Liculmonation of Larch: Plusy a nevýhody

Podšívka – v dopyte, populárne kvôli tomu, že je základom jej prirodzeného stromu. Slúži pre vnútorné a vonkajšie steny stien, ktoré sa používajú pri konštrukcii kúpeľov, arbors, balkónov a verandy. Materiál „CHTIL“, vytvorený z Larch, sa vyznačuje špeciálnymi vlastnosťami: Drevo tohto plemena nie je vystavené teplotným rozdielom a vlhkosti, takéto výrobky majú veľa zjavných výhod, hoci chyby nie sú zbavené.

Výhody

Podšívka „Chtil“ môže byť vykonaná z takéhoto dreva ako klud, dub, lístie, ako aj z ihličnatých plemien – borovica, smrek a céder. Rozdiel reziva z Larch je jeho bezchybná geometria, hladký hladký povrch bez úľavy a krásnych vzorov tvorených pásmi a ročnými krúžkami.

Produkty sú rady liečené podľa najnovších technológií zo všetkých strán. To spôsobuje drahšiu hodnotu, ktorá sa plne odôvodňuje kvôli nepochybným kvalite a mnohým výhodám.

 • Materiál má hustú, pevnú štruktúru, má zvýšenú pevnosť.
 • Produkty pokojne nesú akékoľvek atmosférické podmienky a teplotné rozdiely.
 • Larchová vložka je odolná voči účinkom chemických kompozícií a ultrafialového materiálu.
 • Pri montážách spojení medzi doskami, neviditeľné, takže výsledkom je monolitické plátno.
 • Povlak môže byť kombinovaný s inými príslušenstvom.
 • Materiál má nízku horľavosť;
 • Podšívka má vysokú tepelnú odolnosť – neumožňuje živicu ani pri veľmi vysokých teplotách, preto sa úspešne používa na pokrytie sauny a kúpeľa.

Takéto drevo má krásne zlaté hnedé, hlboké žlté, červenkasté tóny, sa vyznačuje rôznymi odtieňmi, špecifickým prírodným vzorom.

Materiály z Larch „Chtil“ sú vyrobené s pozdĺžnym prehlbovaním na vnútornej strane – To umožňuje prirodzené vetranie, ako aj vypúšťanie vlhkosti, keď sa odparí. Jednoduchosť je odlišná a montáž povlaku je tiež odlišná a vďaka nedostatku spilátkov pozdĺž okrajov drevených panelov a prítomnosť hlboko spojovacích zámkov, povrch vyzerá organické a holistické. Okrem toho sa euro žena vyznačuje dlhou životnosťou.

Z nevýhody si môžete prideliť odolnosť voči rôznym typom farbív, ale má zmysel maľovať taký náter, pretože už má dekoratívny vzhľad.

Výhľad na rezivo

Drevené profily Larch sa vyrábajú so štandardnou hrúbkou 13-14 mm, hoci je možné vytvoriť dosku s rozmermi na 20 mm jednotlivými objednávkami. Šírka výrobkov sa môže pohybovať od 85 do 140 mm.

Evrovagra z Larch sa líši od bežného obloženia vysoko kvalitného dreva, má hlbšiu puzzle zlúčeninu a vnútorné vzorky. Z tohto dôvodu, životnosť, a bez toho, aby sa výrazne zvýši (až 100 rokov).

Panely Shtail sa líšia v ich Best Toto je materiál „Prima“, „extra“, „AV“. Stupeň závisí od počtu takýchto vplyvov prítomných na paneloch, ako praskliny, drsnosť, nezrovnalosti, vírenie, srdcia s živicou. Na základe percentuálneho podielu sa určuje trieda triedy, a preto jej hodnota. Podrobnejšie zvážte každú z odrôd.

 • Mimoriadny materiál triedy – Nedokončené produkty najvyššej triedy, ktorá nemá chyby. Preto má najvyššie náklady.
 • Trieda „A“ – S všeobecnou vysokou kvalitou, môže mať sučička (jeden na jednej a pol floatmetrom), ale je ťažké ho nazývať vadný produkt, pretože takéto inklúzie dokonca zdobia panely.
 • Kategória „B“ Predpokladá prítomnosť štyroch fena a jednej škvrny, iná – takáto doska vyzerá krásne, ale nie pre klasický interiér.
 • Trieda „C“, V skutočnosti je to manželstvo, pretože má mnoho nedostatkov, preto nie je v dopyte a je považovaný za možnosť len pre takéto priestory, ako je suterén alebo hozblock.

Vlastnosti kategórie materiálu „Extra“

Výrobky tejto triedy z Larch nie sú horšie v ich technických a prevádzkových vlastnostiach, aj dub je však náklady oveľa cenovo dostupnejšie. Čiastočne z tohto dôvodu si mnohí zvolia, aby dokončili svoje krajiny, a niekedy apartmány. V takýchto izbách je ľahké dýchať, srdečne, vyzerajú esteticky hľadá, povlak je dobre tolerovaný so zvýšenou vlhkosťou a nie je možné hnilobiť.

Podšívka „County“, vyrobená z extra dreva, je uznávaná ako väčšina profesionálnych staviteľov jedného z najlepších kvôli svojej vysokej tepelnej izolácii a pevnostné vlastnosti.

Okrem originálneho a originálneho vzhľadu má rezivo iné užitočné vlastnosti.

 • Nie je náchylná na chovnú hubu, plesne a iné mikroorganizmy.
 • Larch je čistý prírodný materiál, bezpečný v jeho zložení.
 • Produkty sú imunitné voči praskaniu a deformácii pri veľkom stúpení kritických teplôt.
 • Pre silu je tento ailomateriál blízko vysoko pevným druhom dreva.
 • Vytvorí zdravú mikrosféru v miestnosti vďaka obsahu rastlinných fytoncides a antioxidantov.
 • Má zvukové izolačné vlastnosti a trvanlivosť.
 • Materiál je odolný voči vlhkosti, takže môže byť použitý na dokončenie priestorov s vysokou vlhkosťou.

Na rôzne účely sa vyberie určitá hrúbka dosiek a spôsob ich spracovania. Niektoré odrody smrekov môžu byť natreté, aplikujte olej-vosk na nich, dajte akúkoľvek textúru.

Brasané podšívky s textúrou ornamentom je obzvlášť cenený, takže potreba dodatočnej dekorácie materiálu s impregnáciou, lakom a farbami.

BRACHIFIKOVANÁ EUROVANDA

Vzhľadom k veľkej popularite „retro“, „krajina“ a vintage štýlu v domácom interiéri, dekorácie pre ušľachtilý starý vek obkladateľských materiálov sa stáva čoraz hľadanejším. Špeciálna láska má vysoko kvalitné kefovanie Eurovantia, ktorá berie viac a vyšších pozícií na stavebnom trhu.

Braching, to znamená, že umelé zloženie dreveného materiálu je schopné robiť to jedinečné. Technológia zabezpečuje sušenie panelov, odstránenie mäkkých vrstiev dreva s pomocou špeciálneho vybavenia, vďaka ktorým sa objavujú krásne odrážky, čo dávajú dosky vynikajúce a aristokratické druhy. Dosky sú pokryté špeciálnym tmelom s obsahom vosku, takým spôsobom sa zdôrazňuje textúra materiálu.

Pretože listnaté skaly sú často vyblednuté, brúsenie je vhodné pre ihličnaté stromy, a smrek je ideálny pre tento materiál, ktorý nezmizne, a tiež sa nebojí mechanického poškodenia.

Všeobecne platí, že podšívka „chtil“ je trvanlivé, spoľahlivé a krásne výrobky, ktorý je odolný voči pare a vlhkosti, sa líši v požiarnej odolnosti, nie sú náchylné na slnečné svetlo a tepelnú expozíciu. Toto je prirodzené, prírodné drevo, ktoré je ľahké ležať a opraviť, okrem toho nie je toxický a tepelný rezistentný.

Textúrovaná podšívka môže dať izbu špeciálnu, harmonickú atmosféru, zdôrazniť spoločný štýl, pridať sofistikovanosť.

O tom, ako sa obetovať s vlastnými rukami, môžete sa naučiť z nižšie uvedeného videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár