Čo možno urobiť z kopca?

Kaša je súčasťou stromu, ktoré sú odpad z výroby reziva. Gorel sa rozdelí na podnikanie a drevo.

Vlastnosti používania

Drevený drevený drevený je vhodný pre palivový čip. Z tohto druhu už nemôže extrahovať akýkoľvek prospech, pretože je nehomogénny a má chyby.

Business Gorny sa často používa v poľnohospodárskych a stavebných účely. Je to oveľa väčšie, hrubšie a širšie ako drevo, okrem toho nemá takmer žiadne chyby.

V porovnaní s doskami, protokoly alebo bary Hill má veľký počet výhod. Má nízku cenu, môže sa aplikovať takmer všade, kde potrebujete stavať čokoľvek, a má nízku hmotnosť. Z bastarda môžete urobiť dekoratívny povrch, ktorý bude naozaj lacný.

Samozrejme, tento materiál nefunguje bez mínov: má škaredý vzhľad. Je potrebné pracovať tvrdo, aby niečo urobili estetické.

Výstavba budov

Ako teda WoodCutter je vhodná len na palivovom čipe, biznis môžete využiť na mnohé účely:

  • pri výstavbe priestorov pre potreby domácností typu potravín, úrovne dreva;
  • Pre stavebné kúpele (panel alebo rám);
  • v konštrukciách plotov;
  • pri riešení zradnej otázky s plotom kvetín a postelí, vybudovať skleníky;
  • ako debnenie;
  • pri výrobe všetkých druhov nábytku a paliet;
  • Pri navrhovaní zariadení určených na obsah zvierat (kozie, viazanie).

Ak dáte kopec, dôstojný pohľad, môžete stavať verandu alebo altánok pre záhradu.

Budovanie

Kaša slúži ako vynikajúca výmena Brusonu alebo dosiek v stavebných domoch. Napríklad, Ak ho aplikujete, keď sú postavené podporné štruktúry alebo v budove budov.

Saint / Hozbloki

Ak sa Hozbok plánuje skladovať veci, ktoré nie sú náchylné na vplyv návrhov, nízkych teplôt alebo vysokej vlhkosti, je potrebné vyliať štruktúru len zvonku. Ak však materiály v Hozclok vyžadujú špeciálnu ochranu, je navrhnutá, ako aj štruktúry štítov.

Garážáky

Počas výstavby garáže sú požiadavky oveľa viac prísnejšie ako pri budovaní skleníka alebo hozbloku. Pre tento dôvod Z kaša, strešných podláh, kryt štítu a stropom.

Výroba nábytku

Urobiť kúsky nábytku, všetky druhy domácich predmetov alebo orezávanie drevných fasád má mnoho výhod. Aby sa objekt z kašu s vlastnými rukami, sa vyžaduje predovšetkým na liečbu surovín. V prvom rade je veranda rozdelená do dosiek požadovanej hrúbky. Potom potrebujete od začiatku, aby ste ich dokončili. Dosky sa zbierajú v štítoch, zvyčajne pozostávajúce z niekoľkých vrstiev.

Tieto štíty, ktoré následne získavajú vysokú pevnosť, sú pod tlakom vysokým tlakom. Náklady na ne sú menšie pod štítmi z poľa, čo je dôležité, keď budova rozpočtu.

Z takejto individuálneho materiálu, ako je veranda, často rôzne druhy nábytku, stoly, obchody, komoda, regály a iné. Takýto nábytok je považovaný za mimoriadne šetrný k životnému prostrediu a lepidlo sa tu používa najmenej toxické.

Prečítajte si viac  Pištole „Zubr“ na polyuretánovú penu: vlastnosti výberu a použitia

Rôzne ploty

Gorny sa aplikuje nielen v stavebníctve domov, ale aj na navrhovanie plotov.

Ploty

Veranda je užitočná pre konštrukciu nosných pilierov a dokonca aj pre orezanie. Pre crossbar, zvyčajne si materiál liečený na reysmic stroj. Všetky strany sú ploché, a preto pri ich zbere, nevznikajú žiadne problémy s ním. Do priečnych regálov sú inštalované s plochou stranou.

S úplne malým rozdielom v šírke dosiek, môžete stavať dobrý a estetický plot, ktorý môže konkurovať krásu s plotmi z iných materiálov.

Debnenie

Pri navrhovaní debnenia môže byť posudzovaný materiál užitočný ako prepojky alebo zálohy (v tomto prípade, príprava sa nevyžaduje), ako aj na vytvorenie štítov (potom sú nutne vytvorené dosky rovnakých parametrov).

Najčastejšie je veľkosť dosiek výrazne nižšia ako debnenie, a preto musia byť povolené používať vertikálne jumpery. Zároveň by sa kĺby dosiek, ktoré sa nachádzajú v blízkosti, mali byť umiestnené na rôznych jumperi – to zvýši tuhosť debnenia, aby sa inštalácia stala jednoduchšou.

Dosky sú čo najbližšie, aby sa betón nepokrátil. Niekedy je vnútorná strana štítu pokrytá polyetylénom – po prvé, štíty tak budú slúžiť dlhšie, a po druhé, keď demontuje, nemusia nabádať priamo z betónu.

Pesors pre zvieratá

Domáce zvieratá pre zvieratá nevyžadujú použitie prvotriednych materiálov, takže s ich stavbou môžete použiť kopec akýkoľvek druh. V tomto prípade kopec v tomto prípade nepotrebuje špeciálne školenie, ale ak chce majiteľ, aby drevo slúžilo na dlhú dobu, potom by sa z neho mala odstrániť kôra. Často prebýva škodcov, ktoré sa živia celulózou.

V prípade, že chcem urobiť pero pre zvieratá krásne, musíte vyzdvihnúť kopec jednu veľkosť a spracovať všetko so špeciálnym vybavením a nástrojmi.

Iný

Gorny sa používa aj v prípade, že je potrebná rozpočtová cesta. Verancia je naskladaná po ceste a na cestách sa vykonáva drenáž. Z nad ním je cesta satitetovaná rybolovom alebo pôdou.

Prečítajte si viac  Vyberte kábel na predĺženie

Skladby, spravidla, nespahajú s malým materiálom (drvené drevo, drvený kameň). Je to neúčinné, pretože vo vlhkom počasí je Zem riziká, to znamená, že významná časť dumpingu ide do pôdy.

Gorny je na tento účel mimoriadne vhodný materiál. Je naskladaný Spilou hore, pred týmto zahrievaním hydrofóbnej kvapaliny.

Skladby z kopca – je to vhodné a krásne súčasne. V prítomnosti fantasy môžete z neho vyložiť výkresy (napríklad striedavé dosky rôznych dĺžok).

Ako sa používa pre fasádu?

Existuje významný rozdiel medzi dekoratívnym kopcom, palivom a podnikaním. Prvé dosky sú zvyčajne jedna veľkosť a tvar. Dekoratívna kaša dokonale napodobňuje tučné protokoly, zatiaľ čo má nižšiu cenu.

Hlavným účelom výzdoby stien gorbal je imitácia guľôčok, ktorých presnosť zvyšuje v dôsledku čistejšieho čistejšieho kôry a skrývania klincov a self-capping.

Postup je nasledovný:

  • Materiál sa vykonáva dierkami, v ktorých sa potom akumulujú nechty alebo samolepiace skrutky;
  • Okrúhle nehanebné, potom, čo sú prilepené do otvorov pomocou PVA;
  • Odrazový krok vyčnievajúcej časti ohrievača je odstránený a zabudovaný stuh je prešívaný brúsnym papierom.

Túto metódu možno použiť pri balení mimo budovy a vo vnútri.

Dokončenie bude trvať dlho, ak je impregnovaný vodou repellent roztokom, ako aj liekom, ktorý zabraňuje reprodukciu nežiaducich mikroorganizmov. Treba však zapamätať si, že v mokrých izbách by sa malo aplikovať len kopec s smrekom. Táto povrchová úprava môže byť vykonaná z iného materiálu, napríklad jedľa, cédrov, borovíc, jedlík, ale musí sa liečiť prírodnými olejmi alebo živicami. V opačnom prípade vysoká vlhkosť zničí materiál v krátkom čase.

Gorny tiež v zriedkavých prípadoch používaných pri výrobe obloženia.

Je veľmi dôležité, aby zdrojový materiál bol vysoký a silný. Stenové labky sa vyrábajú len z hrubých dosiek. Živý príklad použitia tohto materiálu – vo vnútri vnútra v kúpeli.

Tvarovanie z kaše sa používa ako čelia fasád a oddeliť izby zvnútra. Pre túto dosku sú kučery pripojené k drevenej prepravke alebo nechtoch s nechtami.

Môžem urobiť bránu?

V prvom rade označenie na označenie umiestnenia podporných pilierov. Materiály, ktoré sú potrebné na označenie – toto je povraz a stávky. Tiež vopred sa určuje, kde sa brána bude umiestnená. Výpočty pre plot bastarda by sa mali vykonávať na základe svojich základov.

Veľkosť studne pre pilier priamo závisí od hrúbky príspevku. 200-250 centimetrov – to je odporúčaná šírka rozpätia. 150-220 centimetrov je optimálna výška plota. Ďalej sa venuje veľkosti oplotených rozpätí na výpočet svojej oblasti.

Plot vyrobený z verandy, dobre chráni graf z nečistôt a prachu z cesty, je to environmentálne bezpečné a extrémne trvanlivé, aj keď má nízku cenu. „Život“, spravidla, viac ako 15 rokov, ak je drevo spracované pravdivé.

Stavba nevyžaduje špeciálne vedomosti, to sa deje rýchlo a ľahko.

Prečítajte si viac  Zafarbené sklenené stropy: Vlastnosti a výhody

Ak si želáte, v plot z Nondescript Gorny, môžete stelesniť nejaké návrhárské nápady. Vandals sa na neho nikdy nepoškodili: Nemožno ho rozobrať a predať, pretože takýto plot nie je vhodný ako upokojujúci.

Tento materiál však má tiež svoje nevýhody, pretože budete musieť vybrať vhodné dosky rovnakej veľkosti na dlhú dobu a starostlivo, a potom ich spracovať správne. Spracovanie sa vykonáva niekoľkokrát. Inak je povinný, inak, život takéhoto ploty nepresiahne 5 rokov.

Iné nápady

Nábytok pre Chaty

Pri výrobe záhradných lavičiek sú všetky prvky pokryté materiálom bez kôry. Aby nábytok nepokazil z vonkajších vplyvov, je ošetrené lakom. Krysové výrobky sú mimoriadne často vyrobené na dávkovanie, napríklad, môžete požičať základy pod matracom, nočné stolíky, a tiež interiérové ​​oddiely a dvere do krajiny domu.

Štýlový nábytok

Ak je majiteľom domu je podkrovným štýlom amatérskych a krásnych nezvyčajných vecí, potom je kaša je presne užitočná v usporiadaní. V interiéri, tento materiál vyzerá módne a zaujímavé. Napríklad, Tabletop z bastarda nádherne zapadá do moderného domu.

Steny a stropy

Tí, ktorí milujú cítiť blízko prírody, môžete ukryť vnútornú stranu domu Gornyl. Na rovinách je nastavená na lampu z význakov alebo brase. Dosky sú pribité s malými nechtami pozdĺž okrajov. Spracované dosky sa používajú na dekoráciu steny, podlahy a stropy, najmä vo vysokých vlhkostných izbách. Steny vyrobené z ihiel vyžaruje vôňu živice.

Remeslá a výzdobové prvky

Krátke kúsky kopca sa môžu prichádzať pri vytváraní remesiel a rôznych interiérových bundy (napríklad na šachty).

Všeobecne platí, že veranda je nepostrádateľnou vecou na farme. Okrem vyššie uvedených metód aplikácie môžu tiež pokryť strechu, vybudovať skleník alebo skleník od neho pre úspešné rastúce plodiny, urobte detský dom alebo dokonca takéto interiérové ​​položky, ako napríklad lampa alebo záves na šaty.

Ako urobiť fasádu dutiny s vlastnými rukami, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: