Plastový profil tvar f

Medzi mnohými uskutočneniami výrobkov hrá plastový profil tvaru F významnú úlohu. Pochopiť funkcie tohto PVC profilu pre panely, je potrebné, samozrejme, pred objednaním alebo nakupovaním. Existujú rôzne veľkosti a farby takýchto výrobkov, ale malo by byť jasne zastúpené, pre to, čo je potrebný samotný profil.

Čo to je?

Treba poznamenať, že plastový profil v tvare F nie je z niektorých abstraktných plastov, ale z prísne špecifického PVC. Používa sa hlavne na montáž plastových okien. Totožnosť tepelnej rozťažnosti sa ukáže, že je veľmi vážnou výhodou, pretože návrhy nebudú deformované. V prospech podobných výrobkov je indikovaná ľahkosť inštalácie, ak je v porovnaní s alternatívnymi technickými riešeniami. Viac informácií je možné získať len vo vzťahu k konkrétnemu modelu. Hlavnou vecou je, že sú všetky vypočítané na opätovné použitie.

Veľkosti a farby

V ohrozovacej väčšine prípadov sú takéto výrobky natreté v bielom. Je celkom rozumné: je to podobná farba, ktorú majú typické PVC dvojvrstvové okná.

Okrem toho, aj keď používanie okien iných farieb, biely tón dokonale zapadá do situácie kvôli svojej všestrannosti. Ale ak používate laminované povlaky, potom nebudú žiadne problémy s ďalším sfarbením.

Môže byť dokonca zmenený počas prevádzky, napríklad pomocou nasledujúcich farieb:

 • tmavošedý;

 • svetlá žltá;

 • svetlo zelená;

 • svetlo hnedá;

 • matica;

 • citrón;

 • Červený strom;

 • morská vlna.

Farba profilu sa však musí zhodovať s fasádou domu. Ak je obydlie stresované v klasickom štýle, je to bezvýznamné (a dokonca škodlivé) používať kričí farby. Prijateľné drevené odtiene. Ak sa im nepáči, môžete zvážiť možnosť s non-lass, tlmené farby. Dodržiavajte kombináciu zvolenej farby s tónom dverí a striech.

Pokiaľ ide o rozmery, závisí od výrobcu. Napríklad jeden z malých možností tvarovania má 10 mm pluk. V tomto prípade môžu byť jeho celkové veľkosti 3000x10x60 mm. Tiež na predaj existujú možnosti (v mm):

 • 18x40x25;

 • 20x60x22;

 • 25x60x3000;

 • 35x35x3000.

Prečítajte si viac  3D tapety pre halu: inžinierstvo v interiéri apartmánov

Preto pri výbere stojí za objasnenie, čo znamená, že alebo iná v označení výrobku.

Čo je potrebné pre čo?

Uhlový profil vo forme písmena „F“ sa používa na panely namontované na stenách. Jeho hlavným účelom v tomto prípade – dekorácie vnútorných a vonkajších rohov. Dizajn bude blokovať sloty a medzery medzi doskami prechádzajúcimi vlhkosťou alebo porušujú vzhľad stavby. Panely budú dokonale pripojené pozdĺž celej dĺžky. Niektoré modely sú určené na montáž plastového svahu zo sendvičových panelov.

Takéto výrobky poskytujú dokonalý hnetanie na povrchu.

Dôležité, spolu s týmto profilom sa tiež ukáže dokončiť povrchovú úpravu. Vizuálne dokončí kompozíciu, dáva požadované estetiky. Takéto výrobky sú potrebné na vybavenie rohov nad 90 stupňov. Typicky sú takéto štruktúry vyrobené z materiálov odolných voči slnečnému žiareniu a odlišnú veľkú elasticitu.

Plne viažu povrch pomocou PVC panelov pomocou rôznych dobrovoľníkov. Poskytujú kvalitnú a spoľahlivú inštaláciu. Malo by sa zrejmé, že profil vo forme písmena „F“ je len jedným z týchto prvkov, takže by sa mal používať v balíku s inými detailmi. Dosky tohto druhu sú namontované bez použitia lepidla. Ak potrebujete, napríklad, stick tapeta, stačí, aby jednoducho demontovať v čase práce bar, a potom ho vrátiť do predchádzajúcej pozície.

Ako kp?

Táto práca nespôsobuje žiadne ťažkosti. Profilové pruhy jednoducho narezali do požadovanej dĺžky. Potom sú pevné na drážkach. Niektorí ľudia používajú tekuté lepidlo, ale konanie je len v jednom prípade – keď je jasné, že už nebude musieť odstrániť dizajn. Vo všetkých ostatných situáciách bude takýto krok komplikovať len proces a vytvorí ďalšie ťažkosti.

Niekedy sa v procese inštalácie profilu objavia menšie sloty. Eliminovať ich pomáha bielym silikónovým povlakom. Profil sa začne inštalovať z hornej časti šliapania, postupne ide dole. Na okrajoch profilu, po púte na požadovanú hodnotu zarážky ceruzky od 50 mm. Tieto oblasti budú musieť znížiť 45 stupňov. Žiadne problémy ani pre neskúsených ľudí vznikajú s inštaláciou práce na inštalácii profilu.

Prečítajte si viac  Všetko o vŕtačkách pre štvorcové otvory

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: