Kritériá Výber zimných pracovníkov topánok

Klimatické podmienky mnohých oblastí našej krajiny aj v období globálneho otepľovania na planéte Zem zostávajú dosť ťažké. Preto bez vhodných zariadení nie je možné pracovať väčšinou. Preto sú kritériá pre výber zimných pracovníkov tak dôležité.

Zvláštnosť

Športová obuv pre chladné obdobie by mali byť teplé a v rovnakom čase čo najpohodlnejšie. Táto požiadavka je absolútne vedúca, pretože nepohodlné a nepraktické inštancie obuvi môžu priniesť veľmi vážne problémy. Samozrejme, dobrý pracovníci topánky musia vydržať veľmi nízke teploty. Okrem toho sa hrá dôležitá úloha:

 • ohýbanie podrážky pri chôdzi;

 • mäkké vložky;

 • Spoľahlivý chránič, ktorý vám umožní ísť na ľadové pozemky;

 • Solo materiály s najlepšou generáciou;

 • Ochrana proti námrazom.

Názory

Pri výbere topánok, v prvom rade by sa mal zohľadniť stupeň ochrany pred chladom. Ak sú relatívne teplé dni, keď sa teplota pohybuje od -5 do +5 stupňov, musíte vybrať modely s bicyklovou podšívkou alebo na tenkej membráne. V niektorých prípadoch je prijateľná a podšívka originálnej kože. Ale nemôžete vždy počítať s takými priaznivými podmienkami v zime. Preto pri teplotách od -15 do -5 stupňov, topánky na vlnu alebo membránovú podšívku.

ale Mnohí zamestnanci, ktorí sa zaoberajú ulicou (vonku), musia pravidelne pracovať na mrazu pri nižšej teplote. V takýchto podmienkach je imperatívna alebo kožušina, alebo hrubá membránová podšívka. Ak v tomto prípade použite topánky opísané vyššie, potom budú nohy veľmi chladné. V teplotnom rozsahu od -20 do -35 stupňov sa zvyčajne odporúča použiť izolované zväzky alebo čižmy.

Časť výrobcov ponúka obuv na špeciálne membrány vypočítané pre silné mrazy.

Dôverujete takýmto sľubom, alebo nie, musíte sa vyriešiť. Ale na topánky, ktoré je určené na prácu na severe a na iných miestach, kde často kolóna teplomeru klesne pod 35 stupňov mrazu, je potrebné trvať viac vážne. Bude spoľahlivejšie používať dobré použitie maximálnej izolácie. Ale ešte lepšie špeciálny typ zimných topánok sa zmestí. DÔLEŽITÉ: V bežných obchodoch, vrátane on-line obchodovania so spoločnou kategóriou topánok, takéto topánky nie sú zásadne predané.

Faktom je to Špeciálne topánky prechádzajú samostatnou certifikáciou. Zvýšené požiadavky sú prezentované pri certifikácii materiálov pre nich. Predpokladá sa množstvo tried odporu voči mrazu, ale odborníci by mali pochopiť tieto triedy. Je celkom jasné, že na zimu nie je žiadna univerzálna topánka a nikdy nebude. Ak niekto sľubuje, že niektoré modely topánok alebo topánok sú rovnako obrátené so slabým mrazom a na -25 stupňami, potom je to určite nízko kvalitné marketingové akcie.

Populárne modely

Kanadská zimná obuv majú vysoký dopyt Kamik vodotesný. Pri výrobe týchto topánok sa aplikuje ohrievač, ktorý sa už nepoužíva. Hlavné vlastnosti zadanej kanadskej topánky:

 • ľahkosť;

 • prítomnosť v rozsahu modelov do 47 veľkostí;

 • Vynikajúca odolnosť voči vode;

 • relatívne malá nadmorská výška vrcholu.

Z nevýhody môžete prideliť jeden bod: je ťažké chodiť v klzkých miestach. Tento mínus však, samozrejme, dôležitý pre pracovníkov, ktorí sa starajú o svojich zdravotných a ruských zamestnávateľov, ktorí sú zodpovední za akékoľvek priemyselné havárie.

Je možné poznamenať, že nie je zlé Model Boot „Toptygin“ z ruského výrobcu „werethod“. Dizajnéri sa podarilo zabezpečiť maximálnu elasticitu vrcholu. Kožušinová vložka má až 4 vrstvy. Výrobca sľubuje prevádzku pri teplotách až -45 stupňoch bez nadmerných podložiek tuhosti. Vďaka oneskorenej manžetu vo vnútri snehu nespadá.

Rovnako ako dobrý dopyt:

 • Baffin Titan;

 • WOODLAND GRAND EVA 100;

 • TORVI EVA TEP T-60;

 • „Bear“ sv-73sh.

Ak nie sú dosť na výber, stojí za to venovať pozornosť výrobkom:

 • Rieber;

 • Ralf Ringer;

 • Wrangler;

 • Columbia.

Tipy na výber

Materiály, samozrejme, sú dôležité pre zimné topánky. ale Nie je to menej dôležité zistiť, ako dobre bude vlhkosť z nohy daná. A to tiež závisí od rozhodnutí o konštrukciách a o tom, ako sú vývojári usporiadané podľa materiálu. Je zvedavý, že najnižšie teploty zvyčajne vydržia gumové topánky s viacvrstvou štruktúrou. Umožňuje pokožku „dýchať“ presne kvôli pôvodnému dizajnu.

Mnohí ľudia majú záujem o jednoduchosť sušiacej topánky. Ale ak v meste je to len hodnotenie záťažnosti používania produktov, na vzdialených miestach, expedíciách, globálne stavebné miesta ospravedlňujú len také topánky, ktoré môžu byť rýchlo sušené. Lovci, rybári, turisti, iní pohybujúce sa ľudia sú nútení kúpiť ľahké a tenké topánky. Vďaka moderným technológiám poskytujú vynikajúcu ochranu proti.

Ale nestojí za to preceňovať tradičnú kožušinu, ak to mokré – len sporák alebo oheň pomôže.

Prehľad zimných pracovníkov Driller Boots na videu nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: