Magnetická farba: Nový v interiéri

Spustenie opravy samostatnej miestnosti alebo celého domu, rozbité do zóny, každý z nás zostane pri hľadaní jedinečných nových produktov a inšpiratívnych myšlienok. Reklamné nové materiály vyplnené obchody na opravu a konštrukciu, ale najobjednanejšie možnosti niekedy zostávajú nevedomé.

Premýšľali ste o tom, ako používať steny tým, že ich robíte samostatným prvkom interiéru? A ako ich maximalizovať a dať im nielen estetické, ale aj praktickú funkciu? Technológie stále nestojí, a takáto myšlienka sa stala realitou vďaka magnetickej farbe.

Toto pokrytie pomôže nielen vytvoriť priestor kreatívne, ale tiež ľahko zapadnúť do veľkých zaujímavých projektov, medzi ktorými si môžete všimnúť workshopy, reštaurácie alebo kaviarne, kancelárske priestory, inšpiratívne coworkings, kuchyne alebo iné zóny bežných apartmánov.

Na pochopenie toho, ako funguje magnetická farba, zoznámte sa s kompozíciou a určitou charakteristikou tohto materiálu.

Zloženie a funkcie

Je to spôsobené jeho jedinečným zložením, magnetická farba je obdaná praktickými vlastnosťami, ktoré ho významne rozlišujú od akéhokoľvek iného povlakov. Znížené častice v kompozícii sú uvedené povrchom magnetického efektu: umožňuje, aby bol pripojený k povrchu fotografie, kalendárov a oveľa viac bez špeciálnych a známych otvorov v stene, čím sa povrchy zostávajú hladké.

Magnetický povlak sa teda môže použiť mnohokrát.

Okrem hlavnej rozlišovacej zložky – častice železa, základom materiálu je vodotesná farba, S latexovou základňou. Veľmi často nájdete skôr synonymný koncept „magnetickej pôdy“. Použitie tohto materiálu sa šíri po magnetickej farbe, ktorá sa začala používať na pokrytie stylistických povrchov. Magnetické vlastnosti farby sú teda zvýšené kvôli schopnosti písať s kriedou na stylistickom plechu.

Táto možnosť je obzvlášť populárny v dizajne detských izieb, kreatívnych workshopov alebo kancelárií, ktorej diela zahŕňa neustálu generáciu myšlienok a mriežky.

Vlastností magnetických farieb, pridelenie:

 • Adhézia (uchopenie) s rôznymi stenovými povrchmi, ktoré rozširuje spektrum a možnosti jeho aplikácie, jedinou podmienkou je hladkosť povrchu. Najbežnejšie materiály, ktoré sú pokryté magnetickými farbami, sú betón, drevo, preglejky, ako aj maľba DVP, drevotrieskové dosky, GVL, GLK.
 • Nedostatok známych farieb známych nám alebo iných ostatných: Magnetické farby sú absolútne zbavené.
 • Pôda nie je jedovatá a uznaná ako environmentálne stavebné materiály, ktorý expanduje hraniciach používania, napríklad, čo ho umožňuje používať vo vzdelávacích a zdravotníckych inštitúciách, detských izbách.

 • Vysoká požiarna odolnosť povlak.
 • Jedinečná schopnosť znižovať energiu škodlivého žiarenia z technológie.
 • Pôdny povlak môže byť pokrytý tapetou a magnetické vlastnosti sa nestratia.

Pravidlá a postupnosť aplikácie

Akýkoľvek materiál má svoje vlastné vlastnosti s priamou aplikáciou alebo prípravou na dokončenie.

V prípade grafitového povlaku nebudú žiadne ďalšie takéto kroky ako pri práci s konvenčnými farbami:

 • Príprava povrchu na použitie materiálu sa čistí od akéhokoľvek typu znečistenia. Ak ste stena už bola natretá lakomrou alebo inou farbou pred nanesením magnetickej pôdy, stopy iného materiálu by sa mali odstrániť čo najviac (rozpúšťadlo je možné). Po čistení sa povrch opatrne vysuší.
 • Ideálna hladkosť aplikácie. Uistite sa, že všetky škody a kĺby sú veľmi pokryté, eliminujú akékoľvek iné nezrovnalosti.

 • Po vyčistení a vyrovnaní povrchu v niekoľkých vrstvách je pokrytý hlbokým prenikaním primérom. Pred použitím každej nasledujúcej vrstvy sa uistite, že predchádzajúce použitie je suché.

 • Po dvoch alebo troch vrstvách sušenej pôdy sa aplikuje magnetická farba. Masters odporúčajú aj niekoľko vrstiev farby. Vďaka zhutneniu materiálu sú vylepšené magnetické vlastnosti, čo uľahčuje inštaláciu viac masívne predmety do steny.

Konečná vrstva farby sa aplikuje po malej prestávke medzi predchádzajúcimi vrstvami. Posledná vrstva materiálu môžete použiť.

 • Aby ste sa vyhli rozmazaným povrchom umiestneným vedľa budúcej magnetickej dosky, môžete uzavrieť kontúry papierenskej pásky: po úplnom vysušení materiálu sa ľahko odstráni. Samotná kovová farba MASTERS sa odporúča použiť dlhotrvajúce valce, vyhladzovanie špachtľou každej vrstvou po použití.
 • Špeciálny nuanciu pri práci s materiálom: ak v budúcnosti chcete vlhké čistenie steny, potom aby sa zabránilo predčasnému opotrebeniu, je potrebné najprv uprednostniť prvotriedny materiál.

Viac informácií o aplikácii MAGNETICKÉHO ZARIADENIA VYHLÁSENIE V Nasledovnom videu.

Typy stimulových farieb

Existuje niekoľko možností na balenie kovovej farby: v kandidách av štandardných bankách. Často sa prvé združenie v hlave stáva štandardným čiernym kriedovým farbou a stimulové kalk nápisy na ňom, ale v skutočnosti je na trhu zastúpená určitá paleta farieb.

Akýkoľvek odtieň môže byť zložený a zmeniť jeho nasýtenie, čo znamená nasledovné: povlak môže byť nielen tmavý, ale aj iné požadované farby.

Najlepšie na trhu metalizovaných výrobcov farieb

Magnetické povlaky sú novinkou na trhu s priamym farebným riešeniam, takže rozsah nie je tak široký, ale rekonštrukcia osvedčeného výrobcu, mnoho nepríjemných následkov je možné sa vyhnúť.

Sibír a Siberia Pro

Jedným z týchto výrobcov je domáca značka Sibíri. Po zozbieraní mnohých pozitívnych spätnej väzby na trhu, riadok spoločnosti predstavuje marker, stylistické a magnetické farby.

Spoločnosť upravuje tradície zahraničných značiek, Ale nebrádajú ďalšie náklady na dopravu, má možnosť ponúknuť kupujúcemu najvýhodnejšie ceny. Táto farba sa vyznačuje špeciálnym odporom opotrebenia. Farebná čiara neberie rôzne rozmanitosti, ale výhoda umožňuje vyzdvihnúť odtiene. Farba obsahuje špeciálny antiseptický, prevenciu vzhľadu huby, dokonca aj vo vlhkých miestnostiach.

Linka obsahuje aj špeciálnu sériu farieb profesionálnej úrovne. Sibír Pro Black je navrhnutý tak, aby zakryl dosky, nábytok a iné povrchy, ktoré potrebujú osobitnú odolnosť proti opotrebeniu, ako napríklad stravovacie alebo vzdelávacie inštitúcie.

Magpaint

Spoločnosť z Holandska, zaoberajúca sa výrobou a distribúciou magnetických farieb od samého začiatku nášho storočia. Už sa podarilo patentovať na trhu a nájsť tých kupujúcich, ktorí sa naďalej vracajú, pričom ich uprednostňujú kvalitu poskytovaného tovaru.

V súčasnosti sa rozsah dopĺňa so štylizovanými a markerovými nátermi. Spoločnosť je v dopyte a rozoznateľná na celom svete, a tiež prezentovaná na ruskom trhu v dobrom sortimente.

Tikkurila

Fínsky výrobca známy všetkým, ktorí boli nikdy doplnkov, ak nie na opravu, potom na výber materiálov. Professional na výrobu farieb a lakov, čo je lídrom na trhu a spoločnosť s bohatou históriou.

Sortiment spoločnosti má čiernu stenu, ktorá zahŕňa tónovanie v akejkoľvek farbe, ako aj magnetickým povlakom bieleho tieňa. Biela farba pokrytá na vrchole vody farieb rôznych odtieňov môže obsahovať akúkoľvek farebnú myšlienku života.

Aplikácia povlaku

Farby pokryté markerom alebo štýlom, nájdu svoje rozsiahle použitie v dekorácii. Jedným alebo iným spôsobom, výpočty ukazujú, že magnetická stena so schopnosťou písať na ňu s rôznymi materiálmi, ako aj niečo, čo je bezpečné, stojí majiteľ lacnejšie ako rôzne informácie, stimulové alebo korkové dosky. Samozrejme, že nie je možné uvádzať stručnosť vzhľadu: povrch môže byť ľubovoľná veľkosť a tvar, a tiež aplikovaný na rôzne povlaky, ktoré tiež zvyšujú extrocothosť jeho použitia. Pozrime sa na to v príklade použitia farby v rôznych miestnostiach.

Detské izby

Nekonečný priestor pre kreativitu. Nakreslite na stenách už nezakazuje, to znamená, že môžete použiť rôzne odtiene markerov a kriedy ako nástroj sebavyjadrenia. Steny môžu byť zdobené v jednej témy, čerpať na nich harmonogram obsahujúci rutinu pre školákov a adolescentov, alebo jednoduché pravidlá správania a etikety pre deti.

Magnetický povlak vám umožňuje pripojiť obrázky, poznámky a dokonca fotorámiky.

Kuchyňa

Chýba priestor pre kreativitu? Obchod s písmom? Učenie sa cudzích jazykov? Môže byť realizovaný s magnetickou doskou v kuchynskom interiéri. Pripojte svoje obľúbené magnety, ktoré priniesli z rôznych krajín, nielen na chladničku, zapíšte si recept na babičku alebo kastról.

Takáto stena bude vynikajúcim kontrastným dôrazom a domovom, ktorý vyhovuje vašim myšlienkam.

Spálňa alebo obývacia izba

Schopnosť vytvoriť svoj vlastný panel s fotografiou s vlastnými rukami priamo v posteli hlavičky. Diverzifikovať miestnosť s výkresmi, obľúbené plagáty alebo citát z filmu, ktorý sa vám páči. Dvaja v jednom: Romance a praktickosť.

Reštaurácie a kaviarne

V publikácii sú tiež veľmi časté magnetické steny, najmä so stylistom. Rovnakým spôsobom, menu, kávové a barové karty sa často vykonávajú v závislosti od zriadenia podniku.

Podobné vložky Pridajte špeciálny štýl, zjemnenie a charakter.

Vzdelávacie inštitúcie a kancelárie

Ako riadne umiestniť tréningové materiály? Pohodlie magnetických stien vám umožňuje ľahko nahradiť aktuálne plagáty a iné vzdelávacie materiály tak často, ako je to potrebné. Ak nahradíte obvyklý formát dosiek takýto neštandardný nový produkt, učebne budú vyplnené poznámkou modernosti. Takéto steny vám umožnia zabezpečiť skutočné tematické ponory a prekvapiť študentov absolútneho veku.

Kancelárske miestnosti s kreatívnou orientáciou môžu zastávať stretnutia v miestnostiach s takýmito obrazmi, generovať nápady a konať brainsstorming s kľúčovými bodmi priamo na stene. Výborná alternatíva k zastaraným doskám a nadzemným papierom na stojany.

Kreatívne priestory a workshopy

Akákoľvek Stvoriteľ bude rád, že má aspoň jednu stenu natreté takýmito materiálmi. Fantasy bude fontána: kresby, poznámky a náčrty, cenovo dostupné aj vo vzorke ľudského rastu a možno viac. Obklopte svoj každodenný život v inšpirujúcich obrazoch, motivujúcich citácií, ako aj naše vlastné plány, aby každý deň aspoň jednu akciu, takže malý krok smerom k vašim snom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár