Nálepky na Stretch Strop: Dizajnové funkcie

Tradícia na ozdobu stropu sa stala normou z moderného zarovnania. Perfektne hladký strop je prakticky čistý plátno, štýl, ktorý každý majiteľ realitných metrov štvorcových získava veľkú príležitosť na diverzifikáciu interiéru. A najjednoduchší spôsob, ako „oživiť“ priestory sú považované za nálepky na strop.

Odrody samolepiek

Sám je brúsený strop už pôsobivý formou dekorácie. Ľudia však často zdobia túto významnú možnosť miestnosti. Urobte si izbu originálne a atraktívne samolepky.

Taktiež pomáhajú skryť náhodne tvarované chyby, napríklad, ak sa objavila diera na strope z náhodnej iskry bengálskeho ohňa, nálepka je umiestnená na diere a nie je viditeľná žiadna chyba.

Moderní dizajnéri prišli s mnohými rôznymi spôsobmi, ako navrhnúť interiér. Na pomoc špecialistom a obyčajným ľuďom prídu:

Vinylové nálepky

Tento dekor je ideálnou verziou dekorácie napínacích náterov, pretože je vyrobená z rovnakej suroviny – polyvinylchlorid (PVC). Vinylové nálepky Odolné voči vlhkosti, majú neobmedzenú životnosť, bezpečné: Nevyvajte toxické prvky do vzduchu. Prezentované v širokom rozsahu, takže môžete vždy nájsť potrebné obrázky pre každú izbu: spálne, deti, chodby, haly. Priťahuje kupujúcich a skutočnosť, že vinylový dekor je ľahko lepidlo a strieľať, neopúšťajú po sebe stopy, môžu byť ľahko nahradené novým nálepkou.

Fosforečné nálepky

Univerzálny dekor, ako je vhodný na úsek a iné typy stropných povlakov. Trh obsahuje tematické modely pre rôzne oblasti priestorov.

Photostirikátory

Nálepka so základom PVC. Tento typ dekoru môže byť ľahko prilepený a práve odstránený. Existuje široká škála možností. Existuje menšia tlač fotografií.

Výhody:

  • Ak chcete lepiť nálepku, bude potrebovať niekoľko minút voľného času.
  • Ak je nálepka unavená alebo pod vplyvom určitých faktorov zhoršil svoj vzhľad, odstráňte takýto výrobok nebude ťažké.
  • Široká škála produktov vám umožňuje vybrať najlepšiu možnosť.
  • Dekoratívne samolepky vyzerajú niekoľko rokov. Nie sú desivé buď vlhkosť, bez teploty, ani svetlo.

Ako sa držať

Striehacie strop s nálepkami prekonával jednoduché vykonávanie všetkých existujúcich metód dekor. Ak chcete lepiť nálepku nepotrebuje pokyny odborníkov a fyzickú pomoc neoprávnených osôb. S dizajnom stropu pomocou samolepiek môže zvládnuť akúkoľvek osobu.

Algoritmus práce vyzerá takto:

  • Potrebujete si vybrať miesto, kde sa zdobenie prvok visí.
  • Jednoduchý pohyb jednoduchej ceruzky obrys obrysov držiaky.
  • Pomaly, odtrhnutie papiera nálepky, pripojte ho do zvolenej oblasti.
  • Suchá handrička je potrebné vyhladiť nálepku, mierne stlačte na povrch stropu.
  • V poslednej fáze musíte odstrániť ochranný film na zadnej strane nálepiek a uvažovať o plodoch vašej práce.

Ak je dekoratívny prvok unavený, vypukol alebo stratil svoje odvolanie, odstráňte s ním zo stropu nebude žiadne ťažkosti. Stačí vytiahnuť cez okraj samolepiek a dekorácia bude úplne odstránená bez odchodu po sebe a stopu.

V interiéri

Ak študujete štatistiky, potom, možno, najobľúbenejší obraz pre zdobenie stropu sú mory. Moderný trh predstavuje širokú škálu variácií svojich foriem, farieb a veľkostí.

Ak potrebujete zdôrazniť na bielom povrchu, mali by ste si vybrať dva alebo tri svetlé motýle rôznych veľkostí a textúr – okrídlené krásy nebudú vyzerať príliš chytľavý a posadnutý, ale interiér bude dokonalý. Ak má strop dve úrovne, aby to urobili tak, že farebná paleta dekorácie a samotného stropu sa rozdrví.

Môžete ozdobiť dizajn napätia iným efektom, aplikovaním tuhých plátkov pre dekor s množstvom motýľov. Malý a veľký, s otvorenými krídlami a mrazené stádo krásneho hmyzu hmyzom dopĺňajú interiér v spálni dospelých a detskej izby. Proces pri vložení veľkých plátnov bude trvať, pretože si vyžaduje veľkú presnosť, ale výsledok prekročí všetky očakávania.

Ďalšie populárne riešenie je považované za mraky. V dokonalej verzii batérie musí ozdobiť stropy modrej, ale druhá paleta umožňuje takáto vzduchu dekorácie.

Nálepky môžu byť použité v monochromatickom dizajne. Napríklad čierne kvety sa stanú wintingovou miestnosťou, ak ich držíte na bielom pozadí. Verzia Win-Win je prísna, stručná, ale medzitým elegantným.

Ak potrebujete ozdobiť miestnosť, kde žijú najmenšie domácnosti, krásny dekor bude kvety, zvieratá, geometrické tvary. Zaujímavá možnosť – Build Planéty na strope. Farebné výkresy, ktoré budú pochopiteľné pre deti ak leskne.

Trend posledných rokov možno nazvať etnické vzory. Vyzerajú originál a štýlový, môžete použiť takmer v akomkoľvek interiéri. Ako možnosť, môžete sa držať na tábore s farbami v strede centra s kvetmi, položte vzor na bokoch a mozaiku napodobňuje starý fresky.

Hlavným pravidlom je vybrať si krásnu, ale nie príliš predstierané osvetlenie.

O tom, ako lepiť nálepky na strope, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár