Odrody a používanie Druva hmoždiniek

Pri práci so sadrokartónou (GLC) je potrebné kompetentne vybrať pomocné komponenty. S iným vývojom udalostí, môžete pokaziť základ. Pri práci s vyššie uvedeným materiálom a základmi iných typov, odborníci radia aplikovať hmoždinky (spamps, špice) driri. DRIVA Plug-in Key má vysoký výkon: Utility, trvanlivé pripojenie, dlhá životnosť a iné. Špecifické rezanie na vonkajšej strane hroty zaručuje pevné spojenie, zabraňuje skrutkovaniu samohybných skrutiek zo zásuvky.

Odrody a používanie Druva hmoždiniek

Zvláštnosť

Podľa jej štruktúry je Družová hmoždinka valcový tvarový tyč s vysokým a širokým závitom, ktorý je navrhnutý špeciálne pre mäkké materiály. Model je vyrobený s vŕtaním buď bez neho v 2 veľkostiach: pod jednoprúdovou a dvojvrstvou. Hlava hmoždinky má široké strany a krížové štrbiny na upevnenie brochp pH (Philips) -2.

Odrody a používanie Druva hmoždiniek

Funkcia kľúča DRIVA je, že sa nevzťahuje na fixáciu. V tomto ohľade používanie výrobku pre všetky skrutky. Pre neho neexistuje aj predbežné vŕtanie. Špecializovaná hmoždinka je možné inštalovať upevňovacie prvky bez predchádzajúceho vŕtania a komponenty upevňovania kotvy vo forme vonkajšieho závitu dôkladne opraviť hmoždinku v sadrokartóne. Hmoždinky praktizovali profesionálov na opravu a bežných spotrebiteľov, ktorí oceňujú kvalitu. So potrebami kľúča je veľmi ľahké demontovať, bez pokazením nadácie.

Plast, cvičil Driva na výrobu hmoždiniek, sa nenechá počas aplikácie. Materiál na prenos mrazu na -40 stupňov.

Odrody a používanie Druva hmoždiniek

Odrody a používanie Druva hmoždiniek

Odrody a používanie Druva hmoždiniek

Napriek pevnosti a spoľahlivosti je prvok charakterizovaný malú hmotnosť. Rozumná cena zohrávala významnú úlohu v dopyte a veľkej popularite výrobku.

Kde sa uplatňujú?

Takéto výrobky sa praktizujú pri obložení miestností s sadrokartónovým listom, ako aj na upevnenie ne-ťažkých predmetov na tenkostenné základne od GLC, preglejky, drevotrieskovej dosky.

Prostredníctvom hmoždiniek sú so zariadením fixované pomocou hmoždiniek:

 • dvojité steny;
 • výklenok;
 • susth;
 • stropy;
 • Vložené osvetľovacie zariadenia.

  Odrody a používanie Druva hmoždiniek

  Odrody a používanie Druva hmoždiniek

  Okrem toho sa produkt používa, keď je potrebné pripojiť sa k sebe navzájom 2 alebo niekoľko gcl, aby sa posilnila štruktúra. Hmota je potrebná pri usporiadaní obydlia, keď je potrebné zavesiť na stenu GLC rôznych položiek, ktoré vytvárajú atmosféru a ozdobné obytné priestory:

  • maľby;
  • zrkadlá;
  • police;
  • Vešiaky;
  • Nástenné hodiny;
  • kvetináče.

  Odrody a používanie Druva hmoždiniek

  Zvyčajná samoľúbová skrutka je buď skrutkovaná, aby pokazila sadrokartónový list a ani nie je schopný udržať dokonca nevýznamnú hmotnosť. Dubel Driva skrutkoval v GKC cez vlákno veľkého kroku a priemeru, podľa konfigurácie ako bur. Kvôli tomu nekvitne a berie dosť slušnú oblasť, do ktorej bude distribuovaná pracovná záťaž.

  Kvôli proporcionálnej hmotnostnej distribúcii na veľkej ploche, tlak na sadrokartón sa znižuje a upevnenie sa stáva niekoľkokrát viac.

  Čo sa stane?

  K dnešnému dňu sú vyrobené 2 odrody spojovacích materiálov DRIVA: kov a plast. V súlade s vypočítanými charakteristikami sú plastové upevňovacie prvky schopné odolať zaťaženiu až 25 kilogramov, kovu – až 32 kilogramov.

  Plastové zásuvné hroty môžu byť vyrobené z nasledovných materiálov:

  • polypropylén (PP);

  Odrody a používanie Druva hmoždiniek

  • polyetylén (PE);

  Odrody a používanie Druva hmoždiniek

  • nylon.

  Odrody a používanie Druva hmoždiniek

  Všetky z nich spĺňajú požiadavky na takýto typ uzáveru:

  • Dosť silné pre vaše vlastné úlohy;
  • nepatria sa, neblokujte časom;
  • nestratujte svoje vlastnosti pri teplotných režimoch od -40 do + 50 ° C;
  • spĺňajú požiadavky hygieny, ktoré nie sú podrobené tvorbe hrdze, nie oxidovať;
  • Nevytvárajte vlhkosť kondenzátu, preto nemožné kvapky, znetvárací interiér.

   Odrody a používanie Druva hmoždiniek

   Kovové modely sa vyrábajú z nízkej uhlíkovej ocele alebo zliatiny hliníka. Kovové konštrukcie sú spracované antikoróznou látkou a rovnako vytvárajú ťažkosti počas celej životnosti.

   Kovové a plastové upevňovacie prvky sa vyrábajú v dvoch veľkostiach:

   • Plastové: 12×32 a 15×23 mm;
   • Kov: 15×38 a 14×28 mm.

   Odrody a používanie Druva hmoždiniek

   Ako použiť?

   Je pohodlnejšie používať DRUVA Dizajn vybavený vŕtačkou. Potom sa inštalácia stane oveľa jednoduchšou. V sadrokartónových listoch (GLC) kovové a plastové upevňovacie prvky skrutky bez predčrtávania. Avšak, keď je potrebné pripojiť sadrokartónový list do kovového profilu, pod plastovými modelmi spočiatku vyvŕtané otvory s vrtákom železom s priemerom 8 mm.

   Kovová hmoždinka má pomerne stabilný hrot, v súvislosti s týmto, spinning bez prípravného vŕtania. Ak sa kov nezhoduje so štandardom, má hrubú stenu, takže kovový uzáver nie je do nej otočený, potom sa pôvodne vykonávajú otvory.

   Odrody a používanie Druva hmoždiniek

   Udalosť začína aplikovaním fixačných bodov, potom fungovať podľa nasledujúcej schémy.

   1. Hmotnostná hmoždinka je priskrutkovaná skrutkovačom, elektrickým vŕtaním s otáčkami alebo manuálnym spôsobom s krížovým skrutkovačom. Veľkosť krížového skrutkovača a bitov je povinná sa zhodovať s slotmi na kľúč. Skrutkovač alebo elektrický vŕtanie musia byť nakonfigurované na malé otáčky.
   2. Prostredníctvom samo-semien skrutky naskrutkované do hrotov, opravte potrebný predmet.
   3. Ak existuje neviditeľná alebo tajná montáž na vnútornom prvku, a pozastavený, a nie hustým pristátím, samolepiace skrutky sa netiahnu až do. Samočinná skrutka a tiež časť požadovanej dĺžky zostáva na povrchu. Otočia tému cez otvory v držiakoch montáže.
   4. V prípade potreby je tiež možné, aby sa rozobraté bez veľkého úsilia, pretože spolu s skrutkami sú hmoždinky voľne skrútené.

   Odrody a používanie Druva hmoždiniek

   DOWEL DRIVA je pohodlný a funkčný zips.

   A keď pracujete so sadrokartónovými listami, niekedy sa stáva nepostrádateľným a jedným možným typom upevnenia.

   Prečítajte si viac o Dubel Driva Pozri na video nižšie.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár