Prehľad multitols „Warrior“

Výrobca tovaru SARO opakovane vykonal na všetkých druhoch amatérskych a profesionálnych armádnych podujatí, ktoré predstavujú svoje jedinečné produkty. Táto organizácia bola skutočným najobľúbenejším na výrobu takéhoto príslušenstva niekoľko rokov. Prináša jej vybavenie na rôzne výkonové jednotky.

Vždy môžete vidieť veľa nových armádnych nožov, kúpiť produkty online cez internet, a to vždy má obrovské množstvo recenzií spotrebiteľov. Ale zo všetkých produktov tohto výrobcu Najmä je zvýraznený nožom Multitule 6e6 z vojenskej munície s názvom „Warrior“.

Zvláštnosť

Aby bolo možné urobiť rozhodnutie v prospech získania tohto jedinečného nástroja, je výhodne užitočné riešiť svoje početné charakteristiky a niektoré funkcie, ako aj pochopiť ergonómiu produktu.

Samozrejme, že stojí za zmienku, že tento výrobok nie je rozpočtovou cenou a pre obyčajnú osobu sa jej náklady môžu zdať príliš vysoké, Ale spoľahlivosť a jednoduchosť jeho používania bude prekladať tento nevýznamný moment niekoľkokrát, Preto pri výbere, padajúce na takýto produkt, je sotva schopný ušetriť niekoho.

Set „Warrior“ pozostáva z samotného noža, klieští, druhého frézu s pílou, pravítkou, šitím, nástrojmi na odizolovanie, dva skrutkovače a súbor.

Prvá vec, ktorú každá osoba ponáhľa do oka, je vzhľad produktu. Nôž „bojovník“ vyzerá nie je obzvlášť efektívne, čo odpudzuje estetické dôvody z jeho akvizície.

Avšak, táto karikatúra je pomerne často kupuje nielen armádu, ale aj obvyklých používateľov, ktorí sledujú úvahy o jeho explicitnej efektívnosti. Podľa kritérií, nástroj sa nelíši v potrebnej jednoduchosti (400 g), ale má svoje vlastné dôvody.

Produkt má klip pre upevňovacie prvky, ktoré je podľa kupujúcich absolútne neslušné. K dispozícii je aj extra otvor s krúžkom, aby ste mohli pripojiť slučku – je to celkom neštandardné. Rukoväť noža je vyrobená z plastových podložiek, drží pevne v dlani, nejde, žiadne nepríjemnosti.

Toto je rozbaľovací nôž. Na klieští je vyčnievajúci hlava, ktorá je veľmi pohodlná, pretože s ľahkosťou môžete zvrátiť poistku, je tu AWL. Podľa vývojára nástroja boli všetky podrobnosti vykonané na špeciálnom zariadení. Je to preto, že nôž neexistuje zameniteľnosť častí – nebude možné vykonať ďalšie položky, pretože armádny produkt je vyrobený podľa špeciálneho technického pridelenia Slnka.

Charakteristika

  • Oceľ, Z ktorého sa výrobok vykonáva, tiež stojí samostatná zmienka – je to nízka kvalita. Stojí tiež za zmienku, že pred zvážením vzorky na 100 g jednoduchšie a najnovší zadok bol použitý. Zahrnuté dva typy rôznych skrutkovačov.
  • zhromaždenie. Výrobok prichádza vo výbornom prípade, ktorý je veľkoryso spracovaný ochranou lubrikantu. V samotnom prípade je malý súbor, ktorý sa používa na presný výrobok.
  • Čepeľ. Podľa recenzií zákazníka, prvá vec, ktorú treba urobiť potom, čo osoba dostane jeho nákup, je, aby nôž nôž. Ten nôž, ktorý prichádza alebo predáva v balíku, aj chlieb na piesočné drevo sa nedá znížiť bez určitého úsilia. Z tohto dôvodu podlieha okamžitému brúseniu. Stojí za zmienku, že oceľová čepeľ je dosť nafúknutá – uľahčí proces brúsenia.

Tam je tyč – pohodlne otvorte nôž. Všetky ostatné nástroje v porovnaní sú pevne otvorené, zatiaľ čo oni sú skryté. Najvýraznejšie výrobky prezentované v nôž sú kliešte, ktoré sú celkom pohodlné pre prácu. Ale ak je silne zvlnené, potom zátky, bohužiaľ, nudné.

Recenzie

Stojí za zmienku, že kupujúci negatívne reagujú na vládcu, ktorý navyše pôsobí ako píly a šité. Rezanie vlastností – pod veľkými pochybnosťmi, aj keď sa píly pohybuje, aby sa nosil na strome, ale na kovu dĺžka jednoducho nestačí. Linka funkčnosti nepridáva.

Kupujúci hovoria, že je veľmi ťažké vytiahnuť AWL, je to pravdepodobne tak výrobca dať tesnosť do súpravy, pretože je to len preto, aby extrahoval, nie nadchádzajúci skrutkovač a AWL, veľmi problematické. V súvislosti s touto okolnosťou, v terénnych podmienkach, môžu vzniknúť problémy.

Užívatelia poznamenali, že kryt, ktorý prichádza s nožom, je chvost na ambulanciu, švy sú pevne stanovené, výrobok sa skladá z lacnej čínskej tkaniny. Kryt ide ako sávač, ale upevnenie, stojí za zmienku, vykonané veľmi dobre. Získajte nôž „Warrior“ bude stále veľmi pohodlný, aj keď z takejto tašky.

Nôž 6E6 – dobrý univerzálny produkt. Spätná väzba zákazníka hovoria o dobrej funkčnosti noža, ale zlého kvality materiálov. Mnohí majitelia sú sklamaní operačnými vlastnosťami v poľných podmienkach.

Ak je práca tohto nástroja na kempingu dôležitá, alebo sa plánuje urobiť darček pre váš sused, potom takýto produkt neostrie používateľa. Avšak, ak prichádzajú ťažké terénne testy, potom toto multitool, skôr pridáva užívateľovi veľa problémov, ktoré budú musieť nejako rozhodnúť. A v podmienkach poľa to nie je tak jednoduché.

Stojí za zmienku, že počet nástrojov všetkých šťastných, ale mnohí z nich sú zle – nebudú uľahčiť osud vlastníka výrobku. Hmotnosť sady je pomerne veľká pre vreckový nôž, ktorý je potrebné zohľadniť aj na účely jej použitia. Je prekvapujúce, že nástroj prichádza so služobníkom, pretože je ďaleko od ideálu.

S takými vecami sa všetko naučilo len metódou vzorky. Z tohto dôvodu je ťažké odmietnuť akvizíciu, pretože každý bojovník má inú ruku, a možno pre jednu váhu bude absolútne neprijateľným faktorom, a riadok je najviac potrebný všetkými dodatočnými nástrojmi súpravy a pre ostatné – Nič iné ako samotné blade, nebudú hrať akúkoľvek rozhodujúcu úlohu pri nákupe.

Video o multitole „Warrior“ vidieť nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: