Pieskové pištole „Ruský Master“

Pieskové pištole „Ruský Master“ Môže byť vynikajúcou alternatívou k produktom rovnakého vymenovania od iných výrobcov. Upozornenie si zaslúži modifikácie PS-10 s recirkuláciou a ps-2. Stojí tiež za to, aby sa venovala pozornosť vlastnostiam reliéfnych modelov.

Zvláštnosť

Sandblasting Gun „Russian Master“ vám umožňuje rýchlo a vyriešiť takmer všetky pevné povrchy. Všetky hlavné odrody takýchto zariadení sú záväznou kategóriou. Vnútri abrazívnej recyklácie. Špeciálna uzáver sa používa na izoláciu trysky. Zaručuje sa optimálna sila a rýchlosť vystavenia povrchu.

Uzavretá slučka vám umožní vylúčiť prašnosť a znížiť náklady na prášok. Zariadenie môže pracovať v partii s kompresorom bežnej domácnosti alebo priemyselnej vzorky. Hlavnou vecou je vytvoriť tlak nad 6 atmosfér. Výrobky ruských majstrov sú vhodné na čistenie kovových rovín takmer akejkoľvek oblasti. Trysky na trysku sa môžu vzťahovať na riešenie špecifických úloh.

PISTOLS „RUSKU MASTER“ sa veľmi osvedčili v opravách automobilov. Môžu byť použité na opravu a obnovenie rôznych kovových výrobkov. Veľmi dôležitá oblasť použitia – Čistenie korózie v malých ohniskách.

Vykonajte také práce pohodlnejšie, aplikovanie špeciálnych lízingov, s výnimkou prázdneho čistenia zbytočných miest.

Na kŕmenie na povrchu môžete použiť:

 • Typický kremeň piesok (opatrne, je to nebezpečná možnosť);

 • Kupershlak;

 • trvalejší nikelshlak;

 • corund.

Typický súbor dodávky zahŕňa okrem samotných nástrojov, zarovnanie trysiek, vzorov, tašiek pre abrazívne látky a svorky na ich upevnenie. Recenzie:

 • Možnosť pracovať v uzavretých priestoroch;

 • SIVNICKÉ SHIFTOVÉ TRIEDY;

 • optimálna recyklácia pracovnej tekutiny;

 • Vhodnosť pracovať v ťažkostných miestach;

 • vhodnosť pre prácu s nízkonákladovými kompresormi;

 • plne oprávnená cena;

 • malá etabäta „pištole“;

 • Tuhosť dýz a nie je dostatočná pevne nastavená;

 • drobný.

Pomocou smerového prúdu abrazívy môžete odstrániť nečistoty a pád. Alternatívna príležitosť pre zbrane „Ruský Master“ – zmena povrchovej textúry a gravírovania. Po spracovaní je zaručená optimálna priľnavosť lakov a farieb s povrchom. Abrazívne čistí povrch, aj keď jednoduchý nástroj nemôže pristupovať. Všeobecný princíp je rovnaký ako v Kraskopulticks:

 • Vnútri kompresora akumuluje hmotnosť vzduchu;

 • Po dosiahnutí kritického tlaku sa zmení na zbraň;

 • Vypustené priestoru oneskorenia abrazívne;

 • Samostatné častice sa urýchľujú na 40 m / s;

 • Tam je vypúšťanie vzduchu cez trysku a jeho úder na ošetrený povrch.

Preskúmať modely

Veľmi dobrá „reputácia“ má pieskovaciu pištoľ so spodnou nádržou umiestnenia modelu PS-4. Model je určený pre menšiu prácu. Zariadenie je mobilné a vhodné na prácu s miestnymi koróziami. Môžete čistiť aj ťažko dostupné oblasti s použitím rôznych abrazív. Vypočítaný tlak je 4,8 barov, v maximálnom režime dosiahne 10 bar.

Výrobca sa zameriava na dobre premyslený konfiguráciu dýzy, ktorá zaručuje vysoký výkon. Dosiahne sa aj optimálna rovnováha medzi výkonom a presnosťou. Je zaručené efektívne spracovanie odliatkov a opečiatkovaných diskov. Kvalitatívne je možné zaobchádzať s povrchom len vďaka správnej voľbe abrazívy. Existuje niekoľko vynikajúcich modelov z „ruského majstra“.

Jasný príklad – PS-2. Dodávka abrazívy môže prejsť hadicou alebo nádržou. Prevádzkový tlak je od 4 do 8 bar. Maximálne môže dosiahnuť 10 barov. Zariadenie úvodnej montáže na ¼.

Ešte pokročilejšie pieskáce s recirkulačným systémom PS-10. Model je navrhnutý tak, aby pracoval s rôznymi abrazívnymi materiálmi, vrátane premyté kremenného piesku. Osobitný recyklačný systém znižuje abrazívne náklady. Balenie obsahuje celú sadu vzorov a trysiek. Zaručuje sa presné čistenie miestnych oblastí, zatiaľ čo priestory nemôžu byť veľmi upchaté.

Abrazívne emisie z PS-10 prichádza pri vysokej rýchlosti. Potom nie je rozptýlený v rôznych smeroch a zadržiava sa po kolízii s povrchom povrchu povrchu vnútri gumového uzáveru. Potom spolu so vzduchom prichádza táto hmotnosť späť do pracovnej tašky. Dizajn je optimalizovaný pre prácu s hladkými povrchmi a s ohromujúcou väčšinou tvarovaných produktov.

Výrobca označuje, že tento model vám umožňuje pracovať s abrazívami bez plne izolovaných kombinovaných kombinovaných, obmedzených na rukavice, respirátor a ochranné okuliare.

Ako použiť?

Je dôležité vybrať si správne miesto. Iba práca v uzavretej miestnosti špecializovaného dielne alebo platformy zaručuje 100%, že aj jednotlivé zrná tam nebudú spadnúť, kde by nemali byť. Je možné pracovať na ulici s bránami, plotmi a inými veľkými povrchmi. Môžete zbierať možné abrazívne zvyšky tým, že položíte podlahu s linoleum alebo bochníkom.

Dobré pieskovanie sa získa len s vynikajúcim osvetlením, inak pravdepodobnosť niečoho, čo niečo vynechá.

Uistite sa, že odstránia všetky zbytočné položky, ktoré neplánujú spracovať. Inak môžu byť ľahko pokazení. Pieskovia musia nosiť špeciálne ochranné okuliare. Vyrobené len z vysoko kvalitného skla, pevne stlačené do okuliarov kože. Plastové modely pod vplyvom zrna a iných brúsnych látok sú príliš rýchle a nie je možné ho bojovať alebo veľmi ťažké.

Uistite sa, že nosíte a respirátor. Jednoduchá maska ​​na tvár nestačí – potrebujú spoľahlivú ochranu respiračných orgánov. Je tiež potrebné nosiť hustý odev z nervovej tkaniny a rovnakú čelenku. Abrazívny tlak a tempo jeho krmiva sú určené typom povrchu a riešením problému. Najlepšie je držať pištoľovú trysku v uhle 45 stupňov, takže častice fungujú efektívnejšie. Dodržiavanie času na jednom mieste je určené skúsenosťami.

Použite jednoduchý pouličný piesok nemôže. Rýchlo zobrazuje aj tie najnáročnejšie zariadenia. Áno, a vplyv na povrch nie je príliš dobrý.

Uistite sa, že venovať pozornosť veľkosti frakcie, stupeň tvrdosti, výkonu (t.j. abrazívne schopnosti). Stále je potrebné vziať do úvahy možnosť zhodnotenia použitého materiálu.

Kremenný piesok je lacný a ľahko dostupný. Škodlivý pre jeho zdravie je však nepochybne. Pri práci s trvanlivými materiálmi sa odporúča používať Corund. Kupershlak Safer Quartz a ekonomický. Ale keď pracujete s ním bez ochranných zariadení.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár