Potvrďte vŕtač

Potvrdzujúci – Nábytok Eurovint, ktorý prišiel nahradiť obvyklé drážkové skrutky, masívne vyrobené v ZSSR. Ako samotná skrutka je vopred naskrutkovaná len v pokročilých dierach. Po pokuse o to, aby ste ho skrutili, ako je obvyklá samo-kľúčeňová skrutka, v nekrytej drevotrieskovej doske alebo MDF, budete pokaziť detail nábytku. Preto je dôležité vybrať si potvrdzovací vrták.

Zvláštnosť

Potvrdzovacia vrtáka je vybraná v rámci špecifického priemeru Eurovint, meranej hlave a výčnelkami závitovej drážky. Evrovints sú inštalované na nábytkárskych výrobkoch z prírodného dreva, VLA-dosky a drevotrieskové dosky. Zaťaženie pre prepustených (HEX kľúč používaný ako nástroj krútiaceho momentu), vysoko vysoký.

Neuspokojivá kvalita skrutiek a opuchu pre nich povedie k významnému, viditeľnému oku na opotrebovanie produktov.

V budove stavebných materiálov, kde sa pripájajú upevňovacie prvky, vŕtačka pod potvrdením sa skontroluje na indikátore tvrdosti Rockwell. Malo by byť najmenej 61 – osvedčené počas mnohých rokov Výrobcovia okamžite uvedú, čo táto charakteristika. Nie na všetkých faderov pod eurobrintmi označujú indikátor ocele ako ocele, z ktorých sú vyrobené. Ruskí dodávatelia vlnky označujú značku inštrumentálnej ocele. Vedúci sa považujú za odrody ocele R9M5 a P18, v zahraničí je značka HSS-4341. Jednoducho povedané, tieto označenia označujú vysokorýchlostnú (inštrumentálnu) oceľ.

Najlepšie, z hľadiska použiteľnosti, európski inovaints a otvory v detailoch nábytku pre nich sú považované za, kde bol priemere vŕtania pod Evrovint správne zdvihnutý. Chýba carving v detailoch nábytku, pripravený na montáž, a štandardná skosenie pre potvrdenú hlavu poskytuje výrobca. Všetky tieto zdroje vám umožňujú rýchlo zbierať jeden alebo iný kus nábytku.

Pre ten istý príjem sa súčasne vykonávajú tri akcie. Dokončené pod potvrdením, ktoré sa často predáva v súbore – užívateľ (alebo nábytok majster) okamžite vyberie požadované. Aby sa zvýšila účinnosť zostavy, môže byť vŕtačka upravená do požadovaného stavu. Značková vŕtačka je nabrúsená na najviac akútnym uhlom, ktorý vám umožní rýchlejšie vyvŕtať dosku, eliminovať „chôdzu“ ostrova na začiatku práce.

Odrody

Potvrdzovacie vrtáky zapaľovača vŕtacie otvory v doskách z reziva (LDSP, LMDF, preglejky, laminátový povlak). Pre to môže existovať kritický presný priemer otvoru, korešpondencia osi vŕtania kolmého, znížená k rovine dosky v vŕtacom mieste. V Rusku existujú len technické špecifikácie pre Eurovintages – GOST pre nich nebolo vydané. Ale dodávatelia potvrdzuje a napučiavajú, používajú rad veľkostí.

  1. Asymetrické špirálové rezanie pod drevenými výrobkami. Krok je o niečo viac ako na najpodobnejšej sebestačnosti.
  2. Chýba ostrý okraj na jednom z koncov tyče.
  3. Hlava je trochu veľká ako jednoduché skrutky. Skladá sa z cylindrických a truckánskych častí. Na konci zrezaného kužeľa je otvor pre vnútorný šesťhranný kľúč alebo krížový slot pre bežné bity a skrutkovače.
  4. Pracovná časť Eurobrint je vyhladená zaoblená zóna vhodná pre opierku hlavy. Táto časť vykazuje skrutku v strede a umožňuje bezpečne pripojiť drevené časti. Závitová zóna priskrutkovaná do otvoru.
  5. Vlákno je rezané pod uhlom 45 stupňov – táto funkcia poskytuje zozbieranú ďalšiu tuhosť.

Eurovintges sú vyrobené z ocele 08 pokryté zinkom – GOST-1050 je za to zodpovedné. Niekedy sa používa eloxovaný hliník. Zahrnuté s predmetom nábytku, často výrobca pripája hexový kľúč alebo kučeravý bit. Nábytkové predmety sú najčastejšie vyvŕtané výrobcom pod otvormi, rezané 5×50, 6,3×50, 7×50 a / alebo 7×70.

Dieťa Nuances

Výber sa vykonáva v rámci špecifickej veľkosti a výrobcom. Často sa stretávajú od málo známych čínskych firiem. Napriek výrazne zníženým nákladom, v porovnaní s podporou značky, je taký vrták ďaleko od lepšej kvality. Čínski výrobcovia často ušetria na výrobných technológiách obzvlášť odolnej ocele, ktorá by slúžila dosť dlho. Značka Steel v najlepšom – 9xc, v obyčajnom – U7 / 8.

Takáto oceľ je tiež inštrumentálna, užívatelia si všimnú jeho nízku kvalitu, volajú ju „plastelínu“, konkrétne s primeraným procesom montáže zaťaženia nábytku. Vŕtačka je predčasne upevnená z prehriatia, ocele „uvoľnenej“ alebo spočiatku nemá deklarovanú tvrdosť a tuhosť. Výsledkom je, že tupý nástroj nie je možné ďalej pracovať. Pracovník, zistenie, že vŕtačka nejde na správnu rýchlosť a zvyšuje účinnosť, zvyšuje výkon lisovania vŕtačky.

Zvýšené úsilie však problém nevyrieši a detail nábytku dostane namiesto poškodeného hladkého otvoru, v ktorom Eurosint nebude držať dostatočne. Ruskí výrobcovia ponúkajú svoje rozhodnutia – Produkty náradia Tula, BSI nástrojov BSI. Američan sa prevrátil na ruskom trhu Prezentované spoločnosťou Dewalt, Swiss – Archimedes.

Náklady na zahraničné zdroje 2,5-3 krát vyššie ako ruština.

Dĺžka výsadby vŕtačky zodpovedá dĺžke vyhladenej časti Eurovint. Zóna trestnej činnosti zastávky neprekračuje rámec limitov 45-stupňového rohu a prechod na skrutku (závitová) časť by mala byť extrémne malá. Zrnenie reznej hrany je neprijateľné – to bude viesť k prehriatiu vŕtačky na dlhé hodiny prevádzky, ako aj na uvoľnenie ocele a spaľovanie vyvŕtaných otvorov.

Potvrdený bur má odnímateľný alebo viditeľný faktor formulára. Odnímateľná možnosť poskytuje viac príležitostí, je to ako kombinované riešenie – a kvalita otvorov zostáva takmer nezmenený. Vŕtačka Shank potrebuje pravidelné utiahnutie trochu oslabené v procese vŕtania kazety – inak to vypne, a vŕtanie sa spomalí. Potvrdzujúci valec hrubý potrebný s vysokou rýchlosťou – 5000-10000 otáčok za minútu: Čím vyššia je uhlová rýchlosť vŕtania, tým viac zhrubne a dokonale otvory sú vyvŕtané.

Podmienky používania

Jasné a spoľahlivé upevnenie komponentného nábytku je určené podľa dodržiavania pravidiel používania. Sú nasledovné.

  1. Predtým, ako začnete pracovať na strome, skontrolujte, či sú parametre vŕtania úmerné v špecifických potvrdzujúcich skrutiek.
  2. Postupujte podľa podrobností nábytku pre budúce otvory – zvážte všetky zarážky.
  3. Dve upevňované časti sa musia držať v správnej polohe. To je možné vďaka svorke s pogumovaným pracovným povlakom – tak, aby nepoškodil vzhľad komponentov nábytku.
  4. Nenechávajte sa od kolmej polohy vrtáka. Porušenie priameho uhla v porovnaní s rovinou vyvŕtanej časti ohrozuje štruktúru konštrukcie, oddelenie jeho častí, uvoľnenie produktu. Ako vhodné zariadenie môže byť použitý manuálny frézny ovládač, v ktorom je koruna nahradená mestskou mestskou mestskou časťou a poloha na súradnicových osiach je pevne fixovaná pomocou držiakov (konzol, svorky, prídavné svorky).

Ďalšie pohodlie je zariadenie, ktoré poskytuje vysoko kvalitnú prísadu upevnených komponentov. Používajú sa na vŕtanie testovacích otvorov s výrazne menším priemerom. Ak chcete použiť takéto zariadenie prostriedky na zvýšenie efektívnosti pri montáži nábytku – najmä keď sa práca dodáva do potoku, jeden alebo dvaja čarodejníci musia slúžiť tucet objektmi za deň alebo niekoľko hodín. Zaručujú sa presnosť a vysoko kvalitné otvory na potvrdenie.

Dodržiavanie pravidiel na výber vŕtacieho vŕtania, ako aj odporúčania na prácu s takýmito valcami, konkrétny zákazník (alebo nápročný) môže byť presvedčený o vysokej kvalite budovania. Evasions z vyššie uvedených odporúčaní v najhoršom prípade sa zmení na urgentnú opravu alebo výmenu predmetu nábytku, poškodené pod zadaním zamestnancov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: