Montáž kovov

Medzi mnohými spôsobmi, ako dokončiť, je to vlečka, ktorá vlastní veľkú úlohu. Tento materiál však nie je vždy dostatočne silný, výnimka je len metalickým povlakom. Má niekoľko typov vykonávania a musí sa striktne namontovať podľa špeciálnej technológie, ktorá si zaslúži osobitný prehľad.

Názory

Použitie kovovej vlečky je navrhnutá nielen na ochranu fasády z deštruktívnych účinkov životného prostredia, ale tiež poskytuje príjemný vzhľad povrchu. Vidiaci povlak umožňuje byt, aby stál aspoň päťdesiat rokov, a v procese práce s ním je potrebné aplikovať nielen pruhy, ale aj výzvy.

Je potrebné zvoliť štruktúry s valcovaním, pretože sú prísnejšie mechanicky a menej nebezpečné z hľadiska zranenia.

 • „Dodávka“ Nazýva sa tak žiadna náhoda, pretože jeho vzhľad je podobný materiálu, ktorý slúži na pokrytie drevených súdov. Výhodou takéhoto dizajnu, odborníci považujú jednoduchú inštaláciu a uľahčenie následnej prevádzky. Panely nie sú zlé odolávať účinkom plameňa a je bezpečné na životné prostredie, dĺžka je až 6 m. Zdrojová vrstva – ľahký zvislý rám.

 • „Blokový dom“ Smerom von sa podobá vysoko kvalitným denníkom a nielen farbu a forme, ale aj textúra prírodného materiálu sa reprodukuje. Na rozdiel od prirodzeného rezania nie je potrebné spracovať materiál s antiseptikám alebo farbou. Inštalácia nad prepravkou umožňuje navyše zahriať dizajn; Dizajn je ľahký a zaťaženie na stenu, ako aj na základy relatívne malých. Inštalácia je možná v akejkoľvek sezóne roka.

 • „Eurobrus“ Je to kovový analóg profilovaného panela a ďaleko ho prekračuje z hľadiska požiarnej bezpečnosti. Tento typ blokov a vertikálne môžete položiť a horizontálne. Problém pre jednotlivé objednávky pomáha ušetriť peniaze, pretože sa eliminuje rezaním, nastavovacími panelmi pre presné rozmery a na zbytočnú recykláciu rezaných častí.

 • Možnosť „Crown“ Zvýrazňuje sa zvýšená mechanická sila a vynikajúca odolnosť voči ohňu. To vám umožní upraviť akékoľvek chyby zariadení, a to aj keď počasie neustále zažíva povrch domu pre silu, vzhľad zostáva veľmi dobre.

Vlastnosti výpočtu

Najdôležitejšou vlastnosťou výpočtu potreby kovovej vlečky je jeho väčšia zložitosť. Je takmer vždy potrebný kontaktovať špecialistov, pretože akékoľvek merania a nesprávne výpočet s pomocou online kalkulačky nie sú dostatočne spoľahlivé.

Najpresnejší pracovný priestor je možné merať len po položení DOOMEAGE – potom je potom počítať dĺžku a výšku stien.

Potrebné materiály a náradie

Komponenty pre montážne kovové vlečky musia byť v plnej miere v plnej miere. Je možné vymeniť skrutky klincami, ale možnosti ocele nebudú zapadnúť – len pozinkované. Potreba zakúpiť skrutky s tesniacimi tesneniami sa vyskytuje len vtedy, keď sú pripojené listy. Potom guma nedáva vodou, aby prenikol na miesto strihu a ďalšie nakláňajúce hlboko do.

Odporúča sa vybrať upevňovacie prvky pod tónom hlavného materiálu, aby boli plne kombinované a vytvorili atraktívny pohľad.

Ak chcete maľovať profil pod log alebo v inom požadovanom zobrazení, nie všetky druhy farieb budú užitočné. Najlepším riešením je nákup dekoratívnej kompozície priamo spolu s vlečkou. Vo väčšine prípadov sa opravárenská farba predáva v tankoch 100, 200 a 1000 g – je určená na maľovanie malých škrabancov alebo zatvoriť umiestnenie rezu. Ak chcete použiť takúto zloženie, potrebujete zápas, môže byť nahradený bavlneným prútikom. Špeciálne farbivo padá na pozinkovanú vrstvu, a navyše proti ultrafialovým lúčom; Sprievodcovia dali v krokoch 0,4 m, takže počítanie ich čísla je celkom jednoduché.

Technológia Montaja

Rezanie kovového vlečenia na presnú veľkosť by sa mala vykonať okamžite v čase jeho nákupu. Napriek odolnosti voči atmosférickým vplyvom je lepšie uložiť tento materiál pod baldachýnom, ale ideálne – v suchom, dobre vetrannej miestnosti. Je zakázané dať na listy dokonca malé a ľahké predmety, aby sa zabránilo poškodeniu. Malo by sa starostlivo skontrolovať, pokiaľ je povrch pre spojovacie bloky hladké.

Je neprijateľné, aby namontovali listy a panely, kým sa nezastaví, pretože aj maloleté vo všeobecnosti môže tepelná rozťažnosť dodať nepríjemné prekvapenia.

Krok-za krokom Instruction Mount

Výcvik

Začiatočná práca s rezným materiálom: prúžky a jednotlivé listy. Je veľmi dôležité, aby sa v tejto fáze zabránilo chybám, pretože potom bude možné použiť vlečko ekonomicky a vykonávať prácu, ako by mala. Film z kovu sa pred inštaláciou. Ak je vystavený ultrafialovi, potom odstránenie povlaku bude veľmi zložité. Pri práci budete potrebovať nožnice buď videl pre rezanie kovových častí.

Bulharské orezávajúce lamely vlečky nemôžu – Môžete ľahko deformovať ochranu povlaku a provokovať zrýchlené korózie. Pomocou perforátora je ľahké vykonávať ďalšie otvory pre upevňovacie prvky. Pomocou Punson, môžete odložiť otvory, ohýbajte kov po jeho rezaní. Ak chcete pripojiť pásy na skrutkach, použite skrutkovač a pri používaní nechtov bude potrebné kladivo.

Potreba nitovej pištole sa vyskytuje len vtedy, keď sú nity zavedené do jednoduchých vonkajších uhlov.

Je tiež potrebné použiť vrtáky na skrutky s tesnením. Použite konzoly nie sú príliš racionálne, pretože ich odborníci považujú za dosť spoľahlivých. Ak chcete vykonať merania, Rolettes s tkaninami pruhy sú výhodné, pretože kovová stuha je schopná náhodne poškriabať merateľný panel – hrdza sa môže objaviť veľmi skoro a robustný všeobecný materiál stratí svoje vlastnosti. Odporúča sa použiť dlhodobé úrovne alebo laserové nástroje – sú drahšie, ale pohodlnejšie v práci.

Z toho istého dôvodu ako v prípade páskového opatrenia, kovové protinátori sú horšie ako plastové a drevené možnosti. Vlastné bezpečnostné pracovníci sú zabezpečené ochrannými okuliarmi a rukavicami, pretože nechránené ruky sú veľmi jednoduché poškodenie nástroja, ostré kovové miesta a iné nebezpečné predmety.

Postup spracovania Ďalej:

 • štartovacie prúžky;
 • Zvlášť zložité uhly, ktoré sa nachádzajú vo vnútri alebo vonkajšom, komplikovaných pásoch konektora;
 • bežné pruhy;
 • Jednoduché uhly a konektor;
 • podhľad.

Obaja kovová aj vinylová vlečka sa umiestnia na stenu, ktorá sa začína z nižších väzieb a postupne sa pohybujú hore.

Oeekhet

Takýto subsystém ako osud, je určený na zabezpečenie pevnosti povlaku tváre. V intervale medzi profilmi často stohované materiály chrániacich vlhkosti a tepla vonku. Lampa je vyrobená z dreva a kovu, obe typy sa vyznačujú ich silnými a slabými stranami. Keďže zapojenie špecialistov je dosť drahé, je lepšie dôkladne študovať problém a vykonávať prácu s vlastnými rukami. Drevo sa vyznačuje čistením životného prostredia a uľahčuje inštaláciu kovového dosky ľahko, ale nie je dostatočne trvanlivé, takže investované prostriedky rýchlo zlyhajú.

Odporúča sa, aby sa načasovanie 5×5 cm, a vlhkosť stromu je nevyhnutne vyhodnotená – nemala by prekročiť 14%. Pred začiatkom práce, zodpovední hostitelia alebo skúsení stavitelia vždy spracovávajú prírodný materiál s antifiánmi a antiseptikami. Kovový rám je vytvorený buď na HCL profiloch, alebo na vetraných behom uľahčujúcich vzduchový priechod. Definícia medzery sa odpudzuje zo špecifikácií budovy a typu vlečky: je to zvyčajne 30 cm, a to len v jednotlivých situáciách musia zvýšiť medzeru na 0,5 m.

Reiki pazúry na spodných a horných okrajoch domu, na rohoch a na kĺboch ​​stien. Pri inštalácii vlečky vertikálne sa upevňovací krok ponáhľa vodorovne. Tam, kde existuje otvorenosť pre dvere a okná, mali by byť koľajnice namontované na druhé, aby bola inštalácia správna a dokonale presná.

Vaporizoation a hydroizolácia

Kusy tepelných izolačných materiálov sú uvedené v medzerách medzi časťami profilu alebo drevených dosiek. Nad nimi je umiestnený sklolaminát vo forme filmu, vďaka čomu bude voda ísť von, ale nepatrí do izolácie. Vrstva bariérovej bariéry do dreveného rámca sa pripojí k zošívačke a profil je lepený. V tomto a ďalších prípadoch je miesto spojenia pokryté škótkou. Pri starostlivo pracujete, izolačný parný film nie je nadmerne sprísnený a ani agregovaný; Až po ukončení izolačných prác umožňuje technológia začínať montáž materiálu tváre.

zhromaždenie

Zozbierajte vonkajšiu vrstvu obkladu, ako presne definujete miesto, kde musí byť zdrojový pás nastavený. Hľadáte toto miesto nastavením najnižšieho miesta domu s ohľadom na riadku horizontu. Na konštrukčnej úrovni robia priamku 3-4 cm nad takýmto bodom – to bude línia pre spodnú stranu prvého pásu. Oprava vlečky nad suterénom budovy môže používať iba nábrežné dosky. Takéto návrhy sa vyrábajú na objednávku a prípravu náčrtu a zriadenie presných veľkostí závisí od samotného zákazníka.

Dokovanie môže byť vyrobené bez medzery medzi doskami, blízko. Intenzita tepelnej rozťažnosti kovu je výrazne nižšia ako aj tie najlepšie plastové a vinylové možnosti. Jediné medzery, ktoré sú vykonané, sú potrebné pre väčších pracovníkov pohodlia, aby sa kov nepoužívali pri inštalácii a nedostali zranenia. Ak chcete pracovať s komplexnými dobrými prvkami, pokračujte len po upevnení pôvodného doska. Odporúča sa samoľúba skrutka alebo nechty, ktoré sú namontované s prelomom 20-30 cm.

Zoradenie spojovacích materiálov je spôsobený tým, že štruktúry detailov dizajnu sú horšie a viac rozmarné. Iba taká technika vám umožňuje vyhnúť sa náhlej ceste z steny a porušovanie integrity vlečky vo všeobecnosti. Odporúča sa vopred zistiť, akú veľkosť uhla v produktoch určitého výrobcu – to umožní správne nainštalovať bloky.

Odporúča sa používať jednoduché uhly, pretože:

 • relatívne lacné;
 • Ľahko vykonávať vlastné ruky;
 • Žiadne ďalšie problémy sa nahrádzajú, keď vznikla potreba.

Na túto fázu práce je tiež potrebné ohrievať otvory pre dvere a okná, s použitím svahov svahov alebo kombináciu platdro s otrokom. Zvolí sa šírka konštrukcie, berúc do úvahy hĺbku okolia a koľko hrúbky prepravky. Nosné diely sú umiestnené v spodnej časti okien. Má zmysel zbierať kompozíciu tak, aby všetky lamely v rôznych dverách a oknách boli umiestnené na jednej úrovni, potom sa typ fasády stane symetrickým a celkom krásnym. Upevňovacie prvky pásov pozícií sa vykonávajú rovnakým spôsobom ako v prípade vinylových panelov: každý blok vedľa výšky sa prichádza na predchádzajúci, kým nezacvakne zámok.

Na pripojenie pásov, odborníci odporúčajú uplatňovať komplexné N-zväzky alebo zjednodušené prezývky. Ale je celkom možné opustiť tieto dve položky, keď budeme-ded a dať pásma. Zvýšiť stabilitu pripojenia pomáha rozrezať zámok s jednou stranou bielkoviny. Drevo Drvo zahŕňa použitie iba blokov s oválnymi technologickými otvormi. Pred začatím práce je drevo liečené všetkými nohavičkami, ktoré len možno už nebude taká šanca.

Ako zips, odborníci odporúčajú pomocou doskových hmoždiniek. Rezanie kovovej vlečky Elektrické Jigsions Potreba striktne na rovine plochého reťazca – len tento stav pomôže zabrániť deformácii. Najlepšie je nainštalovať nastavovaciu rukoväť v prvej pozícii pri minimálnej rýchlosti. Musíme použiť pílu pre kovové veľmi starostlivo, bez toho, aby ste vytvorili náhle pohyby. Odporúča sa postarať sa o to, že nikto a nič neodvádzajú v procese práce.

  Pozorovanie týchto jednoduchých pravidiel si môžete vybrať najvhodnejší typ kovovej vlečky a kompetentne aplikovať ho tak, aby sa elegantná fasáda pre dom čo najskôr.

  Viac informácií o tom, ako pripraviť fasádu na montáž vajíčka, môžete vidieť v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár