Prehľad rukavíc ESAB

Povinná zložka všetkých zváračov – Ochranné rukavice. Kým osoba sa zaoberá iskrami, roztavený kov. Rukavice pomáhajú eliminovať riziko poškodenia kože rúk v takých nebezpečných podmienkach. Samozrejme, že nie sú bežné produkty, ale modely z nehorľavých a nadprirodzených materiálov. Je to taký spôsob ochrany, ktorú ponúka ESAB. Zvážte rozsah značky.

Zvláštnosť

Rukavice ESAB sú crags, to je špeciálne zváracie modely. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu zariadení a materiálov na zváranie a rezanie. Preto nie je prekvapujúce, že prostriedky na ochranu značiek spĺňajú najvyššie požiadavky. Produkty sú odolné, odolné voči mechanickej expozícii. Neuskutočňujú sa, neužívajú, nie sú ľahké rezať alebo prepichnúť. Materiál odoláva chemickým nárazom, vysokú teplotu.

Výrobky nehoria, aj keď som iskry. Zároveň neopravia pohyby prstov zváračov. Vyberie niekoľko modelov rukavíc.

Prehľad sortimentu

Zakrivený mig

Produkty majú formu zodpovedajúcu ľudskej anatómii. Produktový materiál – hustá pravá koža. Nachádza sa v dlani a bočných častiach. Švy sú hradené. Tam je kevlarista. Veľká oblasť prstov vystužená.

Zakrivený tig

Ergonomické, ľahké a pohodlné rukavice s anatomickým dizajnom. Švy sú vyrobené z kevlar.

Produkty sú odolné voči treniu.

Heavy Duty Hliník

Výrobky sú vyrobené z mäkkej kože. Hliníkový povlak odoláva tepelným účinkom až 1000 ° C. Maximálna prípustná teplota s priamym kontaktom s rukavicami sa líši od 250 do 500 ° C (v závislosti od modelu). Model je prešitý kevlarovým vláknom. K dispozícii je podšívka z ohňostrovaného FR materiálu.

Základné

Tento model je vhodný pre komplexné pracovné podmienky. Materiál – Hrúbka kravy Hrúbka 1,3 mm. Tam je mäkká podšívka.

Thumb sa nachádza pod anatomicky pravým uhlom, ktorý poskytuje vynikajúcu mobilitu.

Ťažká čierna

Super Supreme Split Rukavice. Odolať veľkým mechanickým zaťažením, šité kevlar. Paletová časť vystužená pre maximálnu ochranu.

Ťažká služba exl

Toto sú izolované dvojvrstvové s vysokou pevnosťou rukavíc vhodné pre ťažké pracovné podmienky. Veľká oblasť prstov vystužená. Prostrichka vyrobená Kevlar Thread. Na dlaničke je dodatočná ochrana. Vnútri manžety je tu ohňovzdorná bavlnená podšívka.

Na dlaní z vnútra je Fleece šité, dobre absorbuje prebytočnú vlhkosť.

Pravidelný pravidelný

Jednostranný model je vyrobený z kravskej pokožky s hrúbkou 1,3 mm. Tam je palec posilňovanie, kevlara pozoruhodná, ochrana proti dlane. Podobne ako u predchádzajúceho modelu, vnútorná časť manžety je vyrobená z protipožiarnej bavlny a palmová oblasť je z fleece.

Pracovník

Kožené trvanlivé rukavice sú vhodné pre rôzne diela. Tam je bavlnená podšívka. Manžetrov zosilnené.

Umiestnenie palca opakuje prirodzený tvar ruky.

TIG BASIC

Toto je základný model vyrobený z trvanlivého kože. Premyslená ergonómia zabezpečuje pohodlie prevádzky a spracovaný materiál – ochrana.

TIG Professional

Model s posilneným palcom. K dispozícii sú vysoké kožené manžety (13 cm), príjemné na dotykovú podšívku.

Špeciálne spracovanie poskytuje vysokú stabilitu materiálu podľa trenia.

TIG SOFT

Jedinečný model. Rukavice sú vyrobené z tenkej, ale trvanlivej kozej kože. Extra dlhé manžety (13 cm) sú doplnené vystuženým palcom, ktoré poskytujú spoľahlivé uchopenie. Šev na indexovom prstom chýba. Tým sa zvyšuje flexibilita výrobkov a podľa toho zvyšuje mobilitu rúk počas prevádzky.

Tig supersoft

Toto je mierny model v zbierke. Využíva vysokokvalitnú ovču kožu. Všetky švy sú prešívané Kevlar Thread. Dĺžka manžety – 13 cm.

Absencia švu na ukazováka zabezpečuje maximálne pohodlie a slobodu pohybu.

Serety voľby

Výber vhodného modelu Z rozsahu značky je potrebné vziať do úvahy pracovné funkcie, na ktorých budú použité produkty.

  • Na zváranie v drsných podmienkach sú vhodné dvojvrstvové modely. Aj plus bude Kevlar Line, zvýšenie sily produktu.
  • Ak je koža náchylná k podráždeniu, Môžete si vybrať možnosť s mäkkou podšívkou na manžety a vnútorný povrch dlaňovej časti. Tiež tkanina vrstva bude cestou, ak sa ruky často potia. Materiál bude absorbovať tekutinu, okrem nepohodlia.
  • Ak sa predpokladá častý a úzky kontakt s vysokými teplotami, Stojí za to venovať pozornosť výrobkom s hliníkovým povlakom. Je dôležité, aby sa zohľadnil maximálny prípustný teplotný efekt (tieto údaje sú uvedené v opise modelov).
  • Ak je potrebná maximálna ochrana proti splinitovým iskrám, Môžete si kúpiť rukavice s rozšírenými manžetami.
  • Ak práca vyžaduje špeciálnu agilitu, Najlepšia voľba bude mäkký model kože. Poskytne schopnosť kvalitatívne vykonávať dokonca tenké a jemné zváracie práce.

Zváracie rukavice Revízia Pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: