Čo je bažina a čo sa používa?

Swamp – vonkajšia vrstva stromu. Je samostatnou špeciálnou vrstvou, ktorá poskytuje rastlinu s živinami a požadovaným množstvom tekutiny. S ľahkým odtieňom. Stojí za to podrobnejšie zvážiť, čo je zvláštnosťou kolotov a kde sa používa.

Čo to je?

Predtým, než sa zaoberá, v ktorej sa dospelo k záveru úlohu kolotov, mala by byť starostlivo preskúmaná všeobecnou štruktúrou stromu.

 1. Jadro. Formuláre v krete stromu v dôsledku diéty buniek dreva, má výhodne tmavohnedý odtieň. Rozlišovať jadro z iných komponentov bude ľahko.
 2. Kambium. Špeciálny medzivrstva z aktívnych buniek, ktoré poskytujú včasné zvýšenie hrúbky valca. Je podľa Cambia, že vek skaly je určený, a nie cez jadro, čo zváži. Okrem toho je tento prvok dreva zodpovedný za zvýšenie ročných krúžkov.
 3. LUBYANA ČASŤ. Vodič pre organické látky živín, ktoré sú vyrábané listy. Pohybujú sa pozdĺž lubovnej časti do koreňového systému. Nachádza sa vo vnútri trupu.
 4. Štekať. Nachádza sa vonku, je to strom dreva – tvrdá vrstva umiestnená vonku. Poskytuje pevnú ochranu hlavne z mechanických, klimatických a iných prírodných vplyvov.

Teraz môžete zvážiť, čo je bažina. Toto je drevený prvok určený na prenos živín a kvapalín z koreňa do KRONE. Swamp vyzerá jasnejšie v porovnaní s tónom jadra, má nízku mechanickú silu. Ten je vysvetlený veľkým množstvom vody. A tiež handrička je menej odolná voči tvorbe húb a úžasného hmyzu v porovnaní s rovnakým jadrom alebo zrelým drevom.

Je pozoruhodné, že niektoré stromy sú v zásade nie je jadro a drevo, napríklad breza a Aspen, plne pozostávajú z Collus.

Je v dopyte v priemyselnom aj poľnohospodárstve. Predtým bol zozbieraný vo veľkých množstvách, aby sa poslal na Sibíri, a to potvrdzuje mnoho autorov.

Všeobecné vlastnosti Collus:

 • veľké množstvo vody v porovnaní s inými vrstvami dreva;
 • Ukazovatele s nízkou hustotou a pevnosťou;
 • Nestabilita na poškodenie mechanickej a chemickej povahy;
 • vystavenie útokom hmyzom;
 • Rýchly návrat vlhkosti v prípade sušenia;
 • Vysoká úroveň zmršťovania.

Pri aktívnom raste podcyklu, pretože sa tiež nazýva táto časť stromu, niekoľko faktorov ovplyvňuje. Kľúčom je odroda, vek a kvalita dreva. U mladých stromov, len jedna vrstva smútku, ktorá ako strom rastie šírku. V zrelých skalách trvá hrúbka Collus vrstva až 50%, ale niektoré stromy nepresahuje 25%. Takýto strom je smrek.

Ako už bolo uvedené, v breze a Osin, bažina berie plne kmeň stromu, nedovoľuje, aby sa jadro vytvorilo. Oak má tiež tento prvok, ale jeho sila je tak nízka, že bažina tohto plemena nepredstavuje veľa hodnoty.

Čo nemôžete povedať o jadre. Dubové jadro použitie pre rôzne tesárske práce na výrobe trvanlivého a odolného nábytku.

Forcery je oveľa slabší ako jadro, ako aj biologicky nestabilné. Je však jednoduchšie spracovávať antiseptiká a iné riešenia schopné zlepšiť počiatočné vlastnosti prvku.

Názory

Stromy plemeno nespočetné, ale všetko môže byť rozdelené do niekoľkých typov.

 • Zvuk. Táto kategória zahŕňa plemená s výrazným jadrom. Je možné určiť prítomnosť jadra na tmavej farbe dreva, keď svieti. Skupina zahŕňa také slávne stromy ako smrek, dub, jabloň. A tiež tu môžete atribútovať pine tŕne.

 • Píl. Nie je ťažké uhádnuť, že tieto plemená úplne chýbajú jadro, a sú klasterom živých mikroorganizmov. Vnútorné drevo má pekný svetlý odtieň. Svetlým zástupcom kategórie sú javor, hruška, lipa a, samozrejme, breza.

 • Perám. Rozdiel medzi touto kategóriou je farba živnej vrstvy, ktorá môže byť zmätená s farbou jadra. Najžiadanejší materiál z dôvodu vysokých indikátorov spoľahlivosti. Zástupca skupiny – Fresed buk.

  Druhá a tretia skupina sú schopné vytvoriť falošné jadro. Takéto drevo sa však nelíši v trvanlivosti, ktorú nemôžete povedať, napríklad o borovice. Je možné určiť chorú horninu nehomogénnym svetlom odtieňom, ako aj fuzzy formami v dôsledku mäkkej štruktúry dreva, ktorá obsahuje kvapalinu. Avšak, dokonca aj pri zohľadnení najvyšších charakteristík brezaho podvodníka a iných druhov dreva sa podarilo nájsť.

  Žiadosť

  Hlavným účelom Collus je ochrana vystreleného dreva pred prenikaním mikroorganizmov a iných škôd. Preto mnohí výrobcovia si zadržiavajú, keď rezanie dreva.

  Takýto prístup je vysvetlený spoľahlivosťou a silou bláznov. Poskytuje ochranu hlavného materiálu pred vonkajšími vplyvmi, ako aj:

  • hmyz;
  • ultrafialové lúče;
  • teplotný rozdiel;
  • Vysoká úroveň vlhkosti.

  Charakteristickým znakom a hlavnou charakteristikou podkladu je zvýšená absorpcia. Z tohto dôvodu, ďalšie spracovanie guľatiny antiseptikou rozšíri trvanlivosť dreva a umožní získať trvanlivé protokolové domy na výstupe.

  Čo sa týka použitia v každodennom živote, Sorcelas bliká v diéte väčšiny severných národov. Bohatá dodávka živín a vody v Forckes robí tento prvok dreva skutočne hodnotný v regiónoch, kde je ťažké dostať jedlo v zime.

  Swamp – Časť dreva, ktorá poskytuje svoj prúdenie tekutiny a užitočné komponenty. Slabé charakteristiky podkladu neuskutočnili prvok drevených druhov menej. Aktívne sa používa v oboch priemysle, takže na farme.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár