Prehľad Burous Moldlex

Beroshi – to sú zariadenia, ktoré sú určené na ochranu počúvacích aistrov z vonkajšieho hluku v deň a noci. Článok preskúma vzlet Moldex a predstavuje čitateľa so svojimi odrôd. Povieme, aké sú ich výhody a nevýhody, poskytneme odporúčania pre výber. Predstavujeme všeobecný záver, ktorý robíme na základe spätnej väzby väčšiny kupujúcich tohto produktu.

Výhody a nevýhody

Anticky vložky, ktoré sú častejšie nazývané ušné štítky, prínos len vtedy, keď je možné zvoliť spoľahlivý a vysoko kvalitný tovar.

Moldlex – spoločnosť, ktorá produkuje produkty proti hovbom na ochranu sluchu, dôveruje odborníci z celého sveta. Pri výrobe svietidiel pre uši, používajú materiál bezpečný pre ľudské zdravie. Dostupné nástroje pre jednorazové a opakovane použiteľné aplikácie. Tovar má krásny dizajn, má pohodlie pri použití.

Rozsah používania ušných vložiek je obrovský. Motorexové ušné škvrny používajú domov v práci, na lietadle, cestovanie.

Výhody používania modelov MOTLEX:

 • umožniť bezproblosť bezprostredne v noci;
 • Umožnite vám ticho učiť, byť v hlučnom mieste;
 • chránené pred stratou sluchu spôsobené hlasným zvukom;
 • Nepoškodzujte používateľa podliehajúci pokynom na použitie.

Chyby:

 • Nesprávna aplikácia vložiek môže poškodiť sluchový otvor;
 • Nesprávna zvolená veľkosť vedie buď na nepohodlie v ušnom plášťa, alebo na stratu výrobku z nej;
 • Nie je možné ho použiť na ochranu pred vodou;
 • nežiaduce použitie v silnom znečistení alebo zmene forme.

Kontraindikácie pre použitie vložiek:

 • Individuálna intolerancia;
 • Zápal na ucho a otita kanálov.

V prípade nepohodlných pocitov musíte okamžite odstrániť zisk. Porušenie odporúčaní môže ovplyvniť ochranné vlastnosti výrobkov.

Odrody

Po prvé, zvážte model jednorazovej aplikácie, vyrobený z pohodlného a mäkkého materiálu – polyuretánovej peny, ktorá uľahčuje ich nosenie.

Vložky zapaľovania ucha majú atraktívnu farbu, kužeľovitý tvar a chrániť pred hlukom v rozsahu 35 dB. Ponúkaný v sortimente bez čipky a s ním. Čipka umožňuje nosiť výrobky na krku počas prestávok v práci. Sparkovacie svietidlá Mäkké modely sú umiestnené v mäkkom jednotlivých obaloch. Balenie je jeden pár.

BEROS v pohodlnom vreckovom balení polystyrénu Zapaľovacie sviečky PocketPak zahŕňajú 2 páry vložiek. Tam je rovnaký model s celkovým počtom výrobkov v balení vo výške 10 ks. alebo 5 párov – sú najziskovejšie kúpiť ich kvôli nižšej cene.

Konštrukcia Pura Fit vložky Navrhnuté na ochranu počúvacích orgánov z vysokých hladín hluku s absorbujúcou kapacitou 36 dB. V mäkkom balení jeden pár.

K dispozícii je vreckové balenie, v ňom je 4 párov.

Sa stane s čipkou a bez neho. Majú klasickú a príjemnú jasnú zelenú.

BEROS CONTUROV – Veľmi pohodlné prostriedky na ochranu pred zvukovými vlnami v 35 dB, ich anatomický tvar sa prispôsobuje povesti. Existujú balíky obsahujúce 2, 4 alebo 5 párov. Prezentované v 2 veľkostiach, vrátane malých veľkostí.

Všetky opísané modely môžu byť použité na spánku. A tiež chránia povesť v podmienkach zvuku s vysokou profilovou hudbou, uľahčujú let v rovine, utopí sa pracovného hluku.

Silikónové kométy – Toto sú produkty opätovného použitia, sú určené na ochranu pred dlhou expozíciou hluku v 25 dB. Vyrobené z pohodlného telesného materiálu – termoplastický elastomér. Prostriedky môžu byť umyté. Uchovávajte v pohodlnom vreckovom balení PocketPak. Existujú modely s čipkou a bez neho.

Kométy balenia – mäkké a flexibilné doštičky. Počuť od vystavenia hlasnej hudbe, hluku pracovníkov a pomoc s letom.

Odporúčania na výber

Ponuky vložiek sú dosť veľa a takže účinne slúžia, musíte ich správne vybrať. Pri výbere venujte pozornosť viacerým dôležitým bodom.

 • Zloženie materiálu. Čo je to viac elastickejšie, tým pohodlnejšie, keď je ponožka kvôli schopnosti vziať tvar ušného kanála, v dôsledku čoho dochádza k vysokokvalitnej absorpcii zahraničných zvukov. Ak je sluchový priechod naplnený prostriedkami, ktoré nie sú úplne, potom sa vypočítajú externé zvuky.
 • Mäkkosť. Nie je možné, aby sa náušnice predpisovali a spôsobili nepohodlie. Ich povlak by mal byť hladký – aj malá chyba môže spôsobiť zranenie pokožky. Produkty na opakované použitie by sa mali zmeniť, keď znižujú ich mäkkosť, inak existuje pravdepodobnosť podráždenia kože.
 • Veľkosť. Veľkoplošné prostriedky môžu dodať nepríjemnosti, keď ponožka, malé – ťažké odstrániť z ucha.
 • Bezpečnosť. Výrobky by nemali spôsobiť zápal a infekciu.
 • Pohodlie pri nosení. Zdvihnite vložky, ktoré možno ľahko vložiť a odstrániť, hrany oblečenia by mali byť mierne vykonané, ale nie ísť nad rámec ucha.
 • Potlačenie hluku. Šablóny môžu čiastočne znížiť hladinu hluku buď úplne blokovať. Vyberte model s požadovanou úrovňou absorpcie zvuku.
 • Nájdite perfektný produkt nebude vždy fungovať prvýkrát. Ale vzhľadom na uvedené odporúčania si môžete vybrať najúspešnejšiu možnosť.

Recenzie

Expresívne všetko o všetkých produktoch nie je propagačná kampaň alebo rozprávanie o výrobcovi a skutočnej spätnej väzbe spotrebiteľov, ktorí sa už podarilo pokúsiť sa použiť v praxi. Moldlex Conctume Linex Line užívatelia sú väčšinou pevné v ich názoroch.

Spotrebitelia prideľujú vysoko kvalitný materiál a hygienu, pohodlné umiestnenie výrobkov vo vnútri ušného kanála, dobrú úroveň potlačenia hluku.

V ušných školách pohodlný spánok, práca, je vhodné vziať si s tebou.

Užívatelia tiež zvýrazňujú krásne farby, širokú škálu rozsahu a iných charakteristík.

Zo nedostatkov, niektorí kupujúci si všimli neúplné zníženie hluku, nie všetky zvuky sú zablokované. A časom sa stratia izolačné vlastnosti produktov hluku.

Molímkové ušné chyby majú stále oveľa pozitívnejšie vlastnosti a môžu byť vybrané na použitie.

Prehľad Burous Moldlex Zapaľovacie sviečky 35DB vo videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár