Pole z dlaždice: Kreatívne riešenia pre váš interiér

V oblasti zdobenie, výber materiálu zohráva obrovskú úlohu. Pre moderný interiér si dizajnéri vyberajú produkty nielen s bohatým sfarbením a textúrou, ale aj so zvýšenou odolnosťou voči mechanickým zaťaženiam a vlhkosti.

Medzi elegantný sortiment konečných materiálov, preferencia poskytuje keramické dlaždice. Je ľahké sa starať, spĺňa všetky operačné vlastnosti a umožňuje vytvoriť v kúpeľniach, kuchyniach, chodbách a obývacích izbách originálnych kompozíciách vo forme panelov. Podobný typ dekor je považovaný za dokonalú výzdobu akéhokoľvek interiéru, dáva miestnosti špeciálny elegantný a štýl.

Zvláštnosť

Takýto panel je originálny výkres položil z dlaždice na stene, podlahe alebo stropu. Považuje sa za veľkolepý pridanie interiéru a môže byť zarámovaný štukovým, rámom alebo ornamentom. Dátum, táto dekorácia možno nájsť v apartmánoch, súkromných domoch, verejných miestach. Častejšie dekoratívne panely vytvárajú z pevných alebo zlomených kúskov keramiky. Je možné kúpiť v hotovom dizajne vo forme veľkých obrazov, roztrieštených vzorov a malého ornamentu, ktorý sa používa na ozdobenie stenách kúpeľne alebo zásteru kuchyne.

Častejšie sú dekoratívne panely usporiadané na celej stene, úplne vyplňujú svoj povrch. Ak sa táto možnosť zdá nevhodná, panely sa vykonávajú ako samostatné vložky, vytvárajú neobvyklé obrázky. V tomto prípade môže byť predmetom obrazu najrozmanitejší.

Nasledujúce kompozície vyzerajú krásne v dizajne:

 • Fotografie rodinných príslušníkov;
 • Panoráma s krajinami;
 • Veľké kvety;
 • Obyvateľov hĺbky mora;
 • Objemové výkresy.

Použite dokončovacie fragmenty v rôznych veľkostiach a farbách, ale musia nevyhnutne harmonicky zapadnúť do celkového štýlu dizajnu izieb.

Odporúča sa kúpiť hotový panel a potom premýšľať nad konštrukciou miestnosti, môžete si vybrať produkt v súlade s predtým vytvoreným interiérom.

Aplikácia tohto typu dekor, musíte dosiahnuť harmóniu v cieli: stena zdobená snímkou ​​nemôže byť nezávislým dizajnovým predmetom. Mal by to byť jedna zo zložiek vnútorných prvkov a krásne dopĺňanie obrazu miestnosti.

Názory

Panel môže byť vymazaný z rôznych materiálov, kompozície z keramických dlažieb sú obzvlášť populárne. Sú inštalované na stene kúpeľne. Nástenná scenéria je zvolená s prihliadnutím na celkovú plochu miestnosti. Pre priestranné kúpeľne používajú veľké fragmenty s krajinami lodí, mušle a rýb. Ak chcete vizuálne rozšíriť priestor, odporúča sa rozložiť obrázky v rohoch izieb. Pre toto, kresby s abstrakciou a tenkými čiarami.

Nástenné panely sú odlišné:

 • S fotopringe. Vyrobené podľa objednávky a môže sa pozrieť na rôzne návrhy. Vzor výkresu môže byť akýkoľvek, záleží na preferenciách zákazníka.
 • Zrkadlo. Je vybraný pre malé izby. Keramika s takýmto dizajnom vyplní priestor svetlom a robí to vizuálne širšie. Zároveň sa na povrchu dlaždice často vzťahujú krásne vzory.
 • Malý. Na monofónnom pozadí dlaždice sa používajú samostatné vložky vo forme miniatúrnych výkresov. Dávajú miestnosti originalitu a vyzerajú štýlovo.
 • S 3-D efektom. Materiál je vyrobený z najmodernejších a trvanlivých surovín, takže kompozícia úplne zodpovedá skutočným obrazom.
 • Z kusov. Používa sa na dokončenie kúpeľne. Proces jeho časového konzumácie, ale výsledná scenéria na sklenenej a keramickom povrchu vyzerajú nádherne.
Prečítajte si viac  Vodné disperzné farby pre vonkajšie a vnútorné práce

7

Fotografia

Nástenné panely z dlaždíc sú často doplnené vložkami iných materiálov. Zdobiť vonkajšie steny, výrobky z textúrovanej omietky, omietky a používania kovov. Pre vnútornú dekoráciu stien sa panely používajú z drahého dreva a keramiky, napodobňujúceho kameňa. Je to veľké a vhodné pre interiéru veľkých izieb (napríklad reštaurácie, hotely a kancelárie).

Ak sa miestnosť vyžaduje exkluzívny dizajn, dizajnéri odporúčajú vybrať výzdobu kompozícií stanovených polodrahokamatickými kameňmi a aspektom.

Do moderných typov panelov zahŕňajú grafické vzory, ktoré vytvárajú s tlačou fotografie. Sú prezentované vo forme slávneho pozemku.

Mozaika je považovaná za jeden z najkrajších typov stenových panelov. Kompozícia stanovuje malé dlaždice, ktorých šírka nepresahuje 3 cm. Každý detail obrazu je pripojený k kovovej mriežke. Mozaika je vyrobená z keramiky, ktorá môže mať inú farbu a textúru. Krásne vyzerá materiál, napodobňovanie kryštálu a prírodného kameňa.

Tento typ materiálu je vhodný pre úpravu kúpeľne. Malé fragmenty sú ľubovoľné. V dôsledku toho sa získa neobvyklý obraz s rôznymi geometrickými tvarmi. Na registráciu sa často výberu mozaiky vo forme mušlí, ktorá ho vykonáva v jasných pastelových odtieňoch farebnej palety.

Tile panely sú široko používané pri zdobenie podlahových povlakov, keďže keramika sa vyznačuje vysokou kvalitou a zvýšenými prevádzkovými podmienkami. Takéto výrobky môžu byť inštalované cez povlaky s systémom „teplou podlahou“. Pôvodná možnosť je považovaná za dlaždicu, ktorá má tvar ruže (je vybraný pre priestranné priestory). Panel môže mať matný, lesklý povrch.

Dekor

V modernom dizajne hrá panely z keramickej dlaždice obrovskú úlohu, umožňuje vám vytvoriť jedinečné majstrovské diela, vyplní priestory rafinérskych poznámok. Aby boli kompozície dodatočne pridelené na všeobecnom vnútornom pozadí a skrášľujú dizajnérov, aby používali ďalšie prvky dekorov.

Kompletný obraz panel môže:

 • hranice so vzormi;
 • ornament so zrkadlomovým povrchom;
 • Plátky BAT Tile s imitáciou porcelánovej knihy alebo mramoru.

Vytvorte dekor na stenu s panelom môže byť niekoľkými spôsobmi.

Jediný vložka

Predstavuje najjednoduchší a najdostupnejší povrch. V tomto prípade je obraz vytvorený z jednej, dvoch alebo štyroch dlaždíc, ktoré vytlačujú. Hlavnou úlohou takejto kompozície je oživenie monotónnosti povrchu stien. Napríklad vyzerá krásne panely vo forme kuchynskej zástery, harmonicky napĺňa priestor za umývadlom a sporákom.

Pre kuchyňu ako obrázok si môžete vybrať veľké kvety, zeleninu a ovocie, v kúpeľni krásna bude vyzerať delfíny, laguna alebo more.

Inštalácia fotogonduktov

Taký malebný prvok zvyčajne zaberá veľkú plochu, môže byť umiestnená na stenu, podlahy, strop. Zároveň môže byť výrobok národný, mozaikový a tuhý. Napríklad obrazy farieb (napríklad irise, tulipány) alebo vodopád sú vhodné pre vnútornú obývaciu izbu.

Prečítajte si viac  Vlastnosti skrutkovačov Xiaomi

Na stene spálne bude fotografia vyzerať originál, kde je zobrazené Anglicko alebo Lilac. Voľba kompozície závisí od štýls izby a osobných preferencií.

Bezplatné ubytovanie

Mnohí dizajnéri sa používajú v interiéri panelových frisais. Nemá obmedzenia veľkosti, môže byť inštalovaná kdekoľvek (stred múru, v rohu). Zároveň nie je to samostatný prvok, ale vykonáva pridanie k dekorácii. Napríklad nezvyčajne vyzerá ako oblúk oddelený takýmto panelom, monofónnou abstrakciou, s dôrazom na krásu malieb. Frisayz možno často vidieť v priestoroch štýlu Provence.

Inštalácia Bordeur

Takýto panel pôsobí pokračovanie celkovej kompozície a opakuje obrazy celého obrazu. Povrch hraniciach môže byť reliéfne a hladký, oni sú široké, úzke, v jednom, niekoľkých farbách. Vynikajúce hranice pre steny, v cieli, z ktorých bambus.

Populárna možnosť je považovaná za horizontálne prúžky s ružovou základňou, ktorá je tmavá, a spodná svetlá. Pokiaľ ide o povrchovú úpravu, je zvolená pre to, že imitácia porcelánového kameniny alebo mramoru. Dobre kombinuje vonkajší panel s hotovostnými nátermi.

Tipy na výber

Dekoratívny panel môže byť inštalovaný v každej miestnosti. Aby sa zabezpečilo, že výkres vyzerá v interiéri vhodnej a pevnej, je potrebné zvoliť správnu dlaždice, vzhľadom na osobné preferencie a celkový návrh miestnosti.

Vykonanie registrácie miestnosti sami, musíte venovať pozornosť viacerým výberovým kritériám:

 • Malé priestory je potrebné ozdobiť obrazy stredného veľkosti, čím sa uprednostňuje neutrálny ornament. Ak urobíte priestor hromadného tematického zloženia, bude to mať veľa priestoru, vnímanie bude zložité.
 • Priestranné izby sú lepšie oddelené obrovskými maľbami, môžete priradiť celú stenu za to. Prechod medzi panelom a susedným dekorom by mal byť hladký.

 • Kúpeľňa sa odporúča vybrať morské témy, chodbu, spálňu a obývaciu izbu, aby ste pridali klasické výkresy vo forme motýľov, farieb a krajiniek.
 • Interiér krajiny poskytuje použitie dlaždíc v obmedzených tónoch s prevahou bielej, hnedého a sivého odtieňa. Ak je miestnosť naplnená orientálnym dizajnom, je vhodný s originálnym vzorom.

Vyberte si materiál stojí za spoľahlivý výrobca s dobrou povesťou. To vám umožní kúpiť vysoko kvalitné suroviny pre domáce dekorácie, ktoré budú trvanlivé a praktické. Pri výbere odtieňa obrazu stojí za to uprednostniť tlmené tóny.

Krásne príklady v interiéri

Môžete dať originalitu dizajnu pomocou dekoratívneho panelu dlaždice. Tento dizajn vyzerá krásne v každej izbe. Nádherná voľba je považovaná za panel pre vstupnú halu, pomôže to oživiť interiér miestnosti, urobí to útulné a zaujímavé. Na chodbe musíte umiestniť horizontálne obrazy a ozdobiť ich hornú časť steny. Veľkosť obrazu musí zodpovedať proporciám miestnosti.

Na vyžarovanie typu spálne, mali by ste zariadiť krásny panel za hlavičkou, oproti spálne alebo v výklenku. Zároveň je dekoračná zóna dobre dokončená podsvietením.

V predmete spálne si môžete vybrať prirodzené motívy. V záujme atmosféry v miestnosti sa ukázalo na romantické a prispeli k relaxácii, na stenách môžete pozíciu panorámu s prírodou, morské dno, stromy, kvety a vtáky. Neobvyklá voľba bude zrkadlový panel.

Prečítajte si viac  Ako lepiť sklo?

Kuchyňa je špeciálne miesto domova, snaží sa vybrať jasnú dekor. Panno v tomto prípade pomôže zvýrazniť oblasť kuchynskej zástery. Krásne pri pohľade na zloženie na stene v blízkosti jedálenského stola. Ako obrazy môžete použiť kytice kvetov, ovocia, zelenina zrno kávu.

V detskej izbe, pomocou panelu, môžete originálne zón, rozdeliť priestor na herný kútik a pokojové miesto. Obrázky budú mať záujem o steny, strop, otáčanie miestnosti v závodnej trati alebo rozprávkovým hradom. Štýl registrácie v škôlke musí byť zvolený vzhľadom na preferencie dieťaťa. Niektoré deti milujú kreslené postavičky, zábavné zvieratá, iné sa môžu páčiť mapa sveta a jasné komiksy. Pre veľké izby, musíte vybrať jasné skladby.

Pre obývaciu izbu si môžete vybrať skladby s lotosom, japonskými hieroglyfkami, rybami, obrazmi ulíc európskych miest. Rôzne abstrakcie s geometrickými tvarmi v modernom štýle budú perfektné. Ak obývacia izba poskytuje zónu pod pracoviskom, môžete nainštalovať geografickú mapu dlaždice.

Neobvyklý doplnok k interiéru obývacej izby bude podlahový panel vo forme ornamentu.

Kúpeľňa s harmonickým výberom bude panelom s námorným predmetom. Obrázok s palmami a morom sa odporúča umiestniť na stenu, podlahy stojí za zdobenie jemnej mozaiky. V kúpeľni môže byť inštalovaný všade. Môže to byť hlavný dekor alebo oddelený fragment fragment.

Ak je miestnosť zdobená v ekologickom štýle, budú vhodný obraz s napodobňovaním prírodných materiálov (drevo, bylinky a borky). Kombinácia s dlaždicami a kovmi vyzerá pôvodne, môžete vyložiť ťahanie graffiti.

Ako položiť dlaždice Ak je centrum plánovaný panel, pozrite si video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: