenge s bielym dubom v interiéri

Ak kombinujete klasický odtieň wenge s vybraným dubom, ukazuje farebné zloženie, ktoré možno implementovať nasledovne.

 • Nainštalujte headset do kuchyne vo farbe wenge a podlahový kryt laminátu v tieni biely dub. Steny a strop možno vydať v tej istej farebnej kombinácii. Pre tmavý nábytok si vyberte ľahké steny, a natrite strop farieb kontrastovaním s podlahou.
 • Pre kombinovaný nábytok je táto možnosť aj nádherná. Výrobcovia ponúkajú kombinovať vertikálne steny v wenge farbe s horizontálnym dubom.

Poznámka: Používanie dizajnérskych techník, môžete usporiadať akúkoľvek izbu v dome.

Pre ktoré štýly sú vhodné?

Oak a wenge nábytok je ideálny pre klasické aj moderné dekorové štýly. Drevený nábytok z vyššie uvedených odrôd vyzerá luxusné a reprezentatívne. Je vybraný pre dizajn drahých interiérov. Pre rozpočtové možnosti, výrobcovia tiež používajú túto farebnú kombináciu, ale na výrobu nábytku je vybraná cena.

Každý odtieň má určité charakteristiky, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere nábytku pre konkrétny dizajn. V závislosti na ktorej farbe v DUEET je prevládajúci, kombinácia farieb je vybraná pre konkrétny interiérový štýl.

Ak je v kombinácii s hlavným tónom wenge, duet je vhodný pre nasledujúce pokyny.

 • High Tech. Moderný smer, pre ktorý sa vyznačujú priamky, futuristické formy, chróm a umelé materiály (prevláda kov a sklo). Nábytok z prírodného dreva nebude oblek, na rozdiel od iných syntetických analógov. Aj registrácia je charakteristická pre jednoduchosť a jednu izbu.

 • Klasický. Aristokratický odtieň wenge je ideálny pre mnohé klasické možnosti dizajnu. Ak je farba DUO zakotvená v nábytku, odporúča sa použiť iba vysoko kvalitné výrobky vyrobené z starostlivo vybraných odrôd dreva. Táto možnosť je vhodná len pre priestranné priestory.

 • Priemyselný podkrovie. Populárny štýl, v ktorom nádherný nábytok je nádherný. Vhodné sú aj modely, kde sa táto farba kombinuje s inými odtieňmi. Interiér sa vyznačuje jednoduchosťou s minimálnym dekorom. Rozdiel z iných oblastí je, že rúry, zálohy a podobné predmety nie sú maskované a apríforom.

 • Krajina. Útulný a pohodlný štýl, ktorý je ideálny pre dizajn vidieckeho domu. Pre neho používajte len prírodné materiály. Ide o dekoráciu izby a nábytku. Drevený nábytok Drevený tovar Perfektný pre krajinu. Takže interiér nefunguje pochmúrny, musí byť zriedený svetlými odtieňmi.

Ak v farebnej kombinácii dominantného postavenia zaberá dub, nábytok je ideálny pre klasické dekoratívne smery.

Z tejto odrody robia silný, odolný a krásny nábytok. Modely zdobené vyrezanými prvkami dopĺňajú barokové štýly, rokoko a klasicizmus.

Na rustikálne smeru sa môže použiť aj sfarbenie. Teplé drevo sa vytvorí v miestnosti atmosféru pohodlia a mieru v miestnosti a tmavý odtieň hente bude robiť dekor výraznejší a rytmus.

Pre mnoho etnických pokynov sa s dubovou farbou hodí aj nádherné. S tým môžete zariadiť apartmán v egyptskom štýle. Doplňte farebný gamaš so zlatými vzormi a dekoratívnymi prvkami. Wenge, pôsobí ako doplnok k hlavnej farbe, bude zdôrazniť interiér, čo je atraktívnejšie.

Ak používate farebnú kombináciu, v ktorej sú farby harmonizované v rovnakých pomeroch, môže byť použitý pre tieto pokyny.

 • Škandinávsky štýl. Je to charakteristické pre konštrukciu tmavých a svetlých odtieňov. Táto technika sa používa nielen pri dokončení miestnosti, ale aj pri výbere položiek nábytku. Dekor nádherne sa zmestí na stôl s tmavou doskou vo farbe wenge a ľahkých dubových nôh.

 • Minimalizmus. Populárny moderný štýl, ktorý je založený na jednoduchosti a jednoduchosti. Pre to je charakteristická pre jeden fotónový dizajn, minimálne veci a nedostatok dekorácie. Kombinácia kontrastu sa tu úplne zapadá. DUET SVOĽVEJ WENCHE S DAKMULOU. Táto možnosť je často vybraná pre malé izby.

Krásne príklady

Štýlový izbový interiér, pre ktorý bol nábytok vybraný s kombináciou farieb wenge a dub. Kontrastné farby nielen nádherne vyzerajú spolu, ale aj dokonale kombinované s nástennou dekoráciou, podlahou a stropom. Farba Duo harmonizuje s farebnými záclonami a kobercami.

Možnosť ďalšieho dizajnu spálne. Zloženie odtieňov bolo vybrané nielen pre nábytok, ale aj na dekoráciu. Svetelný odtieň je prevládajúci a tmavý – pridanie. V takej priestrannej a svetlej miestnosti je možné tráviť čas a odpočinok.

Venujte pozornosť výraznému dizajnu kuchynskej miestnosti. Dizajnéri kombinovali wenge s bielym dubom. Nábytok v tmavej farebnej schéme inštalovaný v spodnej časti miestnosti, v jasných zatvorených policiach.

Minimalistická spálňa v modernom štýle. Pri výbere nábytku, dizajnéri preferovali wenge ako hlavná farba. Duet farieb je pozoruhodne harmonizovaný s farebnou dekoráciou, ktorá bola vybraná na zdobenie miestnosti.

  Vynikajúca a priestranná obývacia izba, navrhnutá s zložením farieb wenge a dubov. Dizajnéri zdvihli nábytok v tmavej farebnej schéme s bielymi vložkami. Béžové steny efektívne vyzerajú s podlahovým lemom. Dekoratívne prvky sú vybrané v tóne.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: