Čo robiť prvé – nainštalovať Stretch Stropings alebo lepiace tapety?

Stretch Stropy pevne vstúpili do nášho života. Každá osoba, ktorá plánuje opraviť v jeho dome strediská na obnovenie stropného krytu. V procese dekorácie, mnohí divu, čo sa prvýkrát urobí – stropy sú napínacie alebo lepené tapety?

Metódy inštalácie

Názory na tento účet Kategoricky nesúhlasia. Aby sa uľahčilo rozhodnutie o voľbe, je potrebné študovať montážne metódy a samotný strop napätia.

Existujú dva spôsoby inštalácie Stretch Stropy Covery:

 • Garpoon. Pre neho bude potrebné prednaviť oblasť miestnosti, aby sa tkanina požadovanej veľkosti. Po tom, odborníci budú inštalovať bagetu v špeciálnych nechtoch, ktoré sú poháňané do stien. Takýto dizajn trvá približne štyri centimetre na stenách. Strečovanie sa zahrieva v dôsledku účinkov tepelnej pištole a úseky v celej oblasti. Na konci je materiál jednoducho prasknutý;

 • Silný. V ňom, plátno vystavené hustému vrcholu, ako handričku na obruč. Táto možnosť sa vzťahuje na jednoduchšie a cheaport, pretože nevyžaduje predbežné meranie miestnosti na jeho vykonanie a vytvoriť web pre dané parametre.

Nevýhodou možno pripísať možnosti poskytovania materiálu.

Tam sú tkanivové napínacie tkaniny. Takýto materiál minimalizuje riziko prehnutia, pretože tkanina sa vyznačuje zvýšenou hustotou. Inštalácia konštrukcie sa vykonáva bez vykurovania. V súčasnej dobe je populárny popularitou napätia s umeleckým obrazom.

Prvé – steny

Mnoho ľudí sa rozhodne prvá, aby sa prvá lepila tapeta, a potom začať vybrať napätie stropu. Táto možnosť je vhodná pre nováčikov.

Ak sa obávate, že po inštalácii stropného stropu sú steny zabalené, použite pravidlá, ktoré pomôžu vyhnúť sa tejto situácii:

 • Pred montážou stretových stropov pripravte steny. Najprv vytvorte otvor, v ktorom bude profil pripojená alebo bageta. V budúcnosti bude potrebné zavesiť stropné plátno. Takéto otvory nemajú žiadny vplyv na dekoráciu miestnosti, pretože budú skryté pod bagetou.

 • Nebojte sa pokaziť tapetu s vysokými teplotami. Napriek tomu, že strop je zahrievaný pomocou špeciálneho vybavenia na teplotu 80 stupňov, pre papierové tapety, tento indikátor nepredstavuje nebezpečenstvo. Vinylové a tekuté tapety sa tiež neboja takýchto nárazov.
 • Tapeta Lepenie by sa malo urobiť na pripravených stenáchNs. Pred prilepením na vyrovnanie povrchu na opravu bola oprava vysoká kvalita.

 • Nemôže nasmerovať plameň zbraní na stene. Každý majster sa musí zoznámiť s týmto pravidlom.
 • Stretch handrička nemôže byť inštalovaná ihneď po lepení tapety. Počkajte aspoň tri dni. Tento čas bude stačiť na lepidlo sušenie a tapety na povrchu stien. Ak toto pravidlo zanedbávate, v miestach kontaktu s vysokými teplotami sa vaše vkladanie stenách začne pohybovať.

Mnohí ľudia lepia tapetu pred ťahaním stropu. Nevidia žiadne ťažkosti a nahlásite, že takýto príjem je veľmi pohodlný.

Začať – strop

Tam sú už profesionálne majstri ako táto metóda. Inštalácia napínacích plátnov, kým tapeta nie je prášok, umožňuje starať sa na tému stavebného odpadu, čo môže rozmazať povrchu stien.

Ak sa rozhodnete namontovať strop strop seba, zvážte nasledujúce nuansy.

 • Po prvé, budete musieť opraviť na stenách bagety. Na tento účel budete potrebovať perforátor;
 • Potom musíte zahriať PVC pre úsek. Účinok expozície je 100 stupňov. Tkanivové plátna sú k dispozícii na predaj. Tento typ stropu minimalizuje riziko poškodenia stien a tapety.

 • Stropný povlak je upevnený v bagete s špachitým. Ak si želáte, môžete použiť. Skryje medzery, ktoré zostávajú medzi bagetou a stenami. Nezabudnite, že peller nemôže byť prilepený medzi tapetou, pretože povlak stratí svoje odvolanie.
 • Aby bola hotová suspenzia strop, aby bola pokazená, keď sa tapeta lepenie a zafarbenie základným primérom, najprv upevnite bagetu a potom lepidlo tapety na profilu a opravte strop. Takáto metóda vám umožní uložiť úsek Canvas Clean.

 • Ak si vložíte tapetu na vlastnú päsť, použite Paint Scotch pásky. Ak bol strop zafarbený lepidlom, okamžite odstráňte znečistenie vlhkou handričkou.
 • Ak ste si vybrali spôsob, akým potrebujete najprv nainštalovať strečový strop, a potom maľovať steny, vzdať sa takéhoto podniku. Môžete nainštalovať bagetu, ale plátno sa zvyčajne natiahne po stenách.
 • Tlač tapety Tak trochu opatrne, bez ohľadu na to, či ste si vybrali úsek alebo zavesený strop. Vylúčiť kontakt plátna s nožom pri rezaní tapety.

Tiež ľudia, ktorí sa rozhodli aktualizovať svoje izby pri výmene tapety. Spravidla sa preglejka vykonáva každých päť rokov a stropný strop bude trvať najmenej 10 rokov.

Tak ako aktualizovať steny v páre so stropom je dosť drahé, väčšina ľudí sa rozhodne jednoducho nahradiť tapetu, nie dotykový strop.

Výhody a nevýhody každej metódy

Rozhodnúť, ktorá metóda vám vyhovuje viac, podrobnejšie výhody a nevýhody každej metódy.

Ak sa rozhodnete vytiahnuť napínaciu handričku dopredu, venujte pozornosť nasledujúcim výhodám.

 • Venujte pozornosť materiálu stien. Ak sa vo vašom dome počas výstavby, červené tehly boli použité, keď vŕtacie steny sa stretnete s červeným prachom, ktorý bude nasekaný stenami. Pre jasné tapety, takáto „komunikácia“ môže byť posledná. Keď opravy robia profesionálov, držia trysku vysávača pod perforátorom, aby sa eliminovali znečistenie stien. Odstráňte betón alebo drevený prach mäkkou kefou alebo vysávačom.

 • Stretch stropný povlak často vložte pred a v prípade, že sa nemôžete rozhodnúť o farbe tapety alebo očakávať objednávku. Výber podobného sekvencie môžete ušetriť čas.
 • Ak máte plány, aby sa inštalácia na strope drahého sokla, je lepšie, aby sa na tému odrážala na začiatku. Objednávka musí byť nasledovná: Najprv stropný strop a potom tapety. S následnými opravy, riskujete rezanie rímsy priamo s tapetou. Preto je potrebné ich lepiť pod pozadím, aby v budúcnosti len odrezali prebytok s nožom.

Tí, ktorí uprednostňujú stropné prvé riziko, s nasledujúcimi problémami:

 • Stropné strečové plátno má malú hrúbku a v natiahnutom stave môže byť poškodený. Aby sa minimalizovalo riziko poškodenia, vykonajte vyhladzovanie tapety pomocou valčeka alebo látky.
 • Stretch strop môže byť zafarbený lepidlom a budete ho musieť vyčistiť pred lepkavou hmotou.

Ak sa rozhodnete naopak, predtým ste porazili tapetu predtým, potom začnite pracovať na strope, venovať pozornosť jedinému, ale vážnu výhodu zvolenej metódy – nebudete naraziť na situáciu, v ktorej potrebujete namontujte tapety pod kĺbmi s stropom a rezané navyše kusy materiálu.

Tiež nemusíte lepiť tapetu až do top. Po dokončení práce skryjete okraj pod upevňovacím prvkom a získajte dokonale hladký povrch.

Tento argument je rozhodujúci, a to je on, kto ovplyvňuje frontu opravárenských prác v miestnostiach.

 • Inštalácia rímsy na strope sa vykoná na vrchu tapety. Táto funkcia sa zužuje výber typu inštalácie a zvyšuje šance na steny;
 • Keď strieľate staré tapety pre následné opravy, budete ich musieť znížiť pozdĺž show alebo strieľať priamo s ním;
 • Po vložení stien budete musieť počkať niekoľko dní, čakáte na lepidlo. To vedie k zvýšeniu trvania opravných prác.

Tipy a odporúčania

Významne uľahčíte tok vašej opravy, ak počúvate odporúčania od špecialistov:

 • Odborníci neodporúčajú začať nainštalovať stropný strop, kým nezrovnajte steny. Dokončil aj celý návrh. Je to spôsobené tým, že takéto procesy sú sprevádzané veľkým množstvom nečistôt a prachu, ktoré spadne na nový stropný povlak;
 • Potom, čo ste dokončili hrubosť, musíte postupovať steny. Tento postup môže byť ponechaný na stropných škvŕn, ktoré nemôžu byť prane. Na ochranu okrajov ústredného plátna z znečistenia, vezmite ho s maľbou;

 • Ak ste zarovnali steny s sadrokartónu, budete musieť nainštalovať profil, na ktorom budú pripojené hárky HCL. Pri napnutom webe je nepohodlné vykonávať podobný postup, v súvislosti s ktorým bude upevnenie flimmické;
 • Použite špeciálne nástroje a vysávače. Takéto riešenie pomôže zabrániť vzhľadu prachu na stenách pri vykonávaní opravy;

 • Ak ste si vybrali „Soárový strop“, zvážte, že pre takýto dizajn bude potrebný špeciálny profil, ktorý sa úplne skrýva pod stropom. Pozdĺž okrajov stropu je podsvietenie LED. Externe sa môže zdať, že strop je trajekt oddelene od stien, pridáva tajomnú a priestorovú atmosféru do miestnosti;
 • Ak ste už urobili konečnú podlahu, nezabudnite na to, aby ste sa zobrazili. Táto akcia sa vyžaduje, aby sa povlak nerozptýlil počas opravy;
 • Odstráňte izbové rastliny, domáce zvieratá a cennosti, ktoré môžu pokaziť z expozície s vysokou teplotou.

Ďalšie informácie o tejto otázke, môžete zistiť video o niečo nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: