Žltá dlažba pre kúpeľňu: Pros a nevýhody

Táto žltá farba je spojená s lúčemi slnka a luxusom žiariaceho zlata, takže kúpeľňa, vyrobená v tomto jasnom odtieni, bude dávať teplý a pozitívny postoj aj vo väčšine zamračených dní mimo okna. Trochu osvetlená miestnosť bude určite transformovať, ak budú vo svojom dizajne existovať výbušné farby jasného slnka. Môže sa úspešne zamerať na príslušenstvo, vytvárať kúpeľňu vizuálne teplejšie a dávať ešte najviac nudný interiér jedinečný štýl.

Zvláštnosť

Často nie sú žiadne okná v kúpeľni, takže neexistuje žiadne slnečné svetlo. Paleta žltej s ľahkosťou odstráni tieto chyby a vyplní priestor vynikajúcim slnečným svetlom.

Mozaika vyrobená zo žltých dlaždíc na stenách – to je výber skutočných profesionálov v dizajne. Táto technika pomôže pridať pozitívne do akéhokoľvek interiéru, pretože tečúci prúd slnečného žiarenia dá všetkým dobrú náladu na celý deň.

Existuje mnoho nápadov na dekor kúpeľní, ale najčastejšie sú rozdelené do troch hlavných kategórií.

 • Matný Žltá dlaždica, v kombinácii s inými jasnými tónmi, urobí adrenalín v dizajne zárez a dokonale vhodný pre dizajn modernej rodiny a detských kúpeľní.
 • Lesklý Zlatá dlaždica bude drasticky transformovať a zdobiť miestnosť, pridá sa špeciálne kúzlo a luxus. Takýto dizajn je vhodný pre klasické aj moderné možnosti interiéru.
 • Prirodzený Prírodné odtiene keramických povlakov so žltohodnotiacimi vložkami vytvoria atmosféru ekosínu a vizuálne zvýšenie priestoru miestnosti. Napríklad biela dlaždica na stenách môže byť so žltými prvkami odtieňa. Takýto príjem pridá teplo a ľahké lúče do dizajnu bielej kúpeľne.

Klady a zápory

Hlavné výhody žltej dlaždice v dizajne kúpeľne:

 • zvyšuje náladu a poplatky pozitívnu energiu;
 • zjemňuje vnímanie temných tónov v interiéri;
 • dáva jas s priestormi s bielovou palete;
 • robí dizajn jedinečným;
 • harmonicky v kombinácii s mnohými odtieňmi;
 • pridáva dokončenie interiéru.

Napriek mnohým výhodám má jasný žltý odtieň zvláštne negatívne strany, ktoré môžu byť opravené vďaka správnemu konštrukčnému prístupu v modernej kúpeľni dekor.

Dizajnéri tvrdia, že sprchová miestnosť so žltou palete by sa nemala vykonávať v jednom tieni. Žltá má tendenciu dominovať. Takže môžete získať opačný efekt, keď budú všetky položky zlúčené do jedného celku a vyzerať veľmi neatraktívne.

Hojnosť žltej farby vedie k nadmernej správe a únave. Dlhý pobyt v takejto miestnosti bude spojený s pocitom Sultry Slnka, z ktorých sa bude chcieť rýchlo zakryť. Aby sa zabránilo podráždenosti z prebytku pevného oslepeného tieňa, je potrebné pridať ďalšie teplé a studené tóny a aplikovať najhorúcejšiu kombináciu vo vašom dizajne z rôznych farieb. Avšak, jeden by nemal zneužívať farebnú schému – stačí použiť dva alebo tri striedavé odtiene.

Kombinácie kvetov

Použitie žltého odtieňa v kombinácii s inými farbami je najlepšia voľba v dekorácii sprchy.

 • Kombinácia žltých, zelených a oranžových dlaždíc vyzerá skvele spolu – taký veľkolepý trio pripomína svetlé farby pružiny, prvého farby a zelených. Kombinácia týchto odtieňov prispeje k zvýšeniu nálady a účtovať veselosť.
 • Kombinácia žltej, modrej a bielej farby vám umožňuje vytvoriť jedinečný štýl. Cool Blue Tint pridáva prísnu do jasu farieb a podporuje čistiace myšlienky tým, že tvoriť túžbu po vysokých cieľoch.

 • Jedným z najobľúbenejších možností dizajnu v kúpeľni je kombináciou dlaždíc žltých a bielych tónov. V tomto prípade bude farba slnka dokonale vyvážená pridaním neutrálneho bieleho tieňa.
 • Nemenej populárna možnosť je kombinácia žltej a sivej dlaždice. Popularita takejto kombinácie je spôsobená tým, že kontrast farieb je vytvorený, keď je nálada stúpajúceho slnka ostro vzrástla v daždivých sivých dňoch.
 • Vynikajúca myšlienka registrácie je kombináciou podobných farieb rôznych stupňov intenzity. Môžete napríklad kombinovať vápno, citrón, zlato a jantárové odtiene. Zároveň je možné vykonať strop a steny jasnejších žltých tónov pomocou bieleho keramického povlaku a podlaha robí trochu tmavšie.

Bez ohľadu na to, koľko možnosti dizajnu bolo použité v modernom dekor, výhoda žltej dlaždice pre sprchovú miestnosť je spôsobená tým, že to robí akýkoľvek dizajn jedinečný. V kombinácii s inými tónmi je to bezpodmienečný vodca, ako solárna farba v interiéri sprchového miestnosti účtuje pozitívnu energiu a optimizmus pre celý deň.

O klci a nevýhody kúpeľňových dlaždíc nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: