Podšívka „Chtil“ z borovice: Vlastnosti a výhody

V súčasnosti sa takýto prírodný materiál ako strom používa veľmi často na dokončenie priestorov. Vyzerá to veľmi pekné, slúži na dlhú dobu, vytvára teplú a útulnú atmosféru, ale spravidla má vysoké náklady. C Liner „Chtil“ z borovice dnes je najťažšia za cenu, zaberajú jednu z prvých miest v rebríčku povrchových materiálov. Ak máte doma na opravu a rozpočet je obmedzený, potom tento typ panelov je presne to, čo potrebujete.

Charakteristické rysy

Podšívka „Shtil“ má funkcie, ktoré ho odlišujú od klasického, obvyklého euroval. Podšívka „chtil“ – to je malá hrúbka. Jeho základný rozdiel z ostatných druhov podšívky spočíva v neprítomnosti police v pripevnení „Spike-Groove“, takže lamela môže byť veľmi pevne nastavená na seba a získať prakticky hladký povrch. To je dôležitá výhoda, pretože nie je všetko ako každý, keď pri dokončení klasického Eurviceonu medzi lamielmi zostávajú široké police.

To je dôvod, prečo je široko používaný na dokončenie najrôznejších izieb, počnúc loggiami, balkónom a verandami a končiacimi izbami a vaňami.

Na zadnej strane je pozdĺžne hopping, s ktorým sa vykonáva vetranie, ktorý eliminuje možnosť húb alebo plesnia. Podšívka „County“ z borovice sa používa na dokončenie stropov aj stien, takže tento materiál môže byť videný z vnútra celého domu. To môže byť umelo vytvorenie buď horieť, otvorený lak alebo farbu. Všetko závisí od vašich osobných preferencií.

Charakteristické znaky obloženia „County“ z borovice sú vysoká pevnosť a nízka hmotnosť. Je veľmi odolný voči účinkom rôznych mikroorganizmov a nie je náchylný na hnilobu.

Rozmery

Pre klasické eurogramy inštalované jednotné šírske štandardy a hrúbka lamely. Rozmery obloženia „Calm“ z borovice sú tiež odlišné. Šírka lamiel osciluje do 90-140 mm, výrobky 110 mm široké použitie s najväčšou požiadavkou. A dĺžka lamely môže byť od 2 do šiestich metrov.

Extra odroda

Extra triedy Podšívka je ideálne spracovaná doska, ktorá úplne chýba defekty a uzly. Je to vysoká pevnostná látka, ktorá je vyrobená z najlepších druhov dreva s využitím najmodernejších technológií. Štandardná šírka a hrúbka lamely podšívky „County“ borovice Extra – 140×14 mm. Vzhľadom k vysokej kvalite, extra podšívka nie je vystavená hnilobe aj v podmienkach, keď je vlhkosť v miestnosti dostatočne vysoká.

Clain „chtil“ z borovicovej triedy extra je rozšírený na trhu A často sa používa na dokončenie elitných priestorov, gravírovanie ich vzhľadu kvôli krásnej textúre, čím sa vytvorí nepopísateľný komfort a pohodlie. Rozlišuje dokonalú kvalitu a vysokú tepelnú vodivosť.

Uznávajú sa najodolnejšie panely z Angarska a Arkhangelsk Pine.

Rozlišovať drevo zo severných plemien, musíte sa na konci pozrieť. Vzdialenosť medzi ročnými krúžkami v borovice pestovanom na severe je 1-2 mm, na rozdiel od stromov, ktoré sa pestuje na juhu, ktorí majú vzdialenosť 3-5 mm.

Výhody

Clain „chtil“ borovice je vysoko kvalitný, lacný, odolný a úplne bezpečný materiál, je ľahko namontovaný a nevyžaduje komplexnú starostlivosť. Vďaka veľkej šírke obloženia „chtil“ sa dekorácia miestnosti vykonáva pomerne rýchlo, zatiaľ čo prakticky nevyžaduje fyzické náklady. Predtým, ako sa montuje, nie je potrebné vyhladiť steny. Lamíny môžu byť namontované ako horizontálne a vertikálne, závisí len od vášho rozhodnutia. S vertikálnou inštaláciou sa výška vizuálne zvyšuje a keď horizontálna – šírka miestnosti.

Po zdobenie miestnosti s panelmi z tlieskania „shtil“, nie je prakticky žiadny odpad. Montážny systém „Groove Spike“ je veľmi ľahko namontovaný, rovnako ako v paneloch sú špeciálne vybrania pre výstup kondenzátu. Lamela má malú hmotnosť, takže aj jedna osoba sa bude ľahko vyrovnať s prácou.

C Liner „Chtil“ z borovice je najšetrnejší a bezpečný materiál Pre výzdobu rekreačnej oblasti alebo detskej izby. Má všetky najkvalitnejšie výrobky z prírodného dreva. Kvôli veľkému obsahu živice má náchylnosť „chtil“ vynikajúce vlastnosti odpudzujúce vody. Takéto panely sú dobré hlukové izolátory.

Vlastnosti obloženia „County“ z borovice a jeho výkresu sa bude tešiť aj z najviac vyberavých kupujúcich. Takéto panely vyzerajú skvele v detskej a obývacej izbe a veranda a podkrovie získa nový, jedinečný štýl. Táto podšívka je takmer univerzálny materiál, ktorý je vhodný pre konečnú budovy z vnútra aj vonku. Takéto panely sú vynikajúce pre navrhovanie pracovníkov a obytných priestorov, a používanie tohto materiálu na dokončenie stropov je najideálnejším riešením.

Krásny vzhľad, vynikajúca kvalita a nízke náklady – to sú dôležité charakteristiky prírodných drevných panelov.

Z stromu ohromujúci zápach ihiel. Borovicová aromoterapia v priestoroch pokrytých borovicou tliesnou, bude tiež veľmi užitočná pre zdravie.

O tom, ako dokončiť balkón s podšívkou z borovicového masívu, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár