Odrody trestného píla Hitachi

Fantasy, alebo konečná píla v konštrukcii je určená na vykonávanie hladkých rezov v rôznych uhloch dreva a kovových materiálov. Napriek tomu, že tento nástroj je zriedkavo používaný doma, je ťažké bez toho, aby to urobilo v prípade rozpustených a prepravných drevených častí, najmä cez vlákna. Ak sa rozhodnete kúpiť konečnú pílu, venujte pozornosť nástrojom Hitachi Power Tools, ktoré boli doručené na domácom trhu už mnoho rokov.

Zvláštnosť

Priame analógy posudzovaného nástroja sú kruhové píly a skladačky. Aby ste zistili svoje rozdiely a funkcie, musíte poznať zariadenie každého nástroja. Sledovacia jednotka s rozpadom všeobecne sa skladá z rezného kotúča, lôžka, rukoväte a prevodoviek, ako aj ďalších častí, ktoré uľahčujú prácu.

Kruhové štítky sú vybavené motorom, plošinou a diskom, ktorý je uzavretý ochranným puzdrom a celý dizajn je riadený rukoväťou. Na prvý pohľad sú podobné, ale rozdiel od konca lži v smere rezania. Kruhové zariadenie pre kovové práce na pozdĺžnej línii vzhľadom na rez, a koniec je upevnený na posteli a pohybuje sa ako kyvadlo, čo vám umožní rezať v uhle.

Elektrické Jigsaw má všetkých významných pracovníkov, vrátane elektromotora, skryté pod prípadom.

Jeho noha znižuje materiál v dôsledku recipročných pohybov a zatlačením ručného nástroja dopredu, zatiaľ čo končiaca píla má pílový kotúč nastaviteľný ručne.

Podrobné zváženie funkcií možno rozlíšiť tri hlavné typy prechodu.

 1. Pevné prístroje, Nachádza sa na pevnej lôžku pre bezpečnosť a stabilný pracovný proces. Zvyčajne aplikované počas prechodu a rozpúšťania drevených materiálov.
 2. Ručné náradie, Zvyčajne používané doma, vynikajúce pre krátke rezy v uhle.
 3. Hybridné prístroje vybavené špeciálnym stolom, rozdeleným kotúčom a čo je najdôležitejšie, šíriaci nôž. Takáto konečná píla sa aplikuje aj v domácich workshopoch, ale bohužiaľ, má menšiu životnosť v porovnaní so zvyškom píl.

Odrody

Fantasy Sada Hitachi sa vykonáva v niekoľkých odrodách, ktoré sa líšia v ich vlastnostiach a účele. Ďalej popisuje niekoľko populárnych modelov tejto spoločnosti dodanej na domáci trh.

C10FCE2

Hlavnými rozlišovacími vlastnosťami tohto deplošného nástroja na drevo sú:

 • Výkon motora, zložka 1520 W;
 • Veľkosť rezného kotúča je 255 mm;
 • Spadol otáčaním horizontálne a vertikálnych 45 a 52 stupňov.

Ako ďalšie informácie, zvyčajne uvádzame relatívne jednoduchá hmotnosť – takmer 12 kilogramov a zoznam objektov zahrnutých v súprave pri nákupe.

C10FCH2

Tento model je podobný predchádzajúcej hmotnosti, výkonu, priemeru disku a rohov rezu. Rodí sa len v neprítomnosti laserového ukazovateľa na zničenie. teda Ak chcete ušetriť trochu, ale zároveň nestratíte, pretože Hitachi C10FCH2 je pre vás dokonalá možnosť.

C10FSB

Táto možnosť sa vyznačuje menej výkonom (1090 W) a voľnobežnou rýchlosťou (3800 ot / min), ale veľká hmotnosť – takmer 20 kilogramov. Tento model je však vybavený ochranným mechanizmom v prípade preťaženia a prídavného štítu.

C10fsh

  Model, ako aj predchádzajúci váži 19,5 kilogramov, ale už má ukazovateľ laserového typu. A hlavnou výhodou je elektronický typ kontroly a hladký štart.

  Všetky modely Hitachi sú dokonale zvládajú prepravu drevených a kovových výrobkov. V zručných rukách, píly robia presné píly, hlavnou vecou je dodržiavať bezpečnostné pravidlá, potom workflow nepretržite stmav.

  Aké sú odrody HITACHI HITACHI, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: