Prehľad najlepších platníKores

Trh stavebného zariadenia má široký výber výrobcov a ich výrobkov. Pred nákupom konkrétneho produktu v spotrebiteľoch často vznikajú otázky, ku ktorému sú modely spoľahlivé a lepšie. Týka sa to tiež, že sastéme oddeľujúce v závislosti od spôsobu použitia, dizajnu, cien a ďalších aspektov, ktoré sú dôležité pre výber pred nákupom.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Hodnotenie príručky SLABCORES

Mechanické modely sú populárne kvôli ich jednoduchosti prevádzky a charakteristík, veľmi dostatočné pre domácnosť ako súčasť nepravidelného použitia.

1 miesto

MONTOLIT MASTERPIUMA 63P3 – Univerzálna výkonná tabuľka, známa pre jeho kvalitu a zrozumiteľné použitie. Spracovaný materiál je dlažba vonkajších a stenových typov. Hlavným prvkom dizajnu je plávajúca rukoväť, ktorou je rezací mechanizmus poháňaný. Pri vytváraní hladkého pohybu, nekatrietry v konfigurovanej hĺbke. MasterpiumA 63P3 je vybavený valčekovým systémom so širokým krokom, vďaka ktorým sa dosiahne rýchlosť rezania dlaždíc.

Ak chcete použiť tento manuálny súchetér, to bolo pohodlnejšie a presnejšie, výrobca vybavený dizajnom vládcom a rotačným rybárom. Tiež je tu lubrikant pre valce, veľmi jednoduché v jeho kontakte.

Montolit má veľa podobných produktov, ale je to tento model, ktorý sa ukázal ako z najlepšej strany.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

2. miesto

Battpav Super Pro 900 je ďalší profesionálny model, ktorý bude dobrou akvizíciou pre kvalitnú prácu s dlaždicami a porcelánom. Hlavnou výhodou tohto produktu je veľká dĺžka rezu, ktorá dosiahne 900 mm. Diagonálne rezanie sa môže uskutočniť na dlaždice 635×635 mm. Vozík je vybavený deviatimi guľkovými ložiskami, čím poskytuje vysokú kvalitu a zatiaľ čo práca rýchleho nástroja.

Aby bol rez pohodlnejší, dizajn pultu má pružiny. Dizajn je vyrobený z dreveného odolného kovu, tento výrobok je rovnako vhodný pre pravostrannej operátora a ľavostranných rukoväte. Dôraz sa kladie, aby sa zlepšila presnosť Super Pro 900, je vybavená rozložením s označením. Rezný valček s priemerom 22 mm je vyrobený z odolného karbidu volfrámu, vďaka ktorej možná hrúbka rezania v rozsahu od 5 do 19 mm. Treba tiež zaznamenať prítomnosť dobrej funkcie, takže užívateľ bude schopný rozdeliť obrobok na každom spracovanom mieste.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

3. miesto

Rubi Star-61 – Najvýhodnejší model pre každodenný život. Výslovnou výhodou tohto rozpočtového štítku konania pred ostatnými je veľmi malá cena, ktorá je plne odôvodnená nevhodnou prevádzkou. Dizajn nie je obzvlášť ťažký vďaka malým rozmerom a jednoduchším výrobným materiálom. Dĺžka rezu je 630 mm, hĺbka 12 mm. Na spracovanie veľkých prázdnych miest sú podpery posuvnej strany. Vysoko kvalitné rezanie je zaistené z dôvodu špeciálneho ostrosti víťaznej rezačky. Rubbiness a stabilita Rubi Star-61 sa dosahujú kvôli niekoľkým rebrovanej.

Nie je možné poznamenať, že prítomnosť dodatočného základu, ktorý výrazne rozširuje funkčnosť prístroja. S touto časťou štruktúry môže užívateľ najpravnejšie umiestniť obrobok, čím sa znižuje riziko chyby. Sprievodcovia sú vyrobené z extrémne odolnej ocele s antikoróznym spracovaním. Označenie a rezanie sú v priamom zornom poli. Hmotnosť len 4 kg a rozmery 845x323x340 mm, takže preprava a skladovanie nevyžadujú osobitné podmienky. Okrem dlaždice môžete spracovať esmalované gres. Diagonálny rez 45×45 cm. Rubi Star-61 sa líši od iných dosiek skutočnosťou, že je to veľmi kompaktné a lacné, a preto môže byť v týchto situáciách vhodnejšia, keď má kupujúci potrebu použiť nástroj len počas opráv, ktoré spravidla , je zriedkavé.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

4. miesto

„ENKOR 3660“ – jednoduchý a efektívny lacný model od domácej spoločnosti. Hlavným smerom použitia tohto nástroja je rezanie smerujúcej keramické dlaždice. Na implementáciu tohto procesu je dizajn vybavený dobre naostrený valec. Základňa je uzavretá špeciálnymi prekrytiami, takže pracovný materiál je spoľahlivo fixovaný a nie skĺznuť. Vodiaci kanál má pozdĺžny okraj, potrebný pre figuríny dlaždice na určenom mieste.

Dizajn je vyrobený z kovu a výrobca bol schopný nájsť rovnováhu medzi silou a malú hmotnosť 2 kg, vďaka ktorej „ENKOR 3660“ je veľmi ľahko ovládateľný. Rozmery 630x100x170 mm, hĺbka a rezaná dĺžka 6 a 400 mm. Vonkajší a vnútorný priemer valca 15 a 6 mm. Spoľahlivé podpery a trvanlivá rukoväť poskytujú dobrú stavbu stability, ktorá má špeciálne otvory na zabezpečenie pevných pracovných nástrojov.

„ENKOR 3660“ je ideálny pre implementáciu jednoduchej práce malého a stredného objemu a zároveň vykonávať svoju funkciu kvalitatívne.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Najlepšie najlepšie elektrické prístroje

1 miesto

Dewalt D24000 – veľmi produktívny nástroj s množstvom výhod oproti ostatným elektrickým modelom. Výrobca sa rozhodol zdôrazniť celkovú kvalitu rezu, a preto tento výrobok vybavený účinným systémom chladenia vody vo forme dvojitej dýzy, ktorá dodáva tekutinu z dvoch strán a umožňuje čistiť pracovisko z prachu. Diamantový povlakový kotúč, presnosť spracovania je zabezpečená dvomi sprievodcami. Dizajn je veľmi stabilný a vyrobený z trvanlivých materiálov. Platforma postačuje na lokalizáciu veľkej dosky.

Dôležité rozlišovanie D24000 z iných výrobkov by sa malo považovať za uhlové spracovanie, ktoré nie je obmedzené na 90 a 45 stupňov. Presne nakonfigurovaný valec môže byť nastavený v polohe od 45 do 22,5 stupňa, a preto skúsený užívateľ ľahko čelí fakuly.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Trvanlivé ochranné puzdro robí prevádzku čo najpohodlnejšie, zatiaľ čo hladké mechanizmy sprievodcov nezaregistrujú veľa fyzického úsilia. D24000 inštaloval výkonný motor pri 1600 W, vďaka ktorým sa rezy vykonávajú rýchlo, čím sa umožní schopnosť vykonávať množstvo práce porovnateľnú s malú výrobu.

Hmotnosť asi 32 kg, priemer disku 250 mm. Táto dlaždica má len dve nevýhody, ktoré nemajú vplyv na kvalitu diel. Prvá je značná cena, druhá je vyjadrená v malej dostupnosti medzi predajcami. Ale ak má skúsený užívateľ šancu dostať tento nástroj, potom s ním môžete vykonať dlaždice z najdôležitejšej zložitosti a veľkostí.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

2. miesto

HUSQVARNA TS 66 R – Doplnená drahá Tile Cargo, ktorá môže byť dobrým nástrojom pre tých, ktorí neustále pracujú v oblasti výstavby a opravy. Začať, stojí za zmienku dizajn, ktorý je premýšľaný najmenším detailom. Desktop je na nohách, takže užívateľ má príležitosť najúplnejšie umiestnené materiál. Šírka platformy dosť na spracovanie veľkých dosiek. Na prepravu TS 66 R bola jednoduchšia, Husqvarna bola vybavená skladacími nohami. Rovnakým spôsobom si môžete uložiť siture, aby zaberal menej.

Vysoká účinnosť výkonu je možná vďaka niekoľkým technológiám používaným týmto výrobkom. Po prvé, je to systém chladenia vody, pre ktorý je k dispozícii priestranná 15-litrová nádrž. Rezanie vysoko kvalitného diamantového kotúča s pevným okrajom robí rezy hladké.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Nie je možné povedať o naklonenej funkcii spracovania k dispozícii kvôli prítomnosti uhlovej hlavy. Na zlepšenie bezpečnosti pracovníka je TS 66 R vybavená gumovým puzdrom. Rezanie dvoma hliníkovými koľajnicami, takže spracovanie prechádza najpresnejšie.

Trieda elektrickej ochrany IP54, ktorá chráni zariadenia pred napätím skokov v elektrickom systéme. Hĺbka spracovania dosahuje 40 mm, dĺžka – 660 mm. Diagonálne môže rezať dlaždice 466×466 mm, napätie 230 V. 800 W motora umožňuje vykonávať veľké množstvo práce, pretože maximálna rýchlosť hriadeľa disku môže dosiahnuť 2800 ot / min. Veľkosti 950x480x490 mm, hmotnosť 41 kg.

HUSQVARNA TS 66 R Odporúčané mnohými odborníkmi, pretože spĺňa všetky hlavné parametre, ktoré umožňujú rezanie dlaždíc na širokú škálu.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

3. miesto

Dewalt DWC 410 – Tento malý model bude schopný pomôcť všetkým – nováčikom, amatérskym a dokonca vhodným pre profesionálov. Hlavným plusom rezačky dlaždíc je pomenovať malé rozmery a hmotnosť, ktorá uľahčuje prevádzku. Rezanie vody umožňuje nielen zvýšiť účinnosť procesu, ale aj na čistenie pracoviska z prachu. Konštrukcia je vyrobená z extrémne odolnej ocele, spoľahlivo chráni všetky produkty mechanizmy.

DWC 410 je veľmi univerzálny a môže byť použitý na spracovanie porcelánového kameniny, dlaždíc, skla, keramiky. Možný svah rezného kotúča o 90 a 45 stupňov. Užívatelia označili vysokú účinnosť a jednoduchosť, ktorá sú veľmi dobre kombinované s malou veľkosťou tejto dlaždice. Prístup k štetcom je zjednodušený v porovnaní s minulými modelmi z tohto výrobcu. Nie je možné všimnúť si motor na 1300 W, vďaka ktorým sa spracovanie vyskytne pomerne rýchlo, pretože počet otáčok dosiahne 13 000 za minútu.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

4. miesto

Stanley Stsp 125-B9 – veľmi populárny lacný model, ktorého používatelia označujú spoľahlivosť a kvalitu práce. Tento nástroj je veľmi účinný kvôli dobre ostroru diamantového disku. S touto sudkózou môžete spracovať veľa materiálu, pretože výkonný motor vám umožňuje vyvinúť veľký počet otáčok. Výsledkom je, že okraj sa ukáže elegantné, bez štiepenia a manželstva. Tento produkt je celkom univerzálny, pretože je určený na spracovanie niekoľkých typov materiálov naraz – keramika, dlaždice, dlažobných dosiek.

Konštrukcia má malú hmotnosť 3 kg, prístup k kefám bol uľahčený, v dôsledku prípravy zariadení na použitie výrazne zjednodušené. Nie je možné nehovoriť o niektorých nevýhodách, ktoré sú spojené s absenciou uhlového rezania a chladenia vody. Ak práca neposkytuje dlhý nepretržitý proces, potom STP 125-B9 sa stane vynikajúcou akvizíciou.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Tipy na výber

Ak chcete správne vybrať techniku, je dôležité riadne usporiadať priority ako na aký účel ich získavate. V tomto ohľade môžu byť dosky vypúšťané elektrickými a manuálnymi modelmi. Prvá, spravidla, častejšie zapojiť sa v prípadoch, keď je potrebné spracovať značné množstvo dlaždíc v rozsiahlej opravy alebo na stavenisku. Druhá možnosť je vhodná pre každodenný život, pretože nie je potrebné vykonať veľké množstvo práce.

Dôležitým kritériom je cena, ktorá je väčšinou menšia s manuálnymi analógmi. Nezabudnite, že nástroj musí byť uložený, takže venujte pozornosť rozmeru a hmotnosti. Je žiaduce, aby sa penise boli čo najjednoduchšie, a táto položka sa týka oboch možných spracovateľských materiálov a prítomnosť užitočných funkcií, napríklad uhlového spracovania 90 a 45 stupňov, systém mokrého rezania a iných dizajnových funkcií.

Najdôležitejšie vlastnosti sú hĺbka a dĺžka spracovania.

Prehľad najlepších platníKores

Prehľad najlepších platníKores

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár