Mosaic Caramelle: Vlastnosti a výhody

Nedávno sa orech domov čoraz viac zameriava na dizajn umelecké diela. Miandeller sa tiež snaží merať svoju peňaženku, aby dal bytový štýl a eleganciu, sledujte moderné dizajnové trendy. Sklenená mozaika sa stala vynikajúcou riešením pre zdobenie rôznych rohov domu. Čo je to kúzlo výrobkov Caramelle, bude diskutovaná v článku.

Zvláštnosť

Čínska značka Mosaic Caramelle relatívne mladá. Rýchlo získal popularitu v vlasti, spoločnosť dosiahla ázijský trh keramiky. Ale výrobca tam nezastaví. Mosaic Caramelle zaujala svetový trh a stal sa dopytom v rôznych európskych krajinách av Rusku. To všetko je spôsobené neštandardným prístupom čínskych dizajnérov, sledovanie svetových módnych trendov a vysoko kvalitných výrobných technológií.

Výrobca pozí na svoj tovar ako ekologickú, vysokú kvalitu a vyrobené len z prírodných materiálov a prírodných farbív.

Pri vytváraní dlaždíc Použité prírodné kamene, mramor, sklo, kremeň piesok. To dáva vzhľad mozaiky šľachty a estetiky. Prítomnosť niekoľkých módnych a krásnych variácií výkresov dlaždice ho robí v dopyte a široko používaný v lemovaní domov. Produkty Je ľahké nájsť v online obchodoch. Ich cena je dostatočne vysoká, ale pre túto kategóriu tovaru v kombinácii s kvalitou zostáva prijateľná.

Čo je sklenená mozaika?

Sklenená mozaika sa vyrába fúziou kremenného piesku a rôznych komponentov. Výsledkom je, že zloženie výrobkov sa stáva najpodobnejšími ťažobným kryštálom. Výrobok sa skladá z rôznych malých kusov. Farebná náplň môže byť takmer v závislosti od vašej chuti.

Pozitívne charakteristiky pri používaní sklenenej mozaiky sú niektoré dôležité kategórie.

  • Hydroizolačnosť z dôvodu nedostatku pórov na povrchu výrobkov. Nevyhnutná kvalita pre mokré miestnosti.
  • Dlaždice sú oveľa silnejšie ako obyčajné sklo.
  • Jednoduchá starostlivosť – Mozaika sa čistí akýmkoľvek domácim detergentom.
  • Odolnosť voči veľkým výkyvom teploty. Sklenené dlaždice patria do tepelne odolnej povrchovej úpravy, odolať teplotným režimom do 150 stupňov. Na druhej strane, mrazovka aspoň 30 stupňov neovplyvní ani dekorácie.
  • Nezmizne na slnku, nemení typ pod pôsobením ultrafialového zariadenia.

Všetky tieto kvality hovoria o najširšom rozsahu aplikácie sklenenej mozaiky. Môže byť použitý na dokončenie fasád budov, podláh, schodov, dekoratívnych prvkov interiérov, kúpeľne a kúpeľne, v kuchyni na dokončovacie zástery, obloženie bazénov, fontán a krbov.

Deštrukcia pod vplyvom kyselín je jediný mínus, ale s náležitou starostlivosťou je to nevýznamné.

Zbierky a dizajn

Výrobca ponúka mozaiku pre každú chuť, ktorá môže uspokojiť aj tých najnáročnejších kupujúcich.

  • Séria Caramella Pietrine Ponúka výrobky vyrobené pomocou prírodného mramoru. Sila a kvalita dlaždíc zahŕňa použitie ich ako na stenu, a na pokrytie podláh. Predmet pravítka – prírodné mramorové motívy v rozsahu, v blízkosti prírodných odtieňov kameňa: šedá, hnedá béžová, nazelenatá. Takýto dekor bude striktne a zároveň účinne a nádherný.

  • Mozaika Príbuzný Sa líši v neočakávanej kombinácii skla a prírodného kameňa vo výrobkoch. Navyše, sklenené povrchy majú matný a lesklý textúru. Nepochybne je táto možnosť vhodná pre rôzne štýly a rôzne typy materiálov v kombinácii poskytnú zaujímavé svetlá na svete. Odtiene v tejto kolekcii sú tiež prevažne prirodzené.

  • Pravítko Acquarelli Je vyrobený výlučne zo skla, má lesklú textúru a rôzne farby. Názvy tónov sa požičiavajú z kvetinových rastlín a sú dobre prenášané ich prirodzené odtiene. Túto dlaždicu môžete oddeliť nielen podlahu a steny, ale tiež ho používajte ako prízvukový panel alebo dekoratívne vloženie.

  • Zbierka La vášeň Vhodné, ak hľadáte radikálne riešenia a jasné farby. Nasýtený malachit, červený, lilac a tyrkysový nebudú opustiť ľahostajnosť a urobiť dynamiku v interiéri.

Obdivovatelia prémiových výrobkov sú reprezentované Impressioni, Classica, Arlecchino. Pre obloženie bazénov je ponúkaná rozpočtová položka Sabbia.

Krásne príklady v interiéri

Priestranná kúpeľňa skončila s lilac gama odtiene mozaiky. Aby nebolo preťaženie priestoru, na podlahu je vybratý jeden lesklý lesklý povlak. Decor dopĺňa luster v neoklasickom štýle.

Hnedé odtiene pridajte pohodlie a teplo, horizontálne pásy vizuálne rozšíriť priestor. Podrobnosti o chrómoch z interiéru zdôrazňujú aktuálny dizajn.

Modré tóny sú ideálne pre hot malé izby. POZNÁMKA, CHORTNY A SLESCNESSUJÚCE.

O tom, ako dať mozaikové právo, sa naučíte z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: