Oprava povinných zdvihákov

Jacks podcast sú charakterizované jednoduchosťou použitia, impozantná zdvíhacia kapacita, majú hladké zdvíhanie a beh. Ideálne pre použitie ako automobilové výťahy na špecializovaných staniciach údržby a osobných garáža. Mnohí majitelia automobilov sa navyše podarí urobiť takýto asistent na vlastnú päsť, aby si vychutnali všetky svoje výhody za menej peňazí. Dnes sa pozrieme na pravdepodobné poruchy hydraulického typu typu valcovania, a rozpoznať, ako ich odstrániť s vlastnými rukami.

Oprava povinných zdvihákov

Možné poruchy a ich príčiny

HYDROOMBRATY Zriedkavo strácajú svoje funkčné schopnosti dôkladne, najmä problém vo ventiloch, nedostatok pracovnej tekutiny (oleja) alebo kontaminácia. Akékoľvek zariadenie vo fáze jeho prevádzky je však schopné zlyhať.

Pred presunutím priamo na opravu práce by sa malo určiť na určenie pravdepodobných porúch a faktorov, ktoré ich môžu vyvolať.

Oprava povinných zdvihákov

Takže, medzi často vyskytli nasledujúce chyby:

 • Absolútna strata zariadenia, ktorý je vyjadrený v tom, že nie je možné zvýšiť alebo znížiť hlavný piest (pracovná tyč);
 • Nevhodné práce (spravidla, trochu kliniky) v procese zdvíhania;
 • Spontánna Zníženie zariadenia pod zaťažením;
 • Jack potter – čiastočný alebo úplný únik pracovnej tekutiny (olej).

Oprava povinných zdvihákov

Požadované nástroje

Na opravu konektora sa vyžaduje určitý súbor nástrojov a materiálov:

 • Kúperi;
 • Nádrž na prijatie kondenzovaného oleja;
 • Specializovaná preplachovacia kvapalina (petrolej alebo benzín je povolený);
 • Kvapalina – olej.

Oprava povinných zdvihákov

Oprava povinných zdvihákov

Oprava povinných zdvihákov

Pred opravou práce si môžete kúpiť remkomplekt pre pomocný hydrocomk. Zvyčajne zahŕňa púšť piestu a piestu.

Oprava povinných zdvihákov

Ako opraviť konektory?

OPRAVUJTE SUMPRÁVAŤ SUMPRÁMU SÚBORU. Len pre to bude musieť zakúpiť opravu alebo jednotlivé časti na základe toho, čo presne zlomil. Rovnako ako pravidlo prichádzajú rôzne tesnenia, v dôsledku čoho pracujúca tekutina začne pokračovať. FIT Opravná sada.

Za žiadnych okolností Je potrebné demontovať návrh a vypustite z neho pracovnú tekutinu. Je potrebné si to pozorne vykonať a pracovná tekutina je vypustená do predpravenej nádoby.

Oprava povinných zdvihákov

Na recykláciu je nepravdepodobné, že by sa zmestili, je žiaduce, aby ho nahradiť novým.

Značka oleja nájdete v prístroji pomocou zariadenia. Hlavná hmotnosť je však vhodná pre obvyklý motor (napríklad značku 5W-40) alebo pracovnú tekutinu pre hydraulické systémy. Zničuje gumu, nepoškodzuje povrch pracovného piestu, má priemernú hustotu a bezpečnú pre ľudí.

Oprava povinných zdvihákov

Existujú špecializované opravy súpravy – opravy súpravy hydraulického obvodu – pre všetky samostatne zhotovené modifikácie sub-zariadenia. Všetky vhodné gumové tesnenia a všetky druhy spotrebného materiálu sú už zahrnuté (na základe špecifickej modifikácie). Snažte sa získať príliš nízke náklady a drahé výrobky, bude to optimálne kúpiť tovar z priemernej cenovej kategórie.

Oprava povinných zdvihákov

Potom je potrebné rozobrať a vytiahnuť piesty a skúmať ich povrch na prítomnosť hrdze. Keď je zistená korózia alebo kontaminanty, musia sa ich dôkladne zbaviť. Spolu s znečistením a koróziou sa zbavte vyhoreného oleja. Nie je možné uplatniť špecializované čistiace prostriedky na to (dieselové palivo, benzín, biely duch, rozpúšťadlá atď.).

Oprava povinných zdvihákov

Oprava povinných zdvihákov

Určite preskúmajte konfiguráciu tyče. V prípade, že je ohnutý, potom, zrejme, nevhodné na rekonštrukciu. V takejto situácii potrebujete alebo získavate nový piest (ktorý sa môže stať vyzdvihnutím, pretože takéto základné komponenty sú prakticky nie v predaji), alebo kúpiť nový mechanizmus pre zdvíhanie. Preto by ste nemali priniesť až do okamihu, keď je tyč predstaviť. Toto pravidlo sa to stane kvôli podstatné presahujúce povolenú hmotnosť vozidla, ktorá bola zvýšená hydrokomkom.

Podobne je dôvodom rozpadu razaného zdvíhacieho mechanizmu znečisťovať jeho vnútorné pracovné ventily.

Oprava povinných zdvihákov

Vstupujú do štruktúry systému na presunutie pracovného piestu zariadenia (jeho zvyšovanie a spúšťanie). Ventily prenášajúce olej. Zvláštna pozornosť sa musí venovať tomu, ako úzko sedia v pristávacích zásuvkach. Ak je kontakt uvoľnený, musíte skontrolovať pružiny, ktoré sa pravdepodobne oslabili. Ak sú ventily vyvinuté, pokrčené, potom ich musia zmeniť na nové. Zároveň môžu jednoducho upchať a guľový ventil začína ísť na svoje miesto. Toto je zdroj pracovnej tekutiny.

Oprava povinných zdvihákov

Pri výmene pracovnej kvapaliny v hydraulickom obvode subrá formou (a to by sa malo vykonať v rámci generálneho horúčavy) Povinné opatrenie čerpá jeho hydraulický systém. Na základe skutočnosti, že štruktúra rôznych zdvíhacích mechanizmov sa líši, nie je možné uviesť univerzálnu reakciu na otázku, ako čerpať hydrauliku. NIE JE ZDRŽADÁKOU POTREBUJÚCEHO POSTUPU.

Po prvé, mali by ste odskrutkovať uzáver z krku, aby ste palice hydraulickú kyselinu pracovnej tekutiny (alebo pre jeho odtok závisí od štruktúry konektora).

Oprava povinných zdvihákov

Potom úplne vypustite výfukový olej (v predbežnom nádrži). Ďalej nalejte do systému čistiaci prostriedok na odstránenie všetkých, čo zostalo z pracovnej tekutiny a nečistoty, ktoré sa musí veriť vo vnútri (použitie non-nebezpečných pre gumové zloženie kompozície). Následné činnosti sa vykonávajú v takejto sekvencii:

 • Nalejte malé množstvo tekutiny do systému;
 • Práca páka tak, že kvapalná látka je oddelená systémom;
 • Pridajte aj operáciu;
 • Urobte si čas, kým sa tyč nedosiahne najvyššiu polohu;
 • Otvorte uzatvárací ventil, aby sa umožnil pracovnému piestu vrátiť sa do počiatočnej nižšej polohy;
 • Keď sa pohybuje, čistiaca kvapalina pomocou vypúšťacieho otvoru sa vytiahne zo zariadenia;
 • Ak je kvapalina silne kontaminovaná, potom by sa operácia mala vykonať niekoľkokrát v rade, kým sa nedotýka do určitej miery čistý.

Oprava povinných zdvihákov

Oprava povinných zdvihákov

Po vyčistení systému sa môžete venovať na plnenie čerstvého oleja. Akcie budú podobné tým, ktoré sa vyrábajú s čistiacou kvapalinou. Po tom, všetky kryty musia byť uzavreté a wooed na telese hydraulického oleja.

Neustále vidíte úroveň pracovnej tekutiny v zariadení. Postupom času stratia gumové podložky svoje vlastnosti a zostúpiť olej smerom von. Na svojom mieste v hydraulickom účinku, vzduch preniká a prebieha. To je schopné stať sa okolnosťou, že piest prestane dosahovať svoje najvyššie miesto, pretože vzduch môže komprimovať v opačnom oleji. Ak si všimnete podobný problém, potom frakcia alebo vymeňte pracovnú tekutinu v hydraulickom procese, a tiež meniť gumové tesnenia.

Oprava povinných zdvihákov

Oprava povinných zdvihákov

Oprava dvojfarebného alebo troj-tónový hydrode-tlmivka nie je obzvlášť odlišná – s výnimkou objemu oleja potrebného na vyplnenie.

Po ukončení eliminácie všetkých problémov a čerstvý olej, hydrodecomcretes „čerpadlo“ – prebytočný vzduch je zostúpený. Na tento účel prvá práca energicky prudko pracuje, kým sa nevytvorí tlak. Ďalej je vzduch strávený cez špecializované dopravné zápchy a dopĺňa sa olej.

Oprava povinných zdvihákov

Odporúčania

Po ukončení práce sa Hydrodomkrat odporúča zbaviť zaťaženia. Skladujte zariadenie nasleduje v suchom a teplom mieste. Kvôli prieniku nadmernej vlhkosti je mechanizmus kupódy korózie a studená bude nepriaznivo ovplyvniť kvalitatívne charakteristiky pracovnej tekutiny. Odporúča sa nepoužívať jack na silnom mráz. Zaťaženie mechanizmu zdvíhania by nemalo prekročiť tie, na ktorých je určený.

Oprava povinných zdvihákov

S trvalým prevádzkou by sa mala uskutočniť výmena pracovnej tekutiny (čerpanie) raz za 2-3 mesiace. Potom, aby sa udržala hydrokórmcrovate v pracovnom stave počas obdobia „nečinného času“, nie je potrebná bez toho, aby musela zmeniť olej v ňom – ​​2-3 pracovné pohyby tyče raz za 3 mesiace bude absolútne.

Zhrnúť. V prípade zlyhania hydraulického okruhu je potrebné ovládať 3 zložky:

 • množstvo a kvalita ropy;
 • prítomnosť vzduchových bublín v systéme;
 • Ako pevne sedí v podvozku ventily, znečistenie.

V situáciách ohromujúcich väčšiny je potrebné vyčistiť a meniť pracovnú tekutinu na vyriešenie všetkých ťažkostí s konektorom.

Oprava povinných zdvihákov

Oprava povinných zdvihákov

O tom, ako vykonať opravu konektora valcovaného za 10 minút, pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár