NOVRGRES TILE: VLASTNOSTI PRODUKTOV

Značkové dlaždice NOVRGRES sú jednou z najkvalitnejších dlaždíc výrobcu, ktorý má aktívnu pozíciu vo svojom segmente. Zákazníci celého sveta, ktorým sa schvaľujú produkty tejto značky, v dôsledku čoho sa stáva obľúbenejším a dopytom. Pred výberom produktov z NOVRGRES však stojí za to naučiť svoje funkcie.

O značke

Táto značka bola na trhu už viac ako 30 rokov, každý rok zlepšuje ich produkty a robí to viac vyhľadávané. Hlavným rozsahom Novogramov je keramická dlaždica a porcelánový kamenník pre steny a podlahu v najširšom sortimente. Medzi voľbou, môžete nájsť veľa možností v rôznych farebných paletách a dizajnoch.

K dnešnému dňu je značka jedným z najväčších výrobcov dlaždíc a porcelánového kameňa na trhu.

Všetky produkty NOVRGRES sú vyrobené z bezpečných materiálov a plne vyhovuje európskym kritériám kvality. Viac ako 70% svojich výrobkov Mark vyváža do rôznych krajín sveta vrátane Ruska. V európskej kvalite môže byť značka istá, výrobky sú vytvorené v zahraničí. Počas dlhých rokov sa v značke objavili milióny fanúšikov, ktorí naďalej odídujú o svojich produktoch výlučne pozitívnu spätnú väzbu.

Zvláštnosť

Medzi hlavné znaky výroby zo značky patria:

  • Spoločnosť sú prijateľné. KÚPIŤ NOVOGRES DLHOVAŤ DVAŽNOSTI DVAHLUJÚCE ROZSAHUJÚCEHO KOUNKA.
  • Mark produkuje dlaždice, ktorá je vhodná na konečnú úpravu doma, rovnako ako vysoko pevné porcelánové kamenisko, vhodné pre konečné fasády budov, chodníkov, letných arborov a krbov.
  • Produkty značky odolné voči mrazu a odolné voči vlhkosti. Je navrhnutý tak, aby umiestnil s častým poklesom teploty.

  • Novgres dlaždice majú špeciálny protišmykový náter.
  • Stavebné materiály značiek produkujú z červenej a bielej hlinky jedným streľbou.
  • Všetky produkty sa vyrábajú zohľadniť najnovšie inovatívne technológie. To využíva moderné vybavenie. Nad vytvorením samotného dlaždice a jeho jedinečného dizajnu, skutočných profesionálov.
  • Dlaždice tejto značky má svoje vlastné jedinečné funkcie, ku ktorým patrí matný účinok povrchu s druhom odrazov.
  • Medzi obrovské škály návrhov dlaždíc, môžete si vybrať možnosti pre širokú škálu izieb, vrátane kuchyne, kúpeľne, chodby, obývacia izba a spálňa.

  • Dlaždice akejkoľvek zberu obchodnej značky môže prosím kupujúcich s hladkým a hladkým povrchom, presnosťou všetkých častí kresby, ako aj prísnosť veľkostí.

Rozlišovanie najširšieho výberu návrhov a farieb, značkových dlaždíc je na par s mnohými vedúcimi, úspešnými a požadovanými výrobcami tohto typu produktu.

Rozsah

Značková dlaždica – slušný produkt, ktorý si zaslúži osobitnú pozornosť. Nemôžete sa báť získať ho do domu, kde sú deti: materiál je úplne environmentálny. Medzi najobľúbenejšie zbierky NOVRGRES patrí nasledujúce.

Balma

Keramická dlaždica z tejto kolekcie je prezentovaná v jemných a pastelových odtieňoch, ktoré môžu byť zdobené modernou kúpeľňou.

Tile Farby vizuálne sa zdajú byť mierne rozmazané, čo vám umožní vytvoriť účinok vzduchu a mieru.

Pohodlie

Comfort Collection sa vyznačuje pokojnými a klasickými dlaždicami, ktoré sú ideálne pre smerujúcej ku kuchyni (zástera) alebo kúpeľňu. V tejto zbierke nájdete nezvyčajnú dlaždice s elegantným dekorom, s ktorým môžete stelesniť najobľúbenejšie riešenia dizajnu.

Dennis

Táto kolekcia je určená pre milovníkov krásnej, predstavuje keramické dlaždice v teplých farbách. Existujú možnosti monofónovej keramiky, odrody krásnych obrázkov. Takáto dlažba je vhodná na obloženie rôznych miestností doma alebo apartmánov.

Makan

Prírodné mramorové série. Predstavuje skutočne luxusnú zbierku, ktorá bude musieť robiť s mnohými znalcami takýchto textúr.

Vhodné pre zdobenie moderných a klasických interiérov.

Púšť

Ak chcete dokončiť kúpeľňu, odporúčame venovať osobitnú pozornosť zberu púšte. Tento typ je prezentovaný v pokoji, nerezané oči. Ak v kúpeľni, ktorý chcete cítiť pohodlie a príjemné relaxáciu, táto kolekcia bude musieť ochutnať.

IBIZA

Svetlá keramika, ktorá dokonale zapadá do každej izby, je v zbierke Ibiza. Odtiene tohto materiálu sú predbežné. S ich pomocou môžete vytvoriť najluxusnejšie kúpeľne priamo doma.

Sfera

Fanúšikovia kvetov a romantiky lepšie dávajte pozor na zber Sfera. Šťavnaté a nasýtené odtiene sú obvinené z nálady a pozitívnych emócií dokonca aj najnalejších osobností.

S touto zbierkou môžete vytvoriť rajskú kúpeľňu.

Recenzie

Exquisite Tile španielskej značky dostane rôzne recenzie zákazníkov. Častejšie sú pozitívne názory zákazníkov, ktorí sú radi, že si kúpili novergres dlaždice. Kresba na dlaždice je jasná, non-mazané, všetky produkty sú rovnakou veľkosťou, plne vyhovuje všetkým vlastnostiam a kritériám, ktoré výrobca vyhlasuje.

NOVOGRES PRODUKTY SI ZOBRAZUJE OSOBITU, Vďaka hmotnosti pozitívnej spätnej väzby od zákazníkov a skúsených majstrov pracujúcich s týmto materiálom. V dekorácii je táto dlažba pohodlná, hotový povrch je plochý, zadky sú identické.

Prehľad nových zbierok a príkladov v interiéri nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár